Dodaj do ulubionych

warto wysluchac :

21.03.21, 15:04

www.youtube.com/watch?v=5HbFothYaWE

Maria Bartiromo, atakuje komunistow po ostatnim spotkaniu USA-China na Alasce, zreszta nie tylko ona, Pompeo, Nawarro rowniez. Blinken, zupelnie nieprzygotowany na spotkaniu z China, wystapil w pozycji 'ofiary'.

Maria Bartiromo, wspomina rowniez, jak jej dziadkowie przyjechali do Ameryki, jak byli jej za to wdzieczni, ze dala im szanse na lepsze zycie, jak byli z tego dumni, jak ja budowali, jak budowali swoj biznes, warto wysluchac tego entuzjazmu bycia amerykaninem.
Czy dzisiejsi nielegalni beda w stanie czuc sie dumnymi amerykaninami w przyszlosci ? Po hiszpanskich agencjach , ktore wystepuja przeciwko amerykanskiemu imigracyjnemu prawu, smiem w to watpic.

Obserwuj wątek
    • senioryta13 Re: warto wysluchac : 22.03.21, 02:51
      senioryta13
      > Maria Bartiromo, atakuje komunistow po ostatnim spotkaniu USA-China na Alasce,
      > zreszta nie tylko ona, Pompeo, Nawarro rowniez. Blinken, zupelnie nieprzygotow
      > any na spotkaniu z China, wystapil w pozycji 'ofiary'.

A jakim echem odbilo sie to spotkanie, w Europe czy swiecie ?
      W China , w Pekinie strzelaly szampany.
      • j-k w Europie zadnym 22.03.21, 05:35
        > A jakim echem odbilo sie to spotkanie, w Europe czy swiecie ?

w Europie - zadnym.

a tak na marginesie.

Alaska pozostanie Amerykanska.

a Tajwan...
        bedzie kiedys Chinski i raczej nie ma od tego ucieczki.
        • senioryta13 Re: w Europie zadnym 22.03.21, 14:31
          a to ciekawe, przeciez to bylo wazne, pierwsze spotkanie USA-China z nowa administracja Bidena.
          Takie mierzenie sil, nasi przyznali, ze USA nie sa perfekt, jak zostali oskarzeni o rasizm.
          Blinken, po Harvardzie, jest zbyt dobrze ulozony i wychowany , aby zmierzyc sie z chamskimi komunistami. Delegacja chinska byla ta sama, co jeszcze za Obamy, czyli starzy wyjadacze. Pomimo, ze nasza delegacja, zapewnila, ze beda kontynuowac z China polityke Trumpa, to uwazam, ze im do rozmowy potrzeba 2x silniejszego chlopa niz sami sa, wtedy beda czuli przed nami respekt.
          Teraz Taiwan jest juz ich, chociaz mowy o tym jeszcze nie bylo.
      • senioryta13 Re: warto wysluchac : 22.03.21, 14:21
        boomerang napisał:

> Marię Bartiromo i jej komentarze z Wall Street śledziłem w TV jeszcze jakieś 20
        > + lat temu. Nie tylko ja zresztą.

'era trumpa' , czesto goszczacy w programie.
        najlepsza ze wszystkich prowadzacych programy w tv.
        Wiem, ze ma program w niedziele i zawsze zapraszani sa interesujacy goscie, ciekawie i madrze mowiacy, oczywiscie z nia na czele. Na poczatek , skus sie na video, ktore zalaczylam i przypomnij sobie czasy mlodosci z poprzedniego wieku, jak to ty budowales Australie i jaki dumny z tego byles ;)
        Wyszla za bilionera :) To wlasnie ona, miedzy innymi, byla pionierem tej stacji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka