Dodaj do ulubionych

rozumiem dlaczego panow wywialo

20.02.06, 20:05
oczywiscie tych z wlasciwa orientacja:)
serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35077,3171480.html
Obserwuj wątek
    • you-know-who Re: rozumiem dlaczego panow wywialo 21.02.06, 01:42
      jak kliknalem na twoj link, zostalem zaatakowany ogloszeniem firmy Lenovo.
      bedziecie ja widywac w przyszlosci na waszych biurkach, wiec jak chcecie miec
      przedsmak... trudno mi to sobie wyobrazic ale jak tak dalej pojdzie bedziemy nie
      tylko zalani chinskim plastikiem, ale i zelazem (hardwerem). lenovo ma ambicje
      wejsc do swiadomosci ludzi na ighrzyskach olimpijskich, dalo sprzetu do kafejek
      inetowych za $1e5, jak doniosla moja ulubiona prasa kanadyjska.
      pewna era sie skonczy za 10-20 lat, jesli nie wczesniej? IBM pcty juz sa czescia
      lenovo. co do liczby produkowanych pudelek to najwiekszy producent pecetow na
      swiecie.
        • you-know-who lenovo i kierowca 21.02.06, 04:49
          kierowca dokonal cudu omijajac zabe, nawet stanal i podszedl zeby sprawdzic czy
          jej nie przejechal. zaba odezwala sie ludzkim glosem: - dziekuje ci piekny
          mlodziencze, jestem ksiezniczka zakleta w zabe, pocaluj mnie a bede odczarowana.
          gdy zdumiony kierowca doszedl do siebie, wyciagnal torbe, wsadzil do niej zabe i
          rzucil na tylne siedzenie. -CO ROBISZ?! krzyknela.
          - ksiezniczek to ja juz mialem pare, ale takiej gadajacej zaby to nikt nie ma.
          • i-love-2-ski Re: lenovo i kierowca 21.02.06, 04:53
            you-know-who napisał:

> kierowca dokonal cudu omijajac zabe, nawet stanal i podszedl zeby sprawdzic czy
            > jej nie przejechal. zaba odezwala sie ludzkim glosem: - dziekuje ci piekny
            > mlodziencze, jestem ksiezniczka zakleta w zabe, pocaluj mnie a bede odczarowana
            > .
            > gdy zdumiony kierowca doszedl do siebie, wyciagnal torbe, wsadzil do niej zabe
            > i
            > rzucil na tylne siedzenie. -CO ROBISZ?! krzyknela.
            > - ksiezniczek to ja juz mialem pare, ale takiej gadajacej zaby to nikt nie ma.

he,he zanim udam sie na spoczynek powiem jedno:najgorzej z tymi ksieciami z
            bajki,czasem kurcze niedomagaja jak do czerwonej dzielnicy zagladna, a towary
            tam przednie i to od lat:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka