Dodaj do ulubionych

strasznie śmieszne,...

03.10.22, 19:25
...wygląda na to, że Ukraińcy posługują się w rozmowach radiowych polszczyzną, żeby nastraszyć roSSmannów. To przypomina sytuację, gdy na wzór polskich szwoleżerów gwardii Napoleon stworzył dwa pułki holenderskie, które podobno uczyły się polskich słów, żeby je wywrzaskiwać w bitwie - wtedy rosyjskie wojsko uciekało.

Tu prześmieszny wywiad rosyjskiego korespondenta wojennego z uciekniętym roSS-gierojem (swoją drogą ma aparycję jak z rosyjskich ilustracji do bylin o Iwanie Carewiczu). Trzeba mniej więcej znać rosyjski. Czarne ludy są (afroamierikancy), nacysty i paliaki. Bardzo trwożno było i trzeba było uciec.
twitter.com/GirkinGirkin/status/1576963562031177728?s=20&t=uTWleUMK_ZUs7WZQzZiV8w
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: strasznie śmieszne,... 03.10.22, 19:31
   To tak samo jak podczas wojny w Wietnamie. Wietnamczycy gadali po polsku i Amerykanie od razu wiali. W tamtym czasie nawet organizowano w PRL kursy polskiego dla Wietnamczykom.:)
  • margit49 Re: strasznie śmieszne,... 03.10.22, 20:05
   zdravko_vypic napisał:

   > ...wygląda na to, że Ukraińcy posługują się w rozmowach radiowych polszczyzną,

   Tak a propos
   • pies.na.czarnych Re: strasznie śmieszne,... 04.10.22, 01:57
    :)
    • petronella.kozlowska Czytam wasze wpisy i nadal nie wiem 04.10.22, 13:54
     dlaczego to jest "strasznie śmieszne"?
  • zdravko_vypic angielska wersja:... 04.10.22, 00:40
   twitter.com/wartranslated/status/1576973921026330633?s=20&t=Y4tXECCXYaKcuEf5o2OeEg
  • yabbaryt Re: strasznie śmieszne,... 04.10.22, 14:26
   a rycerzy Jedi tam nie widział? Widok paradny. Przekłuty balon szowinistycznej ruskiej buty. Wygląda jak zbity pies a jeszcze niedawno uważał,że w dwa tygodni to swoim takiem dotrze do Holandii.
   • buldog2 Re: strasznie śmieszne,... 05.10.22, 00:22
    Zawijanie się PISu w używane onuce prezesa.
  • stefan4 Re: strasznie śmieszne,... 04.10.22, 15:08
   zdravko_vypic:
   > Czarne ludy są (afroamierikancy) nacysty i paliaki.

   ,,Paliakow'' poznał po mowie, ona jest taka, że z niczym nie da się pomylić. A ,,nacistow''? od 0:18 on mówi coś takiego:
       ,,Dwie mołnii, ja sam nie znaju, szto takoje oznaczajut.''
   Ja znaju. To były dwa oddziały kobiet strajkujących.

   - Stefan
  • tapatik Re: strasznie śmieszne,... 04.10.22, 18:50
   Skoro już jesteśmy przy humorze:


   Oryginał od kacapskich onuc (nawet tu na forum ktoś pisał coś podobnego):

   Wy wszyscy nie rozumiecie, że Putin jest wściekły i rozjuszony za to wszystko ima jeden przycisk, odpali atomy i wszyscy zginiemy, czy wy tego nie widzicie?
   Trzęsę i boję się.

   Przeróbka:
   Czy wy naprawdę nie rozumiecie że Putin sra do walizy co mu ją nosi specjalny ochroniarz, bo się boi że z kibla by ukradli jego gówno i zbadali i stworzyli jego klona albo coś gorszego? I on ma taki guzik który jak naciśnie to ten ochroniarz przybiega, choćby się paliło i waliło i nieważne czy konferencja międzynarodowa czy spotkanie na szczycie to rozkładają walizę i Putin nad nią kuca i wali kloca? I już i gówna nie ma, idzie do utylizacji w Instytucie Atomistyki w Swierdłopiśdziecku w reaktorze specjalnym? Wiecie to wykopki?
   Pewno nie wiecie też tego, bo wy ogólnie mało wiecie, że od kilku dni ten ochroniarz zaginął z walizą i jej nigdzie nie ma, a nie da się zrobić nowej bo sankcje działają i brakuje komponentów do niej, a ze zwykłej to by ciekła sraka bo Putin ma często biegunkę, a musi być hermetycznie szczelna jak kabina na stacji kosmicznej. Bo taką właśnie kosmiczną technologię w niej zastosowano.
   No i ten cały Putin teraz wściekł się strasznie i nie wiadomo co może zrobić ze złości, to widać było nawet w tv jak się spotykał z przywódcami to przestępował nerwowo z nogi na nogę albo jak siedział to kurczowo trzymał się stołu i trząsł nogami bo ledwo już trzyma zwieracze i robi to by nie popuścić. On się boi i trzęsie cały, bo od wielu dni nie śpi bo wtedy się zesra przez sen i mu tą kupę ktoś ukradnie i go sklonują albo coś gorszego zrobią. Niech to się wreszcie skończy!!!!
  • boomerang Re: strasznie śmieszne,... 05.10.22, 07:18
   czyżbyś się piq przerzucił na śliwowicę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka