Dodaj do ulubionych

Komorowski w/g TNS 39%

01.05.15, 13:35
Bronisław Komorowski znacznie traci.
Wynika z niego, że poparcie dla Bronisława Komorowskiego spadło w ciągu prawie miesiąca o 7 punktów procentowych i wynosi obecnie 39 proc.

Wygrażanie pięścią i niekontrolowane wrzaski przynoszą efekty!
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Komorowski w/g TNS 39% 01.05.15, 17:05
      Martwi mnie troche fakt, ze wielu ludzi czerpie swoja wiedze z tvp, tvn, polsatu i z innych rezimowych mediow.
      Moja przyjaciolka jest wlasnie w Krakowie... powiedziala mi przed wyjazdem, ze kiedy oglada tutaj wiadomosci w polskie tv to jej sie niekiedy niedobrze robi i wylacza to zeby tego belkotu nie sluchac, ale... wsrod jej znajomych w Polsce, Komorowski ma poparcie, nawet jej rodzice popieraja go... poza tym powiedziala mi dzisiaj, ze nie dyskutuje w temacie, bo nie chce sie denerwowac... jej punkt widzenia jest inny, w koncu mieszka w Niemczech od 1981 roku.
      • rena-ta49 Re: Komorowski w/g TNS 39% 02.05.15, 11:39
        Definicja jest prosta: orędzie jest wtedy, gdy PBK ma do przeczytania min 2 kartki A4. Mniej tekstu to wystąpieniesmilesmile
        poza tym Orędzie prezydent RP wygłasza przed Zgromadzeniem Narodowym i tylko tam,te Orędzie przypominało mi tow. Wiesława.
      • rena-ta49 Re: Komorowski w/g TNS 39% 07.05.15, 06:51
        al-szamanka napisała:

> Tak z ciekawości wzięłam udział w kilku glosowaniach netowych. Komorowski jest
        > w każdym na szarym końcu z najwyżej 2% poparcia.

Rządowe sondażownie pompują poparciesmile
        • m.maska Re: Komorowski w/g TNS 39% 07.05.15, 11:52
          rena-ta49 napisała:

> al-szamanka napisała:
          >
          > > Tak z ciekawości wzięłam udział w kilku glosowaniach netowych. Komorowski
          > jest
          > > w każdym na szarym końcu z najwyżej 2% poparcia.
          >
          > Rządowe sondażownie pompują poparciesmile

Zachowanie kandydata raczej nie wskazuje na pewnosc siebie... on zapewne zna prawdziwe wyniki - chociaz, moze i przed nim je ukrywaja, zeby sie nie zalamywal i "walczyl"...
          • czarek_sz Re: Komorowski w/g TNS 39% 07.05.15, 12:41
            Komoruskiemu wygraną może dać tylko PKW ręcznie sterowana przez WSI a te przez Moskwę która wcześniej wezwała polską PKW na dywanik i poinstruowała te komunistyczne skamieliny co robić jak reagować w sytuacjach podbramkowych. Brąk Komoruski wie o tym doskonale dlatego ryj stale ma uśmiechnięty - nawet gdy grozi ludziom że ich załatwi ciupagą i wyzywa od brudasów. Mimo to polactwo i tak włazi mu w zad bo robactwo już tak ma że bez g...a ani rusz smile
            • rena-ta49 Sondaż SLD 07.05.15, 18:22
              "Remis na trzy dni przed I turą. 36 procent dla Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego - taki jest wynik wewnętrznego sondażu, jaki zamówił Sojusz Lewicy Demokratycznej, do którego dotarł portal niezalezna.pl. Kandydatka tej partii uzyskała wynik 6-procentowy. "
              niezalezna.pl/66795-remis-liderow-na-koncowce-kampanii-sensacyjny-sondaz-sld
              https://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/66795953271431013181.jpeg
              • m.maska Re: Sondaż SLD 07.05.15, 18:31
                rena-ta49 napisała:

> "Remis na trzy dni przed I turą. 36 procent dla Andrzeja Dudy i Bronisława Komo
                > rowskiego - taki jest wynik wewnętrznego sondażu, jaki zamówił Sojusz Lewicy De
                > mokratycznej, do którego dotarł portal niezalezna.pl. Kandydatka tej partii uzy
                > skała wynik 6-procentowy. "
                > niezalezna.pl/66795-remis-liderow-na-koncowce-kampanii-sensacyjny-sondaz-sld
                > https://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/66795953271431013181.jpeg

woooooooow, z 65% na 36% to rzeczywiscie osiagniecie... a potem jeszcze tylko dwa tygodnie
                Mam nadzieje, ze spoleczenstwo wystawi mu rachunek za to w jaki sposob sprawowal urzad prezydenta...
                • czarek_sz Re: Sondaż SLD 07.05.15, 18:42
                  Jeśli wygra Duda to w prorządowych będzie miał przekichane, od samego początku. Machina d/s zwalczania i obrzydzania Dudy ruszy pełną parą, Już od pierwszego dnia urzędowania. Tak by jesienne wybory do Sejmu PO wygrała w cuglach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka