Dodaj do ulubionych

zdewastowano pomnik Kościuszki

01.06.20, 07:17
no to reduta dobrego imienia do dzieła! świrski znowu będzie miał pole do poPISu... ;)
Obserwuj wątek
   • 141288bs Re: zdewastowano pomnik Kościuszki 01.06.20, 12:14
    gorzowskiszlachcic napisał:

    > a więc wojna wysyłamy dzielne wojska WOT zniszczono pomnik polskiej dumy narodo
    > wej...trzeba się zemścić srodze panie Du...o sorry duda...pokażcie teraz na co
    > was stać
    - Wania spadaj do swego syfilityka
  • qudaq Re: zdewastowano pomnik Kościuszki 01.06.20, 07:55
   Przypadek, czy chichot historii? Czy ktoś sumiennie doliczył się rozdysponowania funduszu po Tadeuszu Kościuszce, który znaczną część przeznaczył na wykup z niewoli Murzynów, bo wtedy wśród sprowadzanych nieszczęśników żadnych ani Amerykanów, ani Afroamerykanów nie było. Dziś dla równowagi w Ameryce, Rosji, ale też w Polsce w zamian głoszona jest frapująca historia, że to polski chłop pańszczyźniany w XVIII wieku miał gorzej, niż niewolnik w Ameryce, skąd wypływa logiczny wniosek, że caryca Rosji, cesarzowa Austrii i król Prus o miękkim sercu musieli wyzwolić chłopów akurat polskich spod tyranii. To, że przypadkowo byli Niemcami, a caryca urodzona w Szczecinie nadaje tylko tej trosce dodatkowej pikanterii.
   • bywszy2 Re: tez chichot+ 01.06.20, 14:38
    qudaq napisał:

    > Przypadek, czy chichot historii? To, że przypadkowo byli Nie
    > mcami, a caryca urodzona w Szczecinie nadaje tylko tej trosce dodatkowej pikant
    > erii.

    > <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    z dwoch bratnie krajow slowianskich,z ktorych jeden drugiego od Niemcow wyzwolil,ten drugi pierwszego nienawidzi i pomniki jego bochaterow i swoich wyzwolicieli znosi.
  • js08836 Re: zdewastowano pomnik Kościuszki 01.06.20, 08:33
   Pomnik T. Kościuszki zdewastowano. Szczęście, że nic nie urwano nic nie odłamano. Farbę zmyją i będzie jak nowy.
   Pomnika Lecha Kaczyńskiego nie zniszczyli tylko dlatego, bo go tam nie ma hahahahaha. Ponoć największy przywódca od czasów Jana III Sobieskiego . Dziwne, e Amerykanie tego nie dostrzegli. W Wolsce na stan z 2018 r miejsc pamięci było 140. W dwa lata pewnie przybyło kolejnych 30. Tylu pomników nie miał Józef Stalin.
  • usera Re: zdewastowano pomnik Kościuszki 01.06.20, 09:19
   POLSKA 100 LAT ZA MURZYNAMI, BO POLICJA MA PRZYZWOLENIE NA DUSZENIE I DŹGANIE NOŻEM!
   Pod pretekstem, że w mieszkaniu jest broń, troje funkcjonariuszy policji z KRP II Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie napadło na emerytkę.

   Starsza pani była przeświadczona, że to kolejny „przekręt na policjanta”, bo nie mieli ani nakazu przeszukania ani nawet imienników na mundurach. Wyśmiali ją, gdy zgodnie z tym jak poucza emerytów policja poprosiła ich o wylegitymowanie się.

   Posterunkowa Magdalena Mielcuch wyrwała jej telefon, aby uniemożliwić nagranie najścia i powiadomienie męża, który był na spotkaniu z wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim. Policjanci starszej pani rozcięli rękę ostrym narzędziem, gdy wykręcali jej ręce do tyłu, aby założyć kajdanki. Im ona głośniej krzyczała z bólu, tym większą satysfakcję okazywali oprawcy z KRP II Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Prawie ją zabili**, bo emerytka była duszona chwytem od tyłu aż straciła świadomość. W celi zasłabła. Pomocy udzielało jej pogotowie.

   Policjanci działali w przekonaniu, że stoi za nimi "bardzo poważny pan". Oznajmił to torturowanej starszej pani posterunkowy Adam Ewko. Stąd brutalność i nieprzestrzeganie prawa przez policję. Policja odmówiła emerytce ujawnienia tożsamości "bardzo poważnego pana". Tydzień wcześniej występujący jako świadek w sprawie Paweł Wasilewski, zam. Oskara Kolberga 5 m. 15 wdarł się na klatkę schodową i szarpał syna emerytki, bo ten zwrócił mu uwagę, że hałasuje pod jego oknem o drugiej nad ranem. Zawiadomiona zastała drogą elektroniczną m.smolenska@zgnmokotow.waw.pl z z administracji budynku Oskara Kolberga 5 mieszczącej się przy Kolberga 6, ponieważ Paweł Wasilewski na tym nie poprzestał, bo zaczepiał syna starszej pani przed budynkiem i pobliskim sklepem oraz podburzał przeciwko niemu mieszkańców. Starsza pani okazała mu miłosierdzie, bo nie wezwała policji świadoma znaczących konsekwencji karnych dla Pawła Wasilewskiego za jego wybryk. Ale mimo wszystko daleka jest od utożsamiania Pawła Wasilewskiego z "bardzo poważnym panem". Zastanawia jednak, że policja nie postawiła Pawła Wasilewskiego w stan oskarżenia, gdy sprawa stała się jej znana.

   Broni oczywista oczywistość nie znaleziono, ale w myśl twierdzenia "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa na podstawie zeznań funkcjonariuszy Mielcuch i Ewko skazał na 48 dni więzienia… emerytkę. Bo DWUKROTNIE NIE POZWOLIŁA SIĘ ZABIĆ! MIAŁA PECHA, ŻE PRZEŻYŁA DUSZENIE I DŹGANIE NOŻEM.

   Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota (dlaczego Ochota, a nie Mokotów???) zamiast reprezentować pokrzywdzoną emerytkę broni skorumpowanych policjantów działających na zlecenie "bardzo poważnego pana"

   1) stwierdzając, że nie byli świadomi przekroczenia uprawnień, chociaż nie podpiera tego wnioskowania materiałem dowodowym np. w postaci przeprowadzonej obserwacji psychiatrycznej funkcjonariuszy

   2) uporczywie przemilczając fakt torturowania emerytki przez funkcjonariuszy policji z KRP II Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie.

   Mł. insp. Mariusz KASZOWICZ Komendant Rejonowy Policji Warszawa II Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie broniąc policjantów, daje przyzwolenie na to, że każdy funkcjonariusz może wyrwać starszej osobie telefon, dziabnąć ją nożem i poddusić. Mł. insp. Mariusz KASZOWICZ torturowanie emerytki przez podległych mu funkcjonariuszy uprzedmiotawia sprowadzając je do utraty przez nią telefonu o co wini w nadsyłanych jej pismach starsza panią, bo wyraziła zgodę, aby telefon był załączony jako materiał dowodowy. Przerzucanie odpowiedzialności na ofiarę jest w dobie #metoo niewybaczalne - stąd kategoryczny wniosek o usunięcie pana Mariusza Kaszowicza z policji razem z trojgiem funkcjonariuszy, którzy torturowali emerytkę, bo stanowią śmiertelne zagrożenie dla Polaków.

   **Śmierć 38-latka w komisariacie. Rodzina: był podduszany. www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-27/smierc-38-latka-w-komisariacie-rodzina-byl-podduszany/
  • ototamto Re: zdewastowano pomnik Kościuszki 01.06.20, 10:05
   Amerykanie to głupie tłuki. To, że latają w kosmos, to zasługa innych nacji i przypadek historyczny. Dlatego na przykład mają podpisane znaki drogowe i sygnalizatory. Bydło i tyle. Co ma pomnik do morderstwa afroamerykanina?
   • polski_francuz Re: zdewastowano pomnik Kościuszki 01.06.20, 12:41
    "Zdewastowanie pomnika Tadeusza Kościuszki jest dowodem maczania kacapskich paluchów w tych zamieszkach"

    Zemsta za porazki w bitwach z 1792 roku,he? Juz zatem wiadomo co Putin robi podczas kwarantanny: czyta ksiazki historyczne:)

    No a murzynom awanturujacym sie dzisiaj za policyjne morderstwo na Floyd'zie trzebaby przypomniec ze Kosciuszko mial czarnego odynansa Agrippa Hull.

    Moze by Blaszczak przynajmniej do pani ambasador Dzordzety zadzwonil...

    PF
  • klm747 Re: zdewastowano pomnik Kościuszki 01.06.20, 10:59
   " Na przedmieściach San Francisco tłum wdarł się do centrum handlowego i plądrował sklepy. Wybijanie szyb w sklepach i wynoszenie towaru odbywało się w wielu miastach." - typowy dla czarnych sposób protestów...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka