Dodaj do ulubionych

Amnestia dla pandemi covid19

08.11.22, 11:11
Coraz czesciej o tym mowi sie w kuluarach, rzadowych instytucji.
Niektorzy, bardziej radykalni i "blyskotliwi" politycy czy lekarze,ktorzy na pandemi probowali robic kariery,usuwaja sie do "cienia" lub rezygnuja z okazjii kolejnych wyborow.
Straty z powodu prawie 2-letniej pandemii sa ogromne,wrecz nie do odrobienia,finansowe jak rowniez psychiczne.

Amnestia bedzie miala za zadanie wszystkich rozgrzeszyc.
Politykow,lekarzy,producentow szczepionek(nie przetestowanych),policje za brutalne palowanie protestujacych przeciw lockdown i wszystkich ktorzy siali psychoze strachu.

ps.The Atlantic Daily ,ponoc lewacki ale....
www.theatlantic.com/ideas/archive/2022/10/covid-response-forgiveness/671879/
Obserwuj wątek
    • wykrywacz_klamcow Re: Amnestia dla pandemi covid19 08.11.22, 12:20
      1.melord napisał(a):

> Coraz czesciej o tym mowi sie w kuluarach, rzadowych instytucji.
      > Niektorzy, bardziej radykalni i "blyskotliwi" politycy czy lekarze,ktorzy na pa
      > ndemi probowali robic kariery,usuwaja sie do "cienia" lub rezygnuja z okazjii k
      > olejnych wyborow.
      > Straty z powodu prawie 2-letniej pandemii sa ogromne,wrecz nie do odrobienia,fi
      > nansowe jak rowniez psychiczne.
      >
      > Amnestia bedzie miala za zadanie wszystkich rozgrzeszyc.
      > Politykow,lekarzy,producentow szczepionek(nie przetestowanych),policje za bruta
      > lne palowanie protestujacych przeciw lockdown i wszystkich ktorzy siali psychoz
      > e strachu.
      >
      > ps.The Atlantic Daily ,ponoc lewacki ale....
      > www.theatlantic.com/ideas/archive/2022/10/covid-response-forgiveness/671879/

i to wyczytałeś z tego felietonu czy po prostu jak zwykle dorobiłeś ruską propagandę do pierwszego lepszego linku jaki znalazłeś?

Napisz co tam napisano o wstrzykiwaniu sobie wybielacza zgodnie z zaleceniem trampkarzy :P
    • ivergon Re: Amnestia dla pandemi covid19 08.11.22, 22:16
      1.melord napisał(a):

> Coraz czesciej o tym mowi sie w kuluarach, rzadowych instytucji.
      > Niektorzy, bardziej radykalni i "blyskotliwi" politycy czy lekarze,ktorzy na pa
      > ndemi probowali robic kariery,usuwaja sie do "cienia" lub rezygnuja z okazjii k
      > olejnych wyborow.

Jak zaczęła się ta covidowa panika czy histeria szczepionkarska, to pomyślałem by zrealizować w końcu plan, rzucić to wszystko kupić coś i ruszyć na Karaiby, no nawet trafiłem coś co mi się spodobało, produkcja w Polsce, ceny jak na taką wielkość i jakość nie zaporowe, no niestety to barki kanałowe, nie wiem czy ma jakąkolwiek dzielność morską i na morzu by się nie rozsypało, ale na rzekach trzech "Gujan" pewnie by dawało radę.

Cena łodzi wyprodukowanej przez jego firmę wynosi od 57 do 97 tysięcy funtów.

No i ceny chyba nie aktualne. "They are very nice boats but +£180k is far to expensive."

www.youtube.com/watch?v=zQqpjUxo3qA

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka