Dodaj do ulubionych

bugsiorek, ty masz chyba maly - p.i.s.i.o.r.e.k

03.12.06, 18:16
Bugsior, zaiste myslalem ze to forum dla ludzi ktorzy moga wypowiedziec sie
na temat w sposob swobodny i wolny. a ty zfrostrowany czlowieku probujesz to
utrudniac wyzywajac na rozny sposob. Uwazam ze jestes prostakiem ktory nie
moze zniecs innych pogaldow niz swoje wlsane i wyraza to w sposob prymitywny
i naganny lgajac kazdego kto ma inne zdanie.
Obserwuj wątek
      • bugsior Re: bugsiorek, ty masz chyba maly - p.i.s.i.o.r. 04.12.06, 03:05
        Chaseyo, malo mnie obchodzi co robisz. Widze, ze masz jakies kompleksy. Nie
        musisz ani mi odpisywac ani ja nie musze tobie. Tylko ze nie dziw sie ze cie
        idiota nazywam jesli nie potrafisz prowadzic rzeczowej dyskusji tylko piszesz,
        ze 'w Koreii sa samoloty wiec po cos sa' albo ze jesli Polska traktuje KRLD jako
        totalitarny rezim to znaczy ze jest slugusem USA.

Ty po prostu logicznie myslec nie potrafisz - ot co, zrodlo twojego debilizmu.
    • bugsior Re: bugsiorek, ty masz chyba maly - p.i.s.i.o.r. 04.12.06, 03:03
      Znow nic nie napisales, chaseyo tylko nozka tupiesz. Wygenerujesz cos madrego?

Widzisz bo na razie to ty wychodzisz na sfrustrowanego gowniarza. Nie wiem
      jakiego masz p.i.s.i.o.r. ale takie gadki szmatki to zdecydowanie tobie pozostawiam.

Tu jest cwoku forum o KRLD, wiec jesli masz cos do powiedzenia, albo masz zamiar
      odpowiadac na argumenty to sie poskladaj do kupy.

Skoncz sie mazac, chlopczyku. Napisalem ci dlaczego kretynem jestes a to ze nie
      zrozumiales tylko mnie w tym utwierdza. Wroc i przeczytaj jeszcze raz. Pomoge
      ci - nie chodzi o to ze masz inne zdanie. ROZUMIESZ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka