Dodaj do ulubionych

Legion dla zagranicznych ochotników

27.02.22, 08:25
"Legion dla zagranicznych ochotników

Reuters: Ukraina tworzy międzynarodowy legion dla ochotników z zagranicy - powiedział w niedzielę prezydent Wołodymyr Zełenski.

- To będzie kluczowy dowód twojego poparcia dla naszego kraju - oświadczył Zełenski."

Czy będą chętni z Polski, do walki z sowietami. Też kwestia uzbrojenia, taktyki, kto tym będzie dowodził, w zasadzie na libijską armię Kadafiego typu sowieckiego, w Czadzie sprawdziły się mobilne siły, na Toyotach uzbrojone w broń lekką też ciężkie karabiny maszynowe, rpg, ręczne rakiety itp. "Toyota War"
Obserwuj wątek
   • ivergon Re: Legion dla zagranicznych ochotników 27.02.22, 15:17
    No tak obecna wojna nie jest dla amatorów czy dzieciaków, tu trzeba mieć porządne przeszkolenie, by nie dać się głupio zabić czy stać się statystą w czyimś rekordzie skalpów, może dodam nie to, że nie mam empatii czy nie lubię Rosjan, szkoda tych dzieciaków po 19-20 lat których wypycha Rosja na wojnę i gdzieś ta giną nawet nie wiedząc dobrze gdzie są, a starzy mordercy za biurka coś tam bredzą o walce z nazistą Zieleńskim.

    Ale to co widzimy to głownie posowiecki złom który jeździ po Ukrainie, czyli to jest jakaś reaktywacja sowieckiego zombie, nikomu nawet wrogom się nie życzy życia w takim sowieckim ustroju, Rosja to cywilizacyjnie i kulturowo popłuczyny po imperium Bizancjum z jego wyrafinowaną grecką "kulturą" kłamstwa, oraz mają uraz mongolskich niewolników, może im mentalnie ten ustrój pasuje.

    Oczywiście wojska tam Polska nie wyśle, ale jak ktoś prywatnie czy nawet zorganizowany z Polski wyjedzie tam by walczyć i złomować te sowieckie zabytki, to powinien mieć to ułatwione, są zresztą operacje tajne, specjalne czy nawet Polska powinna mieć takie coś jak Blackwater, zarejestrowanych na Szeszelach czy innej Grenadzie, by nie angażując się oficjalnie swoich interesów bronić też zbrojnie, emerytowanych komandosów i innych specjalsów, czy jakichś straceńców lubiących wojnę itp,. jest chyba u nas dość dużo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka