Dodaj do ulubionych

Kurna, ręce precz od ulgi prorodzinnej !

15.10.10, 19:56
Minister finansów, aby załatać gigantyczną dziurę budżetową, będzie oszczędzał naszym kosztem. Jacek Rostowski chce pozbawić Polaków ulgi na dzieci oraz becikowego. Ma zamiar zabrać również ulgę internetową i inne odliczenia.
A obiecywano nam drugą Irlandię !!!

A przecież rząd namawia do rodzenia dzieci, ubolewa nad drastycznie spadającym przyrostem naturalnym.

Obserwuj wątek
      • evikon Re: Kurna, ręce precz od ulgi prorodzinnej ! 16.10.10, 14:23
        Sama już nie wiem co myśleć o tych ulgach, becikowych, zapomogach i.t.d.... Gdyby one trafiały tam gdzie trzeba i były wykorzystane we właściwy sposób to jestem całkowicie za utrzymaniem. Ale diabli mnie biorą gdy widzę jak becikowe idzie na wódę (dziecko może zje tyrochę pokaermu upitej mamusi sad ), albo zapomogę z opieki społecznej bierze rodzinka której dobrze się powodzi, ale oficjalnie rodzice są bezrobotni (pracują na czarno). Ludzie przecież na to idą MOJE pieniądze, moje podatki!!!!!!!!!!!!!!!!
        • darima_ka Re: Kurna, ręce precz od ulgi prorodzinnej ! 16.10.10, 17:05
          Ulgę prorodzinną odlicza się od podatku.
          Nic mi nigdy żadne Opieki Społeczne nie dały.
          Jedyną niesprawiedliwością jest to ,że becikowe i wszelkie ulgi
          dostaja takiej samej ci bogacze, i biedni w takiej samej wysokości.
          W krajach dużo od nas bogatszych dbałość o przyrost naturalny i wszelkie dodatki na dzieci
          są naprawdę wysokie, u nas tylko dużo się gada.
    • rena-ta49 Re: Kurna, ręce precz od ulgi prorodzinnej ! 17.10.10, 08:43
      Nie tylko na ulgę prorodzinną się zasadza min. finansów,ale i an inne tez
      www.sfora.biz/Koniec-z-ulgami-Fiskus-zabierze-nam-wszystko-a25110
      Ta ulga jest dla rodzin na pewno znacząca w budżecie , bo to około 1,200 zł inne jak ulga na net , to sprawy raczej groszowe, a jednak .
      • darima_ka Re: Kurna, ręce precz od ulgi prorodzinnej ! 17.10.10, 10:49
        Głównie chodzi mi o to że nawołuje się do rodzenia dzieci ,ze mały jest przyrost a społeczeństwo się starzeje,
        a jakie warunki się rodzinom stwarza do wychowania tych dzieci?
        Rozsądni rodzice zdają sobie sprawę z tego, że to dziecko poza odżywianiem
        trzeba ubrać ,ale i wykształcić.
        Nie sztuką jest wychować jełopa do łopaty , bo to najkrótsza droga.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka