Dodaj do ulubionych

spotkanie nowych władz rosji

21.10.22, 08:15
Byli rosyjscy parlamentarzyści potępiający reżim Wladimira Putina spotkają się w podwarszawskiej Jabłonnie. Wśród nich mają być osoby, które głosowały przeciw aneksji Krymu. Na zjeździe opozycjoniści mają ustalić kluczowe decyzje, które zapadną po upadku władz na Kremlu.
Jak dowiedziała się Rzeczpospolita, zjazd odbędzie się 4-7 listopada w podwarszawskiej Jabłonnie. Według gazety mają się tam pojawić byli deputowani Dumy, którzy zasiadali w parlamencie przed aneksją ukraińskiego Krymu w 2014 roku.

Pojawią się też byli urzędnicy i samorządowcy. Z naszych informacji wynika, że udział w zjeździe wezmą byli członkowie Rady Federacji (rosyjski senat). Dołączą również aktywiści rosyjskiej opozycji i działacze społeczni, którzy potępiają reżim Putina i opowiadają się przeciwko wojnie z Ukrainą i aneksji ukraińskich regionów. Organizatorzy zapowiadają, że udział w imprezie potwierdziło już ponad 50 byłych parlamentarzystów i samorządowców - czytamy w Rzeczpospolitej.

Jak dodano, w gronie tym znajdą się m.in. byli deputowani Dumy: Ilia Ponomariow, który w 2014 roku jako jedyny zagłosował przeciw aneksji Krymu (wówczas opuścił Rosję, od kilku lat przebywa w Kijowie), Mark Fejgin, Giennadij Gudkow oraz Arkadij Jankowski. Do Warszawy ma przyjechać prof. Jelena Łukjanowa, prawniczka oraz była członkini Rady Społecznej Federacji Rosyjskiej (do 2014 roku). Z naszych informacji wynika, że będą też inni, ale nie wszyscy chcą zdradzać udział przed rozpoczęciem zjazdu - czytamy.


Likwidacja obecnych, nazistowskich władz rosji jest nieunikniona, zrozumiałe jest, że zaczyna się proces tworzenia nowych władz, które posprzątają ruski, nazistowski bardak.
Gospodarka rosji zmierza ku katastrofie. Obecnie z rosji uciekło milion młodych osób, blisko 100 tys. wojna na Ukrainie zmieniła w nawóz, 50 tys. to inwalidzi wojenni a kolejnych 300 tys. czeka na swoją kolej do utylizacji w ukraińskiej wojnie.
Obserwuj wątek
  • privus Re: spotkanie nowych władz rosji 24.10.22, 02:45
   Wśród nich mają z podkreśleniem mają być osoby, które głosowały przeciw aneksji Krymu.
   • wykrywacz_klamcow Re: spotkanie nowych władz rosji 24.10.22, 12:18
    privus napisał:

    > Wśród nich mają z podkreśleniem mają być osoby, które głosowały
    > przeciw aneksji Krymu.

    Tylko Ilia Ponomarow głosował przeciw. Reszta to marionetki w rękach putina.
  • buldog2 Re: spotkanie nowych władz rosji 24.10.22, 13:29
   W Rosji pracujących jest 71m7 miliona ludzi. Jeden milion zwłaszcza wykształconych to jest coś, o katastrofie nie ma nawet co myśleć. Co innnego milion 200ych i 300ych, ale do tego też daleko.
   • wykrywacz_klamcow Re: spotkanie nowych władz rosji 24.10.22, 13:50
    buldog2 napisał:

    > W Rosji pracujących jest 71m7 miliona ludzi. Jeden milion zwłaszcza wykształcon
    > ych to jest coś, o katastrofie nie ma nawet co myśleć. Co innnego milion 200ych
    > i 300ych, ale do tego też daleko.
    >

    ten milion młodych to byli właśnie wykształceni ludzie, informatycy, inżynierowie, zostali tam ci co nie potrafili sobie załatwić wyjazdu, więc nieudacznicy
    • boavista4 Re: spotkanie nowych władz rosji 25.10.22, 01:24
     wiedza WK jest zadziwiajaca, gleboka, odkrywcza i trafna.
  • szwampuch58 Re: spotkanie nowych władz rosji 25.10.22, 10:48
   www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,29061007,ukrainiec-w-polsce-tu-mowi-sie-ze-ukraincy-sa-jak-jeden.html#s=BoxOpImg1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka