Dodaj do ulubionych

Bandyci tylko mordować kraść i równać ukraińskie

22.05.22, 13:51
miasta z ziemią.
Z wojowaniem jest już gorzej, to na dodatek głupole:
www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblescrjdksifjficroec2jemjmqd4qgrjmudrqmcblet4mgsboid4ig2ri&utm_campaign=amtp_push
Obserwuj wątek
  • wykrywacz_klamcow czego oczekiwałeś od nazistowskich zbrodniarzy? 23.05.22, 09:43
   Według niemieckiego wywiadu rosyjska armia wspierana jest przez neonazistowskie grupy - pisze Der Spiegel. Współpraca z tymi ugrupowaniami sprowadza rzekomy powód wojny, tak zwaną denazyfikację Ukrainy, ad absurdum - piszą analitycy niemieckiego wywiadu w dokumencie cytowanym przez Spiegla.
   Tygodnik zaznacza na stronie internetowej, że w dokumencie nie ma danych na temat liczby prawicowych ekstremistów biorących udział w walkach. Wymieniono jednak nazwy ugrupowań i jednostek. Według tych informacji w walkach uczestniczył już Rosyjski Legion Imperialny (Russian Imperial Legion), paramilitarne ramię skrajnie prawicowej organizacji Rosyjski Ruch Imperialny. Grupa ta walczyła już po stronie Rosji w Donbasie w 2014 i 2015 roku. Jak przypomina Spiegel, dzień po rosyjskiej inwazji na Ukrainę w lutym br. szef RIL Denis Garijew napisał na Telegramie: Bez żadnych wątpliwości opowiadamy się za likwidacją separatystycznego tworu Ukrainy.
   W walkach uczestniczyć ma także grupa Rusicz, uważana często za jednostkę Grupy Wagnera, organizacji najemników, która również była zaangażowana w Donbasie w 2014 i 2015 roku. Według informacji wywiadu Rusicz wyróżniała się wówczas szczególną brutalnością i tym, że nigdy nie brała jeńców. Prawdopodobnie jej część brała udział w wojnie w Syrii.


   to potomkowie ss-manów i gestapowców dzisiaj rządzą w rosji i rozpętali kolejną nazistowską wojnę w Europie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka