Dodaj do ulubionych

Wstajesz i gowno wiesz:TVN24

27.11.15, 07:05


Od dawna twierdzę, że TVN24.pl to nie jest stacja informacyjna tylko rozrywkowa. Wystarczy obejrzeć przez 30 minut CNN, BBC, Al Jazeerę, Fox News i TVN24 aby dostrzec różnicę.

Tam poważne programy INFORMACYJNE.

Tu połowa głupkowatych reportaży o dupie Maryni.I znowu Fakty TVN potwierdziły tą tezę dobitnie i dały czadu w sprawie wizyty Andrzeja Dudy w Chinach.

Wizyta niezwykle ważna, tam trwają właśnie rozmowy, które mogą być przełomowe dla znaczenia Polski w Eurazji. Możemy być hubem, docelowym miejscem Szlaku Jedwabnego. O tym jest cała wizyta Prezydenta Polski w Chinach.Co na to Fakty TVN? Dały reportażyk jednego ze swoich śmieszków na sam koniec programu, z którego dowiedzieliśmy się o wizycie w Chinach. Oto co było tam ważne według Faktów:

– Prezydent Duda ślizgał się na chińskim murze, bo był lód. A mógł zapytać jakiegoś polskiego eksperta od Chin, on by mu powiedział, że tam jest ślisko!

– Gdy mówił (nieważne co mówił, zagadał to Maciej Mazur, bo po co dawać słowa Prezydenta skoro może je omówić „bardzo dowcipnie” tefałenowski śmieszek) to Chińczycy robili mu zdjęcia. O zobaczcie na ten kadr z sali, wszyscy z telefonami robią zdjęcia!

– Dziecko które przyszło machać flagą na cześć Polaków, pomyliło Poland z Holland – łahahaha, ale śmiesznie! xD

– O i jeszcze raz pokażemy jak się Prezydent ślizga. Łojezusicku, ale by było jakby wyglebił!

.To jest stacja, która sama siebie nazywa „informacyjną”.

A ja się Was drogi TVN-ie pytam, jaka jest wartość informacyjna tego reportażu? Czego się dowiedzieliśmy? O czym nas poinformowaliście? Co opowiedzieliście o tematyce wizyty polskiego Prezydenta w Chinach?

Jak chcecie pełnić rolę stacji INFORMACYJNEJ, to do cholery informujecie. Albo zmieńcie nazwę programu na „Śmieszki”.Przyzwyczajacie od lat swoich widzów, że polityka to pyskówki w „Kropce nad I„, zabawne riposty w „Kawie na ławę„, ostry język w Waszych reportażach, gdzie zawsze wybieracie najbardziej wulgarne wypowiedzi z kilkunastu godzin pracy kilkuset osób.

Pokazujecie ludziom jakieś infantylne pseudozabawne reportaże o „kulisach polityki na luzie” i jednocześnie to jest cała treść Waszych programów. Albo pyskówki, albo opinie, albo dowcipy. A informacja? Przy okazji czasem się trafi ale zawsze koniecznie z omówieniem tejże.

I Wy się jeszcze dziwicie, że oglądalność telewizji spada, a młode pokolenie czerpie dla siebie informacje już tylko z Internetu? A skąd ma brać, jak u Was tylko pierdoły lecą. Chcieliście wychować sobie widza-przygłupa. Częściowo Wam się udało, bo są ludzie którzy z braku czasu są skazani na Wasze codzienne 30-minutowe streszczenia dnia i w efekcie w plebiscycie na „Wydarzenie roku”, dwukrotnie wygrywa… mama Madzi a w TOP3 jest usunięcie piersi przez Angelinę Jolie. Faktycznie. Wydarzenia roku.
Ale nie przewidzieliście, że będzie też gigantyczna grupa ludzi, którzy z braku rzetelnej informacji w telewizji, zaczną szukać jej gdzie indziej.

Telewizja odchodzi do lamusa. Telewizja informacyjna umiera na własne życzenie ledwo osiągnąwszy pełnoletność.

I nikt po Was nie zapłacze. Nikt, bo to co serwujecie jest tak marne, że nie będzie żadnej straty dla dostępu do informacji.


Czytaj także:

Virtual Insanity czyli czym wolno straszyć i kto się najbardziej boi?Virtual Insanity czyli czym wolno straszyć i kto się najbardziej boi? Jarosław Kaczyński powtórzył za kilkoma gazetami oraz międzynarodowymi instytucjami, że "uchodźcy mogą przynieść do Europy choroby". W […]
77 nie agitujących i 1 skandaliczny agitator77 nie agitujących i 1 skandaliczny agitator 1. Niesamowity zgrzyt na koncercie, bo Paweł Kukiz "agitował"! W trakcie swojego występu powiedział "Napisałem tę […]
Wydarzenie roku 2013 wg TVN24Wydarzenie roku 2013 wg TVN24 I oto jest! Elita elit, najznamienitsi synowie narodu polskiego, mądrzy, światli, młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków dokonali […]
Jarosław K. – Król HejterówJarosław K. – Król Hejterów 1. Ofiara Hejterów Jest taki jeden Jarosław, który ma obsesję na punkcie hejtów. W zasadzie to co drugi z nim wywiad do tego […]

dziennikarstwo dziennikarze Fakty telewizja TVN24
Wszystko na świecie jest logiczne, a jeśli logiczne nie jest to ktoś nam logicznie wytłumaczy że jednak jest.
www.zelaznalogika.net/stacja-informacyjna-z-ambicjami-24-godzinnej-telewizji-rozrywkowej/"zagraniczne media" o Polsce Andrzej Duda Bronisław Komorowski dezinformacja Donald Tusk dziennikarstwo ekonomia Ewa Kopacz faszyzm Gazeta Wyborcza hipokryzja Janusz Palikot Jarosław Kaczyński kampania wyborcza kibice kościół Lech Kaczyński lemingoza lewica manipulacja Marsz Niepodległości media natemat.pl Niemcy patriotyzm Paweł Kukiz PiS PO podatki Polska propaganda Radosław Sikorski Rosja Rząd Smoleńsk Tomasz Lis TVN24 Twój Ruch Uchodźcy UE Ukraina Uważam Rze wybory Wywiad ŻL zagranicoTelewizja odchodzi do lamusa. Telewizja informacyjna umiera na własne życzenie ledwo osiągnąwszy pełnoletność.

I nikt po Was nie zapłacze. Nikt, bo to co serwujecie jest tak marne, że nie będzie żadnej straty dla dostępu do informacji.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka