Dodaj do ulubionych

Brawo Ameryka!

08.11.20, 12:01
Wybory wygrał Biden i nic już tego nie zmieni. Oczywiście będą pozwy, powtórne liczenie głosów w niektórych stanach, . . . itd. Będzie też niekonwencjonalna retoryka D. Trumpa, ale to nic nie zmieni bo wybory były uczciwe, nie było żadnych fałszerstw a zostało to już potwierdzone przez niezależnych obserwatorów również tych z UE.
Walka była ostra i niezwykle wyrównana przy bardzo wysokiej frekwencji. To zwycięstwo amerykańskiej demokracji i jakieś drobne incydenty które zawsze się zdarzają o niczym nie świadczą.
Ameryka pokazała swoją wielką siłę, siłę demokracji, siłę prawa, wolności mediów i wolności ludzi. Ameryka pokazała, że nadal jest jedynym, prawdziwym mocarstwem świata cywilizowanego. Wielkie brawa dla Ameryki.
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 18:09
      czizus napisal: nie było żadnych fałszerstw a zostało to już potwierdzone przez niezależnych obserwatorów również tych z UE.

No to sie ja usmialem. Powiedz mi jaka byla frekwencja w Filadelfii, Atlancie, Detroit i Milwaukee a ja ci powiem jak dokonano przekretu. I tu trzeba demokratom pogratulować. Majstersztyk oszustwa nie do udowodnienia. To zajęloby rok albo wiecej.
      • czizus Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 18:38
        felusiak1 napisał:

> czizus napisal: nie było żadnych fałszerstw a zostało to już potwierdzone przez
        > niezależnych obserwatorów również tych z UE.
        >
        > No to sie ja usmialem. Powiedz mi jaka byla frekwencja w Filadelfii, Atlancie,
        > Detroit i Milwaukee a ja ci powiem jak dokonano przekretu. I tu trzeba demokrat
        > om pogratulować. Majstersztyk oszustwa nie do udowodnienia. To zajęloby rok alb
        > o wiecej.

Zupełnie jak bym słuchał Kaczyńskiego i PIS. Oni tez podważali uczciwość wyborów , . . . , nawet "donosili" do UE, ale jak przegrali. Jak wygrali to już nie!
      • bmc3i Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 18:45
        felusiak1

> No to sie ja usmialem. Powiedz mi jaka byla frekwencja w Filadelfii, Atlancie,
        > Detroit i Milwaukee a ja ci powiem jak dokonano przekretu. I tu trzeba demokrat
        > om pogratulować.

To sam sobie nie mozesz sprawdzić? Przeciez dane dla Philadelphia vounty sa dostepne w internecie? Nie jestes w stanie tego sprawdzić, a jestes w stanie dowiesc osxustwa wyborczego? Skad w takim razie bez sprawdzania frekwencji wiesz o oszustwie?
        • yurek_1111 Democrats Found Guilty of Illegal Voting Practices 08.11.20, 20:55
          ?..in Philadelphia

bmc3i napisał:

> felusiak1
          >
          > > No to sie ja usmialem. Powiedz mi jaka byla frekwencja w Filadelfii, Atla
          > ncie,
          > > Detroit i Milwaukee a ja ci powiem jak dokonano przekretu. I tu trzeba de
          > mokrat
          > > om pogratulować.
          >
          > To sam sobie nie mozesz sprawdzić? Przeciez dane dla Philadelphia vounty sa dos
          > tepne w internecie? Nie jestes w stanie tego sprawdzić, a jestes w stanie dowie
          > sc osxustwa wyborczego? Skad w takim razie bez sprawdzania frekwencji wiesz o o
          > szustwie?

Democrats Found Guilty of Illegal Voting Practices in Philadelphia

yourdutytoamerica.com/democrats-found-guilty-of-illegal-voting-practices-in-philadelphia/
          • bmc3i Re: Democrats Found Guilty of Illegal Voting Prac 09.11.20, 01:58
            yurek_1111 napisał:

> Democrats Found Guilty of Illegal Voting Practices in Philadelphia
            >
            > yourdutytoamerica.com/democrats-found-guilty-of-illegal-voting-practices-in-philadelphia/
            >

Szemrana strona nawet się nie otwiera

Former President George W. Bush congratulated President-elect Joe Biden in a phone call Sunday and said that, while President Donald Trump has the right to pursue legal challenges and recounts, the 2020 race was fundamentally fair and its outcome is clear.
        • felusiak1 Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 21:21
          Dla Philadelphia County nie ma ale sprawdzilem DeKalb, Fulton, Cobb i Cherokee. Tam glosowalo ponad 50% populacji. W nowojorskim Nassau County 43% a w Queens tylko 26%. I do tego w Nassau i Queesns glosowalo mniej niż w 2016 a w DeKalb i pozostalych trzech 20%-28% wiecej. I w Nassau wygrał Trump.
          I jeszcze jedno. Trump przegral stan Nowy Jork o 746 tysiecy glosow. W 2016 przegrał o 1 milion 737 tysiecy. Na Queens przegrał 68% do 30%. 4 lata temu bylo 75 do 21. W twoim Nassau w tym roku Trump wygral 50% do 49%, a 4 lata temu pzregrał 51% do 45%. Nawet w Manhattanie poprawil wynik.
          Tam gdzie wygrał w 2016 wygrał z wyższą przewagą teraz a tam gdzie w 2016 przegral teraz przegral mniej z wyjatkiem wybranych powiatów czy jak kto woli hrabstw.
          • bmc3i Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 01:53
            felusiak1 napisał:

> Dla Philadelphia County nie ma ale sprawdzilem DeKalb, Fulton, Cobb i Cherokee.
            > Tam glosowalo ponad 50% populacji. W nowojorskim Nassau County 43% a w Queens
            > tylko 26%. I do tego w Nassau i Queesns glosowalo mniej niż w 2016 a w DeKalb i
            > pozostalych trzech 20%-28% wiecej. I w Nassau wygrał Trump.
            > I jeszcze jedno. Trump przegral stan Nowy Jork o 746 tysiecy glosow. W 2016 prz
            > egrał o 1 milion 737 tysiecy. Na Queens przegrał 68% do 30%. 4 lata temu bylo 7
            > 5 do 21. W twoim Nassau w tym roku Trump wygral 50% do 49%, a 4 lata temu pzreg
            > rał 51% do 45%. Nawet w Manhattanie poprawil wynik.
            > Tam gdzie wygrał w 2016 wygrał z wyższą przewagą teraz a tam gdzie w 2016 przeg
            > ral teraz przegral mniej z wyjatkiem wybranych powiatów czy jak kto woli hrabst
            > w.

To Philadelphia County była gwoździem do trumny Trumpa w Pensylwanii. Frekwencja 62,58%, Głosów 706 682. Zarejestrowanych 1 129 308.

results.philadelphiavotes.com/VoterTurnoutDetails.aspx?
            Masz tu dane o jakie prosiłeś, a na ww stronie jeszcze wiecej, i teraz na tej podstawie udowodnij fałszerstwo wyborów jak zapowiedziałeś.

A'propos, gdy 3 listopada wieczorem Trump miał olbrzymia przewagę w Pensylwanii, komentatorzy zwracali uwage na to że to jeszcze nie koniec, bo około miliona kart do głosowania czeka jeszcze w Filadelfii na policzenie po zakończeniu głosowania osobistego.
            • felusiak1 Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 04:53
              Ludzie muszą wierzyć, ze wybory byly uczciwe. W tej chwili nie wierzą. Do demokratów nalezy rozwianie watpliwości. Ja też chcę wierzyć, że Biden wygrał fair and square. Ja w przeciwieństwie do demokratów uznaję wynik wyborow. Ja nie krzyczę "Not my president", "Resist" i nie wymyślam rosyjskiego mataczenia.
              Karma i tak w końcu dopadnie malwersantow.
              • bmc3i Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 05:08
                felusiak1 napisał:

> Ludzie muszą wierzyć, ze wybory byly uczciwe. W tej chwili nie wierzą.

To juz nie bedziesz udowadnial sfałszowania wyborów na podstawie danych o frekwencji?

Do demok
                > ratów nalezy rozwianie watpliwości.

Wrecz przeciwnie - to Trump twierdzi ze wybory zostały oczywiscie sfałszowane, bez podania dowodów na to, a to na nim ciązy powinność ich wskazania, skoro jest przekonany o sfałszowaniu wyborów i publicznie to glosi..

Ja też chcę wierzyć, że Biden wygrał fair a
                > nd square.

Nie prawda. Nie chcesz. Szukasz powodów aby wierzyć w wielki plot.

Ja w przeciwieństwie do demokratów uznaję wynik wyborow. Ja nie krzy
                > czę "Not my president", "Resist" i nie wymyślam rosyjskiego mataczenia.
                > Karma i tak w końcu dopadnie malwersantow.

No właśnie.
          • bmc3i Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 05:12
            felusiak1 napisał:

> Dla Philadelphia County nie ma ale sprawdzilem DeKalb, Fulton, Cobb i Cherokee.
            > Tam glosowalo ponad 50% populacji. W nowojorskim Nassau County 43% a w Queens
            > tylko 26%. I do tego w Nassau i Queesns glosowalo mniej niż w 2016 a w DeKalb i
            > pozostalych trzech 20%-28% wiecej. I w Nassau wygrał Trump.
            > I jeszcze jedno. Trump przegral stan Nowy Jork o 746 tysiecy glosow. W 2016 prz
            > egrał o 1 milion 737 tysiecy. Na Queens przegrał 68% do 30%. 4 lata temu bylo 7
            > 5 do 21. W twoim Nassau w tym roku Trump wygral 50% do 49%, a 4 lata temu pzreg
            > rał 51% do 45%. Nawet w Manhattanie poprawil wynik.
            > Tam gdzie wygrał w 2016 wygrał z wyższą przewagą teraz a tam gdzie w 2016 przeg
            > ral teraz przegral mniej z wyjatkiem wybranych powiatów czy jak kto woli hrabst
            > w.

Nie musisz się wysilać. NPR wszystko podaje na tacy.

• bmc3i Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 18:31
      Moim zdaniem Trump zbyt wielu nastąpił na odcisk. Na tyle zbyt wielu, ze nawet mobilizacja jego zwolenników - o ktorych sam Trump powiedzial ze beda na niego glodować nawet gdy kogoś zastrzeli - nie pomogła. Poza tym ludzie mieli w wiekszosci dosyć prezydenta którego i o którym muszą slyszeć codziennie.
    • yurek_1111 Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 20:19
      Nie zawiodles mnie jak zwykle krzyczac Brawo Ameryka dla oszustow....
      Oto wypowiedz demokraty z Kolorado na 2 tygodnie przed wyborami...

In the video, Jacks says lying, cheating, and stealing are all considered “morally acceptable” actions if they help Democrat nominee Joe Biden defeat Trump.

“I am going to do everything ‘morally acceptable’ to win,” Jacks says on camera.

“I will lie. I will cheat. I will steal. Because that’s ‘morally acceptable’ in this political environment. Absolutely. We are pirates on a pirate ship,” he goes on.

Na video Jacks mówi, że kłamstwo, oszustwo i kradzież są uznawane za „moralnie dopuszczalne” działania, jeśli pomagają nominowanemu Joe Bidenowi pokonać Trumpa.

„Zamierzam zrobić wszystko, co jest„ moralnie dopuszczalne ”, aby wygrać - mówi Jacks przed kamerą.

„Będę kłamać. Będę oszukiwać. Będę kraść. Ponieważ jest to „moralnie dopuszczalne” w tym środowisku politycznym. Absolutnie. Jesteśmy piratami na pirackim statku - kontynuuje
      newspunch.com/democrat-leader-caught-on-camera-we-will-lie-cheat-steal-to-win/
      • czizus Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 20:27
        yurek_1111 napisał:

> Nie zawiodles mnie jak zwykle krzyczac Brawo Ameryka dla oszustow....

Ty Yurek zdaje się jesteś takim absolutnym zwolennikiem PIS - partaczy, nieudaczników i niszczycieli Polski i polskiej demokracji.To dziwne, ale być może pasuje ci zle życzyć Polsce!. Są tacy! Sądzisz, że w USA tez niszczyciele wygrają??? Chcesz Rosji w USA?????????
        No, masz takie prawo ale mam wrażenie, że ta pseudo - prawicowa, absurdalna obstrukcja przegrywa!!
        • yurek_1111 Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 20:47
          Ty Yurek zdaje się jesteś takim absolutnym zwolennikiem PIS -

Na dzisiaj tak , bo z moich obserwacji polskiej sceny politycznej wynika ze to jedyna formacja polityczna ktora rzadzac najmniej szkody dla Polski robi...
          Sklanialbym sie jeszcze ku Konfederacji ktora nalezaloby gruntownie przebudowac wykluczajac kilku liderow z tego ugrupowania, ale sa jeszcze za slabi do przejecia wladzy , ale nie wiem czy ciebie taka zmiana by ucieszyla...

Nie do zaakceptowania dla mnie jest opcja przejecia wladzy w Polsce przez totalna opozycje z miernym Budka na czele badz lewica u wladzy
          z Czarzastym majacym Millera za doradce...
        • felusiak1 Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 20:51
          Myślę, że jesteś potężnie niedoinformowany i nie wiadomo w jakim celu dyskutujac o Ameryce ciagle wklejasz PiS.
          W USA niszczyciele wlasnie wygrali. Kwestią jest ile zdolają zniszczyć. Obama byl powolny a ta nowa ekipa zdaje się mieć turbo doladowanie. Będą próbować wyrzucić z Konstytucji to co im przeszkadza nie zmieniajac jej tekstu. Pewnie nie slyszaleś o cancel culture.
          A co powiesz o slowach byłego Sekretarza Pracy w administracji Clintona. Powiedzial:
          Kiedy ten koszmar się skończy, potrzebujemy Komisji Prawdy i Pojednania. To wymazałoby kłamstwa Trumpa, pocieszyło tych, którzy zostali skrzywdzeni przez jego nienawiść, i nazwałbym każdego urzędnika, polityka, kierownika i potentata medialnego, którego chciwość i tchórzostwo umożliwiły tę katastrofę.

Po czym dodal: Uwielbiam ludzi, którzy odpowiadają na ten tweet, jakby to był radykalny, niedemokratyczny pomysł.

Komisja weryfikacyjna? Wrowie ludu? Elementy reakcyjne? Szubienice? Orwellowski pomysl nie jest radykalny?
          A koszmar byl w mediach bo w zyciu wszystko szlo bardzo dobrze. No ale ja nie bylem odsuniety od wladzy. Nigdy nie bylem odsuniety to pewnie nie znam bólu.
        • kylax4 Re: Brawo Ameryka! 08.11.20, 23:45
          Felusiak, pojęcia nie masz o autorytaryzmie jaki chciałby w Polsce wprowadzić Kaczyński z Ziobrą, ale (cytując Ciebie) wyrażasz jakieś prawdy objawione....
          • felusiak1 Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 01:01
            A ty masz pojecie o autorytarnych zapedach demokratow zdominowanych przez leftystow?
            To raz. A dwa, w Polsce jest znacznie latwiej odkrecić.
            A tak z ciekawości to co chcieliby Kaczyński z Ziobrą wprowadzić i dlaczego zwlekaja? Co stoi na przeszkodzie?
            • bmc3i Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 05:22
              felusiak1 napisał:

> A tak z ciekawości to co chcieliby Kaczyński z Ziobrą wprowadzić i dlaczego zwl
              > ekaja? Co stoi na przeszkodzie?

Zrobić polską wersję zamachu na Roe v. Wade?
          • bmc3i Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 05:20
            kylax4 napisał:

> Felusiak, pojęcia nie masz o autorytaryzmie jaki chciałby w Polsce wprowadzić K
            > aczyński z Ziobrą, ale (cytując Ciebie) wyrażasz jakieś prawdy objawione....
            >

Nie żyję w Polsce, ale to co wyprawiał tutaj Trump, było znacznie gorsze od tego co robi Kaczyński w Polsce. Ten ostatni przynajmniej na co dzień nie rzuca inwektywami w kierunku konkretnych osób. Poza tym, Kaczyńskiego trudno oskarżyć że działa wyłącznie we wlasnym prywatnym interesie, że chce sobie tylko kabzę nabić.

• amunicyjny1 Re: Brawo Ameryka! 09.11.20, 10:00
              bmc3i napisał:

ale to co wyprawiał tutaj Trump, było znacznie gorsze od teg
              > o co robi Kaczyński w Polsce. Ten ostatni przynajmniej na co dzień nie rzuca in
              > wektywami w kierunku konkretnych osób. Poza tym, Kaczyńskiego trudno oskarżyć ż
              > e działa wyłącznie we wlasnym prywatnym interesie, że chce sobie tylko kabzę na
              > bić.
              >

Kiedyś ci to nie przeszkadzało,zwłaszcza w polityce miendzynarodowej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka