Dodaj do ulubionych

Wreszcie wprowadzono obowiazek masek

22.01.21, 00:38
Nowa wladza wprowadziła absolutny nakaz noszenia masek we wszystkich federalnych budynkach i na federalnych terenach. Nareszcie nadszedl ratunek. Orange Man Bad nie dbał a nowy pan od razu zauwazył zagrozenie i zapobiegł utracie zycia przez setki tysiecy jeśli nie miliony.

Wczoraj, na inauguracji kazanie wyglosil rabin. Mówił o tym jak Mojżesz wyzwolił Żydow z egipskiej niewoli.
Po czym powiedzial, ze teraz mamy podobną sytuację. Oto Joe Biden, jak Mojżesz wyzwolil amerykański narod z ciemności czterech lat opresji i poniżenia.

Antyfaszyści z antyfaszystowskich komorek bojowników Antify zniszczyli wczoraj kilka biznesów w tym pierwszy Starbucks, historyczny. Wybili też okna w budynku sadu i okazuje się, że są przeciwko Bidenowi. A on myslal, ze Antifa go popiera.

Nie wiadomo jak dlugo zanim wkroczy sprzataczka.
Obserwuj wątek
  • senioryta13 Re: Wreszcie wprowadzono obowiazek masek 22.01.21, 00:46
   felusiak1 napisał:

   > Nowa wladza wprowadziła absolutny nakaz noszenia masek we wszystkich federalnyc
   > h budynkach i na federalnych terenach. Nareszcie nadszedl ratunek. Orange Man B
   > ad nie dbał a nowy pan od razu zauwazył zagrozenie i zapobiegł utracie zycia pr
   > zez setki tysiecy jeśli nie miliony.

   Do autobusu od dawna nie wejdziesz bez maski, do sklepu, rowniez, do biura, lekarza, restauracji itp. wiec o co tak naprawde chodzi , aby tylko dokopac poprzedniemu ?
   Biden ledwie podpisal i juz go zlapano bez maski, ale juz zostal pieknie wytlumaczony, jemu wolno, bo ma wazne sprawy na glowie, ratuje przeciez narod, a byc moze swiat
   W zeszlym roku , pierwszy wysmial Trumpa jak ten zablokowal samoloty z Chin.
   Pelosi urzadzala tance z chinczykami, pokazywala wszystkim , ze nie ma sie czego bac.
   • felusiak1 Re: Wreszcie wprowadzono obowiazek masek 22.01.21, 00:53
    senioryta: Do autobusu od dawna nie wejdziesz bez maski, do sklepu, rowniez, do biura, lekarza, restauracji itp. wiec o co tak naprawde chodzi

    Chodzi o to aby lemingi myślaly, że Joe sie o nich troszczy, że robi tyle dla narodu jak nikt przed nim. On zbawia.
   • malkontent6 Re: Wreszcie wprowadzono obowiazek masek 22.01.21, 02:05
    senioryta13 napisał:

    > Do autobusu od dawna nie wejdziesz bez maski, do sklepu, rowniez, do biura, lek
    > arza, restauracji itp. wiec o co tak naprawde chodzi , aby tylko dokopac poprze
    > dniemu ?

    Tak, chodzi tylko o to, żeby dokopać poprzedniemu. Od wielu miesięcy nie da się wejść do budynku federalnego bez maski. Strażnicy przy wejściu nie wpuszczą.
  • engine8 Re: Wreszcie wprowadzono obowiazek masek 22.01.21, 00:52
   No wlasnie... I tu mi juz skopmplikowali zycie poniewaz jak jade z Costco do domu na najprostrza droga prowadzi przez duzy i w 90 % pusty, parking obok budynku federalnego - tak na skroty ktore sa legalne....jako ze to tez droga publiczna.
   No i do tego czasu moglem jechac bez maski a teraz Kurna bede musial w samochodzie maske nakladac?
  • malkontent6 Re: Wreszcie wprowadzono obowiazek masek 22.01.21, 01:57
   felusiak1 napisał:

   > Nowa wladza wprowadziła absolutny nakaz noszenia masek we wszystkich federalnyc
   > h budynkach i na federalnych terenach. Nareszcie nadszedl ratunek. Orange Man Bad nie dbał

   Najciekawse jest to, że od marca 2020 pracownicy federalni pracują w domu (telework) a jeśli z jakiegoś powodu przychodzą do swoich biur, to zachowują się tak jak w sklepach - przed wejściem zakładają maski.
    • yurek_1111 Maseczki dla pospolstwa,nie dla Bidena i Fauci... 23.01.21, 02:27
     Niestety, niemal zaraz po wprowadzeniu w życie swojego nowego nakazu, Biden zignorował go. Po inauguracji rodzinka Bidenów wyprawiła się pod monument Lincolna gdzie sfotografowała się, oczywiście bez maseczek.

     Dzień później również sfotografowano Bidena bez maseczki, tym razem w Białym Domu, gdzie podpisywał dziesiątki nowch rozporządzeń przy fleszach kamer. Lincoln Memorial oraz White House bezdyskusyjnie są terenemi należącymi do rządu federalnego, gdzie ma obowiązywać reżim maseczkowy. Jednak przepisy nie obowiązują wszystkich.

     Na pytania dziennikarza FoxNews, nowa rzecznik prasowa wyjaśniła, że przecież miało miejsce wielkie wydarzenie historyczne, a więc – w domyśle – zasady nie obowiązują. Poza tym, według rzeczniczki (która też wystąpiła bez maseczki…), zachowano “wszelkie zasady bezpieczeństwa”, co oczywiście widać na zdjęciach. Ruda rzecznik prasowy dodała również, że “mamy ważniejsze problemy”, sugerując tym samym że pytania o to czy Biden ma maseczkę czy też nie, są po prostu nie miejscu, bo dzieją się rzeczy nadzwyczajne i nie cierpiące zwłoki (jak np. podpisywanie przez Bidena w pierwszy dzień rozporządzeń umożliwiających perwertom korzystanie z damskich ubikacji.


     Doktor Fauci”

     Podobnie postąpił nie kto inny jak “główny doktor USA”, jak niektórzy nazywają byłego doradcę Prezydenta Trumpa, a teraz doradca Joe Bidena – Anthony Fauci. Tenże lekarz przybył do Białego Domu na konferencję prasową, gdzie wystąpł… bez maseczki. Co więcej, podczas tej bezmaseczkowej konferencji powiedział, że “Amerykanie absolutnie powinni nosić maseczki”.

     Przy okazji, Fauci przyznał, że jako doradca Bidena “czuje się wyzwolony”, gdyż widocznie nie odpowiadała mu atmosfera jako doradca Prezydenta Trumpa. Teraz, “wyzwolony” doradca Joe Bidena będzie mógł jeszcze płynniej brnąć w zaprzeczające sobie wyjaśnienia, co chyba jest jedyną specjalizacją tego lekarza.

     ---
     Nie podaje zrodla, bo wielokrotnie zalaczony link jest podstawą do ciec dla gazecianego cenzora...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka