Dodaj do ulubionych

Przedwczesny wybuch śmiechu

27.08.22, 08:59
Pomarańczowy w ONZ 25 września 2018:
Europejskie państwa takie jak Polska przodują w budowie gazociągu bałtyckiego aby nie być zależnymi od Rosji w zaspokojeniu swoich potrzeb energetycznych. Niemcy bedą całkowicie zależne od rosyjskiej energi jeśli natychmiast nie zmienią kursu.
Po tych słowach niemcy rozesmiali się.

Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 27.08.22, 09:11
      Co to dzisiaj mamy trampek,dzien pamieci pomeranczowego debila ?
    • de_oakville Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 27.08.22, 18:39
      Niemiecki "szyderczy smiech" ("höhnisches Gelächter") to z cala pewnoscia jedna z najmniej przyjemnych "przygod" jakich mozna doswiadczyc zyjac na tym swiecie. Ale nie tylko niemiecki szyderczy "rechot" jest nieprzyjemny. Ostatnio czytalem w polskiej prasie o takim "rechocie" jednej ze znanych osobistosci z zupelnie innego powodu. Nie Niemiec, ale z kraju sasiadujacego z Niemcami. Pewnie sie od nich tego nauczyl - jedni chca przejmowac od sasiadow te dobre cechy, a inni przejmuja te zle.
      • felusiak1 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 27.08.22, 19:17
        Ostatnio czytalem w polskiej prasie

Ja nie czytam polskiej prasy i tobie doradzam. Rozum dłuższy.
        • tapatik Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 27.08.22, 19:42
          felusiak1 napisał:

> Ostatnio czytalem w polskiej prasie
          >
          > Ja nie czytam polskiej prasy i tobie doradzam. Rozum dłuższy.

Poproszę o badania naukowe, które stwierdzają, że po czytaniu polskiej prasy rozum jest krótszy.
          I poproszę też o definicję określenia "rozum krótki".
          • felusiak1 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 01:56
            Z caym szacunkiem odmawiam.
            • tapatik Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 19:36
              W takim razie, z całym szacunkiem, twoją poprzednio wypowiedź traktuję jako kłamstwo.
              • felusiak1 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 29.08.22, 01:40
                Dobrze. Zgadzam się na traktowanie.
    • boomerang Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 02:32
      Bezcenne niemieckie uśmiechy, wtedy politowania, a dziś ignorancji. Czy już wyłapali tych polityków?
    • yabbaryt Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 09:17
      ciekawe czy dzisiaj Niemcy są tacy weseli?
      • tuttifrutti1234 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 10:24
        wer zuletzt lacht lacht am besten
      • caesar_pl Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 13:07
        Rzad niemiecki się dziś bardzo cieszy, gdyż może zwalić winę za drożejące nośniki energii na rząd Merkel. Może Niemcom wmówić,ze jedynym ratunkiem jest rewolucja energetyczna. Będzie wprawdzie kosztować dodatkowe sumy, ale niestety rzad Merkel itd. Merkel ma w Niemczech role Tuska w Polsce - taki/taka chłopiec do bicia.
        • tuttifrutti1234 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 13:14
          caesar_pl napisał:

> Rzad niemiecki się dziś bardzo cieszy, gdyż może zwalić winę za drożejące nośni
          > ki energii na rząd Merkel.

Dlaczego ja słyszę, że to wina Putina? Za czasów Merkel to było korzystne rozwiązanie. Błąd leżał w uznaniu Rosji jako spadkobierczyni ZSRR.
        • yabbaryt Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 18:42
          no jasne nowy rząd nie ma nic wspólnego ze Schrederem
    • jorl11 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 20:08
      felusiak1 napisał:

> Pomarańczowy w ONZ 25 września 2018:
      > Europejskie państwa takie jak Polska przodują w budowie gazociągu bałtyckiego a
      > by nie być zależnymi od Rosji w zaspokojeniu swoich potrzeb energetycznych. Nie
      > mcy bedą całkowicie zależne od rosyjskiej energi jeśli natychmiast nie zmienią
      > kursu.
      > Po tych słowach niemcy rozesmiali się.

Wlasnie taka wypowiedz Trumpa, jak ja faktycznie podales jaka byla, swiadczy o tym co mowie od zas. Ze Trump to chlopek roztropek a jako ze uwazasz ze on ma racje, jestes drogi f1 takim samym chlopkiem roztropkiem. Z tym ze on byl predziem USA, to mialo calkiem inna wage jak u Ciebie drogi f1, bos Ty taki maly gadacz na forum. Bez znaczenia.

A wiec ten Baltik Pipe. Podlacza sie do mojej niemieckiej rury gazowej ktora gaz z Norwegii do Niemiec jest sprowadzany. I Polska chce gaz norweski sprowadzac a gaz norweski przeciez Niemcy tez sprowadzaja. Oprocz ruskiego.
      A ze rura jest niemiecka i teraz potrzebna w calej przepustowasci dla gazu norweskiego dla Niemiec nie widze powodu dlaczego mielibysmy sobie do Niemiec blokowac sprowadzanie gazu z Norwegii dlatego ze Polska chce sie nasza rura posluzyc. Co wplynie do niej w Norwegi prosze caly gaz do mnie do Niemiec, mamy i tak gazu za malo, niec sobie Polska ze swoich podobno pol gazowych przy Norwegii rure do swojego Baltic pipe pociagnie a nie do mojej soe podlacza. Won, do budy dziady.
      Jak widzisz drogi f1 Trump walnal glupote Ty ja powtarzasz a Niemcy mieli racje ze sie rozesmieli jak Trump ta glupote walnal.

Ale w przeciwienstwie do Baltic pipe juz port do odbioru LNG w Polsce Trump moglby oglosic jako nie branie gazu rosysjkiego Przez Polske. Dlaczego tego nie oglosil a pieprzyl glupio o Baltic pipe?
      Przeciez mogl powiedzec, port LNG w Polsce dostanie gaz odemnie, z USA statkami, tanio i do dechy ile sie zmiesci.
      Port jest a jakos slychac ze gaz w Polsce tak zdrozal, ten nowy co dochodzi ze nawozy zaprzestano produkowac w Polsce, jak i inne katastrofy sie zaczynaja z braku gazu a dokladnie z zadrogiego gazu.
      To jak, dostarcza USA do Polski gaz tak cholernie drogo? Naprawde na biednej a dzielnej Polsce tak niebotycznie zarabia, bo u was gaz taniutki przeciez w porownaniu do tego w Europie teraz? Nie sadzsz drogi f1 ze to brzydko jak cholera?
      No i Niemcy sie z tego smieli bo wiedzieli ze USA LNG Polsce bedzie sprzedawac cholernie drogo.

Jak widac drogi f1 ze moja ocena chlopka roztropka czyli Twojego Trumpa jest jak najbardziej sluszna.
      Dotarlo czy za trudne?
      • yabbaryt Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 21:48
        Podlacza sie do mojej niemieckiej rury gazowej
        to nie jest rura niemiecka ani tym bardziej twoja. Wiem, że sobie lubicie wszystko przywłaszczać ale najpierw sprawdź kto jest właścicielem owej rury
        • jorl11 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 28.08.22, 21:55
          yabbaryt napisał:

> Podlacza sie do mojej niemieckiej rury gazowej
          > to nie jest rura niemiecka ani tym bardziej twoja. Wiem, że sobie lubicie wszy
          > stko przywłaszczać ale najpierw sprawdź kto jest właścicielem owej rury

Wszystko jedno, napewno nie jest wasza polska.
          • felusiak1 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 29.08.22, 01:45
            Ścierwojad. Jorel idź do łazienki i zajmij się miłością z samym sobą.
            • jorl11 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 29.08.22, 10:53
              felusiak1 napisał:

> Ścierwojad. Jorel idź do łazienki i zajmij się miłością z samym sobą.
              >
              Walenia konia czyli spuszczania sobie wlasnorecznie spermy to nie rada dla mnie. Ja do tego ma moje qrwy/kochanki.
              Wlasnie ta aktualna byla u mnie od piatku do niedzieli. Aby mi sperme scigac. Swoja cipa, 5 razy to robila.

Teraz musza na nastepny weekend nowa sperme naprodukowac, w moim wieku juz to idzie wolniej, jasne, ale idzie.

A byla u mnie bo byla w Berlinie w ta sobote Dluga Noc Muzeow

www.lange-nacht-der-museen.de
              Za 18Euro na osobe wszystkie mozliwe muzea do zwiedzania. Zwiedzilismy je 3. Planetarium, techniki i Szpiegowania. To szpiegowania bylo dla mnie nizwykle interesujace. Ale i tamte byly niezle.
              • boomerang Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 30.08.22, 09:21
                Choćbyś nie wiem jak się starał to jesteś tylko pionkiem przy wielmożach z chanatu moskiewskiego.
      • felusiak1 Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 29.08.22, 01:43
        Jorel napisało, ja przeczytałem i nie zamierzam odpowiadać na idiotyzmy.
    • kochany-pershing Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 30.08.22, 09:07
      Strasznie sie tym zmartwilem, ze w zimie bedzie brakowac w Europie gazu. Cos strasznego! Tylko ja sie pytam, dlaczego Polska nie nalozyla jeszcze na siebie sankcji na rosyjska rope naftowa!? Przeciez to jawne wspieranie kacapow i ludobojcy Putina!

Biedna ta Polska, biedne ukochane Niemcy, nawet sama Norwegia wprowadza ograniczenia w zuzyciu energii. A ja tym czasem ogladam TVP, bo wlasnie pokazuja jak trwa przepotezna ofensywa wojsk ukrainskich na kacapow. Wspaniale ukrainskie wojsko, po ciezkich walkach wyzwolilo juz 2 albo nawet 3 wioski (tez tak podaje Gazeta Wyborcza). Jestem pod wrazeniem. Nic juz nie pomoze ruskim! Smierdzace onuce przegraly juz wojne i beda musieli sie poddac, a Putin na kolanach bedzie musial blagac o litosc i podpisac akt bezwarunkowej kapitulacji Rosji i oddac Ukrainie caly rosyjski arsenal nuklearny.
      • boomerang Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 30.08.22, 09:19
        Jeśli Europa pozwoli to Polska wróci do wydobycia węgla i będzie cacy, a o Putina się nie martw, bo już tam w Moskwie mają co do niego plany.
        • kochany-pershing Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 30.08.22, 09:29
          Tez tak mysle. Polska to calkowicie niepodlegle, wolne i suwerenne panstwo i o ile Europa (czyt. Niency) pozwola jej na wydobycie wegla to znow bedzie ludziom cieplo w zimie. Ale poki co to musi poczekac cierpliwie na decyzje.

Ojej... to oni tam w Moskwie cos planuja dla Putina? No nie czaj sie, badz jak ten jasnowidz Jackowski i uchyl rabka tajemnicy...-
          • tapatik Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 30.08.22, 19:39
            Europa zabrania wydobycia węgla w Polsce?
            Czy może po prostu pozamykaliśmy kopalnie i teraz nie mamy tak dużych możliwości wydobywania węgla?
          • caesar_pl Re: Przedwczesny wybuch śmiechu 30.08.22, 20:01
            11.08.2021 20:12
            Polska węglową potęgą. Grafika robi wrażenie
            Węgiel w Unii Europejskiej odchodzi do lamusa. Jednak Polska jest jednym z dwóch krajów członkowskich, w których wydobywa się węgiel kamienny. Co więcej, odpowiadamy aż za 96 proc. unijnej produkcji.
            W latach 1990-2020 liczba obecnych państw członkowskich produkujących węgiel kamienny spadła z 13 do zaledwie dwóch. Jednym z tych państw są Czechy, które odpowiadają za 4 proc. produkcji, a drugim Polska, która produkuje aż 96 proc. unijnego węgla kamiennego.

W 1990 roku wydobyto w Polsce 147,5 mln ton węgla kamiennego, natomiast w ubiegłym roku nieco ponad 54 mln ton.
            Polacy nie mają węgla na opal.?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka