Dodaj do ulubionych

Trochę późno się zorientowali, ze to psychopata

23.02.22, 22:52
Ja o tym pisałem od początku.
Coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że rosją rządzi psychopata. Cyniczny, psychopatyczny człowiek dla swoich urojonych celów jest gotów poświęcić życie dziesiątek tysięcy osób. Oczywiście sam będzie sobie siedział w tym czasie w pałacu za miliard dolarów.

geekweek.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-putin-oszalal-wielki-niepokoj-o-stan-umyslu-prezydenta-rosji,nId,5850571
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 23.02.22, 23:00
      Rusozercy dostaja powoli ipi,czlowieku pompa ci nawali od tej ekstazy...
      • peace2u Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 23.02.22, 23:03
        a ty Niemiaszku pięknie się tu dekonspirujesz na forum. Powtórka z Ribbentrop - Mołotow ci sie marzy?
        • szwampuch58 Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 23.02.22, 23:11
          Ja ja naturlisz
          • peace2u Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 23.02.22, 23:15
            ha ha w razie gdybyś nie wiedział pakt Ribbentrop - Mołotow zakończył się 45 letnią okupacją Berlina
            więc nie wiem czemu Niemcom to wszystko na Ukrainie się podoba
      • pijatyka Debil szambuch constans 04.03.22, 17:55

szwampuch58 napisał:

> Rusozercy dostaja powoli ipi,czlowieku pompa ci nawali od tej ekstazy...

• tanebo001 Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 23.02.22, 23:07
      Jest jedna jasna strona - ten chuja ma 80 lat i wkrótce zdechnie.
      • szwampuch58 Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 23.02.22, 23:12
        Ty ciulu tez jak on 70?
        • tanebo001 Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 23.02.22, 23:13
          Spierdalaj ruska świnio do swojego Putinka!
      • tbernard Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 22.03.22, 18:56
        tanebo001 napisał:

> Jest jedna jasna strona - ten chuja ma 80 lat i wkrótce zdechnie.

Ma 70 lub wczesne 70+.
    • jk2007 Wlasnie, Rosja to nie kraj 24.02.22, 00:23
      a stan umyslu.
      • wykrywacz_klamcow a ty sowiecki co z tobą? 22.03.22, 09:50
        jk2007 napisał:

> a stan umyslu.

nie poszedłeś na front? przecież pokłony biłeś putinowi trzy razy dziennie a teraz siedzisz na zgniłym zachodzie :P
    • wykrywacz_klamcow Polska oferuje putinowi pobyt w Tworkach 11.03.22, 09:27
      Putina do więzienia wsadzić może Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. W jego przypadku jest też prawdopodobne, że zamiast do celi, trafi do zakładu psychiatrycznego – pisze dla „Wprost” Jerzy Wysocki. I proponuje pobyt w podwarszawskich Tworkach.
    • bmc3i Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 22.03.22, 15:52
      wykrywacz_klamcow napisał:

> Ja o tym pisałem od początku.
      > Coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że rosją rządzi psychopata. Cyniczny, ps
      > ychopatyczny człowiek dla swoich urojonych celów jest gotów poświęcić życie dzi
      > esiątek tysięcy osób. Oczywiście sam będzie sobie siedział w tym czasie w pałac
      > u za miliard dolarów.

Tego nie wiadomo. Osobowość psychopatyczna, to termin medyczny, określa się ją na podstawie skomplikowanych testów. Równie dobrze, może być po prostu złym, podłym, pozbawionym skrupułów człowiekiem, przepełnionym za to poczuciem dziejowej misji odtworzenia imperium.

Inna sprawa natomiast, czy rzeczywiście nie ma jakichś schorzeń na podłożu psychiatrycznym.
    • petronella.kozlowska Re: Trochę późno się zorientowali, ze to psychopa 22.03.22, 18:41
      Ale zorientowali się!
      www.youtube.com/watch?v=thaWAtc7IC4

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka