Dodaj do ulubionych

Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln ludz

17.07.22, 13:03
Pan Wałesa: Populacja Rosji nie powinna przekraczać 50 milionów
Taką wypowiedź Pana Wałęsy wyczytałem w necie.
Czy to jest ok - co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
  • yabbaryt Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 13:17
   Waese uważam za wyjatkowego idiote. Ale raz na dziesięć lat nawet głupek moze powiedzieć cos mądrego. A przykładem tego na naszym forum jest niejaki szwampuch.
   • dwukropek_salambek_dwukropek13 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 13:20
    Yabbartyt

    Też mam niskie mniemanie o P.Wałęsie - te jego ustyskiwania, ze nie ma z czego żyć bo ma tylko 20 tys zł emerytury - ŻENADA!
   • de_oakville Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 20:57
    yabbaryt napisał:

    > Waese uważam za wyjatkowego idiote.

    To ciekawe, ze nikt Wałęsy na swiecie za takowego nie uwaza z wyjatkiem wielu jego wlasnych rodakow. Za Tuskiem rowniez wszyscy w Europie glosowali z wyjatkiem reprezentantow jego wlasnego kraju. Wałęsa ma port lotniczy w Gdańsku, nazwany jego imieniem, dostal nagrode Nobla (przeciez nie od idiotow), ma swoje ulice np. w Nicei we Francji czy w Mississauga w Kanadzie. Wałęsa to byl zwyczajny elektryk ze stoczni gdańskiej, ale mial niebywala intuicje i rozsadek, dzieki ktorym zostal tym kim jest - w wielu krajach najbardziej znanym Polakiem i postacia historyczna. Post-sowjeci starali sie zohydzic jego postac, rowniez, ale przede wszystim w Polsce i w duzej mierze im sie to udalo. Rozsadne wiec jest nie liczyc nigdy na aplauz wlasnych rodakow, czegokolwiek by ktokolwiek nie dokonal. Forever and ever!
    • stefan4 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:16
     de_oakville:
     > To ciekawe, ze nikt Wałęsy na swiecie za takowego nie uwaza z wyjatkiem wielu
     > jego wlasnych rodakow. Za Tuskiem rowniez wszyscy w Europie glosowali z
     > wyjatkiem reprezentantow jego wlasnego kraju.

     Tak, jest w Polakach jakiś instynkt samozagłady. Zdarza się, że nie szukamy trudnego wyjścia z trudnej sytuacji, tylko zamiast tego robimy naprędce jakieś powstanie, od początku całkiem bez szans, które całe pokolenie pozbawia najcenniejszych ludzi. I zdarza się, jak na to zwróciłeś uwagę, że mając w ręku ważny atut, nie spoczniemy, aż go zniszczymy.

     Wałęsy nie udało nam się na razie zniszczyć na arenie międzynarodowej. Ale u nas, w Polsce, on robi już za zdrajcę, kryptoubeka i idiotę. A jak zaczniemy się upierać przy naszej samobójczej wersji historii, to świat w końcu uwierzy. I cudzoziemiec na pytanie o największego Polaka będzie najpierw długo myślał, a potem wymieni nazwisko jakiegoś kopacza piłki, kalecząc zresztą jego nazwisko.

     - Stefan
     • szwampuch58 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:30
      To jest inna ,zupelnie prozaiczna,przyczyna opluwania wybitnych Polakow przez tych nieudacznych pisiorow.Poprostu zwyczajna zazdrosc ludzka kompletnych beztalenci.
      Walese,Tuska,Lema,Milosza,Szymborska,Tokarska,Polanskiego nalezy zgnoic,opluc,ponizyc bo sie odwazyli wychylic z ich zasranego szamba bez zezwolenia
      • mateusz572 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:42
       No, no szwampuch, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Z tą zazdrością trafiłeś w dziesiątkę. Cała twoją wypowiedź jest na pięć z plusem.
  • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 13:58
   Postaraj się o mądrzejsze tematy, powiem bardzo oględnie.
   Bo z takimi to nie do liceum. Do podstawówki.
   • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 14:04
    Dodam, jest taki ukraiński (nie tylko ukraiński) autorytet Jewgienij Gilbo. Ok. 10 lat temu powiedział, że Ukrainie zaprogramowano wydarzenia (kryzysy gospodarcze, konflikty zbrojne itd.) wskutek których populacja zmniejszy się do 8 milionów (z ówczesnych 45-46). W tej chwili tam będzie 25-30 milionów, raczej 25, ile dokładnie nikt nie wie.
    • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 15:14
     Polakom już w latach siedemdziesiatych wyznaczono limit demograficzny więc ten Jewgienij Gilbo mówi prawdę
     wpolityce.pl/polityka/479782-szaleni-ekoideolodzy-chca-skurczyc-polske-do-15-mln
     Bardzo ciekawie jawi się w tym kontekście stanowisko Klubu Rzymskiego, tajemniczego międzynarodowego think-tanku, od roku 1968 zrzeszającego naukowców, polityków i biznesmenów pochłoniętych „globalnymi problemami świata”. Po pięciu latach nieoficjalnej działalności klub zarejestrował się jako organizacja międzynarodowa w Genewie. W latach 80. szeroko współpracował z ZSRR i innymi krajami socjalistycznymi. To właśnie ta organizacja stoi za obowiązującą wszystkie kraje świata, problematyką globalnego ocieplenia i nakazu redukcji CO2. Ten ekologiczny mózg zachodnich ruchów chroniących środowisko wydał w roku 1972 raport „Granice wzrostu”, zawierający analizę przyszłości ludzkości wobec wzrostu populacji i wyczerpujących się zasobów naturalnych. Ogłosił w nim, że jeśli nie powstrzymamy przyrostu demograficznego na Ziemi, niechybnie padniemy ofiarami „końca świata spowodowanego śmiercią głodową ludzkości”. Strategia została obmyślona bardzo precyzyjnie. O tym, jak powinna się do niej ustosunkować Polska, pouczył nas osobiście jeden z jej twórców.

     W grudniu 1974 roku w Jabłonnie pod Warszawą odbyło się międzynarodowe seminarium na temat kierunków modelowania matematycznego społeczeństw. Na konferencję, zorganizowaną pod patronatem UNESCO przez Ministerstwo Nauki oraz Instytut Organizacji i Kierowania PAN, przybył jeden z autorów raportu Dennis L. Meadows. Siejąc grozę w kwestii przeciążenia Ziemi nadmiarem ludności, przestrzegł nas, żebyśmy zmniejszyli liczbę obywateli.

     Jeżeli chodzi o Polskę, to sądzę, że macie zbyt duży przyrost ludności. 15 mln ludności gwarantowałoby równowagę

     – powiedział w rozmowie z Andrzejem Bonarskim na łamach warszawskiej „Kultury”. Lektura wywiadu nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z chorym snem szaleńców. Snem, który niestety został uznany za naukową wykładnię. Oto fragment rozmowy opublikowanej w styczniu 1975 roku:

     Bonarski: Jak pan sobie wyobraża drastyczne zahamowanie rozrodczości?

     Meadows: Państwo o ustroju socjalistycznym ma w tej mierze szczególne możliwości. Aparat administracyjny i społeczny może stworzyć warunki przeciwdziałające nadmiernemu przyrostowi ludności.

     Czy nie wydaje się panu, że każda rodzina może chcieć kiedyś mieć dzieci i ma do tego prawo?

     Absurd.

     Nie sądzę, by dało się tak całkowicie lekceważyć tradycję i biologię.

     Łatwo ją zmienić.

     A więc odmawia pan ludziom prawa wolności posiadania potomstwa.

     Sądzę, że społeczeństwo – zwłaszcza wasze – winno rządzić się logiką. Społeczeństwo winno mieć wpływ na siebie samo. Choćby przez podatki, poprzez utrudnianie nadmiernego wzrostu ludności środkami administracyjnymi. Można stworzyć całą politykę sterującą rozrodczością.
     • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 15:34
      Tak to prawda. Wtedy powstała teoria konwergencji, która przewidywała inżynierię genetyczną i stopniowe przechodzenie ludzkości w transgender, niebinarny i nieliniowy gender, a także implantację elementów elektronicznych (chipowanie). Dopiero dziś te koncepcje mogą zostać wdrożone dzięki postępowi nauki i techniki, dodatek genów dinozaurów ma pomóc przetrwać elicie NWO.
      • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 15:54
       Nie wiem czy to sarkazm czy to znajomość dzieła Zbigniewa Brzezińskiego z 1970 pod tytułem "Between Two Ages". PDF tutaj solipsyzm.pl/between2ages.pdf
       Tam ponad 50 lat temu mówił jak wykorzystać zdobycze nauki i techniki do zmian w kierunku NWO
       • szwampuch58 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 18:32
        No i zasral na Amen caly watek swoim mizi-mizi czubek
        • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 18:48
         widzę że przeczytałeś już książkę i skomentowałeś cytaty

         “The technotronic era involves the gradual appearance of a more controlled society. Such a society would be dominated by an elite, unrestrained by traditional values. Soon it will be possible to assert almost continuous surveillance over every citizen and maintain up-to-date complete files containing even the most personal information about the citizen. These files will be subject to instantaneous retrieval by the authorities. ”
         ― Zbigniew Brzezinski, Between Two Ages: America's Role in the Technetronic Era

         “In the technotronic society the trend would seem to be towards the aggregation of the individual support of millions of uncoordinated citizens, easily within the reach of magnetic and attractive personalities exploiting the latest communications techniques to manipulate emotions and control reason.”
         ― Zbigniew Brzezinski, Between Two Ages: America's Role in the Technetronic Era
         • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:09
          A propos pierwszej kwestii: wyprzedzacie nawet program i jesteście w nowym stuleciu. W waszym progresywnym środowisku jeden z posłów powiedział "jeśli chcecie wiedzieć co myślę, zapytajcie Jarosława Kaczyńskiego". Czy to oznacza, że chipowanie nie służy tylko kontroli myśli, ale je u was zastępuje?
          • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:36
           napisz to po polsku i oszczędź sobie tego waszego sowieckiego "wy"
           • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:44
            forum.gazeta.pl/forum/w,28,173844853,173844853,Kaczynski_z_PISem_znalezli_sie_w_czarnej_d_.html?p=173845195buldog2
            Re: Kaczyński z PISem znaleźli się w czarnej d***
            15.07.22, 10:42
            Obawiam się, że to nie oni, a my. Oni się wyżywią, ciepła i prądu też dla nich starczy.

            Prawidłowo po polsku powinno być:
            Obawiam się, że to nie oni, a my. Oni się wyżywią, ciepła i prądu też im starczy.

            Robisz podobne błędy do onucy - psa na czarnych

           • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:49
            Przecież jest was w PISie wiele i wszystkich prezes chipuje

            [img]https://v.wpimg.pl/NjY2MDY4YQs4UDt3dk9sHnsIby0wFmJILBB3ZnYMflohHSlqLkQnBz4cPSh2B31TbQJ7cmgAY1NgC3t0agx3XXZZPysuVWNEM0IqZiQ[/img]

            [img]https://gfx.wiadomosci.radiozet.pl/var/radiozetwiadomosci/storage/images/polska/krowa-zabila-rolnika.-podczas-prac-w-oborze-zostal-kopniety-w-glowe/15243842-1-pol-PL/Krowa-zabila-rolnika.-Podczas-prac-w-oborze-zostal-kopniety-w-glowe_article.jpg[/img]
            • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 21:50
             Z Petersburga piszesz? To co sie martwisz?
             • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 18.07.22, 07:14
              A co tam wsieciPutina?
              • donvito52 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 18.07.22, 21:22
               buldog2 napisał:

               > A co tam wsieciPutina?
               >
               Poszukaj info w OdRzeczy ...
      • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 16:05
       a jeśli pijesz do reptylianów to już są o nich wzmianki w ST (kontakt Adama i Ewy z Wężem) i NT (Jezus nazywa plemiem żmijowym protoplastów obecnego Judaizmu - faryzeuszów) (oraz zniszczenie Smoka w ostatniej księdze).
       Natomiast jesli cokolwiek wiesz o ezoteryce to powinienes dobrze znać ten bardzo stary symbol i jego znaczenie
       en.wikipedia.org/wiki/Orphic_Egg
       • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 16:07
        pl.wikipedia.org/wiki/Jajo_orfickie
       • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 19:44
        Widzę że bliska jest ci społeczność reptylian, opowiedz co tam teraz słychać, ponieważ zainteresowało to mnie.
        • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 22:36
         spójrz w lustro i zobaczysz tego węża na jajku :D
         • buldog2 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 18.07.22, 21:27
          A teraz popatrz co ty jesteś :D
        • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 22:54
         a teraz krótkie podsumowanie byków buldoga
         forum.gazeta.pl/forum/w,28,173840654,173840654,Kaczynski_Czuje_sie_sluga_narodu.html?p=173840966buldog2
         Re: Kaczyński: Czuje się sługą narodu
         14.07.22, 09:22
         To nie do opowiedzenia. W duszę PISowca trzeba widzieć żeby coś wiedzieć. Ale dlatego PISowcy nie używają luster, żeby nie widzieć (odzobaczyć też się nie da). :D

         W duszę PISowca trzeba widzieć - chyba spojrzeć albo Duszę PISowca trzeba widzieć

         forum.gazeta.pl/forum/w,28,173840654,173840654,Kaczynski_Czuje_sie_sluga_narodu.html?p=173841158
         Tak, tak. Ale boisz się popatrzeć na to, co sam jesteś :D Ale nie przejmuj się, to normalne u was. Ja was znam...

         Zamiast "Ale boisz się popatrzeć na to, co sam jesteś" powinno po polsku być "Ale boisz się popatrzeć na to kim sam jesteś" ewentualnie jak chcesz po prostu obrazić to powinno być "Ale boisz się popatrzeć na to czym sam jesteś"


         "Ale nie przejmuj się, to normalne u was. Ja was znam..."
         A tu typowe kacapskie "my"-"wy"
         Dobrze że bez Nu pogadi się obyło
   • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 15:26
    rzuć sobie okiem jakie liczby ludności w 2025 roku "przewidział" przed kowidem i szczepieniami Deagel
    astediscovery.com/COVID/DEPOPULATION.htm
    Kanada 26 milionów
    Wielka Brytania 15
    Stany Zjednoczone 100
    Niemcy 28
    Francja 39
    Australia 15
    • prze.nick Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 15:30
     jeśli ktoś mysli że to współczesny fake news to dorzucam stronę z 12 stycznia 2019
     dzieckonmp.wordpress.com/2019/01/12/lista-deagel-populacja-niemiec-zmniejszy-sie-do-2025-r-o-dwie-trzecie/
     Polska ma mieć według Deagel 33 miliony czyli więcej niż nowe Niemcy
  • tanebo001 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 14:24
   To za dużo. Góra 5 milionów. Zamknąć ich na Nowej Ziemi i niech się wzajemnie zjadają.
   • szwampuch58 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 14:26
    Debil zaszczekal
  • gregor_eisenhorn Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 17.07.22, 14:52
   Nie, to nie jest ok.
  • gosc88 Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 18.07.22, 01:35
   dwukropek_salambek_dwukropek13 napisał:

   > Pan Wałesa: Populacja Rosji nie powinna przekraczać 50 milionów
   > Taką wypowiedź Pana Wałęsy wyczytałem w necie. Czy to jest ok - co o tym sądzicie?

   Mysle, ze nie ma zadnego znaczenia co Walesa sadzi o populacja Rosji. A jesli ktos uwaza inaczej to niech tu napisze co uwaza.
  • boomerang Re: Populacja Rosji nie powinna przekracza 50 mln 18.07.22, 02:32
   To prawda. Ktoś Bolkowi tę prawdę podpowiedział. Żeby ten plan się powiódł, należy w pierwszej kolejności zrównać Kreml z ziemią.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka