Dodaj do ulubionych

Quo Vadis Polonia, anno 2021?

30.10.21, 15:46
Krzyczą "Zdrada mości panowie!" (nawet profesorowie). Zupelnie jak dawniej w Rzeczypospolitej Szlacheckiej (przedrozbiorowej).

www.youtube.com/watch?v=Xjh-f29z9MM
Miło rownież posłuchać jak zwykle przenikliwej analizy pani Elizy.
(miło tylko i wylacznie ze wzgledu na świetną analize, nie ze wzgledu na uswiadomienie sobie sytuacji.)

www.youtube.com/watch?v=QMZ4Af3k1xs
Obserwuj wątek
  • szwampuch58 Re: Quo Vadis Polonia, anno 2021? 30.10.21, 16:31
   scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/251038374_398763708595021_6068843372361025782_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=BKD2-3c-qsAAX8sK-MN&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=7294e222a31dd5682434951f89387963&oe=61822609
  • yurek_1111 Re: Quo Vadis Polonia, anno 2021? 30.10.21, 17:45
   Ile sniegu musieli zjesc rodzice smakosza osmiorniczek, ze im taki balwan wyszedl , juz bardziej pokretnej retoryki w polemice z wywiadem profesora Legutki nie mogl zastosować, ale w sumie czego się spodziewac po osobniku który jako polski eurodeputowany , glosuje przeciwko Polsce...

   -Panie, Tusk (i Sikorski) przylazl i blaga zeby nie wyplacac pieniędzy Polsce...
   -Znowu?! Niech spada ,powiedzcie mu ze Polska te pieniadze dostanie...
  • felusiak1 Re: Quo Vadis Polonia, anno 2021? 30.10.21, 18:59
   Niestety Sikorski jest absolutnie niestrawny.
   Ja jestem już stary i doskonale znam mechanizm jakiego Sikorski używa.
   Ciekawe kogo chce przekonać?
   A Legutko ma rację. Tuskowa opozycja to jest targowica. Tuskowcy chcą odzyskać wladzę innymi kanalami niż zwyciestwo w wyborach do Sejmu.
  • gosc88 Re: Quo Vadis Polonia, anno 2021? 30.10.21, 19:05
   Jesli Pani Eliza twierdzi, ze PIS realizuje polityke Kremla wobec Unii to ta pani twierdzi to zbyt pochopnie.

   Jesli PIS cos twierdzi/robi cos wbrew Unii to jest tak niezaleznie od tego co jakie jest Kremla zapatrywanie - raczej podobienstwo tu do polityki Krema jest przypadkowe.

  • boomerang z Kanady gorzej widać 30.10.21, 21:50
   Bernard Margueritte żyje w Polsce i widzi lepiej:

   Nigdzie w traktatach europejskich nie jest napisane, że Trybunał Europejski ma pierwszeństwo nad sądami krajowymi i żaden naród w Europie się nie wypowiadał w tej kluczowej sprawie. Co więcej zasada subsydiarności (niech to co może być zdecydowane na lokalnym szczeblu będzie tam wykonane!) była zawsze kardynalną zasadą funkcjonowania UE. W tej sytuacji, jeśli naprawdę władze brukselskie chcą nałożyć Polsce kary, wbrew wszelkim prawom UE, proponuję, aby firmy zachodnie, które robią w Polsce kokosowe interesy, zapłaciły Państwu polskiemu ekwiwalent nałożonych kar. Należy wiedzieć, że Polska przekazuje EU (a szczególnie Europie zachodniej) o wiele więcej niż od niej dostaje!
  • polski_francuz Wstyd 31.10.21, 11:43
   de_oakville napisał:

   " Krzyczą "Zdrada mości panowie!" (nawet profesorowie). Zupelnie jak dawniej w Rzeczypospolitej Szlacheckiej (przedrozbiorowej)."

   No coz, nasi Rodacy daja sie manipulowac. I trudno mi przychodzi analiza. Pewnie, zwolennicy PiSu sa jak zwolennicy Trumpa w Stanach. Nie pogadasz, nie przekonasz...maja zawsze racje jak ich prezes.

   Analogia z przedrozbiorowa Polska sie niestety nasuwa. Ale wole nie myslec o tym co dalej. Zbyt mi wstyd.

   PF
   • boomerang Re: Wstyd 31.10.21, 20:47
    > Ale wole nie myslec o tym co dalej. Zbyt mi wstyd.

    Wolisz nie myśleć, ale na szczęście nie stać cię na działania, bo wtedy byś dopiero wstydu narobił.
  • peace2u Re: Quo Vadis Polonia, anno 2021? 31.10.21, 13:18
   Polska ma zostać w przyszłości stolica zjednoczonej Europy więc chyba Polacy ida w dobrym kierunku
   kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-przepowiednia-therese-neumann-dla-polski-i-swiata,nId,5608430

   "Puszcza będzie szumiała nad gruzami Berlina - miasta zbrodni i pychy. Będzie to szczęście dla ciebie, Germanio, jeżeli inny obejmie władzę nad tobą, jeżeli obmyta strumieniem krwi i łzami późnej pokuty, usłuchasz innego głosu, poznawszy, w czym była twoja wina i zguba twoja. Nie ci bowiem są wybrani, którzy się za takich uznają. Inni, którymi gardzicie w pysze, wyprzedzają was w słowie i mocy" - pisała mistyczka i zapowiadała, że równie ciężki los czeka królestwo brytyjskie.   Równocześnie to właśnie w Polsce i krajach z nami sąsiadującymi miała narodzić się siła i wiara, która pokieruje losami naszego kontynentu.

   "Błogosławieństwo Moje dam Słowianom, a Słowianie, choć wielu z nich dzisiaj błądzi, lepiej je przyjmą i obfitszy przyniosą owoc. Będą prawdziwym ludem Moim, ludem Słowa Przedwiecznego i pojmą naukę Moją, i staną się posłusznymi. Nie ci bowiem są wybrani, którzy sami się wybierają, lecz ci, którzy na wołanie Boga wstaną. Nie będą daremne łzy pokuty i modlitwy, a wierność wytrwania nie będzie bez błogosławieństwa i nagrody. Zdejmie niewolnica kajdany swoje i stanie się jako królowa. Wstawią się za nią łzy, które Matka Moja pod Krzyżem przelała, a naród, który Ją czci, nie będzie między narodami ostatni" - takie słowa miał przekazać Neumann Jezus Chrystus.

   Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje. Weźmie narody wierne Kościołowi w nagrodę wierności swojej

   TAK SŁOWA CHRYSTUSA ZAPISAŁA THERESE.


  • herr7 będziemy Nawłociowem 02.11.21, 08:11
   de_oakville napisał:

   > Krzyczą "Zdrada mości panowie!" (nawet profesorowie). Zupelnie jak dawniej w Rz
   > eczypospolitej Szlacheckiej (przedrozbiorowej).
   >
   > www.youtube.com/watch?v=Xjh-f29z9MM
   > Miło rownież posłuchać jak zwykle przenikliwej analizy pani Elizy.
   > (miło tylko i wylacznie ze wzgledu na świetną analize, nie ze wzgledu na uswiad
   > omienie sobie sytuacji.)

   Nastąpi upadek gospodarczy i zubożenie społeczeństwa. Polska będzie się w szybkim tempie wyludniać. Gdzie indziej zresztą też nie będzie różowo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka