Dodaj do ulubionych

Nudzi mnie dyskusja z nawiedzonymi..

29.04.02, 15:59
.. jesli piszę że Arabowie powinni rozwiązać przede wszystkim własne
problemy...to wymyślają mi od syjonistów.

Jeśli piszę, że LePen to wynik zakłamania związanego z poprawnoscią polityczną -
to jestem "wieśkim" i kretynem czy idiotą - już nie pamiętam.
A jako przykład mojego kretynizmu podaje się Bismarka z jego Hakatą.

Jeśli piszę że organizacjom trockistowskim, nazistowskim i anarchistycznym -
nie należy się tolerancja (bo same nawołują do nietolerancji) to jestem -
przedstwaiecielem "światowego tyrana.."

żałosne to wszystko spadam z tąd.
Obserwuj wątek
      • Gość: Rysy Re: Nudzi mnie dyskusja z nawiedzonymi.. IP: *.104.popsite.net 29.04.02, 21:01
        Oczywiscie ja tez prubuje byc oszolomem, ksenofobem, antysemita i nacjonalista
        ale w tematyke polityki wpadlem dosyc niedawno i jeszcze wiele z wielu
        podswiadomek musze sie wyluzowac.

Latwo jest dzis kupic zwitke.
        ba wiecej wielu nosi pocieta gazete i boi sie rozwinac bo ciagle sie ludza ze
        maja w kieszeni banderolke a nie glupawy wyszydzony obzydzona papke.
        Ma ten kit pewna wartosc praktyczna: oszczedza czas w okresie glosowania
        aczkolwiek odbija sie jak zepsute piwo przez caly okres kadencji.
      • Gość: Paul Nudzi mnie dyskusja z Robertem, bo takich wielu... IP: *.proxy.aol.com 30.04.02, 02:27
        Gość portalu: Robert napisał(a):

> robertpk napisał(a):
        > > żałosne to wszystko spadam z tąd.
        >
        > Nie przejmuj się tak, ja zostałem oszołomem, bo odwołuję się do logiki...
        >
        >
        > rt
        Nie, dlatego ze popisujesz sie jej brakiem. A to co napisales tutaj swiadczy
        dodatkowo o nizkim poziomie twojej inteligencji. Jestes zwyczajnie tepy, albo
        udajesz. Ale nie przejmuj sie to polska norma - duzo pisac/mowic, przeinaczac
        fakty, czuc sie skrzywdzonym/niedocenionym/oszukanym i jednoczesnie czerpac z
        tego przyjemnosc. Uszanowanie.
        Paul

• Gość: Robert Przykro mi. IP: *.pjwstk.edu.pl / 10.111.0.* 30.04.02, 10:11
          Gość portalu: Paul napisał(a):
          > Nie, dlatego ze popisujesz sie jej brakiem.

Jakie błędy popełniłem? Błędne koło? Amfibolia? Petitio principii?
          Proszę, wykaż mi błąd logiczny albo erystyczny. Tak wiesz, porządnie, tzn. z
          określeniem który to błąd i w którym dokładnie miejscu.

> A to co napisales tutaj swiadczy
          > dodatkowo o nizkim poziomie twojej inteligencji.
          > Jestes zwyczajnie tepy, albo
          > udajesz.

np. tak:
          Argumentum ad personam - personalny przytyk dotyczący przeciwnika
          bezpośrednio.
          "Nie dziwi mnie, że osoba Twojego pokroju przedstawia takie poglądy"
          (Za Szopenhauerem..)

rt
          • Gość: Paul Re: Przykro mi - latwo sie wzruszasz, Robercie. IP: *.proxy.aol.com 30.04.02, 11:32
            Gość portalu: Robert napisał(a):

> Gość portalu: Paul napisał(a):
            > > Nie, dlatego ze popisujesz sie jej brakiem.
            >
            > Jakie błędy popełniłem? Błędne koło? Amfibolia? Petitio principii?
            > Proszę, wykaż mi błąd logiczny albo erystyczny. Tak wiesz, porządnie, tzn. z
            > określeniem który to błąd i w którym dokładnie miejscu.
            >
            > > A to co napisales tutaj swiadczy
            > > dodatkowo o nizkim poziomie twojej inteligencji.
            > > Jestes zwyczajnie tepy, albo
            > > udajesz.
            >
            > np. tak:
            > Argumentum ad personam - personalny przytyk dotyczący przeciwnika
            > bezpośrednio.
            > "Nie dziwi mnie, że osoba Twojego pokroju przedstawia takie poglądy"
            > (Za Szopenhauerem..)
            >
            >
            > rt
            "Chwytem" ktorego ty uzywasz tak chetnie jest falszowanie prawdy, nieodpowiadanie
            na posty i tkwienie przy swoim z argumentacja "bo tak...ja nie wierze". Widzisz,
            ja tez sobie "nie wierze" w to co ty "nie wierzysz", dlaczego mam swoj punkt
            widzenia argumentowac? Po to zeby walnac pare "uczonych" terminow ze slownika
            wyrazow obcych. Robercie, jak kobiety nie masz nic do powiedzenia, ale w
            przeciwienstwie do nich nie wypowiadasz tego czrujaco. Nie oskarz mnie tylko o
            szowinizm. To parafraza "z pewnego pana". Zadne bledne kolo, drogi Robercie.
            Wroc do mojego postu, gdzie jak twierdzisz "nazwalem cie oszolomem". Nawt tu
            twoja logika kuleje. Tytul mojego postu ... jest tytulem postu - odpowiedzia na
            zwiazek logiczny polityki z etyka. Uszanowanie.
            Paul

• Gość: Helga Panie Paul!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.04.02, 14:24
              Panie Paul, jak zwykle zgadzam sie z wszystkim co pan piszesz, ale musze z
              glebokim zaniepokojeniem zapytac co to znaczy ten cytat? "Robercie, jak kobiety
              nie masz nic do powiedzenia, ale w przeciwienstwie do nich nie wypowiadasz tego
              czrujaco. Nie oskarz mnie tylko o szowinizm."

Panie Paul!!!!!! Ja pana nie oskarzam o szowinizm, tylko zwracam uwage, ze na
              tym forum wsrod osob, ktore zdecydowanie nie maja nic do powiedzenia, prawie (a
              moze nawet wylacznie) 100% to mezczyzni! To skad pan bierzesz opinie ze kobiety
              nie maja nic do powiedzenia, huh?

Na kolana, panie Paul, i walnij sie pan w piersi az zahuczy!!!! To wybacze:)
              • bimi Re: Panie Paul!!!!!! 30.04.02, 14:30
                Gość portalu: Helga napisał(a):

> Panie Paul!!!!!! Ja pana nie oskarzam o szowinizm, tylko zwracam uwage, ze na
                > tym forum wsrod osob, ktore zdecydowanie nie maja nic do powiedzenia, prawie (a
                >
                > moze nawet wylacznie) 100% to mezczyzni! To skad pan bierzesz opinie ze kobiety
                >
                > nie maja nic do powiedzenia, huh?

Może z życia?
                (sorry za czelność)
                • Gość: Helga Re: Panie Paul!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.04.02, 14:57
                  bimi napisał(a):

> Gość portalu: Helga napisał(a):
                  >
                  > > Panie Paul!!!!!! Ja pana nie oskarzam o szowinizm, tylko zwracam uwage, ze
                  > na
                  > > tym forum wsrod osob, ktore zdecydowanie nie maja nic do powiedzenia, praw
                  > ie (a
                  > >
                  > > moze nawet wylacznie) 100% to mezczyzni! To skad pan bierzesz opinie ze ko
                  > biety
                  > >
                  > > nie maja nic do powiedzenia, huh?
                  >
                  > Może z życia?
                  > (sorry za czelność)

Z zycia powiadasz? A skad sie na Forum wzieli ci idioci plci meskiej, w tak
                  ogromnej liczbie, jak nie z zycia wlasnie?

(sorry za ta prawde o zyciu, hihihihi)
                  • bimi Re: Panie Paul!!!!!! 30.04.02, 15:01
                    > Z zycia powiadasz? A skad sie na Forum wzieli ci idioci plci meskiej, w tak
                    > ogromnej liczbie, jak nie z zycia wlasnie?
                    >
                    > (sorry za ta prawde o zyciu, hihihihi)

Pewnie właśnie z życia. Niemniej jednak musisz przyznać, że zainteresowanie
                    komputerami, internetem i również tym forum jest chyba dużo większe wśród
                    mężczyzn. Dlatego łatwiej tu o męskiego idiotę. A jak już sie jeden znajdzie, to
                    potrafi nakrzyczeć tyle, że wystarczy za wszystkich nie odzywających się nie-
                    idiotów.

Inaczej mówiąc: nie sądź mężczyzn po pozorach :)
                    • Gość: Helga Re: Panie Paul!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.04.02, 15:36
                      bimi napisał(a):

> > Z zycia powiadasz? A skad sie na Forum wzieli ci idioci plci meskiej, w ta
                      > k
                      > > ogromnej liczbie, jak nie z zycia wlasnie?
                      > >
                      > > (sorry za ta prawde o zyciu, hihihihi)
                      >
                      > Pewnie właśnie z życia. Niemniej jednak musisz przyznać, że zainteresowanie
                      > komputerami, internetem i również tym forum jest chyba dużo większe wśród
                      > mężczyzn. Dlatego łatwiej tu o męskiego idiotę. A jak już sie jeden znajdzie, t
                      > o
                      > potrafi nakrzyczeć tyle, że wystarczy za wszystkich nie odzywających się nie-
                      > idiotów.
                      >
                      > Inaczej mówiąc: nie sądź mężczyzn po pozorach :)

Heh, moglabym na to odpowiedziec, ze kobiety sie jak najbardziej interesuja i
                      polityka, i komputerami, ale na balwanerie nam szkoda czasu, dlatego na Forum
                      jest nas mniej:)) Ale bym tym sposobem skrzywdzila tutejszych panow, ktorzy
                      idiotami nie sa, a wrecz przeciwnie. Totez powiem inaczej: hmmm, masz racje,
                      niektorzy z was sa calkiem interesujacy, a nawet (jak sie zmobilizuja) to
                      potrafia sie rownie madrze wypowiedziec jak kobiety. Nie mowiac juz o innych
                      waszych zaletach, niezwykle istotnych. Przydajecie sie:)
                      • bimi Re: Panie Paul!!!!!! 30.04.02, 15:43

> Heh, moglabym na to odpowiedziec, ze kobiety sie jak najbardziej interesuja i
                        > polityka, i komputerami, ale na balwanerie nam szkoda czasu, dlatego na Forum
                        > jest nas mniej:)) Ale bym tym sposobem skrzywdzila tutejszych panow, ktorzy
                        > idiotami nie sa, a wrecz przeciwnie. Totez powiem inaczej: hmmm, masz racje,
                        > niektorzy z was sa calkiem interesujacy, a nawet (jak sie zmobilizuja) to
                        > potrafia sie rownie madrze wypowiedziec jak kobiety. Nie mowiac juz o innych
                        > waszych zaletach, niezwykle istotnych. Przydajecie sie:)

W Twoich ustach brzmi to jak komplement:) Nie pozostaje mi więc nic innego jak
                        podziękować:)

Dziekuję w imieniu mężczyzn - nie ośmielam się oczywiście przypisywać sobie prawa
                        przynależności do grupy "wypowiadających się mądrze jak kobiety". Choć mam cichą
                        nadzieję, że może się lekko łąpię... :)

Pozdrawiam
                        • Gość: Helga Re: Panie Paul!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.04.02, 15:46
                          bimi napisał(a):

>
                          > > Heh, moglabym na to odpowiedziec, ze kobiety sie jak najbardziej interesuj
                          > a i
                          > > polityka, i komputerami, ale na balwanerie nam szkoda czasu, dlatego na Fo
                          > rum
                          > > jest nas mniej:)) Ale bym tym sposobem skrzywdzila tutejszych panow, ktorz
                          > y
                          > > idiotami nie sa, a wrecz przeciwnie. Totez powiem inaczej: hmmm, masz racj
                          > e,
                          > > niektorzy z was sa calkiem interesujacy, a nawet (jak sie zmobilizuja) to
                          > > potrafia sie rownie madrze wypowiedziec jak kobiety. Nie mowiac juz o inny
                          > ch
                          > > waszych zaletach, niezwykle istotnych. Przydajecie sie:)
                          >
                          > W Twoich ustach brzmi to jak komplement:) Nie pozostaje mi więc nic innego jak
                          > podziękować:)
                          >
                          > Dziekuję w imieniu mężczyzn - nie ośmielam się oczywiście przypisywać sobie pra
                          > wa
                          > przynależności do grupy "wypowiadających się mądrze jak kobiety". Choć mam cich
                          > ą
                          > nadzieję, że może się lekko łąpię... :)
                          >
                          > Pozdrawiam

Lapiesz sie:)))))) I tez pozdrawiam:)
              • Gość: Ed Re: Panie Paul!!!!!! IP: *.unicity.pl 30.04.02, 15:40

> Panie Paul, jak zwykle zgadzam sie z wszystkim co pan piszesz, ale musze z
                > glebokim zaniepokojeniem zapytac co to znaczy ten cytat? "Robercie, jak kobiety
                >
                > nie masz nic do powiedzenia, ale w przeciwienstwie do nich nie wypowiadasz tego
                >
                > czrujaco. Nie oskarz mnie tylko o szowinizm."
                >
                > Panie Paul!!!!!! Ja pana nie oskarzam o szowinizm, tylko zwracam uwage, ze na
                > tym forum wsrod osob, ktore zdecydowanie nie maja nic do powiedzenia, prawie (a
                >
                > moze nawet wylacznie) 100% to mezczyzni! To skad pan bierzesz opinie ze kobiety
                >
                > nie maja nic do powiedzenia, huh?
                >
                > Na kolana, panie Paul, i walnij sie pan w piersi az zahuczy!!!! To wybacze:)

Hehe Pani Helgo niech się Pani nie gniewa na Pana Paula. To taki nasz męski,
                szowinistyczny nawyk, uzewnętrzniający się w chwilach silnego wzburzenia
                usprawiedliwionego okolicznościami - jak mądrze napisano w pewnym kodeksie.

Przyznam Pani, że też zdarza mi sie oglądając czasem film w TV komentować
                niektóre zachowania kobiet - sprzeczne z elementarnymi wymogami zdrowego
                rozsądku - używając podobnych "argumentów".

Pozdrawiam najuprzejmiej
                • Gość: Helga Re: Panie Paul!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.04.02, 15:58
                  Gość portalu: Ed napisał(a):

>
                  > > Panie Paul, jak zwykle zgadzam sie z wszystkim co pan piszesz, ale musze z
                  >
                  > > glebokim zaniepokojeniem zapytac co to znaczy ten cytat? "Robercie, jak ko
                  > biety
                  > >
                  > > nie masz nic do powiedzenia, ale w przeciwienstwie do nich nie wypowiadasz
                  > tego
                  > >
                  > > czrujaco. Nie oskarz mnie tylko o szowinizm."
                  > >
                  > > Panie Paul!!!!!! Ja pana nie oskarzam o szowinizm, tylko zwracam uwage, ze
                  > na
                  > > tym forum wsrod osob, ktore zdecydowanie nie maja nic do powiedzenia, praw
                  > ie (a
                  > >
                  > > moze nawet wylacznie) 100% to mezczyzni! To skad pan bierzesz opinie ze ko
                  > biety
                  > >
                  > > nie maja nic do powiedzenia, huh?
                  > >
                  > > Na kolana, panie Paul, i walnij sie pan w piersi az zahuczy!!!! To wybacze
                  > :)
                  >
                  >
                  > Hehe Pani Helgo niech się Pani nie gniewa na Pana Paula. To taki nasz męski,
                  > szowinistyczny nawyk, uzewnętrzniający się w chwilach silnego wzburzenia
                  > usprawiedliwionego okolicznościami - jak mądrze napisano w pewnym kodeksie.
                  >
                  > Przyznam Pani, że też zdarza mi sie oglądając czasem film w TV komentować
                  > niektóre zachowania kobiet - sprzeczne z elementarnymi wymogami zdrowego
                  > rozsądku - używając podobnych "argumentów".
                  >
                  > Pozdrawiam najuprzejmiej

Panie Ed, ja sie na Paula nie gniewam, bo ja sie w ogole nie potrafia na Paula
                  gniewac. On jest moim ulubionym generalem i dowodca wojskowym:)) Ale zgrzeszyl
                  okropnie, ze przy wyrazie "kobiety" nie napisal "niektore", wtedy bym sie nawet
                  zgodzila, bo sama o niektorych kobietach nie mysle najlepiej! I dlatego teraz
                  poczekam az sie wielki huk i dudnienie rozlegnie na Forum, od tego Paulowego
                  bicia w piersi:)))Wiecej go krzywdzic nie bede, bo i tak Paul oberwie dzisiaj,
                  hihih. Gosia Go maczuga poczestuje, jak tylko zobaczy co napisal:))

Poklony,
                  Helga
            • kochanka DO_PAULA:_PRZYKLAD_NIECZARUJACYCH_BREDNI:_ 30.04.02, 16:30
              Ale ci przebacze jesli nas ladnie przeprosisz:

ZEMSTA MUSI BYC BARDZO , BARDZO KRWAWA
              Autor: Gość portalu: 88
              Data: 29-04-2002 22:17 adres: *.marketscore.com, / 10.100.2.*

--------------------------------------------------------------------------------
              Krew palestynska musi zostac odkupiona krwia zydoska.

Palestynscy bojownicy powinni skupic sie tym razem na malych zydach -
              bo takie uderzenie bedzie bolalo syjonistycznego wampira najbolesniej.

szkoly , zlobki , kindergardens , - pelne malych syjonistow - bylyby znakomitym
              celem .
              ( ja przynajmniej bym tak zrobil ! )
            • Gość: Robert nudzisz IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.05.02, 09:35
              > "Chwytem" ktorego ty uzywasz tak chetnie jest falszowanie prawdy, nieodpowiadan
              > ie na posty i tkwienie przy swoim z argumentacja "bo tak...ja nie wierze".
              Widzisz, ja tez sobie "nie wierze" w to co ty "nie wierzysz", dlaczego mam swoj
              punkt widzenia argumentowac?

Bo na tym polega dyskusja? Bo od tego jest forum?
              Nie chcesz albo nie umiesz, to nie argumentuj. Tylko przestań robić z siebie
              mądrego wujka. Na internetowym forum każdy wart jest tyle, ile powie, a ty
              niewiele mówisz (poza swoim nieuargumentowanym zdaniem, garścią inwektyw i dość
              żałosnym tłumaczeniem się dlaczego mi nie odpowiadasz). Może jesteś wybitnym
              politologiem, szanowanym specjalistą w swojej dziedzinie, ale dopóki nie
              napiszesz czegoś sensownego na tym forum, to ja się o tym nie dowiem.

> Po to zeby walnac pare "uczonych" terminow ze slownika wyrazow obcych.
              > Robercie, jak kobiety nie masz nic do powiedzenia, ale w przeciwienstwie do
              nich nie wypowiadasz tego czrujaco.

Heh, mam nadzieję, że nie mam nic do powiedzenia dokładnie tak jak kobiety.
              Przynajmniej tak jak kobiety, które mam przyjemność znać.

> Nie oskarz mnie tylko o
              > szowinizm. To parafraza "z pewnego pana". Zadne bledne kolo, drogi Robercie.

A co to ma wspólnego z błędnym kołem? Błędne koło to przyjęcie tezy w
              przesłankach..

> Wroc do mojego postu, gdzie jak twierdzisz "nazwalem cie oszolomem". Nawt tu
              > twoja logika kuleje. Tytul mojego postu ... jest tytulem postu - odpowiedzia
              > na zwiazek logiczny polityki z etyka. Uszanowanie.

Ach więc tytuł jest tylko nagłówkiem i nic z niego nie wynika. To przepraszam. W
              sumie mogłem się domyślić.

rt
        • yidele Re: Nudzi mnie dyskusja z Robertem, bo takich wielu... 02.05.02, 00:34
          apropos norm, odwiedzalem daleka rodzine zony na popegeerowskiej wsi,
          poszlismy sobie na spacerek wzdluz drogi prowadzacej dookola dawnego ( dzis po
          czesci wykupionego) pegeeru - teren teraz odgrodzony betonowym murem z drutem
          kolczastym na gorze. Tak sobie myslalem, poco im ta zapora, przeciez musieli
          wydac dobry grosz by to zbudowac. 200 m dalej spotkalismy lokalnego chlopaczka
          wykopujacego piasek z zasypanych nim kolein - a jakies 10 m dalej po drugiej
          stronie drogi lezala cala kupa piachu. Spytalem sie go z glupia frant po co
          kopie piasek na drodze jak ma cała halde pare metrow dalej - i to dziecie PRL'u
          zapewnilo mnie ze "kopie piasek bo jest pgrowski, ten po drugiej stronie drogi
          to jego". Rece mi kurwa mac opadly. Ta wies ( nie bede tu jej nazywal) to
          prawie przedmiescie Warszawy. Teraz wiem dlaczego postawili mur i drut
          kolczasty - inaczej by im ( znaczy prywatnym wlascicielom ) caly las z
          korzeniami wyniesli. TO sa nawiedzeni. TO jest brod, smrod, ubostwo i kurwa mac
          beznadzieja jakiej nawet w bangladeszu nie ma. Co jest jeszcze dodatkowo
          tragiczne to fakt ze ci ludzie sami sobie groby kopia. Gdzie przedsiebiorczosc?
          gdzie inicjatywa? gdzie, kurwa, poczucie godnosci wlasnej i wartosci? tacy
          ludzie to wg. statystyk 25-30% spoleczenstwa, w porownaniu z nimi warcholstwo,
          idiotyzm, złodziejstwo i dresiarstwo widoczne n.p tu ( forum) lub w zyciu
          publiczno-politycznym tzw. "elit" to szczyt wychowania, kultury i savoir-vivre.
          Jakie mleko taka smietana.
          Shalom!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka