Dodaj do ulubionych

Białoruś: Paźniak kandydatem na prezydenta

06.10.05, 19:31
i tak wygra wiadomokto.
Obserwuj wątek
    • repres1 No to się zaczęło... 06.10.05, 20:17
      Ambicyjki, rozdrabnianie wątłej opozycji i wygrana Łukaszenki. Ma rację Korwin-
      Mikke, że to dla Polski lepiej. Białoruś to nie Ukraina. Niech zostanie tak jak
      jest.
        • repres1 Re: Dla kogo lepiej, 06.10.05, 21:32
          Zgadzam się. Napisałem, że dla Polski(!) to lepiej. Białorusini chyba jeszcze
          nie zrozumieli, że każdy "ojciec narodu", który zwalnia z myślenia i żąda
          bezwzględnego posłuszeństwa jest złem. Białorusini nie mają determinacji w
          dążeniu do wolności i praw każdego człowieka do odpowiedzialności za swoje
          życie. Oni pragną "opiekuna". Będzie nim albo Łukaszenka, albo Rosja. I to z
          woli Białorusinów. Z tego zestawu lepszym rozwiązaniem dla Polski jest
          Łukaszenka.
          Pozdr.
        • fkonop Pewnie to... 06.10.05, 22:40
          interwencja Moskwy. Szanse opozycji drastycznie spadły, mam wrażenie, że ten
          Paźniak jest człowiekiem podstawionym i opłaconym(tzn. jego decyzja o
          kandydowaniu) przez rosyjskie służby. Bo działa to wyraźnie na korzyść Łukaszenki.
    • wiewiorzasta Mało dystansu 06.10.05, 22:54
      Nigdy nikogo nie zastanowiło, dlaczego Łukaszenko zgodził się na zjazd opozycji
      demokratycznej i wybranie jednego kandydata opozycji na prezydenta? Mało tego,
      wbrew dotychczasowej polityce, wymógł na władzach Mińska umożliwienie takiego
      zjazdu!

Przecież to chyba logiczne, że z _jedynym_ kandydatem opozycji łatwiej będzie
      walczyć. Wystarczy, ze na kilka, kilkanaście dni przed wyborami prezydenckimi
      znajdzie się jakiegoś haka na Milinkiewicza (np. nie wpisanie do deklaracji
      podatkowej kilkunastu rubli, a były już takie wypadki) i już można go
      wyeliminować z 'wyścigu'.

Łukaszenko może i prymityw, ale nieźle kombinuje. Mimo, że uważam Paźniaka za
      oszołoma, to uważam też, że im więcej kandydatów przeciwko Łukaszence tym
      lepiej. Aczkolwiek bez przesady :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka