Dodaj do ulubionych

Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze sre...

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 26.09.04, 22:16
Tak jesteście chłopaki dla mnie też moralnymi Mistrzami Polski. GRATULUJĘ I
DZIĘKI.
Obserwuj wątek
    • Gość: KRZYS CZĘSTOCHOWA Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze sre... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 22:21
      GRATULACJE SREBRO PRZY WASZYM PECHU (DRABIK,HANCOCK) TO DUŻY SUKCES.CAŁA
      CZĘSTOCHOWA BYŁA ZA WAMI SZKODA ŻE NIE SŁYSZELIŚCIE TYCH PIĘKNYCH GWIZDÓW NA
      CZEŚĆ NOWEGO MISTRZA.MACIE NIEZŁY SKŁAD I NIEZŁEGO PREZESA NO I JESZCZE TEN
      ŚWIETNY TRENER Z CZĘSTOCHOWY.A HANCOCKOWI TO CHYBA JUŻ PODZIĘKUJECIE NA
      NAJWAŻNIEJSZ MECZ NIE DOJECHAĆ-PORAŻKA!!! JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!
    • Gość: SPEEDFAN Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.09.04, 22:40
      Dzięki chłopaki za walkę do konca.A Gregowi podziękować!
    • Gość: Fan zuzla Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.adsl-surfen.hetnet.nl 26.09.04, 22:55
      Brawo chlopaki,byliscie wspaniali!!!Dzieki za serce i walke dla mnie jestescie
      moralnym zwyciesca.Bylo niestety o jednego za malo by pokonac bunczucznych
      tarnowian (ale niezle robili juz ze strachu w gacie).W przyszlym sezonie -
      WTS mistrzem jest!!! Ps. o postawie Grega nie chce mi sie pisac.
      • Gość: v Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ks.k.pl / 80.53.160.* 26.09.04, 23:02
        Gratulacje!!
        • Gość: roger Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.finemedia.pl 26.09.04, 23:05
          brawo brawo brawo jestem dumny ze jestem wroclawianinem
    • kiimi Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s 26.09.04, 23:26
      dla mnie tez Atlas jest mistrzem :)
    • Gość: JW23 Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 00:47
      Chlopaki gratulacje !!!!!!!!!!!!! a tej kutwie amerykanskiej zasadzic kopa !!!
      Na jego miejsce Jonsona i za rok tytul jest nasz ;-)Pozdrawiam wszystkich
      kibicow !!!
      • Gość: KibicP. Jonssona do wrocławia? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 12:57
        Chyba oszalałeś, że Jonsson mógłby jeździć dla tak beznadziejnego klubiku,
        którego prezes wszystko przy stoliczku załatwia!!! Całe szczęście mistrzostwa
        nie załatwił!
    • Gość: drythm 5-ciu wspanialych IP: *.magma / *.magma-net.pl 27.09.04, 04:52
      Swiderski, Miskowiak, Gapinski, Slabon, Hampel -----Hmmm zapamietajmy tych 5-ciu wspanialych sportowcow, bo mozemy juz takich nigdy nie miec... ,i to nie ze wzgledu na wspanialy final ale ze wzgledu na caly sezon!!

WIECEJ TAKICH WIDOWISK W 5 POWALIL NA KOLANA PRAWIE CALA POLSKE BO CI CO WIDZIELI MECZ WIEDZA KTO JEST PRAWDZIWYM ZWYCIEZCA!! szkoda ze nie moglismy wystawic 4 zawodnikow w biegach nominowanych no ale coz takie przepisy!!
    • Gość: fazi Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 27.09.04, 05:04
      gratulacje dla wszystkich UNISTOW!!!
      miejmy nadzieje,ze w przyszlym roku bedzie powtorka!!!wydaje mi sie ze troche
      zjadly czesc naszych zawodnikow nerwy i presja(i chyba tu a nie w sprzecie lezy
      przyczyna slabszej postawy),ale jeszcze raz wielkie brawa!!!!
      pozdrowienia dla wszystkich,a szczegolnie zawodnikow i kibicow Unii Tarnow i
      Wisly Krakow!!! -MISTRZOW POLSKI 2004!!!!!!!
      • Gość: KIBOLKA UNIA THE BEST!!!! IP: *.is.net.pl / *.is.net.pl 27.09.04, 12:26
        UNIA TARNÓW MISTRZEM POLSKI 2004!!!
        ZWYCIĘŻYŁ LEPSZY, A ATLASOWI RADZĘ ZMIANĘ TRENERA I CO NIEKTÓRYCH ZAWODNIKÓW I
        DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM SEZONIE.

• Gość: xxx Re: UNIA THE BEST!!!! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 27.09.04, 14:19
          A tobię radzę wymianę mózgu!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: mike Re: UNIA THE BEST!!!! IP: *.ppp.dion.ne.jp 27.09.04, 17:09
          Kibolka - a Ty juz pierwszy okres mialas, czy doopiero jestes przed, ze tak Cie
          nosi?

Wracaj lepiej dziecie drogie na swoje huculskie fora w malopolskim onecie. Tam
          bedziesz miala "wypas" bez komentarzy storny przeciwnej. Zdaje sie, ze to
          ulubiona forma dyskusji w azjatyckim Tarnowie.
          • Gość: kibol Re: UNIA THE BEST!!!! IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 27.09.04, 17:56
            Mike wyszlo z Ciebie ukrainskie pochodzenie szowinisto
        • Gość: peterek Re: UNIA THE BEST!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.10.04, 00:30
          > ZWYCIĘŻYŁ LEPSZY
          nie wiem czemu ale polemizowałbym
    • Gość: java4 Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.04, 06:26
      Do historii przechodzi tylko rzeczywisty mistrz a nie żaden "moralny". Przy
      całym szacunku dla postawy młodych zawodników WTS trzeba wskazać że poziom
      organizacyjny klubu nie jest najwyższy skoro kierownictwo nie potrafiło się
      zabezpieczyć przed absencją lidera drużyny w najważniejszym meczu sezonu. Poza
      tym ta krótka ławka i całkowity brak własnych wychowanków - na następny sezon
      znowu trzeba będzie ściągnąć dwóch zawodników. Ciekawe kiedy działacze WTS
      przestaną marnować wielkie talenty wyszarpane innym klubom : najpierw
      sprowadzono do nicości Barona, potem Węgrzyka, wiemy skąd wzięły się problemy
      Dadosa, wreszcie Cegielski. Bardzo prawdopodobne że w następnym sezonie nie
      znajdzie miejsca w drużynie np. Miśkowiak ?
      • Gość: wts Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: 81.219.226.* 27.09.04, 09:00
        tylko skończony kretyn mógł wyrazić taką opinię
      • Gość: ukiwroclaw Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ks.k.pl / 80.53.160.* 27.09.04, 13:04
        jak smiesz ty zapchlony parchaty debilu!!!!!!!
      • Gość: KibicP. Nic dodać, nic ująć! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 13:04
        Zgadzam się z przedmówcą - przejdzmy od słów do czynów!!!
        Faktycznie Wrocław nie posiada swoich zawodników...
        No i czym oni się chełpią - niby taką wspaniałą drużynę mają - przecież ukradli
        zawodników Polonii Piła a innych kupili za nie mniejsze pieniąsze jak unia
        Tarnów swoich zawodników... do tego dochodzi prezesik, który płacze na lewo i
        prawo jak to go krzywdzą, bo przepisy mu nie pasują, bo wiraż w Toruniu był za
        wąski, bo to, bo tamto. Załatwia sprawy przy zielonym stoliku i nie dziwcie
        się, że tracicie kibiców wrocławianie. Ja jestem z Bydgoszczy i kibicowałem
        Sparcie, ale mam tego już dość!
    • Gość: Kolejarz Opole Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: 80.51.254.* 27.09.04, 06:40
      Kibice Kolejarza Opole gratulują wspaniałej postawy w Tarnowie
    • Gość: sebalig Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: 195.205.44.* 27.09.04, 07:13
      Dla zawodników,trenera, prezesa i wszystkich miłosników zuzla we Wrocławiu
      wielkie brawa!!!!!!!!Srebro przy takim pechu , jaki przydarzył sie w tym
      sezonie to WIELKI SUKCES!!!!BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!
      A swoją drogą ciekaw jestem ile zapłacił Pan prezes Rafinerii sędziemu, za
      prace agrotechniczne na torze (może i Karwan sie dołożył)? I gdzie lezy ta
      wiocha Tarnów (znam jedną pod Ząbkowicami, ale to cyba nie ta)?

SPARTA Mistrz, Mistrz, Mistrz!!!!!!!
      • Gość: DAREK Z BYDGOSZCZ GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 09:51
        TAKICH EMOCJI DAWNO NIE WIDZIAŁEM PRZED MECZEM MÓWIŁEM ZE BEDZIECIE
        PRZEGRANI ALE SIE POMYLIŁEM TU WY W Y G R A L I Ś C I E !! Z TAKIM
        SKŁADEM TO NIESAMOWITE DOKOPALIŚCIE GOLLOBOM TAK I POZOSTAŁYM UNIA TARNÓW
        PODOBNO BOGATY KLUB ?? A TAK MUSIAŁ SIE NAMĘCZYĆ Z WAM NO I TEN SZCZUR
        GOLOB BRAWO!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS . TAK BARDZO BYM CHCIAŁ MIEĆ TAKICH ZAWODNIKÓW W POLONI JAK
        MIŚKOWIAK TO WIELKI SKARB !!!!!
        • Gość: KibicP. Re: GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 13:19
          Przykro mi to pisać, ale ja też jestem z Bydgoszczy i niestety w moim mieście
          mieszkają takie proste wieśmaki!!! Burolu jeden pewnie nosisz dresy, co?
          Wypowiadaj isę za siebie, a nie za Bydgoszcz - żal ci dupę ściska, że Gollob
          odszedł? Inni potrafią z tym żyć, a Ty byś chciał ich skopać??? GRATULACJE DLA
          UNII TARNÓW - MISTRZÓW POLSKI 2004!!!
          • Gość: yooooo Re: GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 14:35
            ćwoku - po co sie wypowiadasz o sprawach o których nie masz zielonego
            pojecia... może wypowiesz się o ostatnim meczu swoich asów z Bydgoszczy?
            odpie.... sie od Wrocławia buraku !!!!!!!!!!
          • Gość: mike Re: GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.ppp.dion.ne.jp 27.09.04, 16:52
            Do kibicP czy jak Ci tam pedale. Idz juz juz swoja droga.
            • Gość: KibicP. OOOO..Panowie - niemoc widzę!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.04, 17:34
              Do Mike i yoooo:
              Panowie nie macie już argumentów do dyskusji i wyzywacie mnie od ćwoków i
              pedałów??? No super...
              Uruchomcie w końcu rozumki i napiszcie coś kreatywnego!
              no i jeszcze uświadomcie mi o jakich to sprawach nie mam pojęcia. Odnośnie
              meczu w Leszne: przegrali i koniec. Można się z nich (żużlowców bydgoskich)
              dzisiaj pośmiać - ALE PANOWIE - CZY KTOŚ Z BYDGOSZCZAN MÓWIŁ PO MECZU,ŻE UNIIA
              LESZNO MA WIĘCEJ KASY LUB WIRAŻ BYŁ ZA WĄSKI?????????????????????????
              Pozdrawiam.
      • Gość: SPEEDWOMEN SEBALIG TY BURAKU!! IP: *.is.net.pl / *.is.net.pl 27.09.04, 12:14
        Gdybyś uczył sie goegrafii to wiedział byś gdzie leży MIASTO TARNÓW.
        UNIA TARNÓW MISTRZAMI POLSKI!!!!
      • Gość: polak Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 27.09.04, 18:02
        ta wiocha lezy w polsce - nie na ukrainie skad pochodzisz - sprawdz metryke po
        wypowiedzi miejsce pochodzenia jakas wiocha pod lwowem
    • Gość: llcoolszewcu Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 07:57
      To co odwalil Hancock skresla go jako zawodnika i nie ma zadnego wytlumaczenia
      takiego postepowania!!!!!!!!!!!!Dla mnie jestescie mistrzem!!!!!!!!!!!!
    • Gość: kibic z Tarnowa Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.lurgi.pl 27.09.04, 08:21
      Gratulacje dla zwycięzców i dla pokonanych. Wrocław - macie super drużynę a
      Misiek był fantastyczny. Dzięki za wspaniały mecz. Pozdrawiam wszystkich kibiców
      • Gość: mike Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ppp.dion.ne.jp 27.09.04, 16:58
        Czlowieku, czemy Wy tam u Was w Tarnowie wiecej takich nie ma. Caly rok
        napadacie na wszystko co nie zaczyna sie na "T", a teraz macie w gaciach, ze
        kazdy ma w gleboko w d..e Wasze mistrzostwo. Kiedy ta ca;a azjatycka czesc
        Polski w koncu znormalnije? Ja juz chyba tego nie doczekam.
    • Gość: yan Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ifd.uni.wroc.pl 27.09.04, 08:56
      Dziadostwo czy wyrachowanie ? Za taki numer trudno szanowac tego Ruske a o
      Hanckoku nie ma nawet co mowic. Co przeszkadzalo by mu kazac przyjechac na tak
      wazny mecz chocby trzy dni wczesniej ? Liga amerykanska ... ?
      • Gość: mike Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ppp.dion.ne.jp 27.09.04, 17:00
        Tlumcze mlodszemy koledze. Za nie staweinie sie na indywidualnych mistrzostwach
        USA traci sie licencje. Kumasz juz kolego?
    • Gość: toruń Brawo WTS. IP: 62.87.161.* 27.09.04, 09:04
      Szkoda, szkoda, szkoda.
    • Gość: tz4 Atlas mistrz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 09:42
      Gratulacje z Czewy, dla nas to Wy jesteście mistrzami!!!
    • Gość: Stanisław Leszczyn Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 10:27
      Indolencja organizacyjna Pana Ruski spowodowała, ze ci młodzi chlopcy nie moga
      cieszyc sie ze złotego medalu na jaki z pewnoscią zasłuzyli.
      Rusko chce prowadzic reprezentacje a nie umie zadbać o własną druzyne.
      • Gość: ukiwts Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ks.k.pl / 80.53.160.* 27.09.04, 13:07
        panie stanislawie glupis pan!
      • Gość: mike Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ppp.dion.ne.jp 27.09.04, 17:02
        Stasiu - pieprzysz od rzeczy i jeszcze podpisujesz sie pod tym z imienia i z
        nazwiska. Ja juz widzialem roznych idiotow, ale Ty Stasiu zostales dzisiaj moim
        championem.
    • Gość: Tymon 71 Hancock do wymiany!!!!! IP: *.kom / *.kom-net.pl 27.09.04, 11:52
      kolejny słaby sezon,niemożna na niego liczyc w 15-tych wyścigach a nadodatek
      wolał zostać w USA(napewno tak było a nie opóźnienie samolotu)W GP jest 3 a w
      lidze ma jedną z gorszych średnich zawodników obcokrajowych.Wstyd,mam nadzieje
      że Rusko nie popełni poraz kolejny błędu zatrudniając pana z usa .Jonsson do
      Wts-u!!!!!!!!!
      • gelu Re: Hancock do wymiany!!!!! 27.09.04, 13:27
        Przede wszystkim: ogromne brawa i gratulacje dla całej drużyny! Gratuluje
        wspaniałej postawy. Po wczorajszym meczu, nawet moi znajomi, którzy nie
        interesują się żużlem, zostali fanami naszej drużyny!!!

Co do zmian personalnych, bo od tego tematu uciec nie sposób - Hancock zawiódł.
        Niestety nie po raz pierwszy, tylko po raz kolejny. Już parę razy zdarzyło się
        tak, że w ważnym meczu go nie było. Nie widzę powodu, dla którego miałby dostać
        szansę występów w naszej drużynie w przyszłym sezonie.

Gdyby zatrudnić Hancocka, trzeba by zrezygnować z jednego z naszych 6
        wspaniałych (ja do jeżdżacej piątki dodaję jeszcze Drabika - za obecność w
        parkingu i wsparcie psychiczne, radą itd.). A to się zdarzyć nie może!

W przyszłym sezonie jeżeli w ogóle kontraktować obcokrajowca, to tylko kogoś,
        kto walczy z zaangażowaniem i zdobywa punkty. Najlepszy byłby Jonsson,
        ewentualnie Bjaerre, choć chyba jeszcze ciut za młody jak na pewny punkt
        drużyny. Na pewno powinie to być ktoś, kto się sprawdził w Polskiej lidze.

Ale może rozważyć wariant bez obcokrajowca... (mamy 6 seniorów na przyszły
        sezon - 5 do jazdy i jeden rezaerwowy, na wypadek słabszej formy któregoś, lub
        odpukać - kontuzji).

No i juniorzy - koniecznie Roni Jamroży. Bogińczuk jakoś mi się nie widzi jako
        materiał na dobrego zawodnika. Z tego, co go do tej pory widziałem - chłopak
        boi się walki na łuku. Ja go w sumie rozumiem - sam też pewnie bym się bał. I
        dlatego nie jestem żużlowcem...

Dlatego jeśli chodzi o potrzeby transferowe, to przyjmując Bogińczuka na
        rezerwowego juniora nie potrzebujemy żadnych wzmocnień. Ewentualnie jeden
        junior zamiast Bogińczuka (ale nie żadna super gwiazda, która zajmie miejsce w
        składzie Jamrożemu). I ewentualnie Jonsson na obcokrajowca. I tyle, i skład na
        sezon 2005 gotowy. Taki skład, który będzie walczył, i taki - który my, kibice
        będziemy chcieli oglądać i oklaskiwać.

PS. Jeszcze jedno w tym przydługim poście. Do tej pory nie byłem specjalnym
        zwolennikiem Słabonia (głównie dlatego, że jak go sprowadzono, to zamknięto
        miejsce w składzie Zieji, który miał szansę rozwinąć się nie gorzej). Ale po
        tym co wczoraj pokazał, wola walki, zaangażowanie, i to załamanie po tak
        straszliwym pechu - to jest człowiek, którego chciałbym dalej widzieć w naszej
        drużynie.
        • gelu Re: Hancock do wymiany!!!!! 27.09.04, 14:34
          Sorry - pomyłka. Miałem na myśli Płuskę, a nie Bogińczuka - przejęzyczenie (#@%
          @$%!)
    • Gość: gość Beata Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: 217.153.44.* 27.09.04, 15:36
      Dzięki,jesteście chłopcy the best. To żadna satysfakcja dla Tarnowa wygrać z
      zespołem liczącym 5 zawodników.Niech się tak nie cieszą to ich ostatnie złoto.W
      przyszłym roku to Sparta będzie MISTRZEM.
      • Gość: Pimpuś Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: 81.219.224.* 27.09.04, 15:53
        Tarnów jest mistrzem i koniec! Wrocławianie byli blisko, bardzo blisko. WTS
        pokazał, ze można napędzić stracha nawet bez wielkich gwiazd i to się chwali.

Hancock. Tja... temat bez komentarza. Jednak trzeba było ściągnąć Iversena, jak
        ktoś tam w WTSie myślał, tak na wszelki wypadek, gdyby amerykanin nie dojechał.
        WTSowi zabrakło 7 - 8 punktów, pieprzonych oczek, które zrobiłby Hancock lub
        Iversen. Może układ kolejek był pechowy bo gdyby ostatnia odbywała sięwe
        Wrocławiu to dalibyśmy radę nawet w pięciu.
        Kto za Hancocka? Odpowiedź prosta: nikt z Ameryki, tylko ktoś z Europy, żeby
        nie startował w mistrzostwach USA.

Moralnie jesteśmy mistrzami? Bzdura! Przegrane złoto było w Toruniu (46:44) i
        w Bydgoszczy (46:44) i trzeba było wygrać choć raz w Częstochowie, tak jak
        zrobiła to Unia!

Kiedys, kiedy WTS budował "dream - team" złoto wymykało sie z rąk. Nie pomógł
        Ułamek, czy Cegielski i Hampel. Tarnowianie zrobili "pakę" i sie udało. Zdobyli
        złoto. Gratulacje!

Zresztą 2 miejsce nie jest takie złe. Częstochowianie, mistrz z zeszłego roku
        jest trzeci, a co maja powiedzieć toruńskie Anioły?

Pozdrowienia dla kibiców, tych zdrowo myślących i szowinistów też:)
        • Gość: KibicP. Gratuluję zdrowego rozsądku... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.04, 17:42
          No proszę, chylę czoła za odwagę.
          Muszę też przyznać, że faktycznie macie niezły zespół z perspektywami, co
          ważniejsze, ale po co te opinie typu "moralny mistrz polski"... szkoda, bo
          psują nastrój.
          Pozdrawiam.
    • Gość: WTSWTS krótka opinia o meczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 19:23
      Powiem krótko. Nie można gdybać co by było gdyby hancock był. Wykiwał on nas
      jak kiedyś Crump. Co do ostatnich lat to powiem, że Wrocław był pokszywdzony
      przez kontuzje. Chciałbym wiedzieć Kto jest taki odważny żeby powiedzieć, że
      jeśli Drabik nie mial by kontuzji to kto wtedy byłby pewien DMP. Oczywiście
      chyle głowe nad Tarnowem ponieważ te złoto to tak naprawde wywalczyla cała
      drużyna bo każdy pomagał sobie sprzętowo gdyby nie to, to nie wiem kto by wtedy
      zdobyl mistrza. Podsumowując to i tak Gratulacje dla WTSu, bo młodym składem i
      w 5 nie oddać prowadzenia do biegów nominowanych z takimi asami jak Unia to i
      tak jest wielki sukces. Racja zabrakło tego 6, albo nawet można powiedzieć że
      zabrakło maszyny Świderskiego która zniszczyla sie po jego upadku. Jeszcze raz
      gratuluje Uni tytułu i proszę Pana Rusko o zmienienie obcokrajowca, a skłąd to
      bym zostawil taki jaki jest tylko trzeba znaleźć nowych juniorków.
    • Gość: Damian Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 27.09.04, 22:15
      Gratulacje od Zielonej Góry, wstawalem z fotela, gdy wygrywaliscie ,pech
      Slabonia i jak zwykle Amerykanin zawalił jak w Zielonej Hamill-cos w tym
      jest,łza w oku sie kreciła gdy pokazywano urywkia tam jechał Kurmanek...
    • Gość: ro-ro Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 28.09.04, 07:20
      Szczere gratulacje dla Sparty, przyznaje, ze jestem tzw. telewizyjnym kibicem
      zuzla, ale nawet na podstawie relacji wizualnej musze pogratulowac heroicznej i
      bohaterskiej postawy piatce wroclawian, ktorzy pokazali, ze w krajowej obsadzie
      moga wykazac swoja wyzszosc nad zagranicznymi stranierii. Panowie, chyle czolo
      przed Wami i zycze (Ruskowi?)utrzymanie takiego teamu w przszlym sezonie.
      Dzieki za telewizyjne emocje?
    • Gość: wo Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.azoty.tarnow.pl 29.09.04, 08:09
      Mam wrażenie że ten tekst pisał ze łzami w oczach jakiś gorliwy fan Wrocławia.
      Od gazety ogólnopolskiej wypadałoby jednak oczekiwać obiektywizmu (niestety,
      niestety, niestety, niestety...)
      PS. Macie poważne problemy z dodawaniem - piszecie: Słaboń 4 (2,1,1,1...
      • Gość: cancro Re: Zajmij się pracą! IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 29.09.04, 18:51
        Czy twój szef wie, że zamiast zająć się pracą wypisujesz dredymały na forach?
        Co do gazety to artykuł pochodzi z lokalnego dodatku.
    • Gość: peterek Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.10.04, 02:46
      • Jonssona do wrocławia? IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Gość: KibicP. 27.09.2004 12:57
      ---
      • Re: UNIA THE BEST!!!! IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl
      Gość: kibol 27.09.2004 17:56
      ---
      • Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP:
      *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl
      Gość: java4 27.09.2004 06:26
      • Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: 81.219.226.*
      Gość: wts 27.09.2004 09:00
      • Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ks.k.pl /
      80.53.160.*
      Gość: ukiwroclaw 27.09.2004 13:04
      • Nic dodać, nic ująć! IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Gość: KibicP. 27.09.2004 13:04
      ---
      • Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: 195.205.44.*
      Gość: sebalig 27.09.2004 07:13
      • GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
      Gość: DAREK Z BYDGOSZCZ 27.09.2004 09:51
      • Re: GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Gość: KibicP. 27.09.2004 13:19
      • Re: GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
      Gość: yooooo 27.09.2004 14:35
      • Re: GRATULACJE Z BYDGOSZCZY !! IP: *.ppp.dion.ne.jp
      Gość: mike 27.09.2004 16:52
      • OOOO..Panowie - niemoc widzę!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Gość: KibicP. 28.09.2004 17:34
      • SEBALIG TY BURAKU!! IP: *.is.net.pl / *.is.net.pl
      Gość: SPEEDWOMEN 27.09.2004 12:14
      • Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl
      Gość: polak 27.09.2004 18:02
      • Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.ppp.dion.ne.jp
      Gość: mike 27.09.2004 16:58
      ---
      • Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP:
      *.neoplus.adsl.tpnet.pl
      Gość: Stanisław Leszczyn 27.09.2004 10:27
      ---
      • Gratuluję zdrowego rozsądku... IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Gość: KibicP. 28.09.2004 17:42
      ---
      ponieważ nie chce mi się wszystkich powyżej postów odrębnie komentować zrobię
      to zbiorczo...
      po pierwsze do mych "krajanów" z wrocławia (?) tzn. sebaliga, mike’a, wts’a,
      yooooo, ukiwrocławia itp.: nie wyrażajcie się jak bezwłosi młodzieńcy z
      bejsbolami i ptasim rozumkiem
    • Gość: peterek Re: Unia Tarnów - Atlas Wrocław 49:40. Atlas ze s IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.10.04, 02:52
      > którego prezes wszystko przy stoliczku załatwia!!! Całe szczęście mistrzostwa
      > nie załatwił!
      ciekawa teoria z ust zaślepionego kibica znad brdy który chyba wciąż nie widzi
      co wyczyniali panowie lewicowcy z ratusza, którzy tylko przy kasie byli lewi,
      czyżby tylko bydgoszcz nie słyszała o układzie bydgoskim??? a poza tym jak
      chcesz komuś zarzucać działania pozaprawne to nie wylewaj tu swej marnej żółci
      z owrzodzonej wątroby ale leć do prokuratury
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka