Dodaj do ulubionych

Afera w Australii: Rząd pomylił się o 60 mld $

22.05.20, 08:38
Bagatelka 60 mld $ w jedną czy w drugą stronę.

Źle oszacowali ilość pracowników, którym należy się dofinansowanie a ramach zapowiedzianej pomocy dla zagrożonych utratą pracy z powodu COVID-19. Myśleli że będzie 6 milionów, a tymczasem okazało się że jest 3.5 miliona ludzi pracy.

--
Cenzorzy docenili moje wysiłki i po dwóch miesiącach mój adres IP został odblokowany. Mogę się już normalnie logować na forum.
Obserwuj wątek
    • kylax4 Re: Afera w Australii: Rząd pomylił się o 60 mld 22.05.20, 13:00
      Żadna afera. To jest dobra wiadomość, bo znaczy, że mniej ludzi i firm zostało dotkniętych kryzysem, a rząd Australii jest 60 mld AUD do przodu.

--
      1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
      2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
      • boomerang Re: Afera w Australii: Rząd pomylił się o 60 mld 22.05.20, 23:33
        no ale jak można się aż tak pomylić? Takiej pomyłki nie spodziewałbym się, zwłaszcza że minister finansów Australii jest po rodzicach polsko-węgierskim Żydem, a ci liczyć zawsze potrafili i to jak. Na pocieszenie pozostaje mu że był przez jakiś czas tenisistą, dopóki Pat Rafter nie wybił mu tenisa z głowy.

--
        Cenzorzy docenili moje wysiłki i po dwóch miesiącach mój adres IP został odblokowany. Mogę się już normalnie logować na forum.
        • kylax4 Re: Afera w Australii: Rząd pomylił się o 60 mld 25.05.20, 19:59
          A co Ty myślisz, że on siedzi i osobiście to liczy? Nikt na początku kryzysu nie wiedział, ile pieniędzy będzie potrzebne. Na całym świecie to było wróżenie z fusów. Jedynie przybliżone szacunki. Kilka bilionów (US trillions) w tą, lub w tamtą.

--
          1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
          2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
    • 1.melord Re: Afera w Australii: Rząd pomylił się o 60 mld 23.05.20, 09:32
      panstwowa biurokracja,zatrudniajaca debili,ktorzy nie maja szans by zatrudnic sie w prywatnym sektorze
      zaden budzet roczny oglaszany z fanfarami nie miesci sie w zalozeniach
      kazdy projekt zatwierdzany i finansowany przez panstwo przekracza zalozenia przynajmniej o 50%
      pany,kosztorysy,zalozenia ,wykresy i slupki biora z syfitu
      tak dziala panstwowa biurokracja na calym swiecie

ps .minister finansow spytany skad taka wielka roznica...beztrosko i z usmiechem odpowiedzial,podatnicy zaoszczedza

--
      Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka