Dodaj do ulubionych

Duda - tłumaczący się z własnej głupoty.

15.06.20, 02:01
"W niedzielę Andrzej Duda zwrócił się bezpośrednio do zagranicznych redakcji, które przytoczyły jego słowa, tłumacząc, że "zostały wyrwane z kontekstu".

Duda dalej brnie w kłamstwo - takiego durnia mamy za prezydenta.
Jestem za tym, by UE zastosowała sankcje, aby pokazać, że człowiek powinien być człowiekiem, a nie kłamliwym osobnikiem katolickim.
Obserwuj wątek
  • boavista4 Re: Duda - tłumaczący się z własnej głupoty. 15.06.20, 03:34
   Ostatnie badania Glosu Cadyka pokazuja ze Polacy beda glosowac na Andrzeja Dude w 99 prcentach. Taka sama ilosc glosow zdobyl rowniez Krzysztof Bosak. Na liscie landydatow nie ma jednak ani W.W.Putina , ani Angeli Merkel. Gdyby jednak oni kandydowali razem to osiagneliby 198 procent. majac tak ogromne popracie trudno zrozumiec ze sa jakies wybory w czasie pandemi. Sa propozycje zeby decyzje w tej sprawie powzial Prezydent Trump do spolki z Kim Jong Un'em, najwyzszym przywodca calego swiata.
   • szwampuch58 Re: Duda - tłumaczący się z własnej głupoty. 15.06.20, 10:13
    Polscy Narodowi Rządowi Naukowcy ustalili że umierają wyłącznie dżędery, elebelegiete, lewaki, kodowcy, ateisty, weganie, drugi sort bo jest to kara za grzechy zesłane przez dobrego Boga, Pana Naszego! Dzięki modlitwom Prezesa, premiera i tego, no, prezydęta Du...pe to Prawdziwi Polacy nie chorują na ten lewacko-żydowsko-chińskiego wirusa!
  • flemming Re: Duda - tłumaczący się z własnej głupoty. 15.06.20, 09:57
   Bruksela jest żałosna. To już 1533 ostrzeżenie pod adresem Polski. I co z tego? Karzeł to olewa, każdy z jego parobków szczy na Unię, a ta płaci kasę naszym rodzimym faszystom i zaczadzonemu przez nich chłopstwu (dotacje do ha). Dopóki będzie kasa, dopóty katofaszystowski rząd PiS będzie miał praworządność głęboko w odbycie kaczyńskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka