Dodaj do ulubionych

Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali?

08.09.18, 08:43
45 lat chce z ludzi robić niewolników i Polaków poniżać.
Janda: Przez 45 lat dorosłego życia mam problem ze znalezieniem gosposi
dorzeczy.pl/kraj/76369/Janda-Co-rano-budze-sie-i-zastanawiam-co-mi-jest-A-to-Polska.html
https://pbs.twimg.com/media/DmfoqwOWwAIrSFq.jpg
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali? 08.09.18, 09:59
      komentarze pod art mowia za siebnie,jak postrzegana jest "Kryska".
      Glosny dzwon bo pusty- chyba pasuje.
      Sadzac po jej wypowiedziach, wypowiedziach Olbrychskiego, Pszoniaka- i kilku innych - z talentem- tak jak z glosem ;kiedys sie konczy.....Jej potrzebny wlasny teatr ,zeby grala dla swojej publiczmosci...ja pie...le....;-D
      • al-szamanka Re: Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali? 08.09.18, 11:33
        a74-7 napisał:

> komentarze pod art mowia za siebnie,jak postrzegana jest "Kryska".
        > Glosny dzwon bo pusty- chyba pasuje.
        > Sadzac po jej wypowiedziach, wypowiedziach Olbrychskiego, Pszoniaka- i kilku in
        > nych - z talentem- tak jak z glosem ;kiedys sie konczy.....Jej potrzebny wlasny
        > teatr ,zeby grala dla swojej publiczmosci...ja pie...le....;-D

Hmm, czy ten talent w ogóle był - oto jest pytanie. Komuniści wypromowali ich na gwiazdy i kazali wierzyć, że mają talent... a taki Olbrychski np. swoich rol nie gra, on je rzęzi! I nawet rzężenie wychodzi mu sztucznie.
        • rena-ta49 Re: Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali? 08.09.18, 13:15
          al-szamanka napisała:

> a74-7 napisał:
          >
          > > komentarze pod art mowia za siebnie,jak postrzegana jest "Kryska".
          > > Glosny dzwon bo pusty- chyba pasuje.
          > > Sadzac po jej wypowiedziach, wypowiedziach Olbrychskiego, Pszoniaka- i ki
          > lku in
          > > nych - z talentem- tak jak z glosem ;kiedys sie konczy.....Jej pot
          > rzebny wlasny
          > > teatr ,zeby grala dla swojej publiczmosci...ja pie...le....;-D
          >
          >
          > Hmm, czy ten talent w ogóle był - oto jest pytanie. Komuniści wypromowali ich n
          > a gwiazdy i kazali wierzyć, że mają talent... a taki Olbrychski np. swoich rol
          > nie gra, on je rzęzi! I nawet rzężenie wychodzi mu sztucznie.
          >
          >

No,sławę zdobyła prawie jak Sharon Stonesmilesmile
          Aktorka jednej roli-w Człowieku z żelaza
      • rena-ta49 Re: Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali? 08.09.18, 13:09
        a74-7 napisał:

> Sadzac po jej wypowiedziach, wypowiedziach Olbrychskiego, Pszoniaka- i kilku in
        > nych - z talentem- tak jak z glosem ;kiedys sie konczy.....Jej potrzebny wlasny

Podatnicy na jej teatrzyk prywatny dawali kasę, teraz się skończyło.
        Przywykła do atencji komuszych widzów,Janda osiąga w swoich wywodach poziom Wałęsy.
      • rena-ta49 Re: Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali? 08.09.18, 13:38
        a74-7 napisał:

Już za komuny polskie kobiety nie chciały być zaszczycone sprzątaniem u tej "wybitnej aktorki"?
        • rena-ta49 Re: Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali? 08.09.18, 13:41
          rena-ta49 napisała:

> a74-7 napisał:
          >
          > > komentarze pod art mowia za siebnie,jak postrzegana jest "Kryska".
          > > Glosny dzwon bo pusty- chyba pasuje.
          > > Sadzac po jej wypowiedziach, wypowiedziach Olbrychskiego, Pszoniaka- i ki
          > lku in
          > > nych - z talentem- tak jak z glosem ;kiedys sie konczy.....Jej potrzebny
          > wlasny
          > > teatr ,zeby grala dla swojej publiczmosci...ja pie...le....;-D
          >
          > Już za komuny polskie kobiety nie chciały być zaszczycone sprzątaniem u tej "wy
          > bitnej aktorki"?

Dodatkowo wredny Kaczyński pochował wszystkie gosposiesmilesmile
      • rena-ta49 Re: Już 45 lat temu się na niej ludzie poznali? 08.09.18, 14:30
        a74-7 napisał:

> To bardzo patriotyczne zatrudnic ukrainke za polowe cenysmile

O jakich patriotach mówisz,elyty i patriotyzm ?
        Pamiętasz aferę Wojewódzkiego i Figurskiego? Ich stać tylko na pogardę dla ludzi!
        www.pomponik.pl/plotki/news-wojewodzki-przez-afere-z-ukrainkami-straci-600-tys-zl,nId,621618

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka