Dodaj do ulubionych

W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców

11.08.05, 10:30
Jak deportują to oni wrócą, lepiej wtrącić do lochu.
Obserwuj wątek
          • podpisany Re:Nie maja wiecej pomiedzy nogami niz inni.... 12.08.05, 11:03
            Mylisz sie. Angole nie maja wiecej pomiedzy nogamo niz Hiszpanie,Francuzi,
            Niemcy, Holmendrzy, Dunczycy, Belgowie .........

Generalnie maja MNIEJ - byli laksistami przez cale lata, uwazali sie "ponad"
            innych. Ich angielskie dziwki kotluja sie z Arabami na kazdym rogu ulicy.
            Do lipca 2005 nikt nie mial prawa otworzyc geby przeciwko Arabowi, Pakowi, czy
            innemu "nieprzystosowanemu".
            Wiem, odczulem to na wlasnej skorze, kiedy od lat walilem im prawde w oczy.
            Patrzyli na mnie jak na wariata. Od lat 50-ciu mam paszport angielski, znam
            Anglie jak swoja wlasna kieszen. Nie bede otwarcie krytykowal, ale moge cie
            zapewnic, ze pomiedzy nogami maja malo. Maja w bicepsach, tatuazach, i w gebie.
            Obecne spoleczenstwo angielskie nie jest porownywalne z tym sprzed lat 60-70.

Kiedy widze tych "Easy-Jetowcow" ladujacych setkami w Maladze (Hiszpania -
            Costa del Sol),ich zachowanie, ich "tolerancje" na wszystko - zygac mi sie chce.

A najgorsze, te ich "panie" afiszujace sie z Arabami. Maja to na co zasluzyli,
            szkoda, ze 56 niewinnych osob stracilo zycie - z glupoty ich rzadu i teorii
            LAKSISMU.

Podobno lepiej pozniej niz wcale. Moze nareszcie przejrza na oczy.
            Pamietam jak pluli na Francuzow, kiedy we Francji zabroniono nosic w miejscach
            publicznych: szkoly, szpitale, administracja - czadory. Wykrzykiwali, ze to
            przeciwko prawom czlowieka, wolnosci osobistej, etc.
            Rezultatem pseudo angielskiej "wolnosci osobistej" mieli lipcowy bum...bum.

Widocznie potrzebowali mlotkowej metody aby to co maja pomiedzy nogami -
            nareszcie sie poruszylo!!!!!!!!!!!
          • agnieszka_ka Re: U nas w UK TO NIE MA PORZARUW WOGULE! 11.08.05, 22:53
            A moze teraz powiesz ze jestes dyslektykiem? AAAAaahahahaha, i zacznie sie znow
            dyskusja o dyslekcji, chorobie balwanow i leni.
            Nieee, ty raczej powiesz ze jestes ANGLIKIEM, a jakze!!!
            Tyle was tu w polskim necie, anglikow, amerykanow, i czego tam jeszcze.
            Iddzie sobie na SWOJE strony zawalac forum glupimi wypowiedziami. Bo U NAS
            POLAKOW to takich jak wy raczej nie lubimy: polonusy, co sie wstydza przyznac
            skad sa. A anglicy to was kochaja jak pies dziada w ciasnej ulicy!

• skipper_ Re: U nas w UK TO NIE MA PORZARUW WOGULE! 12.08.05, 11:44
              agnieszka_ka napisała:

> A moze teraz powiesz ze jestes dyslektykiem? AAAAaahahahaha, i zacznie sie znow
              >
              > dyskusja o dyslekcji, chorobie balwanow i leni.

hehehe nastepna "prawdziwa", "uczona" "broniaca" jezyka polskiego...
              tyle, ze ignorancja na wysokim poziomie...
              warunkiem koniecznym w "rozpoznaniu" dysleksji/dysgrafii/dysortografii
              jest CONAJMNIEJ normalny poziom IQ, czyli 100 (srednia w Polsce
              to 86)...
    • r306 Hmmmm 11.08.05, 11:12
      Jesli Anglicy sa uwazani w powszechnej opinii za flegmatycznych, to co mozna
      powiedziec o dlugosci postepowan przygotowawczych i procesach sadowych w
      Polsce?? Ze sa zolwie? Slimacze? Ospale?

Brawo dla Anglikow za szybkosc i skutecznosc.
      A my coz - poprawy nie widac, wiec pozostaje pozazdroscic
        • obserwator999 Co to za ilość gdyby tak 1.000.000!!!!!!!!!!!! 11.08.05, 13:22
          Jest problem.Zyje w Europie 20 mil.muzułmanów łamia nasze przepisy i maja 2,3
          żony w sumie kazda rodzi dziecko co roku. Spotkałam sie z określeniem ze mnoża
          sie jak szczury i coś w tym jest.W 2020r co 10 Europejczyk bedzie
          muzułmaninem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          To jest jeden problem drugi to charakter tej religi
          Kazdy muzułmanin zna koran i stosuje sie do zaleceń do przekazu Mahometa.
          Jak czytam te zalecenia to włos mi staje na głowie.
          Oto co pobozny muzułmanin powinien:
          sura 15 wer.15 "Skrucha"
          nakazuje osaczać,zabijać bałwochwalców gdziekolwiek sa
          osaczać.porywać ...Zwalczać na drodze Boga tych,którzy was zwalczają,zabijać
          ich gdziekolwiek ich spotkacie i wypędzajcie ich.Prześladowanie jest gorsze niż
          zabijanie..
          w innym miejscu Odpłatą,dla tych ,którzy szerzą zepsucie na Ziemi
          przeciwstawiając sie Allachowi i jego Prorokowi,bedzie ich okrutna
          śmierć,ukrzyżowanie lub obcięcie dłoni i stóp,czyli wygnanie w hańbie ztego
          świata.
          Obowiazkiem muzułmanina jest hidża t.z.w. emigrowanie,wędrowanie i nawracanie,
          pokonywanie niewiernych lub zabijanie niepokornych.
          • agnieszka_ka do obserwator 11.08.05, 23:06
            Czytam to co napisales i wlos i sie jezy na glowie i na calym ciele. To prawda?
            to autentyczny cytat z Koranu? czy sobie cos naciagnales?

Juz sie boje.
            Zatem niedlugo nas osacza?
            Zebym tylko zginela jakas naturalna smiercia zanim do tego dojdzie.
            Juz teraz nie moge patrzyc na te ich paskudne geby, a ty tu piszesz ze za 15
            lat co 10 czlowiek na ulicy to bedzie JEDEN Z NICH!
            :'(
        • r306 Hmmm 11.08.05, 13:38
          Tu wlasnie nie ma jedynie slusznej metody - bo albo mamy meczennika w swoim
          wiezieniu, ale mamy go caly czas na oku, albo mamy wojownika za granica, ktory
          nasladowcow tez nie tylko znajdzie, ale jeszcze przeszkoli...
          Jak wiesz, wiekszosc zamachowcow na szkolenie pojechala za granice - robiac
          sobie wycieczke "w rodzinne strony"...

Ja nie umiem wskazac tu, ze ktores z tych dwu rozwiazan jest lepsze....
    • tadluzny Rece i nogi sie uginaja... 11.08.05, 15:34
      We wstecznej Jordani dostal dozywocie za zamachy bombowe, a w postepowej
      Wielkiej Brytani azyl polityczny! Az dziw bierze, ze przy takiej polityce nie
      maja tam wojny domowej jak w Libanie jeszcze do niedawna.
      • obserwator999 Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 11.08.05, 23:06
        Jestem w szoku.Jest mi przekro bo popieram ich walkę o swój kraj.Dlaczego się
        cieszyli? co im zrobili Amerykanie?A moze jest tak jak pisałam gdzieś dzisiaj
        na forum ze mieszkający w Anglii Algierczyk,Egipcjanin nie bedzie nigdy
        Anglikiem ale jest i bedzie muzułmaninem.Pomagamy im popieramy piszemy
        petycje,karmimy a oni zawsze stoja za "swoimi"
        Koran zabranie przyjażnić sie z inowiercami,niewiernymi.Zadałam sobie pytanie
        na które znalazłam chyba odpowiedz.
        • agnieszka_ka Re: U nas w UK TO MY MUWIMY: 12.08.05, 00:12
          korpekuk napisał:

> My chcemy tych ludzi wygonic z kraju bo oni wszyscy kiedys nas wysadza w
          > powietrze. Tak wiec my muwimy: Tank you, god bay!!! I wywozimy ich z Wielkiej
          > Brytani na pustynie. A tam juz sie nimi zajmuja wilcy! Pokazuja kly i
          > rozszarpowywuja im gardla. Tak wiec jezli masz jakies informacje o
          terorystach
          > to nam djacie znac, my sie nimi wszystkimi zajmiemy.

Boze zlituj sie! Kropiuk, przestan ty pisac posty na tym forum, bo sie
          osmieszasz.
          Ty mowisz ludziom TANK YOU BAY? Bo wiesz, z tego co pamietam ze studiow
          angielski to twoje BAY czyta sie [bei]. A angielskie "czesc" pisze sie BYE,
          balwanie!!
          Tak wiec powtarzam, MY POLACY juz nie chcemy czytac twoich postow, PRZEBIERANCU
          JAKIS!

WY SIE ZAJMIECIE? JACY WY? PRZEDE WSZYSTKIM JAK COS PISZESZ NA FORUM TO MOW
          TYLKO ZA SIEBIE, BO ZADEN ANGLIK SIE DO PRZYJAZNI Z POLONUSEM, CZYLI Z TOBA,
          NIE PRZYZNAJE.

I jeszcze jedno, WILCY (tudzież WILKOWIE) to istnieja w dzieciecych bajkach, a
          to zwierze o ktore zapewne ci chodzi, to w liczbie mnogiej nazywa sie WILKI.
            • kropekuk NARUSZYLES NETYKIETE. 12.08.05, 00:36
              Czego unikać:

Nie przeklinaj.
              Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
              NIE PODSZYWAJ SIE POD INNYCH.
              Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe
              lub wyznaczone fora.
              Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
              Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
              Nie wklejaj całych cudzych wypowiedzi lub artykułów - wystarczy je omówić lub
              podać link z odpowiednim komentarzem.

forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1617503.html
              • podpisany Re: Vulgaris agnieszka-ka 12.08.05, 11:11
                Podpisujesz sie ...."ka". Jestesmy na forum cywilizowanym, przestan typowo po
                angielsku "fuck off" - wystarczy , ze sie to slyszy co pare sec z geby kazdego
                angola ordynusa.

Nie bronie j.angielskiego, ale musisz przyznac moja panno, ze jest to jezyk
                Nr.1 na swiecie.

Nie nalatuj na jezyk - zupelnie jak w 1939 kiedy palono i niszczono wszystko co
                bylo "zydowskie".
                Uspokuj sie. Dyskutuj, daj argumenty - nie badz wulgarna osoba.
    • wlodek111 o czym wy wszyscy piszecie..... 12.08.05, 04:49
      czy ktos z was zastanowil sie choc chwilke, o przyczynach tego terroryzmu?
      Nie placzmy o spalonym domu - szukajmy podpalaczy, albo powodow, ktore nimi kierowaly....
      to wszystko jest taka wielka manipulacja, ze az zal za serce sciska...
      mozemy potepiac muzulmanow, olewac koran ( w Quandanamo nawet robili to doslownie), deportowac potencjalnych terrorystow....ale boje sie, ze to nie rozwiaze problemu. na miejsce jednego chwastu wyrosnie nowych dziesiec.....mleko sie juz rozlalo i nie czarujmy sie, ze zbierzemy je do kupy atakujac teraz Iran, Syrie, Arabie Saudyjska, Pakistan - jakby Afganistanu i Iraku bylo malo....Czy zwrociliscie uwage, ze za 11 wrzesnia ukarany zostal Afganistan - a nie Arabia Saudyjska, skad pochodzili terrorysci? ze za "mie manie" broni masowej zaglady du.y dal Saddam Hussein? Drugi atak terrorystyczny w Londynie organizowali i wykonali ludzie z Afryki - ale cale odium spadlo na "pakusiow" a oni, w wiekszosci tez chca spokojnie zyc, chowac swoje dzieci.
      z faszyzmem swiat wygral prowadzac wojne, nie liczac ofiar, i lizac przez wiele rad rany, z komunizmem wygral stosujac inna taktyke - czyz nie skuteczna? - zapewnila ona pokoj w Europie przez 40 lat. czyz nie czas aby pojsc ta sama droga. obudzic sie i przestac "karmic i chodowac " terroryzm, zarowno w Iraku, Afganistanie jak i w Czeczenii....i przestanmy sie ludzic, ze nowy rezim w Iraku, jest lepszy od starego. z naszego punktu widzenia Saddam Hussein zapewnial jakas stabilizacje w regionie i nie byl przyczyna terroryzmu, w przeciwienstwie do obecnego.... KARABINAMI TEJ WOJNY NIE WYGRAMY!
      a tak swoja droga to dobrym pomyslem na integracje immigrantow i tonowanie pogladow wywrotowych jest pomysl francuski..... ta droga trzeba isch i niech to bedzie wskazowka, dla wszystkich nawolujacych do "swietej wojny z islamem", gwarantuje wam, ze po jednej wojnie bedzie nastepna....
      • otwarte-oko Re: o czym wy wszyscy piszecie..kochany Wlodku111 12.08.05, 11:38
        Chyba Cie ucaluje. Po raz pierwszy, czytam rozsadna i inteligetna wypowiedz na
        forum WP.

Nie wiem, co gryzie w pewna czesc ciala naszych milych rodakow - ale sa
        wybitnie nastawieniu przeciwko Arabom, Czarnym. Chcialbym jednego dnia poznac
        tych "naszych" dyskutantow, stanaco oko w oko i podyskutowac na zimno.

Analizujac ich wypociny - dochodze do wniosku, ze nie sa to ASY z wyksztalcenia.
        Ta slepa wiara w Boga amerykanskiego = zielony dollar , przeraza mnie, jako
        obywatela Uni Europejskiej.

Wszystko co sie dzieje w obecnej chwili przeciwko pseudo"muzulmanom-arabom"
        jest czysta manipulacja i pretekstem do przyszlych dzialan wojennych.
        W koncu wielkie mocarstwa, jak np. Ameryka, zyja z wojen, potrzebuja nowych
        poligonow. Nie bede wspominal, kto sie najwiecej wzbogacil na IIWS - napewno
        nie Polska! Inni cwaniacy, oddaleni od Europy.

Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia, ze "metoda" francuska, jest dobra metoda.
        Sprezna, nie pozwalajaca na zadne odstepstwa a jednoczesnie humanitarna i w
        zgodzie z prawami czlowieka. Pewnie z tego powodu maja dobra srednia integracji
        muzulmanskiej - przeklad: zycie polityczne, TV, teatr, pisarze, adwokaci,
        lekarze, magistratura i wiele innych zawodow. Ci "francuzcy" arabo-muzulmani sa
        doskonale zaintegrowani, wszystko stoi otworem dla nich. Nie sprawiaja zadnych
        problemow.

Obecnie, drugi kraj zaczyna wprowadzac podobna polityke - Hiszpania, i wierza
        mi, ze maja rezultaty.

Integrowac, a nie zcigac jak dzikie psy.
        Karac- jak sa winni.
        Traktowac - jak sie traktuje kazda ludzka istote.
        I nie zmuszac ich NA SILE do naszej CYWILIZACJI, naszego trybu zycia.

Jeden kraj nalezy scisle obserwowac - SAUDI ARABIA, bowiem cale zlo jest
        pochodzenia Saudyjskiego.

No i ostatnie, rozwiazac pokojowo problem israelsko-palestynski.

Sprawy beda na lepszej drodze.

Pozdrowienia
      • skipper_ Re: o czym wy wszyscy piszecie..... 12.08.05, 12:17
        wlodek111 - nastepny naiwny... zwroc uwage na ten dziwny fakt,
        iz obecnie glownym problemem we Francji, Holandii, UK
        jest mala "asymilacja" "mlodziezy" "islamskiej"...

problem jest w tym, iz oni NIE CHCA asymilowac sie...
        o ile np. w UK ich rodzice robili wiele, by zostac
        Brytyjczykami, to dzieci wybraly "wegetacje na socialu",
        a za swoja nieduolnosc i lenistwo obwiniaja "zgnily Zachod"...

mechanizm dokladnie taki sam jak np. blokersi w Polsce...
        o ile w Polsce jest problem bezrobocia, to w UK
        kazdy, kto chce pracowac, moze znalesc prace...
    • tylkoniepis nareszcie do źródła! 12.08.05, 08:12
      no nareszcie wzięli sie za źródło problemu - terroryści to tylko 1 roczne
      liście tego drzewa - pniami są muzułmańscy duchowni zaszczepiający w
      dzieciakach nienawiść i negację. Powinni Musharaffa przydusić bo Pakistan to
      wylęgarnia tych szaleńców.
      • agnieszka_ka do kropekiuka 12.08.05, 09:59
        Wylaczam sie z tego forum bo zeszlo na psy (zreszta wiekszosc twoich wypowiedzi
        zostala wykasowana przez moderatora, wiec moze sie teraz polepszy poziom
        dyskusji).
        Na koniec powiem ci tylko jedno: ja tez mieszkam zagranica, ale mimo ze czasem
        na ulicy spotykam takie jednostki jak ty (polskich roboli co zlopia wodke w
        parkach) to i tak chodze tu z podniesiona glowa i DUMNIE przyznaje sie do tego
        ze jestem z Polski. W przeciwienstwie do ciebie ja mam HONOR, i nie pluje we
        wlasne gniazdo.

A ten swoj prymitywny dzielnicowy murzynski angielski to lepiej zachowaj dla
        siebie, bo tu sie tylko osmieszasz. W Polsce ludzie wladaja angielskim ludzi
        wyksztalconych, a nie dzielnicowych roboli.

Mozesz sie nie fatygowac odpisywaniem na ten post, bo i tak nie przeczytam.
        No chyba ze jeszcze chcesz sobie pobredzic sam do siebie. O ile moderator znow
        cie nie wykasuje.
        • otwarte-oko Re: do kropekiuka - droga Agnieszko 12.08.05, 11:20
          Kropekluk - czytam od dawna jego posty. Sa beznadziejne, wulgarne. Czasami sie
          zastanawiam, z jakiego to rekawa "wysypalo" sie to pocieszcze?

Ale, ty rowniez troche zaslugujesz na krytyke. Twoj intelektualny angielski,
          dobrze wychowanej osoby, czlowieka wyksztalconego - cos tu nie gra. Czytalem
          twoj post po angielsku. Nie jestem zachwycony poziomem. Pewnie sie
          przejezyczylas. Odluzmy to na bok.

Co do Anglikow, mam swoje zdanie, ktorego nie zmienie. Nic ciekawego, zaden
          przyklad dla Polakow i Unijnych. Miernota anglo-saksonska!
        • lungompa Re: Do agnieszki_ka 12.08.05, 16:04
          Dobra agnieszka-ka - jestes DUMNA Polka i masz Honor tak ? To fajnie, tylko po
          co w takim razie siedzisz za granica ? Z ta Twoja dumna niezasymilowana
          polskoscia przypominasz muzolmanow - oni tez sa dumni i niezasymilowani.
          Prawdziwy Polak ktory kocha Polske - mieszka w Polsce na stale i tam pracuje
          dla dobra swojej ojczyzny a nie udaje romantycznego bohatera na obczyznie z
          DURNIE podniesiona glowa...
    • itaparica11 Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 12.08.05, 10:05
      Jako fan Brazylii i bywalec tego kraju "donoszę",iż jest to jedyny znany mi
      kraj,gdzie muzułmanie czuliby się jak w piekle.W 1,5godz. dzienniku TV Globo
      sprawy islamu są pomijane,choć terroryzmem tej opcji religijnej zajmują się
      conieco w newsach ze świata.Prywatnie brazylijczycy wiedzą doskonale,że w ich
      kraju islam byłby pośmiewiskiem ze względu na temperature i wilgoć powietrza.
      Resztę,niech domyślą się państwo-półinteligentą pomogę tyciu i nie chodzi o
      religie,ale o damskie łaszki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka