Dodaj do ulubionych

Homofoby w Europie Wschodniej szaleją, Budapeszt w

16.12.20, 20:44
Wawie. Orban robi co chce, dogaduje się z Putinem i zadłuża w Rosji, realizuje politykę Kremla i mydli oczy Europie, mieszając, opowiadając bzdury, przejął władzę, media, szantażuje Europę, potem zgadza się na ustępstwa by dostać z Europy więcej kasiory. Podpuszcza jadowitego dziada w Polsce, który idzie jego drogą. Hodują elbanowskich bez szkoły, hodują rasistów i faszystwó w onr i konfederacji oraz podobnych organizacjach. Ciemnota ich wybiera bo ochłapami ich zadawalają i obietnicami, że na promocję piwa starczy. Agent Kremla Macierewicz-o którym napisano książkę-o jego związkach z Rosją oraz z włoską mafią, która współpracuje z Rosją rozbroił polskie wojsko i zniszczył służby. Apostoł MatoŁusz suto rozdaje granty niemieckim firmom jednocześnie dusząc polskie firmy i gospodarkę bzdurami i niepotrzebnymi przepisami. Pisslamstwo hoduje homofobię i jędraszewska zaraza głosi ją z kościołów a Ciemny Lud kupuje i klęczy przed Lepszymi Panami w sukienkach oraz z nie-rządu. Nie przeszkadza im ani pedofilia, ani żadne afery, które spływają po nich jak po kaczkach.
Zruinizowana Polska tonie w długach na koszt przyszłych pokoleń, a oni zamiast rządzić i zarządzać doją, kradną i transferują dla rydzyka i kościoła. Straszne do czego doszło. Niestety. I nie ma żadnej opozycji, żadnej siły, która mogłaby się przebić, zrzucić tę zarazę i oczyścić kraj, zacząć budować od nowa, dać ludziom żyć i pracować bez szczucia, złodziejstwa i dojenia. Nie ma komu ludzi wyprowadzić na ulicę. Powinny wyjść miliony, zaaresztować nawet policję, wypierdzielić gnoma i rządzących z kraju, odstawić na granicę z Białorusią albo lepiej Rosją i tam ich zostawić, nie wpuszczać do kraju. Albo zamknąć i prowadzić śledztwo przeciwko wszystkim ich przestępstwom, skonfiskować prywatne majątki i skazać za to co zrobili narodowi i Polakom.
Orban wymyśla nową homofobię wpisywaną do Konstytucji, w PL robią Budapeszt. Czego jeszcze chcą zabronić, jeszcze nas mało okradają?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka