Dodaj do ulubionych

Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce.

24.05.20, 14:05
Statystyki COVID19 w Ameryce.

Napisala to Darlene Bryczek
Kiss my ass COVID reporting. My dad died from cancer fbut is now reported as the first COVID death in Goodhue country. He tested negative till his death but since he was in a facility where there were cases it gets recorded as COVID. A nursing home gets money that way. How many times does this happen??

Szpitale robia to na masowa skale. Ilosc zgonow na COVID jest duzo, duzo mniejsza.O czym mowi sie od dawna.

Nastepna ciekawostka:
W rekordowym czasie i za niecale $ 21mln. zamieniono Brooklin Cruise Traminal na szpital. Nawet jeden pacjent w nim sie nie znalazl. Podobnie bylo ze statkami-szpitalami MERCY oraz COMFORT.

The makeshift hospital at the Brooklyn Cruise Terminal was expected to open in April, but was not ready until May 4 – and is now being disbanded after being left unused, The City first reported.
Obserwuj wątek
  • mjs05 Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 24.05.20, 19:12
   Jeśli to prawda to trochę to zabawne, że obywateli "światowego żandarma" traktuje się gorzej niż "trzeci świat". To już Brazylia lepiej radzi sobie z tą głupawką, pomimo masy "pożytecznych idiotów" działających wbrew swojemu prezydentowi i regularnych zrzutów "propagandowych bomb atomowych".
   • kylax4 Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 25.05.20, 17:39
    Wirus jest groźny głównie dla ludzi w bardzo podeszłym wieku circa 90 lat. U takich nawet katar może być śmiertelny. I każda inna infekcja zarówno wirusowa, jak i bakteryjna, czy grzybicza. Oczywiście zdarzają się przypadki śmiertelne wśród młodszych, ale to niewiele
    Szacuje się, że śmiertelność wśród osób zainfekowanych (czyli zarówno zdiagnozowanych, jak i niezdiagnozowanych) wynosi od 0,1% (czyli na poziomie grypy) do 1,5% (czyli 15 razy więcej, niż grypa).
    • rpq Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 25.05.20, 22:14
     Jeszcze raz, dodatkowe 80,000 - 100,000 ludzi zmarło ponad przeciętną liczbę zgonów dla tego okresu roku. Przeciętna bierze pod uwagę grypę, a więc można śmiało uznać, że te zgony są efektem covid-19. W ten sam sposób określa się liczbę ofiar w konfliktach zbrojnych, czy innych tragicznych wydarzeniach. Ta metoda kompletnie unieważnia problem braku bądź błędu w diagnozie.
    • minkat Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 29.05.20, 10:30
     BoJo nie jest w podeszlym wieku, a bez tlenu by sie zwyczajnie udusil. Takich ludzi jest sporo. Niedotlenienie zawsze jest grozne, a corona ma to dgo siebie, ze ludzie na to chorzy sa niedotlenieni, a mimo tego nadal im sie wydaje, ze czuja sie dobrze.
    • pushit Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 30.05.20, 07:54
     Na statystyki zgonów wpływ może mieć też brak korzystania z pomocy medycznej w przypadku innych chorób z powodu obawy przed COVID (nie idę do szpitala, bo jeszcze się zarażę) lub niedostępnością lekarzy, zaangażowanych w walkę z COVID.
  • bsp_p Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 25.05.20, 12:16
   a co do zakażeń koronawirusem, to na całym świecie zwykłe mydło w kostce wraca do łask. To jest najtańsza metoda, żeby się nie zarazić. Tylko że nie można myć rąk dwie sekundy tak jak statystyczny Polak :) znalazłem na youtubie fajny film który prosto pokazuje jak właśnie powinno się myć ręce youtu.be/0xfzKqyx4oU
   • felusiak1 Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 25.05.20, 17:57
    W USA polowa zmarłych jest w domach mniej lub wiecej spokojnej starości. 25% to ludzie w ieku ponad 65 lat, którzy zmarli poza nimi. Nie wiadomo jaki jest procent tych co zmarli na atak serca lub inną przypadłość a zakwalifikowano ich do Covid.
    Statystyki w Stanach sa mocno naciagane. Im wiecej tym lepiej. Im gorzej tym lepiej. Covid jest polityczny. Wybory zaniedługo.
    • bmc3i Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 26.05.20, 03:26
     felusiak1 napisał:

     > W USA polowa zmarłych jest w domach mniej lub wiecej spokojnej starości. 25% to
     > ludzie w ieku ponad 65 lat, którzy zmarli poza nimi. Nie wiadomo jaki jest pro
     > cent tych co zmarli na atak serca lub inną przypadłość a zakwalifikowano ich do
     > Covid.
     > Statystyki w Stanach sa mocno naciagane. Im wiecej tym lepiej. Im gorzej tym le
     > piej. Covid jest polityczny. Wybory zaniedługo.


     Był już taki jeden. Republikanin, a jakże. Bodajże w kwietniu pisał na facebooku, ze coronavirus, to shit demokratów. Zmarł tydzień później. Na coronaviriusa. Przed pogrzebem rodzina mówiła, ze "dzisiaj gdyby żył na pewno by tak nie napisał"
   • bmc3i Re: Naciaganie statystyk COVID19 w Ameryce. 26.05.20, 00:24
    obcy8 napisał(a):

    > jedni mówią to a drudzy tamto i problem polega na tym że my zwyczajnie nie wiem
    > y jaka jest prawda bo nie ma żadnych wiarygodnych źródeł i autorytetów którym m
    > ożna by zaufać nawet w kwestii tak podstawowej jak dane o śmiertelności


    I własnie na tym polega dezinformacja. Zjawisko opisanie przez badających dezinformacje specjalistów.
    Z jednej strony, naukowcy mówią jedno, ale równolegle pojawia się bombardowanie informacjami sprzecznymi z tym co mówią naukowcy. Tylko w jednym celu - zasiania niepewności, aby w końcu ludzie nie wiedzieli komu wierzyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka