Dodaj do ulubionych

Piekło zamarzło!! Niemcy nas....

16.08.22, 10:18
CHWALĄ!!!
Polska jest silna jak nigdy dotąd, a wojna w Ukrainie sprawiła, że stała się centralnym graczem w polityce europejskiej. To z kolei stanowi wyzwanie dla Brukseli" — pisze niemiecki dziennik "Die Welt". Zauważa, że Polska ma potencjał, by stanąć u boku Niemiec i Francji.

Kiedy Jarosław Kaczyński rozmawia z prasą, dyplomaci w Brukseli czy Berlinie też uważnie czytają — wskazuje niemiecki dziennik

Wskazuje, że Polska, jako państwo frontowe, stała się centralnym aktorem w polityce europejskiej

Wyrosła na centralnego partnera polityki bezpieczeństwa USA w Europie

Eksperci doceniają, że nasz kraj jest prawie niezależny energetycznie od Rosji i buduje silną armię

koniec cytaty

Lemingi zaprzeczać, przecież TUSK mówi inaczej!!!

Tekst linku
Obserwuj wątek
    • vermieter Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 10:52
      ironia losu, wszystko dzięki wojnie, po trupach do wzrostu znaczenia
      • szwampuch58 Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 10:55
        Pisior pitoli o" Helmutach" linkuje o Chinach i ropie,jest po kapieli w Odrze?
    • buldog2 Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 11:12
      To, ogólnie mówiąc, gadanie o sprawach przejściowych.
      Fundamenty gospodarcze, polityczne, zwartość społeczna - to wszystko pęka.
      • yabbaryt Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 12:08
        zwartość społeczna
        o tak potwierdzam wystarczy poczytać wynurzenia forumowych lemingów co sadzą o pisowskiej części społeczeństwa. Jakby średnia wieku tego towarzystwa nie była powyżej 60 lat to mielibyśmy wojnę domową.
        Największy problem Polski to demografia.
        • buldog2 Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 20:13
          Ludzie poniżej 30 roku życia popierają jaczejkę PIS w ilości poniżej 30% (jak pamiętam, jeśli się mylę, to niewiele). Młodsi w jeszcze mniejszym stopniu.
          • yabbaryt Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 22:25
            Zgadzam się. Ja, moja żona i wielu znajomych zmądrzało dopiero po 40tce. Moja żona kiedyś oglądała TVN i feminizowala, dzisiaj odmawia różaniec. Ja sam też kiedyś byłem lemingiem.
    • caesar_pl Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 12:38
      Naczelnik Kaczystanski powiedział, że pójdzie z Unią na konfrontacje. Nie widać możliwości porozumienia z Niemcami i Francja.
    • bmc3i Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 21:15
      Tymczasowe. Rola Polski wzrosla przez konflikt na Ukrainie i militarne zagrożenie ze strony Rosji dla UE. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSowskie ruchy w sprawie wymiaru sprawiedliwosci w Polsce, podkopują cały system wymiaru sprawiedliwosci w Uni Europejskiej. Stąd unia nie moze przejsc nad tym do porządku dziennego, bo sie rozleci.
    • bmc3i Re: Piekło zamarzło!! Niemcy nas.... 16.08.22, 21:36
      A tak naprawde to nawet nie pisowskie ruchy, lecz partii Ziobry, z 1,2% poparcia w ostatnich wyborach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka