Dodaj do ulubionych

Nasze wróżby na Nowy Rok

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.04, 09:30
!!!!!!!!! ŻAŁOSNE !!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Abraham Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: 80.51.29.* 02.01.04, 10:30
      A Was to chyba jednak matka nie kocha!!!!! Jestescie
      zalosni!!!!!
      • Gość: Miki Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.net.kn.pl / *.kom-net.pl 02.01.04, 12:58
        O rany masakra! Do konca nie da sie tego przeczytac.
      • Gość: Lubin Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.01.04, 00:18
        Te Maciorowski a gdzie Kolega Brzozowski??? Widać chłopie żeś głupszy od nie go... Ech chłopaki kiedyś to się na was zemści!
    • Gość: Michael Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 02.01.04, 10:58
      Tak durnego tekstu w życiu nie czytałem. Boże, za co wam tam
      płacą?????
      • jacek.erazmus Re: Nasze wróżby na Nowy Rok 02.01.04, 18:22
        Mirek Maciorowski razem z Artkiem Brzozą robią za błaznów w dolnośląskim
        wydaniu Wyborczej. Ale nie ma co się martwić bo jak donoszą kibice Zagłębia
        Sosnowiec w śląskim wydaniu też klaunów nie brakuje. Pozostaje nam czekać aż
        będzie jakaś reforma w Gazecie albo słać maile do A. Michnika żeby zrobił w
        redakcji sportowej porządek ...
    • Gość: Srv Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.04, 12:06
      Co to ku... jest?! Beznadziejne.... kto to pisal? Co za debil
    • Gość: Szlachetny My ze śwagrem... IP: *.kghm.pl 02.01.04, 12:19
      obraźnia u nas większa... to byśmy lepiej napisali. A tak seri, to gratuluje "Gazecie" świetnej kondycji finansowej. Musi byc fenomenalna skoro stać Was na finansowanie takich idiotyzmów. Bereś ze Skoczylasem mają swój styl, a to "coś" to jakiś bełkot.
      • Gość: Aadam Re: My ze śwagrem... IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 04.01.04, 22:54
        Bereś ze Skoczylasem mają swój styl? Kolego, ty chyba tych dwóch
        pseudoliteratów czytasz w takim samym stanie w jakim oni te swoje wypociny
        piszą :))). A akcja mailowa do Michnika nic nie da. Adam zawsze miał sport
        gdzieś i glównie dlatego, że mu ta dziedzina absolutnie zwisa - "poziom"
        działów sportowych GW jest taki jaki jest. Nie tylko u Was czy na Śląsku. Salva
        z Kielc, Boroń z Krakowa i inii to też artysci słowa pisanego
    • Gość: Nieżyd Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.01.04, 12:36
      Żałosne to mało powiedziane. Panie Naczelny, niech Pan wywali tego dupka, co
      to pisał, a na jego miejsce przyjmie studenta polonistyki po pierwszym roku,
      poziom komentarzy na pewno się podniesie. No, chyba że to sam Pan, Panie
      Naczelny, to pisał. Panie Michnik, niech Pan wywali tego dupka Naczelnego, a
      na jego miejsce ... patrz wyżej.
    • Gość: tck Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.01.04, 12:51
      ŻNUJĄCA PROWOKACJA!! takie texty pisałem mając 14 lat!! wstyd!!
    • Gość: tck Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.01.04, 12:54
      żenująca prowokacja, tandetne "zarty", pachnie wsiowym dowcipem co 2 linijke.
      wstyd!!
      • Gość: joola Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.01.04, 13:05
        Oj trochę chyba przesadzacie. Po całorocznym pisaniu poważnych tekstów, takie
        laicikowe głupoty bardzo odprężają:) wiem coś o tym. Dlatego nie bądźcie tacy
        surowi dla redaktora. Teraz się narażę, ale niektóre fragmenty można uznać za
        śmieszne:D
    • Gość: Abraham Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: 80.51.29.* 02.01.04, 13:25
      Nie no jak mozna takie coś przepuścić!!!!!!! To jest jakaś bzdura!!!!!! Tan
      artykuł to jakieś fatalne nieporozumienie!!!! A ja czytałem Waszą Gazetę . . .
      czas z tym skończyć < -1 czytelnik w tym dniu> :P
    • Gość: lis Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: 80.51.29.* 02.01.04, 14:57
      tekst ten jest ponizej poziomu tego portalu - panowie redaktorzy - jak
      przepuszczacie takie teksty - jak to mowili inni - zalosne, a nie smieszne!!!
      Niektore teksty to glupsze niz te spod budki z piwem - trace szacunek do was
    • Gość: kosynier Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.04, 15:37
      Nie zawiodłem się - gdyby tego autora posądzono o talent dziennikarski, to
      facet siedziałby niewinnie! MACIOROWSKI - oszukujesz swojego pracodawcę!
      Myślałem, że GAZETA WYBORCZA nie zniży się do takiego "poziomu"!!!
      • jacek.erazmus Re: Nasze wróżby na Nowy Rok 02.01.04, 18:35
        Gość portalu: kosynier napisał(a):

> Nie zawiodłem się - gdyby tego autora posądzono o talent dziennikarski, to
        > facet siedziałby niewinnie! MACIOROWSKI - oszukujesz swojego pracodawcę!
        > Myślałem, że GAZETA WYBORCZA nie zniży się do takiego "poziomu"!!!

Jak Macior z Brzozą mieszał Cymanka czy kibiców Śląska z błotem wszyscy mu na
        forum bili brawo a teraz się okazuje że niektórzy przejrzeli na oczy ,lepiej
        późno niż wcale...
    • Gość: Igi Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: 5.3.1R* / *.cache.pol.co.uk 02.01.04, 15:38
      Ktos probowal byc smieszny...
    • Gość: Mika Jedno jest pewne jesli nikt nie rozumie oco chodzi IP: 80.51.29.* 02.01.04, 15:45
      w tym artykule ... to na pewno sie sprawdzi:)))
    • Gość: olo Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.04, 15:53
      Żałosne!!! A z Cymankiem wręcz niesmaczne. A Brzozowski nadal milczy. Dlaczego
      pan jeszcze nie przeprosił pana Cymanka za ohydne pomówienie. Pan red. wie o co
      chodzi. Wstyd!!!
    • Gość: andrzej o Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.01.04, 21:47
      cos panie mirku cieniutko z tym naszym sportem we wroclawiu
    • Gość: piguła Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.vapiti.com 02.01.04, 22:11
      Davids w Polarze?? Zwariowaliscie??????........ Przeciez on ma juz kontrakt w
      Inkopaksie...hehe ;)))
      • Gość: dodo Re: Nasze wróżby na Nowy Rok IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.04, 17:08
        Mnie to nawet smieszy, bo to niestety prawdziwy obraz naszych smiesznych dzialaczy
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka