Dodaj do ulubionych

A w Berlinówku ...

02.11.20, 11:23
www.facebook.com/100010407635004/posts/1269368810086695/?sfnsn=scwspwa
Obserwuj wątek
    • lubat Re: A w Berlinówku ... 02.11.20, 13:31
      Wynoszenie walki ideolo poza granice swojego grajdoła zawsze uważałem za obciachowe, szczególnie jeśli ma to tak niecenzuralny wydźwięk.
      A swoją drogą to ciekaw jestem, kto to sfinansował, bo taka reklama na wagonach U-Bahn nie kosztuje fenigi czy kopiejki.

PS. Widząc tytuł, spodziewałem się czegoś innego. Bo w berlinówku dzieje się wiele ciekawego, czasami niezrozumiałego. No bo wiadomo, że kraj i władze żyją problemami pandemii, ale to daleko nie jedyny problem. Nawet zagrożenie terrorystyczne nie jest szczególnym zagrożeniem. Największym jest - w opinii mediów i polityków - zagrożenie odradzającym się faszyzmem w szeregach "siłowików". Od pewnego czasu trwa tam istna nagonka na "ekstremistów" w policji, wojsku i siłach specjalnych. Doszło do tego, że ci ludzie obok testu na Covid muszą przechodzić także testy na antyciała faszyzmu.

inosmi.ru/social/20201102/248449642.html
        • bywszy2 Re:jak bracia slowianie zydow przesladuja+ 02.11.20, 14:59

1.
          Na forum Swiat juz od kilku lat fiurerzy tego forum nie pozwalqaja mnie na otwarcie nowego watka:
          "W związku z przypadkami łamania Regulaminu, nie możesz założyć nowego wątku na tym forum."
          Z tego powodu do innych sie przykleja.
          I czesto zdarza sie,ze nie na temat watka.
          2.
          Pan ajgor,rosjanina udajacy,od piersi swojej mnie odlacza,gdy mu nie w ,ze cos nie w smak tego ... napisze.
          I jeszcze sie chwali swa tolerancja.
          Ostatnio ubawil mnie stwierdzeniem,ze:
          a)
          rosjaiswiat1 24.10.20, 22:29
          Najwyzszy czas opracowac scenariusze wprowadzania do USA sil pokojowych ONZ, opracowac programy typu "glowice nuklearne za zywnosc", cos w rodzaju "nozki Putina" (he,he), przygotowac wstepny tekst Buda .., sorry, Nursultanskiego memorandum. Nic nie powinno zaskoczyc swiat, bo Stany sa zbyt wazne dla Swiatu, zeby pozwolic Amerykanom samim decydowac o swojej przyszlosci. Bo jak okazalo sie, Ameryka jesli i jest w czyms wyjatkowa, to tylko w swojej pazernosci

b)
          I najwazniejsze - Trump i Biden skonczyli debate bez pozegnania.
          I to ma byc debata w swiatowym mocarstwie miedzy kandydatami na prezydenta?
          Nie, mam racje, najwyzsza pora wziac USA pod miedzynarodowa kontrole

c)
          ka-sulzerowa2
          25.10.20, 01:32
          Ja nie wiem czemu dwoch starych, bialych zgredow z demencja usilujacych przekonac wiekszosc obywateli pragnacych powszechnej opieki, zwlaszcza teraz, ze socjalizm jest straszna rzecza. ... nazywany jest debata.

d)
          rosjaiswiat1
          25.10.20, 22:54
          Ja nie wiem czemu ten cyrk,ktory my obserwujemy. ... nazywany jest wyborami?

-----
          Alem sie usmial:
          ad a)
          CCCP wazny nie byl.Nikt im tam nie pozwalal nie tylko o swiece ale i o samych sobie decydowac
          Wiec waznymi nie byli.
          ad b)
          Debat nie mieli.
          Byly oklaski:
          www.youtube.com/watch?v=XPIV7Q7Ix88albo
          www.youtube.com/watch?v=dOK0sJjqX9U
          Zawsze klaskali tym,kto bez ich upowaznienia ich za buzie trzymal.
          A w gnojowke zrzucali i potepiali tych,kto za mordke ich juz nie trzymal - bo go juz jacys inni wyciepli.
          Jak sie popatrzec na ich dlonie,to mozna zauwazyc,ze po wieloletnich oklaskach zamienialy sie w
          "otbiwnyje kotlety"
          ad c)
          Zgrzedy?
          Tak to jest uwaga sprawiedliwa:
          Briezniew,Czernienko,Andropow - nalezalo by na nich zwrocic uwage - jako ostrzerzenie.
          Do czego CCCR doprowadzili.
          A potem na dowodce pierwszego Russkogo(?) w tym panstwie slowianskim do wladzy dpuscili.
          I jak to bywa:"daj chlopu zegarek" panstwo to sp...l!
          ad d)
          Nu,skad on, ten ...,moze wiedziec?
          rosjaiswiat1
          Elka, ja zadam inne pytanie :-)
          25.10.20, 22:54
          Ja nie wiem czemu ten cyrk,ktory my obserwujemy. ... nazywany jest wyborami?

-------
          Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
          Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
          I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
          Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
    • szwampuch58 Re: A w Berlinówku ... 04.11.20, 17:11
      radosci co nie miara bo Duda zapewnia, że Niemcy mogą liczyć na Polskę:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26479303,duda-wyslal-list-do-prezydenta-niemiec-pisze-o-pokonaniu-koronawirusa.html#s=BoxOpImg6

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka