Dodaj do ulubionych

Rezultat meczu szczepiennego 24 000 : 1

05.01.21, 09:44
W Izraelu zaszczepiono juz ponad 1,2 mln obywateli przeciwko Covidowi a we Francji, do wczoraj, jedynie 2000 za ministrem zdrowia Véranem.

Analizy dziennikarzy mowia, ze Netanyahu walczy o ponowne wybranie (i dodajmy dobrze walczy). Co kieruje naszym szefunciem? Ano wyglada na to, ze sie zakalapuckal, jak wielu w Europie i ze niezbyt rozumie jaka szansa na wygranie z wirusem jest szczepionka i ze nie chodzi tylko o to by sie podobac ale zeby wygrac co jest do wygrania.

Moja analiza, po zastanowieniu, jest troche inna. Izrael ma wielu emigrantow z Polski. O wiele wiecej, procentowo, niz Francja. I na wyzszych stanowiskach. To ci Lewandowscy powoduja, ze mecz ma taki rezultat jaki ma:)

Poki co.

PF
Obserwuj wątek
    • jorl Re: Rezultat meczu szczepiennego 24 000 : 1 05.01.21, 10:25
      polski_francuz napisał:

> Analizy dziennikarzy mowia, ze Netanyahu walczy o ponowne wybranie (i dodajmy d
      > obrze walczy). Co kieruje naszym szefunciem? Ano wyglada na to, ze sie zakalapu
      > ckal, jak wielu w Europie i ze niezbyt rozumie jaka szansa na wygranie z wiruse
      > m jest szczepionka i ze nie chodzi tylko o to by sie podobac ale zeby wygrac co
      > jest do wygrania.

Typowa durnowatosc PFa. Przeciez ograniczeniem szczepien jest to ze malo szczepionek jest. Czy w Polsce, czy w Niemczech, czy we Francji. Produkcja za mala.
      A teraz Izrael. Przeciez Izrael nie uzywa przez siebie wyprodukowanych szczepionek. Skad je ma? Ma z USA. Te Pfizer/bionetach jak Moderna, obydwie w USA dopuszczone, szczepionki sa w USA tez produkowane i to na duza skale. Jak slysze jest zakaz export szczepionek z USA ale jest jeden wyjatek. Wlasnie Izrael. To nie jest duzy kraj, 9 milionow a wiec USA az tak wiele szczepionek nie stracila aby Izraelowi je dac. A dlaczego Izrael jest tak w laskach USA? Ze wzgledow geopolitycznych. Przeciez wojsko przez niezaszczepienie sie traci ogromnie na swojej bojowej wartosci a akurat wojsko w Izraelu jest na codzien konfrontowane z wrogiem. Dlatego wlasnie USA daje Izraelowi tak szybko i tak duzo szczepionek.
      Polska tyle ile dostajeszczepionek zaszczepia, ma po prostu liczac na glowe duzo mniej jak Izrael. Jkaby dostala z EU, tak samo jak Izrael nie ma ich wlasnej produkcji, tez by sie szczepila tak szybko jak Izrael. I Niemcy tez i Francja itd.

> Moja analiza, po zastanowieniu, jest troche inna. Izrael ma wielu emigrantow z
      > Polski. O wiele wiecej, procentowo, niz Francja. I na wyzszych stanowiskach. To
      > ci Lewandowscy powoduja, ze mecz ma taki rezultat jaki ma:)

Jak zwykle analiza pefeowska do d...
      • jorl Re: Rezultat meczu szczepiennego 24 000 : 1 05.01.21, 15:52
        boomerang napisał:

> I co się okazało? Ano to że Francuzi tak do końca głupi nie są,

A to co znowu? Naprawde myslisz ze Francuzi dlatego sie duzo mniej jak Izraelici zaszczepili bo sa antyszczepionkowcami?
        Niezla bzdura. Te szczepionki co udalo sie dostac zostaly zaszczepione.
        Ja chetnie widze antyszczepionkowcow w tej kolejce do szczepienia przedemna. Szybciej bede zaszczepiony. U mnie w Niemczech z 50% nie chce sie szczepic, jesli chodzi o dzien dzisiejszy. I mam nadzieje ze sporo z nich jest w tej kolejce przedemna ale i tak potrwa. Cholera mnie na to bierze.
        I znowu nastepny pedal cos nawalil. Bo moj minister od zdrowia jest pedalem i cos za malo szczepionek mamy. Juz inny pedal mi lotnisko w Berlinie zawalil, nastepny szczepionki. Ja tam jestem za rownouprawnieniem LGBT ale cos za bardzo mi podpadaja w swojej pracy.
          • jorl Re: Rezultat meczu szczepiennego 24 000 : 1 05.01.21, 17:33
            tuttifrutti1234 napisał(a):

> Niemcy mają odmienne zdanie na temat Spahna.
            >Przewodzi w rankingu polityków.

Chcesz mnie pouczac jak jest w Niemczech drogi t1234?
            Wiem dobrze ze ( narazie!) Spahn ma duze notowania. Ale od paru dni zaczyna sie krytyka ze za malo szczepionek, powoli, tak przewiduje, na nim sie skrupi ta krytyka. I slusznie.

>Ty
            > lko jakiś idiota może doszukiwać się wpływu orientacji seksualnej na rezultaty
            > w pracy.

Ja opieram sie na statystykach. Lotnisko w Berlnie osobiscie spieprzyl moj burmistrz Wowereit. I to koncertowo, 8 lat opoznienia i pare miliardow.

> Łyknij swoją tabletkę i zwal gruchę przed monitorem.

Do tego ma qrwy w Polsce, sperme dla nich zachowam, niech maja tez prace.
            • tuttifrutti1234 Re: Rezultat meczu szczepiennego 24 000 : 1 05.01.21, 18:26
              jorl napisał:

> Chcesz mnie pouczac jak jest w Niemczech drogi t1234?

To jest niemożliwe, jesteś belehrungsrestistent.

> Wiem dobrze ze ( narazie!) Spahn ma duze notowania. Ale od paru dni zaczyna sie
              > krytyka ze za malo szczepionek, powoli, tak przewiduje, na nim sie skrupi ta k
              > rytyka. I slusznie.

Jeżeli się skrupi, to zgodnie ze znaczeniem tego słowa NIESŁUSZNIE (zu Unrecht).
              >
              >
              > >Ty
              > > lko jakiś idiota może doszukiwać się wpływu orientacji seksualnej na rezu
              > ltaty
              > > w pracy.
              >
              > Ja opieram sie na statystykach. Lotnisko w Berlnie osobiscie spieprzyl moj burm
              > istrz Wowereit. I to koncertowo, 8 lat opoznienia i pare miliardow.

Jeden homo spieprzył swoją robotę, a dziesięciu innych homo pracują koncertowo.
              Nadal nie dostrzegam związku między tym, kto z kim się pieprzy a efektami w pracy.

>
              >
              > > Łyknij swoją tabletkę i zwal gruchę przed monitorem.
              >
              > Do tego ma qrwy w Polsce, sperme dla nich zachowam, niech maja tez prace.
              >

Zacznij pieprzyć się z normalnymi kobietami, może trochę zmądrzejesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka