Dodaj do ulubionych

A hasło dostępu brzmi "Jarek"

16.06.21, 10:31
Nowy spektakl nieudolności na polskiej scenie politycznej.
Poniektórzy politycy czołowej partii Bolandy używają prywatnych skrzynek mailowych do korespondencji poufnej i służbowej.
I te skrzynki źli ludzie hakują, bo hasło może być tylko jedno...

PS. Chodzą słuchy, że hakerzy zagraniczni, więc temat na miejscu!
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: A hasło dostępu brzmi "Jarek" 16.06.21, 11:31
      Ciekawe kwiatki:
      forum.gazeta.pl/forum/0,173832,25752101.html?ext=aHR0cHM6Ly93d3cub25ldC5wbC9pbmZvcm1hY2plL29uZXR3aWFkb21vc2NpL2F0YWstaGFrZXJza2ktbmEtbWljaGFsYS1kd29yY3p5a2Etd3ljaWVrbHktbm93ZS1lLW1haWxlLW8tdXp5Y2l1LXdvanNrYS9kbTh5MmNwLDc5Y2ZjMjc4
    • de_oakville Dawne dobre stosunki z towarzyszami radzieckimi 16.06.21, 11:53
      Z duzym zainteresowanie obejrzalem program pana Piątka nawiazujacy do tresci ksiazki Jaroslawa Kaczynskiego o czasach, kiedy jeszcze byl "mlody i piękny" oraz spotykal sie z interesujacymi osobami ze swiata wielkiej swiatowej polityki, rowniez tymi rezydujacymi w Warszawie badz w Helsinkach. Link do tego programu:

www.youtube.com/watch?v=b75l7fb80xI
      • borrrka Wierzę w to, co widziałem 16.06.21, 12:52
        Na temat Kaczyńskich krąży masa historii i niektóre potrafię sobie zweryfikować.
        I w te wierzę.
        Nie kwestionuję wypowiedzi p. Piątka, ale możliwość weryfikacji zawodzi.

Kaczyńscy mieszkali w Warszawie w domku willowym, w czasach, gdy było to przywilejem ludzi władzy, bądź ludu pracującego, czytaj hołoty.
        Nie wyróżniali się specjalnie, poza tym, że było ich dwóch.
        W szkole absolutni outsajderzy, w czasach I Solidarności nie słyszałem o nich.
        A pracowałem w żoliborskim centrum Ruchu i nie będąc zaangażowany, wiedziałem bardzo dużo.
        Słaba była to konspiracja:)

Ciekawsze teorie spiskowe wymagałyby badań DNA.
    • felusiak1 Kolejny temat slinotokowy 16.06.21, 18:21
      Budzą się, shit, shave and shower(?) i glowa zaczyna pracować. Sterowniki ustawione i jazda.
      PiS jest bardzo, ale to bardzo zły. Nic nie potrafi zrobić. Czego nie dotknie to knoci.

Knoci? 2 razy wygrali wybory do legislatury i dwa razy prezydenckie.
      Jakim cudem ci co wszystko wiedza lepiej, maja ekspertow od wszystkiego i przychylne media nie potrafią nie tylko wygrać wyborów ale utrzymać partię przy zyciu? Platforma Obywatelska zwineła zagle. Przestala istnieć jako partia.
      Pojawila się Koalicja Obywatelska. Koalicja kogo z kim? Kandydata na stolek nie potrafią przedstawić ale wiedzą wszystko lepiej i są madrzejsi, ineligentniejski, lepiej wykształceni i qrwa kulturalni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka