Dodaj do ulubionych

Cenzura Gazety Wyborczej????

IP: *.clvhoh.adelphia.net 24.04.02, 02:35
Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje Majtki?:
Obserwuj wątek
        • Gość: Exorcist Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.clvhoh.adelphia.net 24.04.02, 02:54
          Gość portalu: Helga napisał(a):

> Gość portalu: jojo napisał(a):
          >
          > > Gość portalu: Exorcist napisał(a):
          > >
          > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje Majtki?:
          > >
          > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy strasznie !
          >
          > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj w dobrej formie:)
          >
          >
          Zabolalo mocno, bo uderzylem w nawieksza bolaczke Zydow - to jest: Jak Im Zabrac
          Dolary...
          Dziekuje za uznanie. A teraz do akcji
          Exorcist
        • Gość: jojo Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.proxy.aol.com 24.04.02, 03:05

>
          > >
          > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje Majtki?:
          > >
          > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy strasznie !
          >
          > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj w dobrej formie:)
          >
          >

Pozdrowienia Pani Helgo ! Podziwiam Pania ! Pani temu forum przewodniczy! Dziwie
          sie tylko,ze wiekszosc debili najpierw Pani ublizac zaczyna,a pozniej barankami
          sie staje ?! Jaka moc jest w Pani postach,ze cwaniaczki te,pozniej gnoja sie i
          pyskow otworzyc na nowo nie probuja ? Anyway,fajna Pani jest ! Wiecej takich
          niewiast,a Swiat nasz MADRZEJSZYM bedzie! Pzdr. dla Pani Szanownej !
          • Gość: Exorcist Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.clvhoh.adelphia.net 24.04.02, 03:28
            Gość portalu: jojo napisał(a):

> Gość portalu: Helga napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: jojo napisał(a):
            > >
            > > > Gość portalu: Exorcist napisał(a):
            > > >
            > > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje Majtki?:
            > > >
            > > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy strasznie !
            > >
            > > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj w dobrej formi
            > e:)
            > >
            > >
            >
            > Pozdrowienia Pani Helgo ! Podziwiam Pania ! Pani temu forum przewodniczy! Dziwi
            > e
            > sie tylko,ze wiekszosc debili najpierw Pani ublizac zaczyna,a pozniej barankami
            >
            > sie staje ?! Jaka moc jest w Pani postach,ze cwaniaczki te,pozniej gnoja sie i
            > pyskow otworzyc na nowo nie probuja ? Anyway,fajna Pani jest ! Wiecej takich
            > niewiast,a Swiat nasz MADRZEJSZYM bedzie! Pzdr. dla Pani Szanownej !

Zydzi, wy NKWDzisci, MORDERCY POLAKOW w bylej Rosji Sowieckiej!!!
            Exorcist
            • Gość: jojo Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.proxy.aol.com 24.04.02, 03:36
              Gość portalu: Exorcist napisał(a):

>
              > > Gość portalu: Helga napisał(a):
              > >
              > > > Gość portalu: jojo napisał(a):
              > > >
              > > > > Gość portalu: Exorcist napisał(a):
              > > > >
              > > > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje Majtki
              > ?:
              > > > >
              > > > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy strasznie !
              > > >
              > > > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj w dobrej
              > formi
              > > e:)
              > > >
              > > >
              > >
              > > Pozdrowienia Pani Helgo ! Podziwiam Pania ! Pani temu forum przewodniczy!
              > Dziwi
              > > e
              > > sie tylko,ze wiekszosc debili najpierw Pani ublizac zaczyna,a pozniej bara
              > nkami
              > >
              > > sie staje ?! Jaka moc jest w Pani postach,ze cwaniaczki te,pozniej gnoja s
              > ie i
              > > pyskow otworzyc na nowo nie probuja ? Anyway,fajna Pani jest ! Wiecej taki
              > ch
              > > niewiast,a Swiat nasz MADRZEJSZYM bedzie! Pzdr. dla Pani Szanownej !
              >
              > Zydzi, wy NKWDzisci, MORDERCY POLAKOW w bylej Rosji Sowieckiej!!!
              > Exorcist

Pluj dalej,pluj,tylko uwazaj,abys oplutym przez morde swoja wlasna nie zostal...
              • Gość: Exorcist Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.clvhoh.adelphia.net 24.04.02, 03:44

> Gość portalu: Exorcist napisał(a):
                >
                > >
                > > > Gość portalu: Helga napisał(a):
                > > >
                > > > > Gość portalu: jojo napisał(a):
                > > > >
                > > > > > Gość portalu: Exorcist napisał(a):
                > > > > >
                > > > > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje M
                > ajtki
                > > ?:
                > > > > >
                > > > > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy strasznie !
                > > > >
                > > > > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj w do
                > brej
                > > formi
                > > > e:)
                > > > >
                > > > >
                > > >
                > > > Pozdrowienia Pani Helgo ! Podziwiam Pania ! Pani temu forum przewodni
                > czy!
                > > Dziwi
                > > > e
                > > > sie tylko,ze wiekszosc debili najpierw Pani ublizac zaczyna,a pozniej
                > bara
                > > nkami
                > > >
                > > > sie staje ?! Jaka moc jest w Pani postach,ze cwaniaczki te,pozniej gn
                > oja s
                > > ie i
                > > > pyskow otworzyc na nowo nie probuja ? Anyway,fajna Pani jest ! Wiecej
                > taki
                > > ch
                > > > niewiast,a Swiat nasz MADRZEJSZYM bedzie! Pzdr. dla Pani Szanownej !
                > >
                > > Zydzi, wy NKWDzisci, MORDERCY POLAKOW w bylej Rosji Sowieckiej!!!
                > > Exorcist
                >
                > Pluj dalej,pluj,tylko uwazaj,abys oplutym przez morde swoja wlasna nie zostal..
                > .

Prawda boli. Ty synu moedercy NKWDzisty!!!
                Exorcist
                • Gość: jojo Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.proxy.aol.com 24.04.02, 03:48
                  Gość portalu: Exorcist napisał(a):

>
                  > >
                  > > >
                  > > > > Gość portalu: Helga napisał(a):
                  > > > >
                  > > > > > Gość portalu: jojo napisał(a):
                  > > > > >
                  > > > > > > Gość portalu: Exorcist napisał(a):
                  > > > > > >
                  > > > > > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi M
                  > oje M
                  > > ajtki
                  > > > ?:
                  > > > > > >
                  > > > > > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy straszni
                  > e !
                  > > > > >
                  > > > > > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj
                  > w do
                  > > brej
                  > > > formi
                  > > > > e:)
                  > > > > >
                  > > > > >
                  > > > >
                  > > > > Pozdrowienia Pani Helgo ! Podziwiam Pania ! Pani temu forum prze
                  > wodni
                  > > czy!
                  > > > Dziwi
                  > > > > e
                  > > > > sie tylko,ze wiekszosc debili najpierw Pani ublizac zaczyna,a po
                  > zniej
                  > > bara
                  > > > nkami
                  > > > >
                  > > > > sie staje ?! Jaka moc jest w Pani postach,ze cwaniaczki te,pozni
                  > ej gn
                  > > oja s
                  > > > ie i
                  > > > > pyskow otworzyc na nowo nie probuja ? Anyway,fajna Pani jest ! W
                  > iecej
                  > > taki
                  > > > ch
                  > > > > niewiast,a Swiat nasz MADRZEJSZYM bedzie! Pzdr. dla Pani Szanown
                  > ej !
                  > > >
                  > > > Zydzi, wy NKWDzisci, MORDERCY POLAKOW w bylej Rosji Sowieckiej!!!
                  > > > Exorcist
                  > >
                  > > Pluj dalej,pluj,tylko uwazaj,abys oplutym przez morde swoja wlasna nie zos
                  > tal..
                  > > .
                  >
                  > Prawda boli. Ty synu moedercy NKWDzisty!!!
                  > Exorcist

Z czego GNOJU SMIERDZACY WYWNIOSKOWALES,ze synem JEGO jestem,a moze WNUKIEM JEGO
                  jestem,KRETYNIE niedorobiony !?
          • Gość: Helga Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.04.02, 04:15

> Gość portalu: Helga napisał(a):
            >
            > >
            > > > Gość portalu: Exorcist napisał(a):
            > > >
            > > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje Majtki?:
            > > >
            > > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy strasznie !
            > >
            > > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj w dobrej formi
            > e:)
            > >
            > >
            >
            > Pozdrowienia Pani Helgo ! Podziwiam Pania ! Pani temu forum przewodniczy! Dziwi
            > e
            > sie tylko,ze wiekszosc debili najpierw Pani ublizac zaczyna,a pozniej barankami
            >
            > sie staje ?! Jaka moc jest w Pani postach,ze cwaniaczki te,pozniej gnoja sie i
            > pyskow otworzyc na nowo nie probuja ? Anyway,fajna Pani jest ! Wiecej takich
            > niewiast,a Swiat nasz MADRZEJSZYM bedzie! Pzdr. dla Pani Szanownej !

Panie jojo, juz jestem purpurowa na twarzy z zazenowania:) Ja uwielbiam i pana i
            panskie posty, tak ze sympatia jest wzajemna! Ide spac, bo juz polprzytomna
            jestem, ale jeszcze chcialam wszystkiego najlepszego panu zyczyc:) Dobranoc,

Helga
            • Gość: jojo Re: Cenzura Gazety Wyborczej???? IP: *.proxy.aol.com 24.04.02, 04:26

>
              > > Gość portalu: Helga napisał(a):
              > >
              > > >
              > > > > Gość portalu: Exorcist napisał(a):
              > > > >
              > > > > > Co sie stalo z Watkiem: "Kiedy Zydzi Oddadza Mi Moje Majtki
              > ?:
              > > > >
              > > > > Wyrzucili je Zydzi na smietnik,bo smierdzialy strasznie !
              > > >
              > > > Heheh! trafiony, zatopiony:) Panie jojo, pan jestes dzisiaj w dobrej
              > formi
              > > e:)
              > > >
              > > >
              > >
              > > Pozdrowienia Pani Helgo ! Podziwiam Pania ! Pani temu forum przewodniczy!
              > Dziwi
              > > e
              > > sie tylko,ze wiekszosc debili najpierw Pani ublizac zaczyna,a pozniej bara
              > nkami
              > >
              > > sie staje ?! Jaka moc jest w Pani postach,ze cwaniaczki te,pozniej gnoja s
              > ie i
              > > pyskow otworzyc na nowo nie probuja ? Anyway,fajna Pani jest ! Wiecej taki
              > ch
              > > niewiast,a Swiat nasz MADRZEJSZYM bedzie! Pzdr. dla Pani Szanownej !
              >
              > Panie jojo, juz jestem purpurowa na twarzy z zazenowania:) Ja uwielbiam i pana
              > i
              > panskie posty, tak ze sympatia jest wzajemna! Ide spac, bo juz polprzytomna
              > jestem, ale jeszcze chcialam wszystkiego najlepszego panu zyczyc:) Dobranoc,
              >
              > Helga

Dziekuje Helgo za text "Rozmaryna".Mam CD ,ale nie moge sie tego nauczyc,majac
              ten text ,latwiej mi pojdzie ! Dziekuje jeszcze raz i ...do boju !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka