Dodaj do ulubionych

Szwecja, Włochy...

26.09.22, 00:06
Włochy to kolejny kraj, w którym władze przejęła partia konserwatywna. Niedawno to samo zdarzyło wię w Szwecji. Coś się w Europie zmienia.
Obserwuj wątek
    • engine8t Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 00:29
      No oni wiedz co to jest komunizm. Nasi sie ciagle nim podniecaja ze to niby lekarstwo nie wszelkie niesprawiedliwosci spoleczne.
    • bmc3i Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 00:49
      malkontent6 napisał:

> Włochy to kolejny kraj, w którym władze przejęła partia konserwatywna. Niedawn
      > o to samo zdarzyło wię w Szwecji. Coś się w Europie zmienia.

Jaka partia konserwatywna? Koalicja Meloni z przeszłością faszystowską (która jednak gorąco wspiera NATO i pomoc Ukrainie) z otwarcie wspierającymi Rosję nacjonalistycznymi partiami Salviniego i Berlusconiego.
      • malkontent6 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 01:01
        bmc3i napisał:

> Koalicja Meloni z przeszłością faszystowską

Jaka przeszłość faszystowska? Gadasz o tej partii tak jak Kaczyński o PO jako o partii niemieckiej. Mamy rok 2022 a nie 1960.
        • szwampuch58 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 09:53
          No to przeczytaj co ten staruch psychiczny w roku 2022 bredzi:
          "Polscy eurodeputowani jadą w niemieckim pociągu w pierwszej klasie, dosiada się Niemiec, orientuje się, że to Polacy, wzywa konduktora, żeby ich wyrzucił - opowiadał Kaczyński."
      • felusiak1 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 01:03
        Ty naprawdę durny jak but jestes. Wierzysz w to co ci megafony mowią. Weź się wreszcie obudź.
        Według megafomow ja jestem faszystą.
        • malkontent6 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 01:16
          felusiak1 napisał:

> Według megafomow ja jestem faszystą.

Miło spotkać na forum kolegę faszystę.
    • felusiak1 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 01:00
      Nie napiszę lewactwo bo to nie lewactwo zaprowadziło na manowce. Priorytety się rzadzacym po_ebały.
      Rzad ma tworzyć warunki do wzrostu gospodarczego i zapewniać bezpieczeństwo a nie bawić się w społeczną inzynierię i zbawianie swiata. Ma zapewnić tania energię żeby ludzi było stać się ogrzać zimą. Myślę, ze ludzie mają dosyć wciskania im alfabetycznych świetości i kneblowania ust. Inflacja też doskwiera. Do tego elity wladzy traktują zwyklych obywateli jak niedomytych podludzi. No to może wystarczy tego dobrego.
      • malkontent6 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 01:26
        felusiak1 napisał:

> Priorytety się rzadzacym po_ebały.

Rządzący stracili kontakt z rzeczywistością. Mam nadzieję, że teraz nawet lewactwo zrozumie na czym ludziom zależy.
        • felusiak1 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 02:34
          Wątpię. Oni są jak jakobini w forsowaniu swoich priorytetów i jak Maria Antonina w stosunku do poddanych.
          Niech jedzą ciasto.
          • szwampuch58 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 09:56
            Pisie cyngle nie zrobcie w gacie z uciechy
    • melikles Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 08:59
      A która to ta partia konserwatywna?
    • polski_francuz Fratelli Italia 26.09.22, 10:24
      malkontent6 napisał:

" Włochy to kolejny kraj, w którym władze przejęła partia konserwatywna. "

Mozna jeszcze dodac Polske. I konserwatywna to jest jest troche pieknoslowie, ale zostawny je.

Skad ten trend? Pomine tu manipulatorka rzoliborskiego. We Wloszech i w Szwecji problemem jest imigracja i zatracanie tozsamosci narodowej. I te partie, ktore sa temu przeciwne wygrywaja. Nastepne wybory we Francji tez chyba wygra durnowata Maryna Lepenowska i pewnie bede i ja na nia glosowal.

Jak rozwiazac problem imigracji? Ano robic dzieci i stosowac reguly dla przyjezdzajacych. I sie regul trzymac. Latwe to nie jest ale innej drogi nie ma. Imigrantow tez trzeba integrowac. Uczyc jezyka i zwyczajow lokalnych. Wysylanie ich na puste wsie jak chce nasz lider nie jest dobrym pomyslem. Bardziej mi sie podobalo, jak we Wroclawiu kilka dni temu mialem kontrole bagazu na lotnisku i sprawdzaly mnie panie mowiace po polsku z akcentem.

Czy partie ktore doszly do wladzy to osiagna? Nie sadze. Nienawisc budzi nienawisc i prowadzi najwyzej do wojny. Domowej w tym wypadku.

A Wlochom, gdzie mam przyjaciol i gdzie zylem jakis czas dedykuje hymn spiewany przez Roberta Benigni. Nie dajcie sie przyjaciele!

PF

• felusiak1 Re: Fratelli Italia 26.09.22, 10:51
        Bardziej błędnej diagozy nie da się postawić. Jak udaje ci się zupelnie nie dostrzegać rzeczywistości?
        Ignorance is bliss.
      • petronella.kozlowska PF nareszcie zmądrzałeś! 26.09.22, 12:16
        Nastepne wybory we Francji tez chyba wygra durnowata Maryna Lepenowska i pewnie bede i ja na nia glosowal.

• oszol-lom-z-rm Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 11:10
      Mamy piękny wrzesień tego roku mimo ze chłodny ale dla nad piękny bo eurolewactwo dostało dwa siarczyste prawe sierpowe
      • polski_francuz Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 11:12
        oszol-lom-z-rm napisał:

" Mamy piękny wrzesień tego roku mimo ze chłodny ale dla nad piękny bo eurolewactwo dostało dwa siarczyste prawe sierpowe"

Spoko, odda ci kopem w jadra. Trza bedzie z pedofilii zrezygnowac...

PF
        • yabbaryt Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 12:38
          p_f: Spoko, odda ci kopem w jadra. Trza bedzie z pedofilii zrezygnowac...
          Pełna zgoda. Lewactwo to chamstwo, które nie potrafi walczyć zgodnie z przepisami, umie tylko faulować.
    • petronella.kozlowska Włochy... 26.09.22, 12:27
      Włochy to kolejny kraj, w którym władze przejęła partia rozsądku.
      • szwampuch58 Re: Włochy... 26.09.22, 13:35
        6 miesiecy im daje na kompromitacje Wloch,potem rzucom recznik na ring
      • bmc3i Re: Włochy... 26.09.22, 16:05
        petronella.kozlowska napisała:

> Włochy to kolejny kraj, w którym władze przejęła partia rozsądku.

I w pierwszym ruchu tego rozsądku, koalicjant Salvini poleci do Moskwy z przesłaniem "co jeszcze mogę dla Pana zrobić, Panie Putin".
    • oszol-lom-z-rm Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 16:19
      Tworzy się nam konserwatywna os Warszawa -Sztokholm - Budapeszt - Rzym
      • stefan4 Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 16:34
        oszol-lom-z-rm
        > Tworzy się nam konserwatywna os Warszawa -Sztokholm - Budapeszt - Rzym

Trochę połamana ta ,,os''; taka ,,os'' nie powiezie. Z Warszawy do Budapesztu przez Sztokholm?

Proponuję tą ,,os'' trochę wyprostować i uzupełnić o element niezbędny:
            Rzym - Budapeszt - Moskwa - Warszawa - Sztokholm.

A ja na szczęście nie mieszkam w żadnym z tych miast. Niech one się łączą i jadą, ale niech nie zabierają ze sobą w drogę krajów, którymi na razie władają.

- Stefan
        • melikles Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 22:10
          Jaka oś? Prawicowi Szwedzi brzydzą się Warszawą. Co tam jest konserwatywnego?
        • oszol-lom-z-rm Re: Szwecja, Włochy... 26.09.22, 22:36
          Paszol von z ta Moskwą!
          • stefan4 Re: Szwecja, Włochy... 27.09.22, 10:31
            oszol-lom-z-rm:
            > Paszol von z ta Moskwą!

Czy ten emocjonalny wrzask z rosyjka z niemieckim przyimkiem szlacheckim wyrażony seplenicą uzgodniłeś z włoskimi zwycięzcami wyborów?

- Stefan
      • ivergon Waszyngton, Londyn, Warszawa, Seul, Tokio 27.09.22, 18:04
        oszol-lom-z-rm napisał:

> Tworzy się nam konserwatywna os Warszawa -Sztokholm - Budapeszt - Rzym

Dużo bardziej wolałbym oś Waszyngton, Londyn, Warszawa, Seul, Tokio poza UE, no niestety w takiej układance bylibyśmy jeszcze długo, najsłabszym ogniwem.
    • wykrywacz_klamcow ciekawe, ciekawe... 27.09.22, 10:51
      Ci teraz będą rządzić?
      a kto im teraz będzie płacić? ten sam gość co dotychczas?
      • de_oakville Re: ciekawe, ciekawe... 27.09.22, 11:41
        wykrywacz_klamcow napisał:

> Ci teraz będą rządzić?
        > a kto im teraz będzie płacić? ten sam gość co dotychczas?

Bardzo "sympatyczne" te zdjeciowe twarze,
        Trzeźwi ludzie wokół pakuja bagaże.

• felusiak1 Re: ciekawe, ciekawe... 27.09.22, 17:56
          Pakujesz swoje bagaże?
      • oszol-lom-z-rm Re: ciekawe, ciekawe... 27.09.22, 17:52
        Prezydent przemyślą podarował Salviniemu koszulkę z Putinem ten patrząc na ukraińskich uchodźców poczuł się nieswojo mam nadziej ze to był początek jego przemiany

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka