Dodaj do ulubionych

Jak zostałem ter-ro-ry-stą

28.01.21, 01:15
20 tysiecy wojska broni stolicy przed wewnetrznym wrogiem, ktory czai sie za kazdym rogieem a nawet za krzakami w parkach i pod ławkami. Wojsko i policja postawiona w stan pogotowia. Terrorysci szykują probe puczu. Tak mi trabia z megafonów. Ciekawe gdzie sa ci terrorysci?
No ale poczekałem i sie dowiedzialem. To ja jestem terrorystą. Jest nas 75 milionów w Stanach. Chyba bedą łapanki organizować.
Z innych wiadomości. Rzad wlasnie przysłał mi 600 dolarów. Chciałem kupić karabin. No bo jaki to bylby ze mnie terrorysta bez karabinu? Poszedlem do sklepu ale pólki puste. Tylko strzelby. Mam już strzelbę.
Obserwuj wątek
    • bmc3i Re: Jak zostałem ter-ro-ry-stą 28.01.21, 03:46
      felusiak1 napisał:

> 20 tysiecy wojska broni stolicy przed wewnetrznym wrogiem, ktory czai sie za ka
      > zdym rogieem a nawet za krzakami w parkach i pod ławkami. Wojsko i policja post
      > awiona w stan pogotowia. Terrorysci szykują probe puczu. Tak mi trabia z megafo
      > nów. Ciekawe gdzie sa ci terrorysci?
      > No ale poczekałem i sie dowiedzialem. To ja jestem terrorystą. Jest nas 75 mili
      > onów w Stanach. Chyba bedą łapanki organizować.
      > Z innych wiadomości. Rzad wlasnie przysłał mi 600 dolarów. Chciałem kupić karab
      > in. No bo jaki to bylby ze mnie terrorysta bez karabinu? Poszedlem do sklepu al
      > e pólki puste. Tylko strzelby. Mam już strzelbę.

Nie przejmuj sie brakami w zaopatrzeniu. Jeden z Twoich ideowych kolegów, w sierpniu 2017 rozwiązał ten problem celowo wjeżdżając 40 mph w tłum protestujacych przeciw Ku-Klus-Klan i skrajnie prawicowemu Rally zjednoczeniowemu, w Charlotsvile. Zawsze jak widac, mozesz zastosowac inne narzedzia, a jak powiedział Twój "najlepszy prezydent w histrii" - w Charlottesville po obu stronach byli dobrzy ludzie. W razie czego możesz więc liczyć na akt łaski z jego strony.

• malkontent6 Oblicza terroryzmu 28.01.21, 04:18
        bmc3i napisał:

> Jeden z Twoich ideowych kolegów, w sierpniu 2017 rozwiązał ten problem celowo wjeżdżając 40 mph w tłum
        > protestujacych przeciw Ku-Klus-Klan

Prawdę piszesz. W sobotę 12 sierpnia 2017 roku (ponad 3 lata temu) biały idiota, James Alex Fields Jr., celowo wjechał samochodem w tłum protestujących zabijając jedną osobę. Śmierć tej dziewczyny była tragedią całego świata. W swoim przemówieniu wygłoszonym na pogrzebie jej matka zaatakowała osobiście Trumpa i uznała go za winnego śmierci jej córki.

W niedzielę 13 sierpnia 2017 roku w Chicago zamordowano 4 osoby (to dużo nawet jak na standardy Chicago). Wątpię, że sprawcami tych morderstw byli sympatycy "white supremacy". Śmierć tych czterech czrnych facetów była zaledwie "local news". Nie było światowego oburzenia. Jak Ty zareagowałeś na tę informację? Byłeś tak samo oburzony jak w przypadku abójstwa w Charlotsville?
        • bmc3i Re: Oblicza terroryzmu 28.01.21, 05:03
          malkontent6 napisał:

> bmc3i napisał:
          >
          > > Jeden z Twoich ideowych kolegów, w sierpniu 2017 rozwiązał ten problem ce
          > lowo wjeżdżając 40 mph w tłum
          > > protestujacych przeciw Ku-Klus-Klan
          >
          > Prawdę piszesz. W sobotę 12 sierpnia 2017 roku (ponad 3 lata temu) biał
          > y idiota, James Alex Fields Jr., celowo wjechał samochodem w tłum protestującyc
          > h zabijając jedną osobę. Śmierć tej dziewczyny była tragedią całego świata. W
          > swoim przemówieniu wygłoszonym na pogrzebie jej matka zaatakowała osobiście Tr
          > umpa i uznała go za winnego śmierci jej córki.
          >

Bez przesady. W przeciwieństwie do morderstwa Floyda 3 lata później, watpię aby w Europie w ogóle wiedziano powszechnie o śmierci tej kobiety.

> W niedzielę 13 sierpnia 2017 roku w Chicago zamordowano 4 osoby (to dużo nawet
          > jak na standardy Chicago). Wątpię, że sprawcami tych morderstw byli sympatycy
          > "white supremacy". Śmierć tych czterech czrnych facetów była zaledwie "local n
          > ews". Nie było światowego oburzenia. Jak Ty zareagowałeś na tę informa
          > cję? Byłeś tak samo oburzony jak w przypadku abójstwa w Charlotsville?

Dlaczego ja mam być adresatem tego pytania? Codziennie lub niemal codziennie ktos jest zabijany w Stanach. Nie kazdy jest jednak zabijany w ramach nienawiści rasowej.

• malkontent6 Re: Oblicza terroryzmu 28.01.21, 05:33
            bmc3i napisał:

> watpię aby w Europie w ogóle wiedziano powszechnie o śmierci tej kobiety.

Wiedziano nawet w Polsce.

wyborcza.pl/7,75399,23785897,prawicowa-ekstrema-przesiaka-do-amerykanskiej-policji-i-wojska.html
            > Codziennie lub niemal codziennie ktos jest zabijany w Stanach. Nie kazdy jest jednak zabijany w ramach nienawiści rasowej.
            >

Masz rację, codiennie 40 osób jest zabijanych w USA. Połowa z nich to czarnoskórzy. Co jest przyczyną ich śmierci? Miłość?
        • felusiak1 Re: Oblicza terroryzmu 28.01.21, 05:20
          W zeszłym roku w Chicago bylo 769 morderstw. W wiekszości ofiarami byli murzyni. Strzelali rownież murzyni.
          I to jest w porzadku. bumcyk takimi rzeczami sie nie przejmuje. W jego głowie zamieszkal Trump i tak mu yebie mozg, ze para uszami wychodzi a dekiel trzeszczy i skrzypi.
          • malkontent6 Re: Oblicza terroryzmu 28.01.21, 05:36
            felusiak1 napisał:

> W zeszłym roku w Chicago bylo 769 morderstw. W wiekszości ofiarami byli murzyni
            > . Strzelali rownież murzyni.

Od lat 75-80% ofiar morderstw w Chicago są murzyni. Administracja Obamy nie zwracała na to uwagi. Trump wyraził się o tym negatywnie i był za to krytykowany. Czekam na reakcję Bidena i Harris.
      • monalisa2016 Re: Jak zostałem ter-ro-ry-stą 28.01.21, 17:05
        bmc3i napisz nam od kiedy Ku-Klus-Klan albo ta czerwona flaga z kolkiem byli prawicowi? Przeciez to najbardziej skrajne socjalistyczne ideologie. Kto i po co zalozono Ku-Klus-Klan, radze zaglebic sie w historie powstania tej organizacji, tak samo tego z wasikiem ktorego flage przedstawiles na drugim nam tu zdjeciu.
    • polski_francuz Nowy wrog 28.01.21, 09:15
      felusiak1 napisał:

" 20 tysiecy wojska broni stolicy przed wewnetrznym wrogiem, ktory czai sie za kazdym rogieem a nawet za krzakami w parkach i pod ławkami. Wojsko i policja postawiona w stan pogotowia. Terrorysci szykują probe puczu. Tak mi trabia z megafonów. Ciekawe gdzie sa ci terrorysci?"

To jest poczatek demokratycznej kampanii przeciwki wirusowi. Felusiak i malkontent, macie sie zaszczepic. Jak nie pokazecie zaswiadczenia o szczepieniu, nie bedziecie mogli sie wpisywac na forum! Howgh

Pozdro

PF
    • senioryta13 Re: Jak zostałem ter-ro-ry-stą 28.01.21, 14:40
      felusiak1 napisał:

> 20 tysiecy wojska broni stolicy przed wewnetrznym wrogiem, ktory czai sie za ka
      > zdym rogieem a nawet za krzakami w parkach i pod ławkami. Wojsko i policja post
      > awiona w stan pogotowia. Terrorysci szykują probe puczu. ....

Musza byc terrorysci , aby moc wprowadzic rzady dyktatorskie, co wlasnie obecna wladza czyni za pomoca executive orders.
      Biden, na jesieni , w wywiadzie , na pytanie, czy bedzie uciekal sie do wprowadzania executive orders, obrusxyl sie, coz za pytanie, ze przeciez mamy w usa demokracje, a nie dyktature. Biden jest teraz uspraeiedliwiony, 75 min terrorystow, to nie bagatelka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka