Dodaj do ulubionych

Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ?

18.01.23, 17:03
KE znowu zadziwia.
www.rp.pl/przemysl-spozywczy/art37791281-maka-ze-swierszczy-do-produkcji-chleba-czy-pizzy-ke-wydala-zgode
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 17:08
      Nie zaczniesz. Inaczej już fruwałbyś jak gołębica.
      • pozytonium Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 17:14
        yoma napisała:

> Nie zaczniesz. Inaczej już fruwałbyś jak gołębica.

• szwampuch58 Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 17:32
      Albercik ciebie nie grozi,niemieckie domy starcow preferuje kartofle
      • pies.na.czarnych Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 17:45
        szwampuch58 napisał:

> Albercik ciebie nie grozi,niemieckie domy starcow preferuje kartofle
        >

I makę z buraków.
        • pozytonium Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 17:48
          pies.na.czarnych napisała:

> napisał:
          >
          > > Albercik ciebie nie grozi,niemieckie domy starcow preferuje kartofle
          > >
          >
          > I makę z buraków.

Nie sądziłem, że jesteś tak perfidna, JA BY NIGDY NIE ZHOMOGENIZOWAŁ szwampuch58a
        • yoma Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 18:13
          Z brukwi.

Btw pytam, bo nie wiem: czy teraz po brexicie fish and chips podaje się znowu zawinięte w gazetę? :)
          • pozytonium Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 18:14
            yoma napisała:

> Z brukwi.
            >
            > Btw pytam, bo nie wiem: czy teraz po brexicie fish and chips podaje się znowu z
            > awinięte w gazetę? :)

Też można brukwio.
          • pies.na.czarnych Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 19:42
            yoma napisała:

> Z brukwi.
            >
            > Btw pytam, bo nie wiem: czy teraz po brexicie fish and chips podaje się znowu z
            > awinięte w gazetę? :)
            >

Nie ma już fish and chips. Nie stać ich na połów na europejskich wodach :)
            • yoma Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 18.01.23, 20:18
              Niemożliwe, i nie sprzedajemy im naszych dorszy? :)
              • pies.na.czarnych Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 19.01.23, 03:57
                Cło jest dla nich za wysokie:)
      • boomerang Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 19.01.23, 06:25
        ale po karminadel to trzeba wracać na górny śląsk
        • a.jej.rkoniak Re: Będziemy jak świerszcze ? Zaczniemy cykać ? 19.01.23, 06:49
          a my na Mazowszu zamawiamy kotlety mielone :-)
          a we wątku umknął fakt, że chityna jest powszechnie używana w kosmetykach, art spożywczych i uplementach ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka