Dodaj do ulubionych

Kolejne oszołomstwo chce obalić Łukaszenkę.

01.06.20, 23:05
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25990793,bialorusini-stoja-w-kolejkach-poparcia-dla-opozycyjnych-kandydatow.html#a=319&c=134&s=BoxNPrzeImg29
Wszyscy wiemy jak to się kończy, dojdą do władzy neoliberałowie którzy będą zwalczać lewicę a jako alternatywę dla siebie będą promować skrajną prawicę, wszystkie rządowe i prywatne (kontrolowane przez biznesmenów powiązanych z nową władzą) będą promować w przestrzeni publicznej wyłącznie prawicę czy to konserwatywną czy neoliberalną. Potem neoliberałowie nagrabią sobie u ludności swoimi pseudo-reformami a zdesperowani ludzie w ich miejsce wybiorą skrajną prawicę (bo lewica będzie przez nich spacyfikowana), scenariusz znany z wielu krajów Wschodniej Europy.
Dziś te prawackie podstępne żmije machają flagami UE, a gdy jakiś głupek ich do UE wpuści to będą pluć na "lewacką" i "dekadencką" UE promując swoje średniowieczne religijne brednie i troglodycki neoliberalizm gospodarczy. Widzimy to przecież na Ukrainie, kiedyś machali gwiaździstym sztandarem, dziś promują neoliberalizm rodem z XIX wieku i faszyzm (banderyzm), szczęściem nikt Ukrainy do UE nie wpuścił.

Niech Łukaszenka rządzi jak najdłużej i znajdzie godnego następcę, byle nie oddać kolejnego kraju w łapska ordoliberałów!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka