Dodaj do ulubionych

Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowiec

IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 19.04.04, 20:16
Ślązeczku! Nie załamywać się! Ostro trenować aby w barażach było łatwiej!
KIBICE SĄ ZAWSZE Z WAMI ;)
Hej Śląsk!
Obserwuj wątek
        • Gość: kibicWKS Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 20.04.04, 07:56
          Gość portalu: cicero napisał(a):

> To że tylu kibiców chodzi oglądać żałosną kopaninę swiadczy o tym że im to
          > wystarczy, zadowoleni są z oglądania tej III ligowej żenady. Jeśli tak to
          niech
          >
          > tak zostanie. Bawcie się dalej. I dalej wmawiajcie sobie że jako kibice
          > jesteście w I lidze. Nie da się na boisku to chociaż na trybunach. Piłka dla
          > ubogich.

Żal dupę ściska! Oj ściska!
          • Gość: Melasa Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.wrzos.wroc.pl 20.04.04, 11:49
            Dlaczego KIBICU WKS-iku nie dopuszczasz do swej główki, że mogą być inni ludzie
            i mieć inne, równie słuszne jak ty poglądy ? A wypowiadać się na kazdy temat
            można i nawet trzeba. Jak ja chodziłem na Śląsk (ale ten prawdziwy, który grał
            w pucharach, a na mecze chodziło po 20, 30 40 tys. ludzi tak, tak - bywały
            takie mecze ligowe, o pucharowych nie wspomnę) to ty na chleb bep, a na gówno
            papu mówiłeś, albo cię nawet w planie jeszcze nie było. Jest degrengolada piłki
            wrocławskiej, Śląsk jest cieniutki jak plasterek salami i ledwo dyszy. I mam
            rację, bo nie jedno widziałem (a kibic jest zawsze kibicem i widzi co chce,
            słyszy co chce i nawet często myśli co chce - o ile umie myśleć).Znudziła mnie
            już ta zabawa - piękne studium socjologiczno-psychologiczne z tej dyskusji
            można zrobić, bawiłem się przednie. Slask na prawdę nie ma szans z Sosnowcem, i
            nigdy ich nie miał nawet wygrywając we Wroclawiu - organizacja, pieniądze,
            sponsorzy, układy, zawodnicy (wystarczy !!!). A chciejstwo - czyli wishfull
            thiking - nigdy nie pomaga w chłodnej analizie. Pamiętajcie o tym wszyscy -
            Cześć !!!
            • Gość: kibicWKS Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 20.04.04, 12:18
              I do kogo ty masz pretensje że Śląsk nie jest tym Śląskiem z przed 20 lat??? Co
              zrobiłeś aby nim dalej był?

Nie chodzisz, nie podoba się to pozwól się cieszyć innym z tego co mają. Masz
              pretensje że inni mają ambicje i chcą do czegoś dążyć? A co według ciebie mają
              robić? Siedzieć tak jak ty na kupie gówna i drwić z innych? Co ty osiągnąłeś w
              życiu że czujesz się lepszy od nich? Dla mnie jesteś jeszcze cieńszy niż
              plasterek salami i nie mów do mnie "cześć" bo na to musisz sobie prostaku
              najpierw zasłużyć.

Jesteś zwykłym nieudacznikiem który nie mogąc się pogodzić z tym że inni są
              lepsi od ciebie wchodzi na forum i próbuje udowodnić że wszyscy są do niczego
              tylko ja melasa jestem ok! Jak masz kompleksy to weź się do roboty i spróbuj
              coś w życiu osiągnąć bo jak na razie to zmierzasz w złym kierunku. Jeśli
              uważasz że przez dyskredytowanie innych staniesz się kimś lepszym to jesteś w
              dużym błędzie.
              • Gość: Melasa Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.wrzos.wroc.pl 20.04.04, 23:28
                Ja i tak jestem lepszy od ciebie. A co osiągnąłem w życiu - to dla ciebie
                kosmos i tego nigdy nieosiągniesz nawet za 100 lat świetlnych. Wcale nie jestem
                sfrustrowanym osobnikiem. Nie rozumiesz tylko, że sąludzie inni od ciebie i
                tacy którzy potrafią się bawic twoją zapalczywością, niewiedzą i zaślepieniem.
                Futbol to tylko zabawa i to nienajprzedniejszej marki, dodateczek do życia -
                nie jego treść. Zrozumiesz to jak pożyjesz.
                • Gość: kibicWKS Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.04.04, 07:35
                  Gość portalu: Melasa napisał(a):

> Ja i tak jestem lepszy od ciebie. A co osiągnąłem w życiu - to dla ciebie
                  > kosmos i tego nigdy nieosiągniesz nawet za 100 lat świetlnych.
                  Wybacz ale takim przygłupem z forum jak ty to nie mam ambicji być.

> Wcale nie jestem
                  > sfrustrowanym osobnikiem. Nie rozumiesz tylko, że sąludzie inni od ciebie i
                  > tacy którzy potrafią się bawic twoją zapalczywością, niewiedzą i zaślepieniem.
                  Tacy ludzie nazywają się ZŁOŚLIWYMI a złośliwość wynika z FRUSTRACJI. Melasa
                  jesteś sfrustrowanym nieudacznikiem jakiego dotąd nie spotkałem.

> Futbol to tylko zabawa i to nienajprzedniejszej marki, dodateczek do życia -
                  > nie jego treść. Zrozumiesz to jak pożyjesz.
                  Żyję od 29 lat jest mi z tym dobrze a tobie nic do tego. Mi jak się jakaś
                  dyscyplina nie podoba to nie wchodzę na inne fora i nie zniechęcam ludzi do
                  niej. No bo po co? Chyba że miałbym być takim przygłupem jak ty.
            • Gość: JOSIP Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 20:37
              ZGADZAM SIĘ Z MELASĄ [TO BYŁY PIĘKNE DNI........? JAK W PIOSENCE ] DZISIAJ
              ŚLĄSK TO 1/3 INKOPAXU 4-LIGOWEGO[W WYPOŻYCZENIU DO 30.06.04-{KŁANIA SIĘ ZAKAZ
              TRANSFERÓW-VIDE WYPOWIEDŻ KOCIĘBY Z PZPN-u} 1/3ODPRYSKI NIEUDACZNE ORAZ 1/3
              WINTER TUR-EMERYTURA[TĘSIOR-GRABEK I RESZTA] I Z CZYM WY CYMBAŁY IDZIECIE NA II
              LIGĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA SŁÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • Gość: JOSIP Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 23:30
                  KOCHAM ŚLĄSK BO TO TRADYCJA !!!!!!!!!!!!!!! ALE TO CO JEST W DRUZYNIE 3-LIGOWEJ
                  TO"WIOCHA" I KOWALSKI GRZEŚ[FACHOWIEC WYSOKIEJ KLASY] NIC NIE
                  ZROBI ?????????????? JEDYNA DRUŻYNA O POZIOMIE 2-LIGOWYM TO ZAGŁĘBIE
                  SOSNOW.RESZTA TO POZIOM INKOPAXU !!!!!!!!!!!!!! W BARAŻACH ŚLĄSK TO Z KIM CHCE
                  WYGRAĆ???????????????? Z "ŁKS", STASIAK,RUCH CHORZÓW,ARKA GDYNIA
                  WSZĘDZIE "WPIERDOL" ZROZUMIELI DURNIE OD ERAZMUSA CZY JESZCZE
                  NIE !!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????????????
                  • Gość: kibicWKS Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.04.04, 07:43
                    No właśnie nie rozumiem durniu. Jest naturalne że jeżeli drużyna jest na
                    miejscu premiowanym barażami to myśli się o awansie. Chyba naturalne no nie? A
                    o czym mamy myśleć? Zagrać w barażach i mówić sobie że i tak nie awansujemy?
                    Bez sensu by to było. Człowiek z natury zawsze podnosi sobie poprzeczkę aby
                    osiągać coraz lepsze wyniki. Taka jest natura człowieka.

Piszesz o Zagłębiu że Zagłębie to jedyna drużyna na poziomie II-ligowym ale
                    pamiętaj że Zagłębie na jesień przegrało ze Śląskiem 3:0 i 4:1 z Włókniarzem
                    Kietrz z którym Śląsk zremisował 2:2.

I nie ściemniaj mi że jesteś kibicem Śląska bo zawsze tylko go wyzywasz. Jak
                    masz kłamać to lepiej wcale nie odpisuj. To kim jesteś można się domyśleć po
                    twoich postach.
                • Gość: Melasa Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.wrzos.wroc.pl 20.04.04, 20:49
                  Widać, że na forum są jeszcze racjopnalnie patrzący i myślący ludzie. Kibicu
                  WKS-iku - pujnij się w dynię. Ja ci nie odbieram radości, ale to czym ty się
                  cieszysz to namiastka futbolu, nędzne wypociny. Jak ty się podniecasz niezdrowo
                  takim g...m to szkoda mi ciebie. Fajnie by było aby Wrocław i Śląsk był w II
                  lidze. Ale racjonalnie sie na to nie zanosi. W ogóle popatrz na cała sytuację
                  wrocławskiego sportu. Jest denna. A Idea w kosza wiosny nie czyni
                  • Gość: kibicWKS Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.04.04, 07:43

> Widać, że na forum są jeszcze racjopnalnie patrzący i myślący ludzie. Kibicu
                    > WKS-iku - pujnij się w dynię. Ja ci nie odbieram radości, ale to czym ty się
                    > cieszysz to namiastka futbolu, nędzne wypociny. Jak ty się podniecasz
                    niezdrowo
                    >
                    > takim g...m to szkoda mi ciebie. Fajnie by było aby Wrocław i Śląsk był w II
                    > lidze. Ale racjonalnie sie na to nie zanosi. W ogóle popatrz na cała sytuację
                    > wrocławskiego sportu. Jest denna. A Idea w kosza wiosny nie czyni

Zadam ci znowu pytanie. Do kogo masz pretensje że sport we Wrocławiu jest na
                    takim poziomie jakim jest? Nie podoba się? To stwórz własny klub który będzie
                    potęgą w obojętnie jakiej dyscyplinie a jak nie chcesz to pozwól się cieszyć
                    innym z tego co mają. Nie ma nic gorszego niż ludzie którzy mówią że jest źle
                    ale nic nie robią aby było lepiej i skupiają się tylko na krytykowaniu. Kolejna
                    typowa cecha nieudaczników.

Powyższy akapit który napisałem zrozumiałby każdy rozsądnie myślący czytelnik
                    nawet o małym ilorazie inteligencji ale akurat że ty go zrozumiesz to są małe
                    nadzieje. Jeszcze mniejsze niż awans Śląska do II ligi.
                    • Gość: Melasa Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.wrzos.wroc.pl 21.04.04, 09:03
                      Co ja rozumiem to moja sprawa. W twoim podnieceniu miałkimi sprawami takimi np.
                      jak piłka nożna, którą jak widzę traktujesz z nabożną czcią, a WKS-ik jako coś
                      najwyższej wartości, uwidacznia się właśnie twoja (i innych fanatykow) słabość
                      oraz nieudacznictwo. Szukacie sobie "erzacu" bo w prawdziwym życiu
                      jesteście "depsami".To ty najprawdopodobniej nie umiesz sobie poradzić ze sobą.
                      A ci którym tak namiętnie kibicujesz przy pierwszej lepszej okazji i tak
                      cię "zdradzą" (to twoje słownictwo teraz używam i twój sposób myślenia). Więc
                      czy warto.... Jak napisałem wcześniej - traktuję tę zabawę (dyskusja na forum)
                      jako studium zachowań ludzkich. A najważniejsze to traktować większość spraw
                      z "tego świata" z przymróżeniem oka. Widzę, że potwierdza się zasada, iż
                      fanatyka i zaślepieńca bardzo łatwo jest "wypuścić" na manowce. A gdy przy
                      okazji ma problemy - a musi mieć, bo fanatyzm jest rodzajem choroby
                      irracjonalnej - ze swoim "ego" efekt jest wiadomy i przepyszny. Obserwuję to i
                      bawię się świetnie.Myślę, że Melas, Josipów i chłodnych sceoptyków-
                      racjonalistów-zabawowiczów (może trochę cynicznych i nihilistycznych, ale takie
                      czasy Kibicu WKS-iku) jest trochę więcej niźli ci się wydaje.
                        • Gość: Melasa Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.wrzos.wroc.pl 21.04.04, 09:18
                          Ty masz swoje, a ja mam swoje. Wszystko jest dopuszczalne w kategoriach
                          ocennych. A one też są różne. Demokracja właśnie na tym polega. Mam tą przewagę
                          nad tobą, że traktuję tę wymianę poglądów (a są one w zasadzie oglądaniem
                          świata nas otaczającego) jako zabawę. I pamiętaj - człowiek wierzy w co chce
                          wierzyć, słyszy co chce słyszeć i nawet widzi (nie to co jest) a co chce
                          widzieć.Wszystko jest złudzeniem, naszym indywidualnym odbiorem świata. Nawet
                          te mecze ktore tak cię pasjonują. Ja ci tego nie odbieram, ale staram ci się
                          udowodnić, że nie warto w nic tak się do końca i bez reszty angażować.Bo
                          rozczarowania chodzą parami.WKS-ik to pyłek w nicości i Wszechświecie.
                          • Gość: kibicWKS Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.04.04, 09:31

> Ty masz swoje, a ja mam swoje. Wszystko jest dopuszczalne w kategoriach
                            > ocennych. A one też są różne. Demokracja właśnie na tym polega. Mam tą
                            przewagę
                            >
                            > nad tobą, że traktuję tę wymianę poglądów (a są one w zasadzie oglądaniem
                            > świata nas otaczającego) jako zabawę. I pamiętaj - człowiek wierzy w co chce
                            > wierzyć, słyszy co chce słyszeć i nawet widzi (nie to co jest) a co chce
                            > widzieć.Wszystko jest złudzeniem, naszym indywidualnym odbiorem świata. Nawet
                            > te mecze ktore tak cię pasjonują. Ja ci tego nie odbieram, ale staram ci się
                            > udowodnić, że nie warto w nic tak się do końca i bez reszty angażować.Bo
                            > rozczarowania chodzą parami.WKS-ik to pyłek w nicości i Wszechświecie.

Z racjami przedstawionymi w ten sposób jestem bardziej skłonny się zgodzić.

Natomiast zawsze będę przeciwny tym, którzy w mało wyszukany sposób drwią sobie
                            z innych i to w dodatku ukrywając się za monitorem . Bo przez komputer to i ja
                            mam odwagę drwić np. z Gołoty i powiedzieć mu że jest cieniasem ale w gdybyśmy
                            się spotkali na ulicy bym już nie był taki skory do drwin z niego. Dlatego
                            uważam, że ci co nie grają w piłkę nożną nie powinni drwić z tych co grają od
                            nich lepiej. Chyba że ty Melaso uważasz się za lepszego gracza od piłkarzy
                            Śląska a jeśli tak to wypadało by to udowodnić.
                            • Gość: Melasa Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.wrzos.wroc.pl 21.04.04, 09:49
                              Czlowiek ma rozum i dlatego ocenia. Wszystko w koło niego. To jest smak,
                              upodobanie, odbieranie kolorow itd. Jeżeli chodzisz na mecze, nie grają nawet
                              albo nie uczestnicząć bezpośrednio w tej zabawie (bo to jest jak pisałem
                              wcześniej zabawa i tylko zabawa), a fanatyzm zawsze prowadzi na manowce, masz
                              zawsze prawo oceniać. Kpiarski ton czy "przymróżenie oka" to taki styl. I
                              trzeba to zawsze wyczuć. To się nazywa wyczucie i dystans, dzystans do życia i
                              tego co nas otacza. Próbując porównac tych piłkarzyków z ich poprzednikami -
                              mówię o Śląsku, nie WKS-iku (który jest obecnie)- nie można mówić o żadnym
                              porównaniu. A co do Gołoty - tu też uwidacznia się "rozum" danego osobnika, czy
                              potrafi być zdystansowanym do opinii innych o sobie i jak na nie reaguje. Tylko
                              jaskiniowiec i przygłup korzysta z braku argumentów z siły fizycznej.Dla mnie
                              liczy się przede wszystkim siła argumentow, na argument siły nie ma u mnie
                              zgody pod żadnym pozorem.
                              • Gość: kibicWKS Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.04.04, 10:12
                                Cały czas piszesz że to dla ciebie zabawa a ja będę w dalszym ciągu uważał że
                                to marna zabawa życzyć komuś nieszczęścia i się z tego cieszyć. Bo
                                nieszczęściem byłby dla piłkarzy i pracowników klubu spadek do IV ligi. A
                                ciebie to bawi.
                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=269&w=12088184&a=12091844
                                Nigdy mnie nie przekonasz że takie zachowanie jest w porządku i że w tym
                                wypadku "...Kpiarski ton czy "przymróżenie oka" to taki styl..." jest na
                                miejscu. Choćby dlatego że IV liga dla niektórych pracowników klubu może
                                zakończyć się bezrobociem.
                                Nie masz wyczucia, wchodzisz na forum i wszystko krytykujesz od Śląska poprzez
                                Polar, Atlas i Ideę. To nie jest zabawa. To jest choroba złośliwości i nie
                                przekonasz mnie że to jest zabawne. Dla każdego obserwatora z boku to twoje
                                zachowanie jest żałosne. Czy będzie ono tylko dotyczyło spraw sportu czy też
                                każdych innych.

Styl trzeba mieć ale za taki styl jaki ty prezentujesz w żadnym towarzystwie
                                byś nie usiedział godziny bo by cię wykopali z obitym ryjem jeśli byś zaczął
                                drwić z każdego po kolei tak jak to robisz na forum. A może ty już po prostu
                                nie masz z kogo drwić bo wszyscy twoi znajomi cię olali? Pewnie dlatego
                                przyszedłeś drwić na forum. Tu jesteś bezpieczny to jest pewne. To tak jak z
                                tym głupim dzieciakiem co drażni psa przez płot a nie widzi że obok jest dziura.
                                • Gość: Melasa Re: Po porażce Śląska Wrocłw z Zagłębiem Sosnowie IP: *.wrzos.wroc.pl 21.04.04, 10:21
                                  Nie rozuemiemy się, a ponadto mamy inną skalę wartości.Rozmawiamy na innej
                                  interferencji fal. To się zdarza. Ale ad rem - grono przyjaciół moich !!! to
                                  moja rzecz. Mój dom (i wszystko co się z tym wiąże jest moją twierdzą). Na tym
                                  forum (jak na każdym innym tego typu) można pozostać anonimowym, więc z tego
                                  korzystam. To jak z dr. Jekyll'em i Mister Hyde'm. W ka żdym człowieku to
                                  siedzi. I tu jest włąśnie uniwersalizm sztuki na światowym poziomie. Piłkę
                                  oglądam, kosz też, na żużlu bywam czasami. Czytam prasę sportową. Ale jako
                                  koneser, nie uczestnik. Chłodny obserwator. Tewraz pomyśl - a zrozumiesz moją
                                  postawę na tym forum i w tej dyskusji. Najważniejsze to porozmawiać z drugoim
                                  czlowiekiem, forma się nie za bardzo liczy. Treści są ważniejsze.
    • jacek.erazmus Dla wszystkich niedowiarków 21.04.04, 10:25
      Ci którzy wierzyli w wyższość skaczących murzynów po parkiecie nad piłką nożną
      niech już zaczną pozbywać się szalików judeii ;-) Mecz z Zagłębiem na Ludowym
      pokazał jaki potencjał ma piłka nożna - 12 tys ludzi , europejska oprawa ,
      ogluszajacy doping i przyjacielska atmosfera na meczu. To wszystko procentuje.

Dziś o godz. 15 na konferencji prasowej przedstawiony zostanie nowy strategiczny
      sponsor WKS Śląsk Wrocław. Omówiona zostanie także sytuacja zespołu po pojedynku
      z Zagłębiem Sosnowiec. W konferencji wezmą udział: przedstawiciel sponsora,
      Grzegorz Schetyna oraz Grzegorz Kowalski.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka