Dodaj do ulubionych

Galeria Mody Ślubnej godna polecenia

24.12.11, 19:42
Witajcie! Odwiedziłam kilka salonów sukni ślubnej w Łodzi, lecz ostatecznie po długich poszukiwaniach, swoją wymarzoną suknię ślubną znalazłam w Zduńskiej Woli. Właściwie to w tym samym miejscu znalazłam również buty i inne dodatki. A sklep znalazłam zupełnie przypadkiem na Facebooku (dla zainteresowanych podaję link: www.facebook.com/pages/Galeria-mody-%C5%9Blubnej/194625273924804 )
Co najważniejsze, sukienkę udało mi się kupić bardzo tanio, bo akurat trafiłam na wyprzedaż kolekcji 2011. ;)
Obserwuj wątek
    • bedzieslub Re: Galeria Mody Ślubnej godna polecenia 06.12.12, 12:40
      Tez juz powoli zaczynam się rozgladac za suknia i poki co tylko jeden salon spelnil moje oczekiwania, to byla Lisa Ferrera na Piwnej. Suknie piękne, obsluga mila i co wazne- w loaklu jest cieplo. w innych sie wymarzlam, a ekspedientki sie narzucaly. Sukni jeszce nie kupilam ,bo musze sie rozejzrec porzadnie, ale mam wrazenie, ze tam wroce.
    • betty1000 Re: Galeria Mody Ślubnej godna polecenia 14.12.15, 12:50
      Ja szperam i myszkuje po internecie i znalezłam Fajny salon internetowy,byłam w paru salonach w Łodzi -oczywiście okolice ulicy Wschodniej bo tam tego sporo hyhyhyy ale mam wrażenie że większość sukni jest na jedno kopyto...ehh www.venika.pl/suknie_slubne-wedding_dresses.php#read w tym sklepie znalazłam inne sukienki tylko nie jestem przekonana czy będzie mi wygodnie,co myślicie o takich wąskich obcisłych długich sukienkach?? da się w tym normalnie chodzić?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka