Dodaj do ulubionych

Kto spłaci długi piłkarskiego Śląska Wrocław?

27.02.04, 21:07
2 dni wczeeśniej w GW pojawił się artykuł o długach wobec koszykarzy w
Idealnej drużynie. Jak widać GS też jest niezłym ekspertem od robienia
długów ;-)

Co do spłacenia długów panowie Cymanek i Schetyna przed przejęciem spółki
przez tego drugiego podpisali porozumienie na mocy którego mają solidarnie
spłacać długi piłkarskiego Śląska.
Obserwuj wątek
    • Gość: Brzozowski Kto spłaci długi piłkarskiego Śląska Wrocław? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.04, 21:29
      Schetyna nie podpisuj sie "Brzozowski". I nie siej propagandy. Nikt od
      Cymanka nie oczekuje, zeby splacal dlugi spolki (tak jak nikt nie bedzie
      kazal Rapaczynskiej splacac dlugow Gazetki). Spolka poki co nie zbankrutowala
      i komornik lapy na niej nie polozyl. Co wiecej Slask ma jeszcze aktywa (np.
      karty zawodnicze pilkarzy, miejsce w lidze, tradycje itp.), ktorymi
      zarzadzasz. Wiec nie domagaj sie, zeby Cymanek splacil dlugi spolki oddajac
      Tobie za darmo Slask. Juz jedna sekcje w ten sposob przejales.
      Wiedziales, ze Slask ma dlugi i ze nikogo nie stac na splacenie ich, trzeba
      bylo zaczac od C-klasy.
    • Gość: kibicWKS Co dalej? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 28.02.04, 07:49
      Jedno już wiemy. Ani Cymanek ani Schetyna długów nie spłacą.

Gdyby 5000 kibiców zechciało się opodatkować po 10zł miesięcznie, aby uratować
      swój ukochany klub to wyjdzie nam, że mamy w ciągu roku 600 000 zł. Czyli
      możemy powoli wywiązywać się ze zobowiązań I za jakieś ... 4 lata wyszlibyśmy
      na prostą. Tylko, że jak znam życie to, aby obejrzeć mecz Śląska to znajdzie
      się nawet i więcej kibiców ale aby systematycznie przez 4 lata go sponsorować
      po 10 zł miesięcznie to już będzie problem. Czyli pomysł raczej słaby i
      niemożliwy do zrealizowania.
      Wliczenie tych 10 zł w cenę biletu nie ma sensu, bo zamiast 4000 to na mecz
      przyjdzie 2000 i dopiero będzie tragedia.

Na znalezienie wrocławskiego Drzymały też chyba nie ma szans ponieważ nawet
      jeśliby się pojawił to zechce umieścić swoje nazwisko w nazwie klubu albo nazwę
      firmy jaką prowadzi ...brrrrr, pomysł odpada.

Idealnym rozwiązaniem wydaje się Partner Klub jaki już kiedyś powstał i jaki
      Szypuła rozwalił próbując tworzyć z niego „Wrocławski Sport”. Tylko czy
      ponownie można wykorzystać zapał ludzi, którzy już kiedyś brali w tym udział i
      się zrazili?

Co możemy zaproponować potencjalnemu sponsorowi?
      Stadionu nie mamy dzięki Huskowskiemu (niech nie liczy na mój głos podczas
      wyborów) i raczej w najbliższym czasie mieć nie będziemy. Nie mamy nawet
      terenów, na których mógłby powstać obiekt klasy europejskiej z całym zapleczem.
      Czyli jesteśmy jak górnik bez kopalni. Smutne to ale mamy tylko bidaszyb -
      straszne, że muszę tak pisać :(

Mimo wszystko mamy średnio 4000, 5000 kibiców na każdym meczu. I jestem pewien,
      że reklama na koszulkach np. „<nazwa firmy> jest ze Śląskiem” zrobiłaby na mnie
      duże wrażenie i bardzo bym produkty tej firmy polubił. Do tego dużo reklam
      dookoła stadionu i myślę, że w ciągu dwóch lat mamy problem długów z głowy.
      Niby proste ale chyba mimo wszystko trudne do zrealizowania skoro do tej pory
      nie zostało zrobione.

Cóż, pozostaje czekać nam na Drzymałę. Tylko, że jak już przyjdzie to nie
      będzie to Śląsk Wrocław tylko Drzymała Wrocław.

A może są jeszcze jacyś zapaleńcy we Wrocławiu z pomysłami?

Mi się pomysły skończyły :(
        • Gość: kibicWKS Re: Co dalej? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 28.02.04, 12:30
          Polar rządzi, Śląsk rządzi, będą rządzić, nie będą rządzić ... itd - to
          wszystko puste słowa, które przez te forum przelewają się od wielu lat i nic
          nikomu nie dają. Lepiej pisać o realnych możliwościach wyjścia z kryzysu i o
          faktach a nie o marzeniach, które może się spełnią a może i nie. A jeśli nie to
          co to kogo obchodzi?
    • Gość: Wrocek CYMANEK ZŁODZIEJ!!!!! OSZUST!!!!! KŁAMCA!!!!!!! IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.04, 15:55
      Wszyscy którzy mówią że Cymanek jest ok są w błędzie .Znam tego gościa .On
      tylko potrafi kłamać i okradać ludzi.Mam znajomych w Śląsku i opowiadali jak
      ciągle mamił wszystkich gadaniem że nikogo nie oszuka .A co zrobił uciekł jak
      szczur narobił długów nie wypłacił ludziom pieniędzy.Niech sprzeda swoje
      samochody którymi tak szpanuje i swoje nieruchomości.CYMANEK osobiście jak
      spotkam cię na meczu Śląska napluje ci w twarz.Złodzieju.Prokurator powinien
      się tobą zająć.Na Wójcików miałeś kase a teraz skamlesz że jesteś biedny !!!
      Pamiętaj że prawda wyjdzie na jaw.
    • Gość: Górnik Wałbrzych Ech WKS... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.02.04, 19:32
      Czytam sobie o tych długach, przepychankach kto ma je spłacić, o "dziennikarzu"
      robiącym społecznie (???) za rzecznika nieudanego politykiera i śmiać mi się
      chce. Poza tym przychodzi mi do głowy: dokąd ten śmieszny WKS zmierza?
      Śląsk z dziurawą kasą i zakazem transferów nie da rady trzecioligowym Hanysom i
      awansu w tym roku nie będzie. Nawet jak będzie we Wrocławiu zbyt mocny zespół,
      to w ostateczności znowu trafi się jedna czy dwie "niedziele cudów" i po
      sprawie. Kręcili Śląska w I lidze, kręcili w II, to co dopiero będzie w III?
      Tutaj telewizja nieczęsto zagląda...
      I co dalej? Kolejny sezon "na krechę" z zakazem transwerów? A długi będą rosły,
      rosły, rosły... (np. o odsetki). A potem kolejny roczek i kolejny...
      Zastanawia mnie po co utrzymywać takiego trupa przy życiu? Bo trup jak to trup:
      śmierdzi straszliwie, więc robactwo jakieś go oblazło, jakieś pasożyty żywiące
      się padliną próbują na nim lody kręcić... Czemu nikt nie pogrzebie tych zwłok
      ku ogólnej korzyści (i radości niektórych (((-: ), by potem zacząc wszystko od
      nowa?
      Za jakieś 5 lat Śląsk będzie zapewne w III lidze (wariant z Drzymałą odrzucam
      jako mało realny). Ale albo będzie tam dogorywał wykańczany długami "ze
      starych, dobrych czasów", albo jako silny finansowo i organizacyjnie beniaminek
      będzie się poważnie liczył w walce o awans.
      W kilku miastach w Polsce "opcję zerową" zastosowano (Lechia Gdańsk, Zagłębie
      Sosnowiec, mój Górnik Wałbrzych...) i jeszcze się chyba nie zdarzyło, by klub
      który się na to zdecydował nie zyskał na takim rozwiązaniu.
      A że przy okazji ziści się prorocza przyśpiewka ("za rok, a może dwa WKS w
      klasie A...") - niektórych to nawet ucieszy (((((-:

Czy Wam się to podoba czy nie: tak własnie widzę ten Wasz WKS.
      Więc jak to szło? Za rok, a może dwa WKS w klasie A...

• Gość: sj Re: Ech WKS... IP: *.lubin.dialog.net.pl 29.02.04, 09:08
        ja myślę że ten z Wałbrzycha ma racje - poczytajcie wypowiedzi naszego trenera
        Kowala - przecież on wyraźnie mówi o zostaniu w IIIlidze.To tylko my naiwni
        kibice myślimy że nasz Śląsk będzie w IIlidze i niektórzy młodzi
        piłkarze .Starzy 40letni chyba by nie byli przydatni w II la kontakty mają
        długie.Niechby to kto przemyślał .Bo kręcą nie tylko hanysy ale i nasi nas
        samych
        • Gość: kibicWKS Re: Ech WKS... IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 29.02.04, 09:15
          Gość portalu: sj napisał(a):

> ja myślę że ten z Wałbrzycha ma racje - poczytajcie wypowiedzi naszego
          trenera
          > Kowala - przecież on wyraźnie mówi o zostaniu w IIIlidze.To tylko my naiwni
          > kibice myślimy że nasz Śląsk będzie w IIlidze i niektórzy młodzi
          > piłkarze .Starzy 40letni chyba by nie byli przydatni w II la kontakty mają
          > długie.Niechby to kto przemyślał .Bo kręcą nie tylko hanysy ale i nasi nas
          > samych

Jak zaczniemy wszędzie szukać podstępów, konspiracji i kręcenia to lepiej już
          zajmijmy się działalnością wywiadowczą i szpiegostwem a nie piłką nożną.
    • Gość: browar Re: Kto spłaci długi piłkarskiego Śląska Wrocław? IP: *.mhp.com.pl 02.03.04, 13:44
      No ten koleś z tym pluciem w twarz to nieżle już przegiął ! Ja też nie mogę
      powiedzieć że nie znam Cymanka ale mam zupełnie inne zdanie. Bo i owszem napluć
      to pewnie byłoby komu w tej okołocymankowej ekipie. Bandzie sępów i naciągaczy.
      Problerm jest zupełnie inny - łysy z kolegami z pionu propagandy towarzysza
      Scheta znależli sobie kozła ofiarnego i z nim jadą bez końca i sentymentów.
      Bez chęci dochodzenia i pokazywania prawdy. Miało być inaczej. Zapomnieliście
      już tych inwestorów których Cyman przyprowadził ? Jak go tylko pognali z
      Ratusza. Bo w naszym Wrocku jest tylko jeden GURU i Macho który może robić
      sport. Dlaczego wrocławski biznes wogóle nie daje kasy na sport ? Oto jest
      pytanie! Bo miasto poprze tylko jednego kolesia a nikomu innemu udać się nie
      powinno. Cymanek miał tylko jeden problem - uwierzył tylu gościom bo jest juz
      tak że wierzy ludziom. Na słowo, bez kwitów i wychodzi - przynajmniej do
      dzisiaj na JELENIA ! To jego wina. Kiedy się nauczy - nie wiem.
      A Brzostkiewicz z Paciorkowskim nie napiszą prawdy - wysługują się Schetynie i
      mają też z Cymankiem swoje prywatne porachunki.
      Nie napiszą jak to w sądzie już zaczynają przepraszać Cymanka. Że w sprawie
      Włodaczyka głupio wyszło, hehehehehehe ! Cymanek miał rację i ma ją dalej bo w
      PZPN Śląsk wygrał ! A ciekawe kto podpisywał ten pierwszy kontrakt z
      Włodarczykiem ? I z innymi. Kto pożyczał pieniądze od Faji. Kto narobił długów
      a kto je spłacał. Kim tak naprawdę trzeba byłoby się zainteresować i z jakich
      powodów - bo to kumple i donosiciele Wybiórczej gazetki i o nich to łysy nie
      napisze. Nazwanie go fiutem byłoby zatem dla fiuta obrazą.
      Ale nic to - JECHAĆ PANOWIE DALEJ Z CYMANKIEM ! JEBAĆ GO I GNOIĆ ! NIECH CHŁOP
      SPRZEDA CO MA, ODDA NERKI, WĄTROBĘ I CO TYLKO BYLE GRZEŚ ZA DARMOCHĘ RAZEM Z
      DREAM TEAMEM OSIĄGNĄŁ SUKCES, SORY S U K C E SY ! Sportowe, polityczne i jakie
      tylko się da. A ministrem propaganmdy zrobiłem Brzęczykiewicza z
      Macipkiewiczem.
      Jaki to idiotyzm uprawiać taką propagandę...
      Ale Grześ to lubi takie gnojenie innych. A w obronie Cymanka nikt nie stanie -
      spadającym lotem błyskawicy w dół ręki się nie podaje - prawda panowie
      Ludkowscy, Mękarscy, Sobiesiaki, Mazury, Putyry, Calińskie i wszyscy którzy
      doiliście go jak krowę a potem w łeb !
      Jesteście wielcy, dotrzymaliście słowa, wy zrobicie teraz wielką piłkę bo on
      pokazał wam o co w tym chodzi co ? Najlepiej zabijcie gościa albo dajcie mu ten
      granat.... Ja wiem swoje i bardzo dużo. Zapomnieliście już o tym słynnym
      milionie dolarów na koncie 'w piątek'.... A to tak było naprawdę.
      Jak już panowie Rusko z Kucharem brali Śląsk a potem ....ginęli. Byle Cymanek
      tylko jeszce miesiąc, jeszcze tydzień trwał i zadłużał Śląsk coraz więcej i
      więcej. Zgnoiliście porządnego faceta.
      Nie przychodzi wam nic do głowy. Może skończcie już tę farsę.
            • Gość: tomasz Re: Kto spłaci długi piłkarskiego Śląska Wrocław? IP: *.airport.wroclaw.pl 03.03.04, 06:47
              Byłem tłumaczem zatrudnionym przez firm,e doradczą pracującą dla grupy firm z
              Niemiec i Holandii, które brały udział w rozmowach o inwestowaniu w Śląsk i
              budowę stadiony wraz z parkingiem przy Grabiszyńskiej. Biznesmeni mieli
              podpisane dokumenty z Ówczesnym prezesem oraz list intencyjny na doinwestowanie
              Śląska o 15 czy 16 milionów złotych a potem kilkadziesiąt milionów euro na
              stadion itp. Uczestniczyłem w romowach z jednym z wiceprezydentów Wrocławia.
              Wyglądało to tak jakby się przestraszył że to co oni chcieli zrobić jest
              możliwe. Wiem, że po otrzymaniu od niego odpowiedzi na piśmie grupa ta -
              czekając dwa dni w hotelu Mercure na spotkanie - obra zona wyjechała z
              Wrocławia. Teraz wiem że uczestniczą w budowie stadionu w Austrii.
              Tak zaangażowanego człowieka i tak właściwie zapalonego do sprawy jak Pan
              Cymenek nigdy jeszcze nie spotkałem. Szkodaże się nie udało. BO trzecia liga to
              dla Wrocławia naprawde wstyd.
              Dlaczego nie ma strony Śląska ? Co się tam teraz u was dzieje ?
              • Gość: kibicWKS była okazja na inwestycje, nowe miejsca pracy IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 03.03.04, 08:01
                Gość portalu: tomasz napisał(a):

> Byłem tłumaczem zatrudnionym przez firm,e doradczą pracującą dla grupy firm z
                > Niemiec i Holandii, które brały udział w rozmowach o inwestowaniu w Śląsk i
                > budowę stadiony wraz z parkingiem przy Grabiszyńskiej. Biznesmeni mieli
                > podpisane dokumenty z Ówczesnym prezesem oraz list intencyjny na
                doinwestowanie
                >
                > Śląska o 15 czy 16 milionów złotych a potem kilkadziesiąt milionów euro na
                > stadion itp. Uczestniczyłem w romowach z jednym z wiceprezydentów Wrocławia.
                > Wyglądało to tak jakby się przestraszył że to co oni chcieli zrobić jest
                > możliwe. Wiem, że po otrzymaniu od niego odpowiedzi na piśmie grupa ta -
                > czekając dwa dni w hotelu Mercure na spotkanie - obra zona wyjechała z
                > Wrocławia. Teraz wiem że uczestniczą w budowie stadionu w Austrii.
                > Tak zaangażowanego człowieka i tak właściwie zapalonego do sprawy jak Pan
                > Cymenek nigdy jeszcze nie spotkałem. Szkodaże się nie udało. BO trzecia liga
                to
                >
                > dla Wrocławia naprawde wstyd.
                > Dlaczego nie ma strony Śląska ? Co się tam teraz u was dzieje ?

To jest normalne. Cała Platforma Obywatelska była przerażona tym że we
                Wrocławiu zebrała się grupa firm wspomagana przez kapitał z zagranicy i
                próbowała coś stworzyć. To się nazywało Partner Klub. Panowie ze Schetyną na
                czele przerazili się, że we Wrocławiu już nie będzie rządzić drużyna
                koszykówki, której właścicielem jest Schetyna i że w ogóle nikt im nic nie
                zaproponował i że ktoś coś próbuje robić bez nich. No to udupili całą sprawę a
                jak Śląsk się stoczył to ... Schetyna nim się zaopiekował. Tak aby już nigdy
                więcej nikt nie zagroził pozycji jego drużyny we Wrocławiu.

A że była okazja na inwestycje, nowe miejsca pracy to co to polityków obchodzi?
                Dla nich się liczy ich interes(nie ten społeczny) i nic mu nie może zagrozić. O
                tym niestety Brzozowski z Maciorowskim nie chcą napisać. Bo oni mają własnych
                informatorów chcących zachować anonimowość a innych już im się poszukać nie
                chce. A może i sami się zgłaszają ale tego co mówią to redaktorom pisać nie
                wolno. I cicho sza! Cymanek jest „be” a Schetyna ratuje klub(tyle że swój, ten
                koszykarski)
                • Gość: Rafis Re: była okazja na inwestycje, nowe miejsca pracy IP: *.wro.vectranet.pl / 62.29.254.* 03.03.04, 17:47
                  Wzruszająca opowiesc o grupie inwestorów chcących wybudowac stadion i
                  doinwestowac Śląsk :) Tylko, że w życiu nie ma nic za friko, jakos brakuje mi
                  tu korzysci dla inwestora bo budowa stadionu inwestycja jest raczej niepewna i
                  spłaca się długo. Takich projektów było w Polsce juz ze sto, zawsze się
                  okazywało że stadion leży w atrakcyjnym miejscu gdzie mozna zbudowac market lub
                  galerie handlową.Radze przestudiowac przypadki stadionu Legii, Pogoni, Wisły.
                  Co do Partner Klubu to przeciez Cymanek go zlikwidował!
                  • Gość: kibicWKS Re: była okazja na inwestycje, nowe miejsca pracy IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 03.03.04, 19:07
                    Gość portalu: Rafis napisał(a):

> Wzruszająca opowiesc o grupie inwestorów chcących wybudowac stadion i
                    > doinwestowac Śląsk :) Tylko, że w życiu nie ma nic za friko, jakos brakuje mi
                    > tu korzysci dla inwestora bo budowa stadionu inwestycja jest raczej niepewna
                    > i spłaca się długo. Takich projektów było w Polsce juz ze sto, zawsze się
                    > okazywało że stadion leży w atrakcyjnym miejscu gdzie mozna zbudowac market
                    Pełno u nas marketów i to bez stadionów a są w planach kolejne, np. przy
                    Legnickiej w samym centrum miasta. Co komu szkodziło wybudować kolejny? Tym
                    bardziej, że mielibyśmy przy okazji stadion? Ktoś nie dostał łapówki za
                    wyrażenie zgody? To teraz miasto planuje wydać pieniądze na stadion z kasy
                    podatników. A była okazja, aby przyciągnąć kolejnego inwestora do Wrocławia,
                    który da miejsca pracy. Nieźle zarządzają naszym Wrocławiem.

> Co do Partner Klubu to przeciez Cymanek go zlikwidował!
                    Bo Szypuła chciał go przerobić na "Wrocławski Sport" i obdarowywać wszystkie
                    wrocławskie kluby. Jaki miał w tym interes to tylko on sam wie. Śląsk na pewno
                    nie miał z jego pomysłu żadnych korzyści.

Szanuję Rafis Twoje zdanie, bo sam zaglądasz na Oporowską :))) ale się z Tobą
                    zupełnie nie zgadzam.
                    Pozdrawiam
                • Gość: raar Re:Cymanek- "zbawiciel" IP: *.core.lanet.net.pl 06.03.04, 23:46
                  Takiego zagęszczenia głupoty na cm2 jeszcze nie czytałem!Człowiek, który
                  sprowadził Śląsk na kolana , przedstawiany jest jako pasjonat z załatwionymi
                  inwestorami (miliony euro!!).Czego to się człowiek nie dowie, to miasto jest
                  winne upadku Śląska!A gdzie byli ci "inwestorzy" gdy Schetyna przejmował piłkę?
                  Za takie pieniadze o których się tutaj majaczy można przeskoczyć z 5 ligi do
                  pierwszej w cztery sezony.Opowiadajcie czerwoni bakajarze te bajki bezdomnym
                  analfabetom murzyńskim!A może miasto też przeszkadza tow. Krasoniowi w
                  ściąganiu inwestorów do siatkarskiej Gwardii (następni wizjonerzy?)
                  Prawda jest brutalna.Pies z kulawą nogą nie zainwestuje w klub z takim prezesem
                  jak Cymanek. To co zrobiono z pieniędzmi po awansie do 1 ligi to wyczyn na
                  skalę kraju.2 mln za Włodarczyka ,1.5mln za Nazaruka czy 1mln za Kowalczyka to
                  wystarczajacy dokument głupoty i szastania cudzymi pieniędzmi . Nawet mający
                  blade pojęcie o piłce wiedzą, że za te pieniadze można złożyć całą drużynę z
                  wyróżniających się zawodników 2 ligi (lepszy skutek murowany).Gdyby nie
                  Schetyna, to dawno pocałowałbyś kłódkę na Oporowskiej.Jeżeli przyjdzie tutaj
                  jakikolwiek inwestor, to dlatego ,iż to jego nazwisko jest gwarancją nie
                  wyrzucenia pieniędzy w błoto!Z arządzanie sekcją kosza jest wystarczającą
                  rekomendacją.
                  • Gość: Leszek.Cz Szanowny analfabeto murzyński IP: *.paterson.k12.nj.us / 216.157.225.* 07.03.04, 09:10
                    Gość portalu: raar napisał(a):

> A gdzie byli ci "inwestorzy" gdy Schetyna przejmował piłkę?
                    > Za takie pieniadze o których się tutaj majaczy można przeskoczyć z 5 ligi do
                    > pierwszej w cztery sezony.Opowiadajcie czerwoni bakajarze te bajki bezdomnym
                    > analfabetom murzyńskim!

Szanowny analfabeto murzyński naucz się czytać bo było to napisane wcześniej.
                    Szczerze mówiąc to takiego zagęszczenia głupoty na cm2 jeszcze nie czytałem jak
                    pan napisał panie raar:
                    "Wiem, że po otrzymaniu od niego odpowiedzi na piśmie grupa ta -
                    czekając dwa dni w hotelu Mercure na spotkanie - obrazona wyjechała z
                    Wrocławia. Teraz wiem że uczestniczą w budowie stadionu w Austrii."

> Gdyby nie
                    > Schetyna, to dawno pocałowałbyś kłódkę na Oporowskiej.Jeżeli przyjdzie tutaj
                    > jakikolwiek inwestor, to dlatego ,iż to jego nazwisko jest gwarancją nie
                    > wyrzucenia pieniędzy w błoto!Z arządzanie sekcją kosza jest wystarczającą
                    > rekomendacją.
                    Iwestorów nie będzie bo nie ma kto ich szukać. Schetyna szuka ich do drużyny
                    koszykówki bo jest jej właścicielem. Teraz się cieszy że położył łapy na piłce
                    nożnej i nikt już mu nie tworzy konkurencji pod nosem.
                    • Gość: raar Re: Szanowny wizjonerze IP: *.core.lanet.net.pl 07.03.04, 20:52
                      O moją umiejętność czytania się Pan nie martw. Martw się o swój wzrok i rozum.
                      Istniał list intencyjny z obrażoną grupą inwestorów (miliony euro !!)tak jak
                      dyplom Kwaśniewskiego, a pan tak go widziałeś jak posłanka Waniek.
                      Nikt Cymankowi nie bronił tworzyć wrocławski Bayern ( takich pieniędzy jakie
                      zmarnotrawił nie będzie dla piłki jeszcze długo)Utyskiwania, że Schetyna
                      położył łapę na piłkarski Śląsk, to jawne kpiny. Wymień Pan może listę chętnych
                      do przejęcia eldorado po Cymanku. Tylko nie zaczynaj Pan od "Inwestorów" z
                      milionami euro co to budują coś w Austrii.Fantazje zostaw Pan Cymankowi .W tym
                      to on jest niedoścignionym mistrzem. Tylko w tym.
                      To, że kibice Śląska nie wyrzucili Go na zbity pysk z Oporowskiej, nie
                      najlepiej świadczy o ich zdolnościach percepcyjnych, a co gorsza upór w
                      głupocie nie wróży nic dobrego na przyszłość.
                      Śląsk ponad wszystko!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka