Dodaj do ulubionych

Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o nim?

06.02.07, 01:56
youtube.com/watch?v=kSuVDusMjSk
Arafat kazal go zamordowac. Za co? Za rysuneczki z tego filmu. Ale ad rem.
Czy moglbys sie jakos odniesc do tresci tego materialu filmowego?
Obserwuj wątek
    • dana33 Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 12:43
      nie, to indywiduum nie moze odniesc sie do tego materialu filmowego.
      to wg niego "propaganda" israelska i inne glupoty, a ty jestes "szubrawiec",
      "gnojek" i "ciemnota" ze zamieszczasz takie materialy wlasnie..... :)))
      • zbireyvo Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 12:52
        dana33 napisała:

> nie, to indywiduum nie moze odniesc sie do tego materialu

a ja mam wrazenie, ze to "indywiduum" nie ma zwyczaju skakac tylko dlatego, ze
        ktos zawolal "hop".
        • dana33 Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 12:59
          nu, "zbireyvo".... znasz to indywiduum jak widac dobrze. jako ze ty cep, to i
          tobie tu mowie, ze skonczylam z toba wszelkie kontakty, ale pisac o tobie
          oczywiscie bede. i pokazywac cale twoje dranstwo rowniez.
          • tut_ets Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 13:06
            Ty takze sie do zydow zaliczasz bo zydowskiego nicka nosisz?? :)))
            • tut_ets re 06.02.07, 13:07
              pomylka, to mialo byc do innego watka...
          • zbireyvo Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 15:11
            dana33 napisała:

> nu, "zbireyvo".... znasz to indywiduum jak widac dobrze. jako ze ty cep, to i
            > tobie tu mowie, ze skonczylam z toba wszelkie kontakty, ale pisac o tobie
            > oczywiscie bede. i pokazywac cale twoje dranstwo rowniez.

Mylisz wiare z wiedza
        • tut_ets Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 13:04
          > a ja mam wrazenie, ze to "indywiduum" nie ma zwyczaju skakac tylko dlatego, ze
          > ktos zawolal "hop".
          >
          Czyzby?? Hahahaha!! Tylko smieszne, ze zawsze leci na kazde slowo o
          palestynczykach... :))

Poza tym, krystku, zapomniales sie przelogowac... :))
          • cepekkolodziej Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 14:05
            Hehehe -
            • absztyfikant Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 16:47
              Jestes doprawdy rozkoszny. Inteligencja dwulatka. Tak trzymac!
              • cepekkolodziej Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 17:11
                Ależ szanowny Szczecinianinie, nie odniosłem się do propozycji oglądania czegoś tam i komentowania tegoż (wybieram sobie sam materialy do komentarzy). Mój krótki komentarz dotyczy identyfikowania mnie z PT zbireyvą i krystianem77.

To było niezłe. Akurat wchodzi w zakres znaczeniowy palantynizmu.
                • absztyfikant Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 17:15
                  W ten oto sposob sam zdefiniowales sie jako propagandysta. Przynajmniej nie
                  udajesz kogos kim nie jestes - moze to i dobrze:)))))))

>nie odniosłem się do propozycji oglądania czegoś
                  > tam i komentowania tegoż (wybieram sobie sam materialy do komentarzy).

P.S.
                  szczecinianin, paryzanin, gdanszczanin - zawsze mala litera
                  • cepekkolodziej Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 06.02.07, 17:18
                    Wiem, ale chciałem specjalnie uhonorować.
                    • absztyfikant Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 07.02.07, 18:46
                      Wzruszony jestem:))))
    • absztyfikant Przepraszam. 06.02.07, 17:04
      Artysta nazywal sie Naji El-Ali. Zjadlem ostatnia liteke. Chyba zbyt czesto
      mysle o pewnych liniach lotniczych:)))))

Naji El-Ali zginal w Londynie.
    • absztyfikant Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 09.02.07, 16:34
      Wrzucilem ten link na forum 'kraje arabskie' Wisial moze 10 minut. Adminka tego
      forum, niejaka Beduinka, bardzo nie lubi niewygodnych wtretow:)
      • dana33 Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 09.02.07, 16:40
        typowe... i dla arabow i dla zarabizowanych....
        pisalam ci kiedys, absztyfikant, jak jakas dziennikarka zadala niewygodne
        pytanie generalissimo de arafat? generalissimo siem zaczerwienil ze zlosci,
        rabnal piescia w stol i wrzasnal: ty wiesz z kim ty mowisz? z generalem
        arafatem!!!!

absztyfikant.... ty moze wiesz, jaka szkole wojskowa skonczyl monsieur le
        general i kto mu dal ta range??? :)))))
        • absztyfikant Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 09.02.07, 16:55
          Allah pewnie zszedl na ziemie i go wywyzszyl ponad innych generalow:)

www.masada2000.org/Arafat-Hell.html
          • tut_ets Re: Do Cepka Kolodzieja. Naji El-Al - slyszales o 09.02.07, 17:39
            :))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka