Dodaj do ulubionych

Taliban u wladzy

10.06.20, 20:28
Nie Taliban w Afganistanie. Taliban w USA.
"Przemineło z wiatrem" zostalo wycofane z obiegu przez HBO. Co jeszcze znajdzie się na indeksie. Chata wuja Toma, Huckelberry Finn? Wystarczy, ze praktykant dojdzie do wniosku, ze coś jest rasistowskie? A rasistowsie może być wszystko co praktykantowi z wytartym mozgiem sie wydaje. On jest obudzony i pobudzony. On buduje nowy świat. Świat sprawiedliwy, w ktorym on bedzie decydowal co sprawiedliwe jest a co nie jest.
Rewolucja ma to do siebie, ze zjada wlasnych liderów. Bardzo obudzony i radykalnie lewicowy burmistrz Minneapolis został zakrzyczany przez obudzoną i pobudzoną tłuszczę na wiecu. Okazuje się, ze nie jest tak radykalny jak tluszcza. Wstretny nazi faszysta.

Wczoraj odbyl sie pogrzeb Floyda. Było dostojnie i ladnie. Nawet karawan z białymi końmi. Momentami nie bylo ładnie i dostojnie kiedy polityczni szarlatani zostali dopuszczeni do glosu.
Odbyl się także pogrzeb zabitego 77 letniego emerytowaNie ma sprawy. W Chicago czarni zastrzelili 18 innych czarnych. Nie ma sprawy. W Nowym Jorku czarni zastrzelili 13 innych czarnych. Black Lives Matter ale tylko w niektorych sytuacjach.
Pani radna miasta Minneapolis gorąco propagujaca rozwiazanie policji i zastapienie jej pracownikami socjalnymi przeszkolonymi w rozwiazywaniu sporow zostala zapytana w CNN "Do kogo mam zadzwonić jesli ktoś wlamie sie do mojego domu w nocy?" Pani radna odpowiedziala "Wtedy poczujesz swoj bialy przywilej.
Minneapolis to miasto rzadzone od lat przez jedna i ta samą partię, która propaguje sprawiedliwość spoleczną, równość a nawet rozdaje przywileje tym, ktorym sie w zyciu wiedzie gorzej. To miasto ochraniajace nielegalnych imigrantów, ktorzy popełnili ciezkie przestepstwa. Takich miast jest w USA znacznie wiece, NYC, Boston, Philadelphia, Baltimore, Dallas, Houston, Austin, San Antonio, Los Angeles, San Francisco, Seattle, Providence, Portland... w zasadzie wszystkie duże miasta sa jednopartyjne i sa po stronie protestujacych, podpalajacych i grabiacych czyli tłuszcza wystepuje przeciwko władzom, ktore wybrala. Wystepuje przeciwko swoim. Interesujace.
Wczoraj albo przedwczoraj demokratyczni poslowie do Kongresu załozyli szliki importowane z Ghany i uklękli na prawie 9 minut w budynku Capitolu. Wydaje się, ze kolana ich nie zabolały ale szefowa Izby nie potrafiła sama z kolan wstać i udzielono jej pomocy.

Obserwuj wątek
  • blueelvic2 System wymaga kapitalnego remontu... 10.06.20, 20:43
   i to nie tylko w Stanach.

   Malymi kroczkami maszerowano do nienormalnosci. Nikt nie oponowal, mowiono jakos to bedzie. W koncu wszystko, co narastalo przez cale dziesieciolecia, razem sie skumulowalo i mamy to co mamy.

   Ktos kiedys powiedzial: Nadejcie taki czas, ze beda was wyciagac z palacow i wieszac przed wlasnym domem.To bedzie cena za wasza pazernosc i beztroske.    • blueelvic2 Chcialbym zmienic to, nad czym ty placzesz... 10.06.20, 21:38
     Pisales przeciez: Wspanily kraj ginie na moich oczach...

     Czy zadales sobie pytanie: dlaczego jest tak jak jest? Dlaczego ludzie sa tacy, a nie inni?

     Przeciez wiadomo nie od dzis, jezeli chcemy by rzeczywistosc wygladala inaczej, to nalezy podjac dzialania... Jakie?

     No wlasnie...
     • blueelvic2 Dodam tylko, ze wszyscy prezydenci ... 10.06.20, 21:48
      sa produktem pewnego systemu i kazdy z nich mial inna wizje. A jaka wizje miali poprzednicy Trump jezeli chodzi o Ameryke?

      Trump mowi: America First. OK, ale jak wszystkie zaniedbania uzdrowic, ot tak ad hoc? Na to potrzeba lat.

      Od wiekow wiadomo, ze bieda jest zyzna glaba dla kazdego ekstymizmu... lub innego wyrastajacego na tym gruncie zagrozenia. Tak wiadomo, ale nie robi sie absolutnie nic (albo niewiele) aby ten stan rzeczy zmienic.
    • mazzini890 Re: System wymaga kapitalnego remontu... 10.06.20, 22:47
     Już ci pisaliśmy. Szczegóły to sprawa la specjalistów. "Przywrócić produkcje na Zachód . W kwestii łączenia demokracji z prawami mniejszości przyjrzeć się Australii. Regulować globalizację. " To jest zadawnione. To naprawić. A ty może przedstaw nam więc swoja wizję.
    • mazzini890 Re: System wymaga kapitalnego remontu... 10.06.20, 22:48
     Z sąsiedniego artykułu "" W USA od ponad 20 lat zatrzymał się proces wzrostu płac realnych - dodaje profesor Ryszard Piasecki. - To zjawisko zostało wywołane przez globalizację, liberalizację handlu, restrukturyzację gospodarki oraz sztuczną inteligencję i nowoczesne techniki informacyjne i komunikacyjne.Ta sytuacja spowodowała, że korporacje amerykańskie przeniosły znaczną część produkcji do Chin, Indonezji, Wietnamu czy Meksyku. Wiele czynności informatycznych przeniesiono m.in. do Indii. Pracownicy w "pasie rdzy" odczuli to bardzo mocno. Zarówno Czarni, Latynosi jak i Biali. Nierówności społeczne przez globalizację wyraźnie się pogłębiły. Grupy najbiedniejsze najmocniej to odczuły. Takie nierówności i poczucie marginalizacji sprzyjają frustracji i radykalizacji. Tu doszukiwałbym się korzeni brutalności protestujących w niszczeniu własności publicznej i prywatnej. Podobne zjawisko wystąpiło ostatnio m.in. w Chile."
     • felusiak1 Re: System wymaga kapitalnego remontu... 10.06.20, 23:17
      Co ma produkcja do anarchistycznie nastawionej mlodziezy studiujacej na drogich uniwesytetach i pochodzacej z dobrych, zamożnych domow?
      Co anarchia ma wspolnego z miejscami pracy, z produkcja itd.
      Co to jest łaczenie demokracji z prawami mniejszości. Wszyscy mamy identyczne prawa.
      Moze nazwiesz po imieniu co masz na myśli. Przywileje dla mniejszości a nie prawa.
      • mazzini890 Re: System wymaga kapitalnego remontu... 10.06.20, 23:34
       Ma dużo. Bo nie wszyscy protestujący to ci których opisujesz. Owszem i tacy tu są ale nie stanowią większości. Ale biedniejące doły klasy średniej chętniej słuchają takich demagogów. To masz już przećwiczone w historii od czasów braci Grakchów. "Co to jest łaczenie demokracji z prawami mniejszości. Wszyscy mamy identyczne prawa.
       Może nazwiesz po imieniu co masz na myśli. Przywileje dla mniejszości a nie prawa. " Poczytaj jak to działa w Australii a i jak np radzą sobie z muzułmanami. Albo w Singapurze. A potem dyskutuj. Nie streszczę ci książek na forum.
      • mazzini890 Re: System wymaga kapitalnego remontu... 10.06.20, 23:37
       Już o d dawna wiadomo,że rewolucji nie wywołuje biedota tylko odcinana od cycka dolna część klasy średniej lub klasy panującej która ewentualnie wykorzystuje gniew ludu. Jak ci napisałem ludzkość przećwiczyła to od Grakchów. Ale im lepiej ten lud żyje tym mniej słucha takich demagogów.
    • blueelvic2 Jak narazie to wasi politycy, media nie chca... 10.06.20, 23:32
     dostrzec zasadniczych problemow dotyczacych przyszlosci Stanow.

     Czym jest dla was polityczna wspolnota i jak ma sie na przyklad "wspolne dobro" do warunkow zycia spolecznego, dzieki to ktorym zarowno jednostki jak i rodziny (i nie tylko) pelniej i latwiej osiagaja swoja wlasna doskonalosc?

     Czy nie warto byloby sie przyjrzec blizej ustawie zasadniczej? Tworzylo ja bardzo dawno temu tylko piedziesiat piec osob z dwunastu Stanow.


     Mimo iz ta ustawa zasadnicza sklada sie „jedynie” z siedmiu artykulow i dwudziestu siedmiu poprawek, to zeby zrozumiec poszczegolne jej fragmenty, nalezalby dokladnie poznac przepisy prawa konstytucyjnego Stanow Zjednoczonych... A to juz przeogromna liczby precedensow Sadu Najwyzszego, ktory odpowiada za interpretowanie konstytucji jak i za wykladnie wszystkich norm o charakterze konstytucyjnym.

     Dla przecietnego zjadacza chleba, to meka, ktorej nie moze przeskoczyc.
        • felusiak1 Re: Dlaczego sie prezysz? 10.06.20, 23:54
         Brak ci argumentow i uciekasz sie do "prawaczek".
         W miastach gdzie policja zabija murzynow republikanie nie maja nic do powiedzenia.
         To sa miasta jednopartyjne. Tam pelnie wladzy maja demokraci i to ich polityka wzbudzila niezadowolenie anarchistycznej mlodziezy zindoktrynowanej przez radykalnych profesorów lewakow w najdroższych uniwersytetach.
         Te zadymy nie są o Black Lives Matter, nie są o nierownościach spolecznych. To są zadymy o wladzę. Okazalo sie, ze demokraci nie spelniają juz aspiracji anarchofaszystowskiej mlodziezy. I znaleźli sie w potrzasku. Tak dobrze im szlo przez ostatnie 50 lat a tu taki policzek od swoich.
         • mazzini890 Re: Dlaczego sie prezysz? 10.06.20, 23:59
          To raczej ty. TAA w każdym mieście gdzie policja zabija rządzą tylko demokraci? A pokaż no nam listę lub linki do tego? "Tam pelnie wladzy maja demokraci i to ich polityka wzbudzila niezadowolenie anarchistycznej mlodziezy zindoktrynowanej przez radykalnych profesorów lewakow w najdroższych uniwersytetach." Jaka polityka? Których lewaków? To są twoje argumenty?"Te zadymy nie są o Black Lives Matter, nie są o nierownościach spolecznych. To są zadymy o wladzę." No juz mamy demokratyczny spisek? Oczywiście demokraci nie są tu święci ale to po prostu bełkot. Chyba ci przypomne,że nawet Trump twierdząc że jest najlepszym prezydentem USA mówi to porównując się nie tylko do demokratycznych ale i republikańskich prezydentów. No stary.
         • mazzini890 Re: Dlaczego sie prezysz? 11.06.20, 00:01
          I może nam wreszcie i sobie odpowiesz czemu na tą młodzież nie działa wasza prawacka ideologia? A może dlatego,że w latach 80 i 90sami republikanie mieli ja w d..e póki kasa płynęła?
         • mazzini890 Re: Dlaczego sie prezysz? 11.06.20, 00:06
          Powtórzę wiec ci pytanie. Gdzie byli twoi?"On nie zapyta się dlaczego Reagan, Thatcher czy Kohl nie przestali przyjmować imigrantów do swoich krajów, choć podobno byli prawakami. On nie zapyta się jak to jest,ze ci sami prawicowcy siedzieli cicho jak w tv puszczano już goliznę a wielu z nich też miało udziały w mediach i trzepało kasę. On nie zapyta się co się działo z fabrykami które dawały robotę części klasy średniej. I to nie tylko tej białej."
         • mazzini890 Re: Dlaczego sie prezysz? 11.06.20, 00:09
          Wiesz pewien mądry człowiek powiedział mi . "Nie wystarczy zasady mieć w prawie , kodeksie i na sztandarach, trzeba je mieć w sercu i w życiu a nie na pokaz". Prawicy też się to tyczy.
         • mazzini890 Re: Dlaczego sie prezysz? 11.06.20, 00:12
          Wiec nie gadaj nam bajeczek o niewinnych republikanach. Bo obie strony i repy i demokratki ponoszą polityczna i moralną odpowiedzialność za drogę którą USA szła od 1970 roku. I jeżeli się do tego nie przyznają do g..o będzie z leczenia . Nawet z 100 ma Trumpami na podorędziu.
         • mazzini890 Re: Dlaczego sie prezysz? 11.06.20, 00:19
          I wskaż nam którą politykę. Spadek przyrostu naturalnego u białych? Dezindustrializacja USA i erozja klasy średniej. "Upadek tradycyjnych wartości" pod wpływem "demoralizującej ( zdaniem wielu) popkultury i hedonizmu? To od 1970 wina tylko demokratów i ich wyborców? Nie rozśmieszaj nas. I jeżeli już to co republikanie z tym robili w latach 70,80, 90 czy nawet do 2015?
         • yurek_1111 Re: Dlaczego sie prezysz? 11.06.20, 14:31
          felusiak1 napisał:

          > Brak ci argumentow i uciekasz sie do "prawaczek".
          > W miastach gdzie policja zabija murzynow republikanie nie maja nic do powiedzen
          > ia.
          > To sa miasta jednopartyjne. Tam pelnie wladzy maja demokraci i to ich polityka
          > wzbudzila niezadowolenie anarchistycznej mlodziezy zindoktrynowanej przez radyk
          > alnych profesorów lewakow w najdroższych uniwersytetach.
          > Te zadymy nie są o Black Lives Matter, nie są o nierownościach spolecznych. To
          > są zadymy o wladzę. Okazalo sie, ze demokraci nie spelniają juz aspiracji anarc
          > hofaszystowskiej mlodziezy. I znaleźli sie w potrzasku. Tak dobrze im szlo prze
          > z ostatnie 50 lat a tu taki policzek od swoich.

          ××××××××××××
          Na mózg ci padło felusiaczku i pi@rdolisz trzy po trzy, para piętnaście...:)
       • mazzini890 Re: Dlaczego sie prezysz? 10.06.20, 23:47
        On nie zapyta się dlaczego Reagan, Thatcher czy Kohl nie przestali przyjmować imigrantów do swoich krajów, choć podobno byli prawakami. On nie zapyta się jak to jest,ze ci sami prawicowcy siedzieli cicho jak w tv puszczano już goliznę a wielu z nich też miało udziały w mediach i trzepało kasę. On nie zapyta się co się działo z fabrykami które dawały robotę części klasy średniej. I to nie tylko tej białej. On ma tylko jedna odpowiedź winni TYLKO demokraci. Tak jak senioryta.
    • synpoddanego Re: System wymaga kapitalnego remontu... 12.06.20, 18:34
     Po roku 92gim rozpoczalem nowa prace. Wkrotce doszlo do rozmow z nowymi kolegami, na temat ameryki wlasnie. Moj boss - murzyn, bardzo porzadny chlopak oraz wspolpracownik - bialy. Starali sie poznac moja opinie. Miedzy innymi na temat przestepstw oraz bezrobocia. Powiedzialem im, ze zadne programy socjalne w istnienie, ktorych Ameryka utopila miliardy nic nie pomaga. Jedynym rozwiazaniem jest powrot stanowisk pracy do USA. Nie ma innego wyjscia. Koniec kropka.
  • malkontent6 Re: Taliban u wladzy 10.06.20, 20:56
   felusiak1 napisał:

   > CNN "Do kogo mam zadzwonić jesli ktoś wlamie sie do mojego domu w noc
   > y?" Pani radna odpowiedziala "Wtedy poczujesz swoj bialy przywilej.

   Oglądałem to na żywo. Najciekawsza byla reakcja pani dziennikarki, która po prostu zaniemówiła. Nie jest wykluczone, że zaczęła wątpić w słuszność postulatów BLM.
  • szwampuch58 Re: Taliban u wladzy 10.06.20, 20:57
   Pociesze ci prawaku wyjatkowo; Ktory to juz raz ta rasistowska Ameryka przechodzi taka masochistyczna samokrytyke po zamordowaniu przez bialego policjanta czarnego obywatela????? Lamenty i krytyka potrwaja jeszcze ze dwa tygodnie i ucichnie potem nic absolutnie nic sie nie zmieni az do nastepnego mordu co rozpeta histerie
  • senioryta13 Re: Taliban u wladzy 10.06.20, 22:02
   felusiak1 napisał:

   > Pani radna miasta Minneapolis gorąco propagujaca rozwiazanie policji i zastapie
   > nie jej pracownikami socjalnymi przeszkolonymi w rozwiazywaniu sporow zostala z
   > apytana w CNN "Do kogo mam zadzwonić jesli ktoś wlamie sie do mojego domu w noc
   > y?" Pani radna odpowiedziala "Wtedy poczujesz swoj bialy przywilej.

   tzn. przyjada ?

   okolo 2 lat temu zobaczylam Pania Maxine Waters, czarna kongresmanka, demokratka-California, brala udzial w jakims protescie. Nie wiedzialam jeszcze wtedy, kim jest ta kobieta, ale widzac ja i slyszac, pomyslalam sobie pierwszy raz, ze predzej czy pozniej musi dojsc w tym kraju do wojny domowej. Nienawisc miala w oczach. Dlugo nie czekalam, to juz prawie rewolucja, z planowanym rabowaniem i niszczeniem dobr obywateli.

   ---
   -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
   -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
   • synpoddanego Re: Taliban u wladzy 12.06.20, 18:24
    Pania Maxine Waters ogladaam od wielu juz lat. Od 8 Listopada 2016 stala sie bardzo aktywna, gdzie byly kamery telewzizyjne byla sweet Maxine. Czesto zabierala glos, ograniczajac sie do tylko dwoch slow - IMPEACH TRUMP. Nie zalicza sie do zbyt blyskotliwych, inteligencja itd. Z tym rabowaniem to roznie moze byc. Sklepow w miastach nikt nie broni a jezeli dojdzie do wycieczek na przedmiescia, szans wielkich raczej miec nie beda.Powstana komitetey obronne. W wielu amerykanskich domach znajduja sie arsenaly, wierz mi. Ludzie zaczna sie bronic, nie beda siedziec z zalozonymi rekami. Ameryka miala dwoch doskonalych sprzedawcow broni....Obame oraz Clinton. Jak na razie nikt nie wpada w panike. Jedyne co ludzi przraza to glupota lewicy. Calkowity brak zdrowego rozsadku. Wizyta pracownika socjalnego w mijscu konfliktu zakonczy sie lomotem, ktory pracownik ten dostanie od przestepcow. Bedzie zadowolony, oraz Bogu wdzieczny, ze tylko na lomocie sie skonczylo. Kupa idiotow stoi na czele miast amerykanskich.
     • synpoddanego Re: Taliban u wladzy 12.06.20, 21:17
      Pamietam jak usmiechniety Clinton podpisywal NAFTE...Stworzymy miliony miejsc pracy prawil. Zaczeli tworzyc w Meksyku po czym zaczela sie juz na wielka skale emigracja przemyslu do Azji.
        • mazzini890 Re: Taliban u wladzy 14.06.20, 01:53
         Taa jasne. A Nixon i Reagan to bezwolne marionetki były? U kogo siedziała Tea Party i Chicago Boys? Ale sprawiedliwie przyznaje. Za upadek przemysłu USA są winni i republikanie i demokraci. Ale nie tylko demokraci jakbyś chciał nam wmówić.Dość zachowało się na to źródeł i pamiętających to ludzi.
         • felusiak1 Re: Taliban u wladzy 14.06.20, 02:28
          Tea Party to 2010 rok. Co to ma wspolnego z R i N?
          Chicago Boys? Wiesz o czym mowisz? Chyba nie. To grupa chilijskich ekonomistow a nie Friedman i koledzy.
          Naczytałeś się propagandy.
          Obie partie odpowiadaja za wyjazd przemyslu ale demokraci odpowiadają za utrzymywanie podatku na poziomie 35% a to jedna z przyczyn wyjazdu.
          • mazzini890 Re: Taliban u wladzy 14.06.20, 12:15
           Dzieciaku. To ty wierzysz w swoje prawackie bajeczki. O wiecznie niewinnej prawicy i republikanach A propos Trump i wcześniej repy obniżyły podatki bogaczom i co produkcja wróciła? Poczytaj ile procent podatków builli bogacze gdy USA i Zachód były potęga po 1945. Nie chilijskich. Nawet tego nie wiesz, Chicago boys doradzali i Pinochetowi. Przykro mi prawaczku. Tacyście sami temu wszystkiemu winni. Zalążki Tea party i środowiska z nimi związane są starsze. "References to the Boston Tea Party were part of Tax Day protests held in the 1990s and before.[21][72][73][74] In 1984, David H. Koch and Charles G. Koch of Koch Industries founded Citizens for a Sound Economy (CSE), a conservative political group whose self-described mission was "to fight for less government, lower taxes, and less regulation." Congressman Ron Paul was appointed as the first chairman of the organization. The CSE lobbied for policies favorable to corporations, particularly tobacco companies.[75]

           In 2002, a Tea Party website was designed and published by the CSE at web address www.usteaparty.com, and stated "our US Tea Party is a national event, hosted continuously online and open to all Americans who feel our taxes are too high and the tax code is too complicated."[76][77] The site did not take off at the time.[78] In 2003, Dick Armey became the chairman of CSE after retiring from Congress.[79] In 2004, Citizens for a Sound Economy split into FreedomWorks, for 501c4 advocacy activity, and the Americans for Prosperity Foundation. Dick Armey stayed as chairman of FreedomWorks, while David Koch stayed as Chairman of the Americans for Prosperity Foundation. The two organizations would become key players in the Tea Party movement from 2009 onward.[80][81] Americans for Prosperity and FreedomWorks were "probably the leading partners" in the September 2009 Taxpayer March on Washington, also known as the "9/12 Tea Party," according to The Guardian.[82] " 2009 to ukształtowanie pod ta nazwą.
           • felusiak1 Re: Taliban u wladzy 15.06.20, 02:11
            You don't know shit. Naczytałeś się banialuk w wikipedii.
            35% to byl do zeszlego roku podatek korporacyjny. Nie pisz mi o cieciach podatkow dla bogatych bo nie moge moczu od śmiechu powstrzymac.
            TEA Party (TEA = Taxed Enough Already) to byl spontaniczny zryw w 2010, ktory doprowadził do utraty wiekszości przez demokratow. A Chicago Boys odnosi sie do chilijskich ekonomistow, ktorzy studiowali w Chicago pod kierunkiem Miltona Friedmana.
            PS. Wlasnie przekonales mnie, ze jesteś nieuleczalnym lewakiem. Nawet nie leftystą.
  • jk2007 Trump ma racje 11.06.20, 07:53
   "Poznajcie prawdę a prawda was wyzwoli." (Jan: 8 - 32)
   50statereport.com/rothschild-donald-trump-is-threatening-to-destroy-the-new-world-order-for-good/
  • bmc3i Re: Taliban u wladzy 14.06.20, 07:23
   felusiak1 napisał:


   > Minneapolis to miasto rzadzone od lat przez jedna i ta samą partię, która propa
   > guje sprawiedliwość spoleczną, równość a nawet rozdaje przywileje tym, ktorym s
   > ie w zyciu wiedzie gorzej. To miasto ochraniajace nielegalnych imigrantów, ktor
   > zy popełnili ciezkie przestepstwa.   Chcesz powiedzieć że ta "jedna i ta sama partia" sama się wybiera? Czy też może że te ofiary nielegalnych imigrantów popełniających te ciężkie przestępstwa głosują wciąż na "jedną i tą sama partię"?
   • senioryta13 Re: Taliban u wladzy- CHAZ 15.06.20, 00:17
    nadal bedziesz ich bronil ?

    "Seattle, Waszyngton, Capitol Hill Autonomous Zone (CHAZ) domaga się, aby wszyscy nie-biali brutalni skazani
    przestępcy w więzieniu zostali zwolnieni i ponownie sądzeni tylko przez nie-białych jurorów.

    CHAZ, utworzony przez anarchistów, członków Antify i działaczy Black Lives Matter, wydał listę żądań, które mają na celu rozwiazanie Policji w Seattle i wykorzystanie tych pieniędzy dla innych niż białych skazańców, zapewnienia nieograniczonego prawa głosu więźniom i zniszczenia akta skazanych handlarzy marihuaną.

    „Domagamy się ponownego rozpatrzenia spraw wszystkich kolorowych Osób, którzy obecnie odbywają karę pozbawienia wolności za brutalne przestępstwa.

    Taka polityka oznaczałaby, że wszyscy nie-biali brutalni skazani przestępcy zostali pozbawieni swoich istniejących wyroków skazujących i wyroków oraz poddani nowym procesom z udziałem nie-białych tylko jurorów.

    Kolejne żądanie CHAZ wymaga, aby „więźniowie odbywający obecnie kare otrzymali pełne i nieograniczone prawo do głosowania oraz aby stan Waszyngton uchwalił ustawodawstwo wyraźnie odbiegające od prawa federalnego, które zabrania przestępcom możliwości głosowania”.

    Zgodnie z tą polityką prawie 40 000 więźniów odbywających wyroki w lokalnych więzieniach, stanowych i federalnych więzieniach w stanie Waszyngton otrzyma prawo do głosowania we wszystkich wyborach lokalnych, stanowych i federalnych.

    Organizatorzy CHAZ chcą również, aby osoby skazane za „związane z marihuaną” i opierające się przestępstwom aresztowanym zostały usunięte. Obejmuje to usunięcie rejestrów handlarzy marihuaną, z których niektórzy mogą mieć powiązania z meksykańskimi kartelami narkotykowymi. "

    Lokalne wladze nie reaguja, pozwalaja na bezprawie, okupacje centrum miasta.
    Im dluzej ta samowola trwa to nie wrozy pokojowego zakonczenia, komus puszcza nerwy, a moze o to chodzi ?

    ---
    -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
    -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
   • felusiak1 Re: Taliban u wladzy 15.06.20, 02:17
    Chcę powiedzieć, że na przyklad w Detroit od lat 60-tych rzadza nieprzerwanie demokraci. Kazdego roku jest coraz gorzej i ciagle sa wybierani. Sami siebie wybieraja.