Dodaj do ulubionych

latem bossa nova najlepiej brzmi po portugalsku..

21.06.05, 22:11
pol Kubanka pol Polka Yvonne Sanchez spiewa bossa nove w najlepszym
stylu,uczyla sie od najlepszych czyli Buena Vista Social Club,jak na pierwszy
dzien lata przystalo nie ma nic lepszego jak >>>>>>> super jazz:
www.yvonne-sanchez.com/index_en
Obserwuj wątek
    • i-love-2-bike Re: latem bossa nova najlepiej brzmi po portugal 21.06.05, 22:22
      fs_suck napisał:

> pol Kubanka pol Polka Yvonne Sanchez spiewa bossa nove w najlepszym
      > stylu,uczyla sie od najlepszych czyli Buena Vista Social Club,jak na pierwszy
      > dzien lata przystalo nie ma nic lepszego jak >>>>>>>
      > ; super jazz:
      > www.yvonne-sanchez.com/index_en

no wyglada rzeczywiscie na Polke:))) a czy gra na bongosach:)))?
        • i-love-2-bike Re: latem bossa nova najlepiej brzmi po portugal 21.06.05, 22:36
          fs_suck napisał:

> grala nawet na perkusji z Jozefem Skrzekiem.Mam nadzieje,ze pogoda dopisze w
          > letnie wieczory i bedzie mozna posluchac dobrego jazzu w plenerze przy
          > kieliszku wina,czy jest cos lepszego !?

absolutnie nie. w miescie gdzie mieszkam tez mamy takie jazzowanie i musze
          powiedziec,ze to uwielbiam,potem czasem me dzieciaki graja i to tez cieszy.ale
          zauwaz,ze kazde panstwo ma rozny jazz. nie wiem czy sluchales tego poludniowo
          afrykanskiego,ten tez jest wspanialy,ale troche inny od amerykanskiego.
          • fs_suck Re: latem bossa nova najlepiej brzmi po portugal 21.06.05, 22:51
            rezydujac w RPA jeszcze nie interesowalem sie tak mocno jazzem,to pojawilo sie
            jakies 6 lat wstecz.Nie potrafie nawet ocenic poludnowoafrykanskich
            jazzmanow.Osobiscie preferuje bossa nove w portugalskim wykonaniu,grupy
            kubanskie,slucham lokalnych wykonawcow gdzie tylko miejsce i czas mi pozwala.
            • i-love-2-bike Re: latem bossa nova najlepiej brzmi po portugal 22.06.05, 00:19
              fs_suck napisał:

> rezydujac w RPA jeszcze nie interesowalem sie tak mocno jazzem,to pojawilo sie
              > jakies 6 lat wstecz.Nie potrafie nawet ocenic poludnowoafrykanskich
              > jazzmanow.Osobiscie preferuje bossa nove w portugalskim wykonaniu,grupy
              > kubanskie,slucham lokalnych wykonawcow gdzie tylko miejsce i czas mi pozwala.

e tos stracil,oni co roku maja jazz festival w cape town,a wogole afrykanie
              slicznie spiewaja,szczegolnie sa piekne murzynskie kolysanki.
    • yann17 Re: latem bossa nova najlepiej brzmi po portugal 21.06.05, 23:12
      fs_suck napisał:

> ; super jazz:
      ---------------------------------------------------
      dobry głos, spiew przy akompaniamencie pianina - przypomina mi troche Norah
      Jones wykonywującą kawałki stricte jazzowe. Jednym slowem bardzo miła muzyka
      klubowa.
    • marouder A ja lubie lizbonskie fado, taki jakis sie 21.06.05, 23:53
      zrobilem sentymentalny na stare lata...dziwne bo jeszcze tak z osiem lat wstecz
      wierny bylem mojej mlodosci i sluchalem rocka od starego hard do tzw.
      progresywnego..tempus fugit..

fs_suck napisał:

> ; super jazz:
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka