Dodaj do ulubionych

Wojna dwóch bloków? Chiny vs USA wciągu 10 lat

  • wykrywacz_klamcow nie ma dwóch bloków 28.08.23, 12:12
   z_orian_miesgeot napisał:

   > faza gorąca i rozstrzygająca... to nie wiem, dla czego tracimy czas i nie przec
   > hodzimy, na gospodarkę wojenną i nie budujemy umocnień militarnych, na granicac
   > h głównie wschodnich.
   >

   BRICS to żaden blok, to tylko luźno powiązana grupa państw, w której każde państwo ma sprzeczne ze sobą interesy, a Chiny z Indiami są wręcz do siebie wrogo nastawione
   • z_orian_miesgeot Re: nie ma dwóch bloków 28.08.23, 12:35
    wykrywacz_klamcow napisał:

    > z_orian_miesgeot napisał:
    >
    > > faza gorąca i rozstrzygająca... to nie wiem, dla czego tracimy czas i nie
    > przec
    > > hodzimy, na gospodarkę wojenną i nie budujemy umocnień militarnych, na gr
    > anicac
    > > h głównie wschodnich.
    > >
    >
    > BRICS to żaden blok, to tylko luźno powiązana grupa państw, w której każde pańs
    > two ma sprzeczne ze sobą interesy, a Chiny z Indiami są wręcz do siebie wrogo n
    > astawione
    >

    A są Indie sojusznikiem Rosji, chyba nie są, ale też nie są sojusznikiem NATO, wystarczy, że Indie i nie tylko Indie, "globalne południe" handlują z Rosją to pozwalają jej na utrzymywanie gospodarki w ruchu, pozwala to Rosji w budowie broni posiadania środków na wojnę itd. Do tego służy BRICS itd.

    Ci goście mówili o tym, że USA wygrywa wojnę na Ukrainie przeciwko Rosji, ale paradoksalnie Ukraina niestety jej nie wygrywa (45.30) i dalej, a co to dla nas oznacza wiadomo, czyli w drugiej fazie w przypadku konfliktu USA i Chin, pesymistyczne o Ukrainie 49 minucie.

    O wojnie globalnej gorącej w 43 minucie.
  • szwampuch58 Re: Wojna dwóch bloków? Chiny vs USA wciągu 10 la 28.08.23, 13:21
   Spierdalaj z tymi " polaczkami" i nie podbijaj ich zarobki,palancie
   • z_orian_miesgeot Re: Wojna dwóch bloków? Chiny vs USA wciągu 10 la 28.08.23, 13:52
    szwampuch58 napisał:

    > Spierdalaj z tymi " polaczkami" i nie podbijaj ich zarobki,palancie
    >

    jak wiadomo jesteś użyteczny, ale nie za mądry bo podbijasz wątki, nabijając kabzę itd...
    • a.jej.rkoniak Re: Wojna dwóch bloków? Chiny vs USA wciągu 10 la 28.08.23, 14:11
     2170 w jeden dzień na Lampedusę ... (wczoraj)
     w UK mają pontoniarzy obrączkować z GPS ....
     Indie muszą się zdecydować, bo miłość z Rosją nie przynosi chwały, tymczasowo daje tanie paliwo, ale wojennie muszą się zabezpieczyć przed Chinami i Pakistanem. Handlowo siedzą okrakiem, ichnie linie lotnicze zamówiły po równo samoloty Boeinga i Airbusa (ponad 540), a ruzzkie potrzebują uzbrojenia dla siebie, reszta to gołodupce (RPA, reszta Afryki), Brazylia duża z problemami...
     Przewaga technologiczna Stanów jest olbrzymia.
     • z_orian_miesgeot Re: Wojna dwóch bloków? Chiny vs USA wciągu 10 la 28.08.23, 14:29
      a.jej.rkoniak napisał(a):

      > 2170 w jeden dzień na Lampedusę ... (wczoraj)
      > w UK mają pontoniarzy obrączkować z GPS ....

      Ten aspekt wojny hybrydowej jest jednak dość istotny wywoływanie najazdów migrantów, raz wielkie ich ilości drugi wykorzystywanie do zakłócania porządku wewnętrznego, po powstawanie mafii, zresztą nic dziwnego pamiętam, że nasi komuniści chętnie wydawali paszporty naszym kryminalistom umożliwiające wyjazdy na zachód, ale niechętnie spolegliwym i nie naruszającym prawa.

      "50 migrantów napadło trzech włoskich policjantów, pobiło ich i skopało po twarzach - informują włoskie media. Do napadu na funkcjonariuszy doszło w Turynie, w pobliżu punktu poboru opłat za wjazd na autostradę, gdzie mundurowi próbowali zatrzymać senegalskiego przestępcę - handlarza narkotyków."

      &
      "Przewodniczący szóstej dzielnicy Turynu Valerio Lomanto, ocenił, że "drogi muszą być kontrolowane przez wojsko, tak jak miało to miejsce kiedyś i jak to się dzieje obecnie w innych włoskich miastach". - Powtarzam to od półtora roku: rejon Clessidra przy Corso Giulio Cesare, aż do Piazza Foroni, jest kontrolowany przez nigeryjską mafię - przekazał."

      U nas z ostatnich dni atak kilkunastu Gruzinów na młodzież w Warszawie, oraz "pośród członków siatki szpiegowskiej znajdowało się trzech Białorusinów, Rosjanin i 12 Ukraińców. Zdaniem amerykańskich reporterów zaangażowanie uchodźców z Ukrainy w zadania szpiegowskie miało być zamierzonym działaniem GRU, które miało na celu wzbudzenie antyukraińskich nastrojów w Polsce."

      To nie jest tak, że to odosobnione przypadki to wszystko się sumuje, dochodzi do paraliżu państwa i społeczeństwa.

      ps. Jaki mają problem z deportacją tych ostatnich na Ukrainę, chyba tam rekrutów potrzebują, Gruzinów też wbić w paszporty przysłowiowego "misia" i wypad do Gruzji.
  • jorl11 Re: Wojna dwóch bloków? Chiny vs USA wciągu 10 la 28.08.23, 18:28
   Niestety odsluchalem to video, stracilem czas dlatego. Niestety bo dwa palanty gadaly najczesciej o sprawach o ktorych male pojecie maja.
   Ten palant Bartosiag gada o polprzewodnikach, technologiach, ale pojecia o tym tak naprawde nie ma. Ale skad ma miec? Jak jest z kraju Montownii im Balcerowicza i do tego zaden zawod z praktyka w przemysle porzadnego kraju.
   Ale nie tylko to, palant Bartosiak mowi ze USA oslabia wojna na Ukrainie armie rosyjska. Zapewne wierzy w klamstwa ze Rosja ma ze 300tys zabitych juz zolnierzy, rzeczywistosc jest dla USA duzo bardziej ponura. Bo Rosja ma zabitych 30tys moze troche wiecej zolnierzy i jej armia teraz jest duzo sliniejsza jak byla 23.2.22.
   Ale jak sie jest ofiara wlasnej propagandy?

   Wiecej podobnych kwiatkow. Acha ten palant Zychowicz chcialby siedziec okrakiem i kasowac za kontenery Chiny Europa. Przeciez handel bedzie sie z Chrlem zmniejszal i to radyklanie. Beda musialy byc nalozone podobne sankcje na Chrl jak teraz na Rosje.
   Po prostu blok Rosja-Chiny buduje juz wlasne technologie do wszystkiego co teraz Zachod ma, to potrwa ale idzie. Ja wiem z wlasnego doswiadczenia zawodowego ze to nie sa cudy, trzeba kapitalizmu a ten Rosja ma i Chrl tez w duzym stopniu.
   Reszte maja.
   A Poludnie przestanie nam dostarczac surowce beda gazem czy ropa u siebie prad wytwarzac, uran maja, Rosjanie albo Chrl zbudije takim w Nigrze atomowe elektrownie, beda mieli dla siebie uran.

   Ale jedno pozytywne. Widze u Bartosiaka zmiane pogladu na Rosje w stosunku do tego jki mial prze 23.2.22. Przedtem wysylal polska armie na Brame Smolenska, teraz polozyl uczy po sobie w tych sprawach. Nie ta liga, armia polska i rosyjska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka