Dodaj do ulubionych

Chiny mocarstwem kolonialnym; Afryka i świat.

24.05.20, 11:52


Jak Chiny chcą przejąć Europę Środkową? Spójrzmy na Afrykę, to tam teraz eksperymentują.

Najpierw tanie klapki, potem aplikacje płatnicze. Chiny przejęły afrykański handel i przemysł, a teraz wchodzą w telekomunikację i nowe technologie. Na Czarnym Lądzie sprawdzają, na jak wiele mogą sobie pozwolić.
Obserwuj wątek
  • polski_francuz Re: Chiny mocarstwem kolonialnym; Afryka i świat. 24.05.20, 15:33
   I tak i nie. Jakos trzeba te chniskie dobra mentalne i materialne transportowac. A miedzy Chinami i Europa Srodkowa jest Rosja. O niej trudno zapomniec. Chiny zaczynaja lowic w Europie poczawszy od Grecji i Wloch, kupuja porty bo chca kontrolowac transport swoich dobr.

   W koncu Europa Srodkowa odziedziczy duzo firm zachodnioeuropejskich po Chinach w epoce postkoronnej.

   Ale, i tu sie zgadzam, Chiny to wieza o ile nie krolwka na szachownicy swiata. I trzeba sie uwaznie przygaldac ich ruchom.

   PF
   • boavista4 Re: Chiny mocarstwem kolonialnym; Afryka i świat. 25.05.20, 19:40
    Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzucą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświadczalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się później zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać
    Więcej: www.antyradio.pl/News/Przepowiednia-siostry-Lucji-dotyczaca-III-wojny-swiatowej-Czy-straszne-proroctwo-spelnia-sie-na-naszych-oczach
    Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym.
    Więcej: www.antyradio.pl/News/Przepowiednia-siostry-Lucji-dotyczaca-III-wojny-swiatowej,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka