Dodaj do ulubionych

Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy

  • wykrywacz_klamcow co wynika z tej rozmowy? 16.07.20, 10:30


   Marcin Kędryna, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta powiedział wczoraj:
   - Potwierdzam, że taka rozmowa miała miejsce. Wcześniej rozmówca pomyślnie przeszedł weryfikację

   To nie dziwne, że pomyślnie przeszedł weryfikację w końcu dzwonili z kremla, to i weryfikacja była pomyślna ;)

   Ta rozmowa pokazała też jak łatwo manipulować dudą:
   duda zgrabnie został naprowadzony na temat Ukrainy, potem koronawirusa i następnie sam złożył z tych dwóch tematów pomysł, że przyczyną zakażeń w Polsce są Ukraińcy
   kilka minut rozmowy i powiedział wszystko zgodnie z narracją kremla - to pokazuje jak kreml steruje pisem, nie musi im nawet wysyłać kasy oni i tak wykonają wolę watażki z kremla
   • buldog2 Re: co wynika z tej rozmowy? 16.07.20, 14:06
    Wiedzą, że muszą się starać. A jak kupią węgiel (wcześniej ropę i gaz) po wystarczająco niskiej cenie, będą otkaty.
    Dlaczego nie kupują teraz ropy i gazu?
    Putinowi kończą się źródła, a ponieważ nie rezygnuje z NS2, tnie dostawy do sojuszników, zamiast tego sprzedaje im węgiel. Zresztą, nie tak dawno (3 lata temu?) była w Rosji dyskusja o tym, czy w kraju przejść na energetykę węglową, a gaz sprzedawać za dewizy. Namiestnik w Priwislianskim kraju wziął sobie to do serca, wie że kasa i Stolicznaja przyjdą później.
    • lubat Re: co wynika z tej rozmowy? 16.07.20, 17:14
     buldog2 napisał:

     > Zresztą, nie tak dawno (3 lata temu
     > ?) była w Rosji dyskusja o tym, czy w kraju przejść na energetykę węglową, a ga
     > z sprzedawać za dewizy.

     Bredzisz! Nigdy takiej dyskusji tam nie było, ani wśród polityków, ani w mediach. Może to tylko ty dyskutowałeś z jakimś ruskim pijaczkiem.
     • jorl Re: co wynika z tej rozmowy? 16.07.20, 19:07
      lubat napisał:


      > Bredzisz! Nigdy takiej dyskusji tam nie było, ani wśród polityków, ani w mediac
      > h. Może to tylko ty dyskutowałeś z jakimś ruskim pijaczkiem.


      Bul2 ma czyta dyskusje Nawalnych, komnistow i tym podobnych. Tych co Zachod finansuje, bo finansuje i Nawalnych i komunistow w Rosji.
      To sa te wodospady glupot po rosyjsku co ja mu zawsze mowie.
  • de_oakville Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 16.07.20, 12:11
   Mozna miec pretensje do okradzionego, ze dal sie latwo okrasc. Ale nie on jest zloczynca w incydencie kradziezy. Jest nim przede wszystkim zlodziej, ktory zaplanowal kradziez i dokonal tej kradziezy. Przebiegly w kazdym calu. Dodatkowo chce sklocic swoje ofiary dolewajac oliwy do ognia, starajac sie rozdrapac wzajemne zadawnione rany (Lwow, "wina" Ukrainy odnosnie covid-19). "Divide et impera". Przekonany o slusznosci swoich dzialan, ze dziala w najszlachetniejszych intencjach, dla dobra calej ludzkosci.

   "Salwa za salwa bedziemy strzelali,
   Dla swiata wolnosc zdobyc wreszcie czas,
   Gdy w boj nas sle towarzysz Jozef Stalin,
   Pierwszy marszalek poprowadzi nas."
   • jorl Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 16.07.20, 19:02
    de_oakville napisał:

    > Mozna miec pretensje do okradzionego, ze dal sie latwo okrasc. Ale nie on jest
    > zloczynca w incydencie kradziezy. Jest nim przede wszystkim zlodziej, ktory zap
    > lanowal kradziez i dokonal tej kradziezy. Przebiegly w kazdym calu.

    Za duzo Sienkiewicza drogi de_o?
    Mentalnosc Kalego?

    Jak Twoi obecni wspolplemiency drogi de_o szpieguja w Rosji to juz nie kradna? Jak sie to nazywa wtedy? Acha Walka o Pokoj i Demokracje? Kali, i jeszcze raz Kali z Ciebie.
   • herr7 Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 18.07.20, 09:55
    Przesadza Pan. Dowiedzieliśmy się nasz prezydent słabo zna angielski - braki w słownictwie, nie używa rodzajników, kiepski akcent. Rozmówca zresztą też nie błyszczał. Jak wyglądaliby na tle Dudy inni prezydenci? Przypuszczam, że podobnie z wyłączeniem Wałęsy który dotąd nie opanował nawet poprawnej polszczyzny, a po angielsku zapewne nie mówi.
    Czy skłócono nas z Ukraińcami? Wątpię. W końcu to nie Putin nakazał przykleić tablicę poświęconą katowi Polaków Szuchewyczowi do ściany jedynej we Lwowie szkoły, gdzie nauczają w języku polskim. To tak, jakby do szkoły gdzie uczą się młodzi Żydzi zrobić tablicę poświęconą Himmlerowi. Żydzi jako naród poważny by czegoś takiego nie darowali. To także nie Putin wstrzymał ekshumacje ofiar ludobójstwa na Wołyniu i w Galicji Wschodniej. Może Pan tego nie rozumie, ale wyjaśniam, szkielety ulegają rozkładowi, przede wszystkim szkielety dzieci. To w praktyce oznacza, że polskie ofiary nie zostaną pochowane w poświęconych grobach, a ich szczątki po prostu znikną. To jest polityka władz ukraińskich, która ma miejsce za wiedzą i jak sądzę aprobatą polskich władz. I sądzi Pan, że ktokolwiek inny jest w stanie bardziej zaszkodzić relacjom polsko-ukraińskim, jak polskie i ukraińskie władze?
  • czizus Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 16.07.20, 18:20
   Rosjanom udało się ośmieszyć polskiego prezydenta i o to chyba chodziło.Nie ulega wątpliwości, że ci komicy działali we współpracy z rosyjskimi służbami. Duda to nie mój idol, wręcz przeciwnie. Ale to jednak prezydent Polski, nasz prezydent, . . . . . . . . . . więc raczej powinniśmy wstrzymać się od kpin bo ośmieszono prezydenta naszego kraju.
   Rosja to upadające mocarstwo, kraj biedny, nic nie znaczący i nie liczący się w świecie. Więc Rosja będzie stosować różne takie sztuczki i prowokacje, żeby pokazać że istnieje. Typowe działanie Rosji to wzniecanie różnych konfliktów i następnie włączanie się w "rozwiązywanie problemu" bo przecież bez Rosja nie da się go rozwiązać. Widzimy to w Syrii i obecnie w Libii.

   Ta prowokacja komików rosyjskich to niby żart, ale powinniśmy potraktować go bardzo poważnie!
   • lubat Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 16.07.20, 22:06
    czizus napisał:

    > Rosjanom udało się ośmieszyć polskiego prezydenta i o to chyba chodziło.Nie ule
    > ga wątpliwości, że ci komicy działali we współpracy z rosyjskimi służbami.

    Oczywiście rosyjskim służbom najbardziej zależy na ośmieszaniu polskiego prezydenta, nawet kosztem zdradzenia swoich możliwości działania. To takie wyobrażenie małego Kazia o wojnie. Wyjawienie swoich metod i agentów dla efektu to specjalność polskich służb,. Rosyjskie są profesjonalne i nie działają w celach humorystycznych.
    • czizus Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 16.07.20, 23:53
     lubat napisał:


     >
     > Oczywiście rosyjskim służbom najbardziej zależy na ośmieszaniu polskiego prezyd
     > enta, nawet kosztem zdradzenia swoich możliwości działania. To takie wyobrażeni
     > e małego Kazia o wojnie. Wyjawienie swoich metod i agentów dla efektu to specja
     > lność polskich służb,. Rosyjskie są profesjonalne i nie działają w celach humor
     > ystycznych.


     Nie męcz się bo brniesz pod górkę. Ci komicy to nie szpiedzy to komicy. Ale mogli działać we współpracy ze służbami co jest wielce prawdopodobne.
     Swoją drogą, kacapia pokazała już ten swój profesjonalizm w Holandii, w Wlk. Brytanii a i w Berlinie, . . . . .! To nie były co prawda "cele humorystyczne" ale taka bardziej tragifarsa.
   • zeitgeist2010 Re: warto to przeczytac dla zrozumienia 17.07.20, 16:38
    czizus napisał:

    > Rosjanom udało się ośmieszyć polskiego prezydenta i o to chyba chodziło.Nie ule> ga wątpliwości, że ci komicy działali we współpracy z rosyjskimi służbami. Duda> to nie mój idol, wręcz przeciwnie. Ale to jednak prezydent Polski, nasz prezyd> ent, . . . . . . . . . . więc raczej powinniśmy wstrzymać się od kpin bo ośmie
    > szono prezydenta naszego kraju.
    > Rosja to upadające mocarstwo, kraj biedny, nic nie znaczący i nie liczący się w> świecie. Więc Rosja będzie stosować różne takie sztuczki i prowokacje, żeby po > kazać że istnieje. Typowe działanie Rosji to wzniecanie różnych konfliktów i na> stępnie włączanie się w "rozwiązywanie problemu" bo przecież bez Rosja nie da s> ię go rozwiązać. Widzimy to w Syrii i obecnie w Libii. > Ta prowokacja komików rosyjskich to niby żart, ale powinniśmy potraktować go ba> rdzo poważnie!


    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

    Zgoda. Nie glosowalem na niego ale to teraz jest teraz moj prezydent. Co nei zwalnia mnie z obowiazku I prawa do merytorycznej I konstruktywnej krytyki. NIe politykierstwa. Politykierstwo uprawia teraz PO I Budka , ktrorzy zlozyli doniesienie do trybunalu w sprawie nieprawidlowosci rezulatow wyboru. T0 jest nonsens I emocje. Nikomu niepotrzebne.    Niski poziom umyslowy Dudy, jego kompromitujaco nedzne opanowanie angielskiego, dyletantyzm urzednikowi. wywiadu I dyplomacji to jest istotna sprawa dla patrioty I podatnika.

    Etos I racja stanu wymaga jakosci I kompetencji przedstawicieli narodu, ktory ja uwazam za pierwotny dla mnie. I ja zawsze bede sie tego domagal.

    Zglaszam tez na tym niszowym forum hanbe I zdrade interesow narodu, gdy pisdoyeby, PO I Lewica razem glosowali przeciwko Ks. Isakowiczowi- Zaleskiemu w komisji ds pedofilii. Lajzy, bydlo, trzoda chlewna, padlina I gnoj.

    Jednoczesnie dla przyjrzystosci poweim, ze gowin, ziobro I ich poslowie glosowali ZA ksiedzem zaleskim.

    Sprawiedliwosc musi znalezc swoje objawienie. Konfederacja, PSL I Kukiz tez glosowali za Ks. Zaleskim.

    Wiem, ze wielu forumowiczow nie kuma o co tu chodzi. Prosze pytac, ja wyjasnie o co tu chodzi I dlaczego jestem tak zbulwersowany w tej kwestii.

    • czizus Re: warto to przeczytac dla zrozumienia 18.07.20, 20:15
     zeitgeist2010 napisał:


     >
     >
     > Zgoda. Nie glosowalem na niego ale to teraz jest teraz moj prezydent. Co nei zw
     > alnia mnie z obowiazku I prawa do merytorycznej I konstruktywnej krytyki. NIe p
     > olitykierstwa. Politykierstwo uprawia teraz PO I Budka , ktrorzy zlozyli donies
     > ienie do trybunalu w sprawie nieprawidlowosci rezulatow wyboru. T0 jest nonsens
     > I emocje. Nikomu niepotrzebne.

     To nie jest żadne politikierstwo a normalne działanie. Było dużo nieprawidłowości, więc trzeba je pokazać. Chociażby TVP, która opowiedziała się zdecydowanie po stronie Dudy, jednocześnie zohydzając sylwetkę Trzaskowskiego a niby jest to telewizja publiczna. Tak działają telewizje publiczne w Szwecji, Danii, Finlandii, a może w Niemczech????? A przecież zasady działania telewizji publicznej określa bardzo konkretne prawo. Więc jak to jest? Itd., Itd., itd., itd......!
  • mazzini890 Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 17.07.20, 17:10
   I odpowiedzi niszczącej Rosję. "Rosja jako jedyna stoi na przeszkodzie osiagniecia przez USA panowania militarnego nad Swiatem. " Bzdura. To nie Rosja to głupota Zachodu marnującego swój dorobek. "Rosja jako jedyna stoi na przeszkodzie osiagniecia przez USA panowania militarnego nad Swiatem. Tak jak to np. Stary Rzym osiagnal w swom geograficznym zakresie. Tego USA osiagnac nie moze przez Rosje a bardzo by chciala." Tylko nam nie wmawiaj,ze Rosja i CHRL o tym także nie marzą.
  • jorl Re: Znowu rzeczywistosc przerosla fikcje. Enjoy 25.07.20, 10:07
   zeitgeist2010 napisał:

   > Zgoda. Nie glosowalem na niego ale to teraz jest teraz moj prezydent.

   Akurat mogles. Bo np. u mnie w Niemczech, jak Turcy, tez tu urodzeni, dostaja, bo wystapia, obywatelstwo niemieckie, musza sie pozbyc tureckiego. Pozbywaja sie, po dostaniu niemieckiego, potem cichcem ida do wladz tureckich i dostaja tureckie spowrotem.
   Z tym ze zaczyna sie robic afera bo chyba z milion Turkow, takich przechrztow, wlasnie jest wykrytych. Bo brali udzial w jakis wyborach/referedendum w Turcji i listy ich dostaly sie w rece niemieckie.
   I teraz zacznie sie zabieranie obywatelstwa niemieckiego im.

   Szkoda drogi z2010 ze nie jestes Turkiem i nie masz obywatelstwa niemieckiego oszukanczo. Bo by sie Tobie niemieckie zabralo. Twoj genotyp w tym przypadku turecki by sie Tobie dobral do skory.
   Jak widac rozne kraje w rozny sposob traktuja takich co w dwoch krajach chca glosowac bo maja dwa obywatelstwa. Ja uwazam ze Niemcy traktuja te sprawy prwidlowo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka