Dodaj do ulubionych

najglupszy tekst jaki czytalem tutaj kiedykolwiek.

IP: *.pl 13.10.02, 12:27
to oczywiscie produkcja niejakiego Titusa Flaviusa...najglupszy dlatego ze
aspiruje do jakiegos poziomu merytorycznosci.....rany
boskie,Titusie,zajmijcie sie opisywaniem hodowli slimakow w sloiku u wujka
Zdzicha bo ludzie glupieja....

tekst byl o "pax americana"...

a oto fragment:

USA zostały więc same. Jeszcze mogą atakować weselników w Afganistanie, czy w
Iraku. Natomiast za parę lat nie poprą już nawet Izraela. Będą wiedzieli
bowiem, że wtedy zachodnio-arabska Unia Europejska dokona akcji odwetowej na
USA.
I wtedy USA znowu zostaną zaściankiem.
T.

Buhahahahahahaahahhahaahha....zachodnio-arabka unia europejska??????Tuitusie
Flavisie,nie wiem co wy bierzecie ze piszecie takie rzeczy ale
blagam....dzwonicie szybko do lekarza....wasz stan moze byc krytyczny...

no i ps - jak zachodnio - arabska unia europejska dokona odwetu na USA to mam
informacje z pierwszej reki ze USA zawra wted Federacje z Marsjanami i
Marsjanie zbomdarduja "zachodnio - arabska unie europejska"....;))))))))))

Obserwuj wątek
    • kochanka zachodnio-arabska Unia Europejska HAHAHA! 13.10.02, 16:40
      Gość portalu: Marcus Crassus napisał(a):

> to oczywiscie produkcja niejakiego Titusa Flaviusa...najglupszy dlatego ze
      > aspiruje do jakiegos poziomu merytorycznosci.....rany
      > boskie,Titusie,zajmijcie sie opisywaniem hodowli slimakow w sloiku u wujka
      > Zdzicha bo ludzie glupieja....
      >
      > tekst byl o "pax americana"...
      >
      > a oto fragment:
      >
      > USA zostały więc same. Jeszcze mogą atakować weselników w Afganistanie, czy w
      > Iraku. Natomiast za parę lat nie poprą już nawet Izraela. Będą wiedzieli
      > bowiem, że wtedy zachodnio-arabska Unia Europejska dokona akcji odwetowej na
      > USA.
      > I wtedy USA znowu zostaną zaściankiem.
      > T.
      >
      >
      > Buhahahahahahaahahhahaahha....zachodnio-arabka unia europejska??????Tuitusie
      > Flavisie,nie wiem co wy bierzecie ze piszecie takie rzeczy ale
      > blagam...

Ja tez blagam powiedz co pijecie czy bierzecie bo ja bez wzgledu ile wypije do
      takiego przyjemnego stanu nie moge sie doprowadzic. Zdradz swoja tajemnice
      Titusie bo naprawde cos bardzo mocnego zarzywasz!

.dzwonicie szybko do lekarza....wasz stan moze byc krytyczny...
      >
      >
      > no i ps - jak zachodnio - arabska unia europejska dokona odwetu na USA to mam
      > informacje z pierwszej reki ze USA zawra wted Federacje z Marsjanami i
      > Marsjanie zbomdarduja "zachodnio - arabska unie europejska"....;))))))))))
      >
      >
      >
      >
      >
    • greatwhite Re: najglupszy tekst jaki czytalem tutaj kiedykol 13.10.02, 17:14
      Widze ze ktos inny tez to zauwazyl:-).

>
      >
      > a oto fragment:
      >
      > USA.
      > T.
      >
      >
      > blagam....dzwonicie szybko do lekarza....wasz stan moze byc krytyczny...
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
    • titus_flavius Do syjonistów - uwaga formalna 13.10.02, 17:25
      Ave,
      zrozumcie, że w momencie, gdy zamiast argumentów używacie obelg, postronni
      czytelnicy uważają, że racja jest po mojej stronie. Bo przecież gdyby tak łatwo
      było wychwycić błędy w moich sylogizmach,jak twierdzicie, dawno byście je
      wykazali.
      T.

>
      >
      > a oto fragment:
      >
      > USA.
      > T.
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      • kochanka Przestan bredzic! 13.10.02, 17:44
        titus_flavius napisał:

> Ave,
        > zrozumcie, że w momencie, gdy zamiast argumentów używacie obelg, postronni
        > czytelnicy uważają, że racja jest po mojej stronie. Bo przecież gdyby tak
        łatwo
        >
        > było wychwycić błędy w moich sylogizmach,jak twierdzicie, dawno byście je
        > wykazali.
        > T.

Mamy rozmawiac o arabsko zachopdniej unii europejskiej atakujacej USA???
        HEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
        Do lekarza, Natychmiast titusie!

>
        >
        >
        >
        > Gość portalu: Marcus Crassus napisał(a):
        >
        > > to oczywiscie produkcja niejakiego Titusa Flaviusa...najglupszy dlatego ze
        >
        > > aspiruje do jakiegos poziomu merytorycznosci.....rany
        > > boskie,Titusie,zajmijcie sie opisywaniem hodowli slimakow w sloiku u wujka
        >
        > > Zdzicha bo ludzie glupieja....
        > >
        > > tekst byl o "pax americana"...
        > >
        > > a oto fragment:
        > >
        > > USA zostały więc same. Jeszcze mogą atakować weselników w Afganistanie, cz
        > y w
        > > Iraku. Natomiast za parę lat nie poprą już nawet Izraela. Będą wiedzieli
        > > bowiem, że wtedy zachodnio-arabska Unia Europejska dokona akcji odwetowej
        > na
        > > USA.
        > > I wtedy USA znowu zostaną zaściankiem.
        > > T.
        > >
        > >
        > > Buhahahahahahaahahhahaahha....zachodnio-arabka unia europejska??????Tuitus
        > ie
        > > Flavisie,nie wiem co wy bierzecie ze piszecie takie rzeczy ale
        > > blagam....dzwonicie szybko do lekarza....wasz stan moze byc krytyczny...
        > >
        > >
        > > no i ps - jak zachodnio - arabska unia europejska dokona odwetu na USA to
        > mam
        > > informacje z pierwszej reki ze USA zawra wted Federacje z Marsjanami i
        > > Marsjanie zbomdarduja "zachodnio - arabska unie europejska"....;))))))))))
        > >
        > >
        > >
        > >
        > >
      • Gość: Kamil Re: Do syjonistów - uwaga formalna IP: *.proxy.aol.com 13.10.02, 23:18
        titus_flavius napisał:

> Ave,
        > zrozumcie, że w momencie, gdy zamiast argumentów używacie obelg, postronni
        > czytelnicy uważają, że racja jest po mojej stronie. Bo przecież gdyby tak
        łatwo
        >
        > było wychwycić błędy w moich sylogizmach,jak twierdzicie, dawno byście je
        > wykazali.
        > T.

Jestem postronnym czytelniiem i uwazam, ze sie wyglupiles totalnie i racja nie
        jest po twojej stronie!!!
        Nie potrzeba udowadniac, ze bzdura jest bzdura.
        Jaka jest bzdura - kazdy widzi!

Kamil
    • bigobserver Re: najglupszy tekst jaki czytalem tutaj kiedykol 13.10.02, 17:28

>
      >
      > a oto fragment:
      >
      > USA.
      > T.
      >
      >
      >
      >

Niezaleznie od pogladow nazywanie czegokolwiek "glupim" bez proby podania
      kontrargumentu jest naprawde GLUPIE

• |v|rowa Re: najglupszy tekst jaki czytalem tutaj kiedykol 13.10.02, 17:40
        bigobserver napisała:
        > Niezaleznie od pogladow nazywanie czegokolwiek "glupim" bez proby podania
        > kontrargumentu jest naprawde GLUPIE
        >
        >
        Biggy - oni podaja swoje kontrargumenty - tylko akutat w watku pierwotnym, a
        nie w tym. Poczytaj, potem nazywaj ich dzialanie glupim.

PS> Ja z wieloma wypowiedziami Titusa sie zgadzam, ale ten tekst mu faktycznie
        nie wyszedl.
        • bigobserver Re: najglupszy tekst jaki czytalem tutaj kiedykol 13.10.02, 17:59
          |v|rowa napisał:

> bigobserver napisała:
          > > Niezaleznie od pogladow nazywanie czegokolwiek "glupim" bez proby podania
          > > kontrargumentu jest naprawde GLUPIE
          > >
          > >
          > Biggy - oni podaja swoje kontrargumenty - tylko akutat w watku pierwotnym, a
          > nie w tym. Poczytaj, potem nazywaj ich dzialanie glupim.
          >
          > PS> Ja z wieloma wypowiedziami Titusa sie zgadzam, ale ten tekst mu faktyczn
          > ie
          > nie wyszedl.

Kwestia spojrzenia.
          Lubie Cie ale musisz chyba Ty poczytac nie ja.
          Zobacz czy w pierwotnym watku znajdziesz jakiegos Crasusa, ktory uzywa
          argumentow.On jeszcze nigdy argumentow nie przytoczyl. To dla niego nic nowego.
          • Gość: Marcus Crassus argumenty oraz co bierze Titus..;) IP: *.pl 13.10.02, 19:22
            chetnie ustosunkuje sie merytorycznie do tematu o zachodniej unii europejskiej
            czy jak to tam bylo...jesli moge jednak prosic o czas to do wtorku...pewnie
            bede szedl na jakas impreze wiec postaram sie troche wypic...bardzo przepraszam
            szanowne towarzystwo ale na trzezwo zaden kontrargument w kwestii tej unii
            uderzajacej odwetowo na USA mi nie przychodzi...;))))

swoja droga sadze ze poznanie natury specyfiku ktorego uzywa Titus mogloby sie
            przydac...;))))napiszcie tylko Titusie po ile to jest,gdzie mozna kupic i czy
            nie jest niebezpieczne...no i jak dlugo dziala...

no i jeszcze jedno......Titusie..rozwincie watek....to bylo naprawde fajne...z
            checia poczytam ciag dalszy tej fajnej historii o tym odwecie,nie krepujcie
            sie...;))))
              • Gość: Marcus Crassus Re: argumenty oraz co bierze Titus..;) IP: *.pl 13.10.02, 19:44
                Gość portalu: Titus napisał(a):

> Titus, nie przejmuj sie obelgami, bardzo ciekawe koncepcje, chociaż
                oczywiście
                > nie zawsze tego rodzaju przewidywania mogą się sprawdzić.

buhahahaah..;)))))))chlopaki,nie zalujcie sobie,jest jeszcze masa innych
                fajnych koncepcji - np atak na USA gigantycznych kurczakow etc...swoja droga to
                jak mialbym wybrac czy bardziej racjonalna jest ta hmm...prognoza co do
                kurczakow czy co do zachodniej unii arabsko-europejskiej to sklanial bym sie
                bardziej ku tym kurczakom;))))))...z kurczakami nic nigdy nie wiadomo...;))))
                  • Gość: Marcus Crassus Re: argumenty oraz co bierze Titus..;) IP: *.pl 13.10.02, 23:12
                    Gość portalu: Alik napisał(a):

> Typowy sposób w jaki dyskutuje nawiedzony idiota: doprowadza rzecz do
                    absurdu,
                    > potem rozprawia się efektownie z absurdem, który sam założył.
                    > Pierd.olnij się w łeb i idż spać,Marcus.

hmmm...ale ja nie rozprawilem sie jeszcze z kurczakami...;))))poza tym sadze ze
                    po stworzeniu zachodniej unii arabsko-europejskiej niewiele mozna juz
                    doprowadzic do absurdu...no,chyba ze np napisac ze hamas,dzihad i al kaida to
                    robota mossadu...;))) ale tutaj pole zostawiam juz wlasnie Alikowi i
                    Titusowi....lubie was bardzo...czekam na dalsze pomysly na koniec usa...;)))
          • |v|rowa Aha (acha?) 13.10.02, 23:47
            bigobserver napisała:
            > Kwestia spojrzenia.
            > Lubie Cie ale musisz chyba Ty poczytac nie ja.
            > Zobacz czy w pierwotnym watku znajdziesz jakiegos Crasusa, ktory uzywa
            > argumentow.On jeszcze nigdy argumentow nie przytoczyl. To dla niego nic
            nowego.

Nie polemizuje. Sadzilem, ze piszesz do wszytkich w tym watku, a niektorzy z
            nich podaja w watku pierwotnym kontrargumenty. Pzd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka