Dodaj do ulubionych

Pedofil, to pedofil, bez względu na zawód!

09.10.18, 07:26
I śmiem twierdzić ,że najwięcej ich w domach rodzinnych,szkołach
Zaledwie dwutygodniowe dziecko walczy o życie po tym jak zostało zgwałcone przez 25-letniego łachudrę w Irlandii Północnej. Miejscowa policja nie podaje danych oprawcy. Ciekawe dlaczego?
www.bbc.com/news/uk-northern-ireland-45757510
Obserwuj wątek
       • czarek_sz Re: Pedofil z Zielonej Góry 10.10.18, 22:22
        Reniu kościół to ostatnia instytucja która cieszy się dużym autorytetem wśród społeczeństwa dlatego tak zajadle atakowana jest przez lewactwo na wszelkie sposoby. Przez to samo lewactwo które po cichu popiera pedofilię oraz wszelkiego rodzaju zboczenia i patologie seksualne.
        • rena-ta49 Re: Pedofil z Zielonej Góry 11.10.18, 11:04
         czarek_sz napisał:

         > Reniu kościół to ostatnia instytucja która cieszy się dużym autorytetem wśród s
         > połeczeństwa dlatego tak zajadle atakowana jest przez lewactwo na wszelkie spos
         > oby. Przez to samo lewactwo które po cichu popiera pedofilię oraz wszelkiego ro
         > dzaju zboczenia i patologie seksualne.


         Oczywiście,nie kto inny jak lewactwo zajadle broni pedofila Polańskiego,nie kto inny jak autorytet lewactwa Hartman proponował związki kazirodcze,a Palikmiot chciał pozwolenia na seks z 13-latkiem.Jak inaczej to nazwać jak nie pedofilią?
         • rena-ta49 Re: Pedofil z w domu rodzinnym! 18.11.18, 08:37
          W akcję poszukiwawczą 12-letniego Daniela z Podkarpacia zaangażowało się około tysiąca osób. Chłopiec odnalazł się w lesie z psem, który ogrzał go własnym ciałem. Ale w tej sprawie nie ma happy endu. Zniknięcie 12-latka było prawdopodobnie ucieczką z domu. Jego ojciec usłyszał zarzuty dot. m.in. molestowania seksualnego.
          www.poszukiwanimagazyn.pl/ojciec-odnalezionego-12-latka-mial-molestowac-seksualnie-jedno-z-dzieci-uslyszal-zarzuty.html
          • rena-ta49 SB wiedziało o skłonnościach ks. Jankowskiego 04.12.18, 14:27
           Ks. Henryk Jankowski. Pedofil, o którym - jak się okazuje - wszyscy wiedzieli, że był pedofilem. Ale (prawie) nikt nie zrobił nic, by nie wykorzystywał i nie krzywdził dzieci.
           wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24228640,sekret-swietej-brygidy-dlaczego-kosciol-pozwalal-ksiedzu-jankowskiemu.html

           W 2005 r Latkowski zrobił film pt"Pedofile"
           latkowski.com/filmy/pedofile
           Jankowski był chroniony przez SB?

           "Kreacja afery pedofilskiej przy wieloletniemu zmilczaniu przez media, a teraz przerzucaniu na Kościół? Gdzie także byliście wtedy? Co zrobiliście po filmie Pedofile? Co ze znanym reżyserem? Ksiądz Jankowski, spokojnie, a co z nim? Kiedy o nim tekst?"
           twitter.com/LatkowskiS/status/1069699279210434560
           • rena-ta49 Re: SB wiedziało o skłonnościach ks. Jankowskiego 04.12.18, 14:31
            PEDOFILE
            FILMY
            04.05.2016
            Jedną z bohaterek filmu jest niespełna 16-letnia dziewczynka. Opowiada Latkowskiemu swoją historię siedząc po kolejnym zatrzymaniu w komisariacie na Dworcu Centralnym w Warszawie.

            Pedofile - film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego.
            Czas 90 minut, 2005            Pedofile - MOCNY DOKUMENT

            Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował potępi go za oskarżenie prałata.
            Mężczyzna w samochodzie, nie licząc dziennikarzy, policjantów i prokuratorów, jest jedną z nielicznych osób, które występują w filmie z nie zamaskowaną twarzą.

            Wykorzystywanie seksualne "nielatów" (tak nazywane są na ulicy osoby poniżej 15. roku życia) zaczyna się wcześnie. Jedną z bohaterek filmu jest niespełna 16-letnia dziewczynka. Opowiada Latkowskiemu swoją historię siedząc po kolejnym zatrzymaniu w komisariacie na Dworcu Centralnym w Warszawie. Jest filigranowa, seks za pieniądze uprawia od 12. roku życia. Mówi otwarcie, ze szczegółami, nie wiedząc, że jej spowiedź rejestruje kamera. Latkowski często nie informował rozmówców, a zwłaszcza pedofili, policjantów i funkcjonariuszy "tajnych służb", że są nagrywani. Z tego, co mówią wyłania się dramatyczny obraz niemocy. Szczególnym problemem jest działalność pedofili w internecie. Latkowski zorganizował prowokację, umawiając się przez internet z pedofilem na warszawskim Ursynowie. Mężczyzna wyłonił się z mroku. Rozmawiał z ekipą, potem uciekł. Materiał z prowokacji Latkowski chciał od razu przekazać policji. Pogotowie policji z ociąganiem przyjęło zgłoszenie, ale nie podjęto żadnych działań.

            Latkowski sfilmował nieletnie męskie prostytutki w Warszawie przy ul. Żurawiej. Widać jak młodzi chłopcy lubieżnymi gestami sugerują seksualne usługi. Na Żurawiej ekipa filmowa została dwukrotnie zaatakowana. Dobrze zbudowany mężczyzna usiłował dostać się do samochodu Latkowskiego. Ponieważ drzwi były zamknięte, poprzestał na złamaniu lusterka. Reżyser zawiadomił o napaści policję. Chwilę później napastnik zadzwonił na jego poufny numer proponując ugodę. Zapytany, skąd zna numer, nie potrafił odpowiedzieć. Policja zakwalifikowała zajście jako kolizję drogową.

            Alex Kłoś: Dlaczego zabrałeś się za ten temat?

            Sylwester Latkowski: Pomysł pojawił się, gdy robiłem dokumentację do filmu o polskiej mafii. Jeden z oficerów CBŚ powiedział: "Przez pewien czas byłem przy śledztwie rozpracowującym pedofili. To byłaby dla pana historia. Ale tego pan nie zrobi. Nikt na to nie pozwoli". Dostałem z kierownictwa TVP zgodę na realizację "Polskiej mafii", ale uznałem, że ważniejszy jest temat pedofilii. Na początku TVP nie była zainteresowana. Wszystko zmieniło się po tym jak wybuchła sprawa Samsona. Wtedy dostałem pieniądze na film - głównie dzięki Ninie Terentiew i Piotrowi Gawłowi, który dziwił się, że mam problem z realizacją filmu.

            Od czego zacząłeś?

            Od sprawy pedofili z Dworca Centralnego w Warszawie. Sprawa jest niby zakończona, akty oskarżenia zostały wniesione do sądu. Dano mi sygnał, bym zainteresował się tą sprawą. To był pierwszy trop. Okazało się, że byliśmy pierwszymi ludźmi z mediów, którzy rozmawiali z podejrzanymi w tej sprawie. Doszło do szokującej sytuacji. Mój informator przyznał się przed kamerą do rzeczy, do których nie przyznał się przed sądem. Przyznał się do winy. Czuł się przy tym bezkarny.

            Pracowałeś nad filmem rok. Miałeś sporo czasu.

            Drążyłem temat. Dostawałem masę maili, jeździłem po Polsce, odkrywałem kolejne nazwiska, tropy, miałem dziwne spotkania. Ludzie bali się, że są śledzeni, obawiając się podsłuchu rozbierali na części telefony komórkowe. Spotykałem się ze śledczymi - czego nie ma w filmie - którzy próbowali prowadzić sprawy pedofili. Nic z tego nie wychodziło, bo gdy zbliżali się do znanej osoby, sprawie "ukręcano łeb". Mój notatnik pęczniał.

            Służby specjalne, podsłuchy, znani ludzie. Jaki to ma związek z pedofilią?

            Pedofili często werbowały służby specjalne jako agentów. Dla nich to najbardziej atrakcyjny łup. Tacy ludzie nie mogą odmówić współpracy. W zamian są chronieni, czyli bezkarni. Agentów tajnych służb się nie ujawnia. Nie mówimy o pionkach, tylko o ludziach wysoko postawionych. Z drugiej strony młodzi chłopcy z Centralnego nie świadczyli usług tylko tym, którzy zostali oskarżeni, ale i wielu innym. Padają znane nazwiska, m.in. reżysera, który wysyłał umyślnego po chłopców na dworzec. Natrafiłem na ślad chłopca, który uprawiał z tym panem seks. Miał jednak już skończone 15 lat. Nie jesteśmy w USA, gdzie ten pan byłby uznany za pedofila.

            Inna grupa nacisku to geje. W środowisku gejowskim była kiedyś moda na branie chłopca dla "fanu" - tak na kilka razy. Dla gejów, szczególnie starszych i prominentnych, to temat tabu. Generalnie pedofilia jest "ponadpartyjna". Obowiązuje zasada solidarności ponad podziałami.

            Nie boisz się, że dałeś się wmanewrować, poszedłeś za plotką, robisz komuś krzywdę?

            W filmie wskazuję na system przyzwolenia na pedofilię, na brak systemu walki z tym zjawiskiem, a nie wytykam palcami X, Y, Z. Nie chodzi mi o skandal w ujawnieniu, że X jest pedofilem. Film jest o bezradności ludzi, którzy ilekroć próbują coś zrobić w tej sprawie, dochodzą do ściany. Czas zmienić w Polsce stan, w którym tylko media naprawdę zajmują się tym tematem, bo doszło do sytuacji, że to media ścigają pedofili, a nie powołane do tego organa.

            Gazeta Wyborcza/Telewizyjna, Rozmawiał Alex Kłoś 06-05-2005            Mój film to protest
            Rozmowa z SYLWESTREM LATKOWSKIM, reżyserem dokumentu „Pedofile”

            - Dzisiaj (środa) o godz. 22.45 w TVP2 zobaczymy Pana najnowszy film dokumentalny Pedofile. Pracował Pan nad jego realizacją przez rok, trzy razy podczas kręcenia ekipa została napadnięta. Nie boi się Pan?
            - Nie. Jestem raczej przygotowany na zemstę postaci „czarnego public relations”. Niektórzy nie darują mi, że postanowiłem przyjrzeć się temu procederowi. Mają świadomość wiedzy, jaką w ten sposób posiadłem.
            - Mówił Pan, że ten problem to swoista ściana, którą trudno przebić. Jak wiele udało się pokazać i odsłonić?
            - Pokazałem bezradność, gdy ktokolwiek z mediów zabiera się za ten problem. Choć, mam nadzieję, mój film wykaże również nieprawidłowości, do których doszło w tzw. sprawie z Dworca Centralnego. Zadziwiające zdarzenia: umieszczanie poszkodowanego i oskarżonego w jednej celi sądowej; przewożenie oskarżonych jednym transportem do sądu – to wszystko jest złamaniem zasad stosowania tymczasowego aresztowania. Zdaję sobie jednak sprawę, że w jednym filmie zawsze można pokazać tylko wycinek problemu.
            - Czy to nie było aby polowanie na czarownice? Bezpodstawne oskarżenia łatwo rzucić.
            - Nie polowałem na konkretne osoby. W filmie wskazuję, iż w Polsce istnieje system przyzwolenia na pedofilię oraz brak systemu walki z tym zjawiskiem. Doszło do sytuacji, że to media ścigają pedofilii, a nie powołane do tego organa. Mój film to protest przeciwko braku działań powołanych do tego organów.
            - Zapowiadał Pan, że ludziom odpowiedzialnym za ściganie pedofilii zada bezczelne pytania w rodzaju – dlaczego się Pan tym nie zajmuje? Czy je Pan zadał?
            - Pytałem. Co z tego wyszło, zobaczą widzowie.
            - Jak wiele zgodziła się pokazać TVP? Czy film nie został ocenzurowany wewnątrz telewizji?
            - Telewizja wypikała padające nazwiska, zamazała wizerunki osób, bo takie mamy prawo w Polsce. Poza tym żadnych
            • rena-ta49 Dlaczego nikt nic nie mówił, kiedy człowiek żył 04.12.18, 17:14
             fakty.interia.pl/polska/news-ks-jankowski-otrzymal-medal-od-giertycha,nId,819791
             A juz przypominanie sobie molestowania po 50 latach cuchnie jak ta afera w USA,
             gdzie panienka po 40 latach sobie przypomniała,ze ja sędzia molestował. Ale za kilka tygodni pani
             sobie przypomniała ,że to wszystko zmyśliła.
             Żeby było jasne,nie twierdze ,że nie ma pedofilii w KK,ale ona jest wsród nauczycieli,dziennikarzy i innych grup.Dziwi mnie tylko czas pojawienia się zarzutów.
              • rena-ta49 Legalna pedofilia 21.12.18, 16:08
               takich oświeconych inżynierów i kochliwych specjalistów sprowadza się do Europy!
               https://i0.wp.com/publiszer.pl/wp-content/uploads/2018/10/1a8f1627c25d343-1.jpg?w=512&ssl=1
               www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/osmioletnia-panna-mloda-wykrwawila-sie-w-noc-poslubna,353742.html
               • rena-ta49 Re: Legalna pedofilia Macronowej? 30.12.18, 19:43
                Jak wiadomo,Macronowa uwiodła 13 letniego swojego ucznia,a dziś męża.
                To jak komuchy ,jest to pedofilka czy nie?
                newsbook.pl/2018/08/05/macron-sprzyja-pedofilom-nowe-francuskie-prawo-zezwala-na-seks-z-dziecmi/?fbclid=IwAR1cqO1SZ7HxCA-OWhgu0F9HSZ6YdHc0cv9mhMhiCwLNdUk93nUS2-OqGv8#
                   • rena-ta49 Re: Legalna pedofilia Macronowej? 31.12.18, 12:14
                    al-szamanka napisała:

                    >
                    > Jeżeli swoi wprowadzają ustawę, to wszystko w porządku
                    >

                    No popatrz,jak łatwo z pedofili można zrobić nie pedofili.
                    U nas chciał tego Palikot,komuchy pewnie by przyklaskiwali wtedy nawet pedofilom w kościele?
                     • rena-ta49 Re: Legalna pedofilia Macronowej? 11.01.19, 09:01
                      al-szamanka napisała:

                      > Komuchy, jeżeli sami swoi, to przyklasną każdemu bezeceństwu, każdej degeneracj
                      > i.
                      > Pamiętasz jak Palikot tańcował z z Grodzkom? Do dzisiaj, jak sobie przyp
                      > omnę mam odruch wymiotny... obleśne to było!
                      >
                      >

                      Palikot tańczył z Grodzką,Petru dla kariery zatańczy do kompletu z Biedroniem.
                       • rena-ta49 Re: Swój pedofil to dobry pedofil? 23.02.19, 08:52
                        Poproszę dowody na pedofilię, wyrok sądu, bo fakty medialne mogą być jedynie wyssane z brudnych paluchów pismaków, więc proszę mi przedstawić te dowody skoro szafuje sie tak łatwo słowem "pedofil". Czekam.
                        Kiedy Jankowski żył elyty zapraszały go na salony, całowali w pierścień i nisko się kłaniali Wiedza o nim była pełna,ale potrzebne było koryto , dobry nawet pedofil
                         • rena-ta49 Re: Swój pedofil to dobry pedofil? 25.02.19, 13:38
                          czarek_sz napisał:

                          > Ohydny i odrażający typ. Ja takiemu psa nie dałbym popilnować bo też pewnie by
                          > go wystukał. Bo jak pedofil to czemu nie zoofil ?


                          Oczywiście ,że każdy pedofil to odrażająca kreatura,ale niektórym to nie przeszkadza,póki mają z tych wiedzy korzyści.
                          Pamiętasz jak zaciekle bronili Polańskiego?
                         • rena-ta49 Re: Swój pedofil to dobry pedofil? 10.03.19, 08:37
                          Rzeczpospolita pisze ,że jedna z rzekomych ofiar to mitoman. Oskarżył też o gwałt znanego polityka SLD. Miało do tego dojść z udziałem innego polityka SLD i przytrzymujących ofiarę BORowików. Prokuratura stwierdziła, że to bzdura.
                          www.rp.pl/Kosciol/303069932-Klopoty-z-wiarygodnoscia-oskarzyciela-pralata-Jankowskiego.html
                         • rena-ta49 Re: Swój pedofil to dobry pedofil? 10.03.19, 19:02
                          im są polscy pedofile? Dotychczas wielu sądziło, że najwięcej ich wśród katolickich księży, pedagogów a nawet - psychologów dziecięcych. Okazuje się jednak, że dane statystyczne Ministerstwa Sprawiedliwości mówią zupełnie co innego. Najczęściej to osoby bez żadnego wyuczonego zawodu. Głównie murarze, ślusarze i rolnicy. Z tych samych danych dowiadujemy się niestety tez, że średni wyrok za gwałt na małoletnim lub małoletniej wynosi tylko... nieco ponad 5 lat.

                          Dane na temat skazanych za pedofilie opublikowano na stronach Senatu w zaadresowany do marszałka Bogdana Borusewicza liście podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Stanisława Chmielewskiego. Dokładnie raportuje on, jak długie są wyroki dla pedofilów w Polsce oraz jakie zawody wykonywali przed osadzeniem przestępcy.

                          natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani-nauczycielami
                         • rena-ta49 Nauczyciel molestował uczennice. 18.04.19, 16:31
                          Popełnił ok. 400 przestępstw.
                          Lektor języka angielskiego z Pruszcza Gdańskiego stanie przed sądem za wielokrotne dopuszczenie się "innych czynności seksualnych" wobec 26 swoich uczennic. Żadna nie miała skończonych 15 lat.5
                          prokuratura gdańsk, policja, molestowanie seksualne
                          Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
                          41-letni były lektor języka angielskiego w jednej z podstawówek w Pruszczu Gdańskim został oskarżony o szereg przestępstw o charakterze seksualnym. Zatrzymano go 13 czerwca 2018 roku.

                          Prokuratura Rejonowa w Pruszczu Gdańskim skierował przeciwko mężczyźnie akt oskarżenia do Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe.

                          W toku śledztwa ustalono, że 41-latek wykorzystując zaufanie wynikające z relacji lektor-uczeń, dopuścił się czynów o charakterze seksualnym wobec uczennic. Pokrzywdzone były niepełnoletnie, nie miały ukończonych 15 lat. Do czynów, o które mężczyzna jest oskarżony, dochodził w latach 2017-2018 podczas lekcji języka angielskiego. Pokrzywdzonych w wyniku jego działań zostało 26 dziewczynek. Oskarżony dopuścił się wobec nich innych czynności seksualnych. Wobec niektórych wiele razy.

                          CZYTAJ TAKŻE: Rozebrali witraże, choć nie było pozwolenia. Proboszczowi kolegiaty grozi kara

                          Podczas zatrzymania policjanci przeszukali mieszkanie 41-latka. Zabezpieczyli m.in. laptopa z plikami zawierającymi treści pornograficzne.

                          Prokurator zarzuca mężczyźnie: nadużycia zaufania i dopuszczenia się wobec małoletnich poniżej lat 15 innych czynności seksualnych, zagrożonych karą pozbawienia wolności od lat 2 do 12, rozpowszechniania treści pornograficznych z udziałem małoletnich, zagrożonych karą pozbawienia wolności od lat 2 do 12, wreszcie posiadania treści pornograficznych z udziałem małoletnich, zagrożonych karą do 5 lat pozbawienia wolności. W sumie 378 przestępstw.

                          – Oskarżony nie przyznaje się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw – informuje Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

                          Mężczyzna przebywa na wolności. Sąd nie uwzględnił wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie. Zastosował dozór policji połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych oraz do szkoły, zakazem opuszczania kraju oraz nakazem powstrzymania się od prowadzenia działalności związanej z edukacją małoletnich.
                          trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24668250,molestowal-swoje-uczennice-w-sumie-popelnil-prawie-400-przestepstw.html

                          Jakoś komuszki przeoczyły tego pedofila,nie widać oburzenia.No ale to nie był ksiądz!

                         • rena-ta49 Re: Czekam na raport o skali pedofilii wśród 12.05.19, 07:45
                          Aż nie mogę uwierzyć,że jest to prawdziwe zdjęcie"TW Stokrotk"i Moniki Olejnik walczącej mocno z pedofilią wśród duchownych ze znanym reżyserem-pedofilem...
                          https://pbs.twimg.com/media/D6T6-clW0AArkbp.jpg
                          wyborcza.pl/7,101707,22464673,renate-langer-byla-niemiecka-aktorka-oskarzyla-romana-polanskiego.html

                          Ale to "nasz komuszy pedofil" wiec dobry jest!!
                         • rena-ta49 Re: Film Sekielskiego,czy ktoś moźe wie 12.05.19, 13:03
                          al-szamanka napisała:

                          > rena-ta49 napisała:
                          >
                          > > dlaczego pedofile bez sutanny są tam zbyci milczeniem? Czyżby lojalność w
                          > obec k
                          > > umpli?
                          >
                          >
                          > No tak, pedofile bez sutanny to przecież dla nich sami swoi.
                          >


                          Np. Tymochowicz doradzał Tuskowi skazany na 3 lata, za posiadanie treści pedofilskich i zoofilskich, z kim jeżdził na pedofilskie wycieczki do Tajlandii? Swój pedofil,bo kolaratki nie nosił?
                          https://pbs.twimg.com/media/DudQcKuWwAAQHuv.jpg
                         • al-szamanka Re: Czekam na raport o skali pedofilii wśród 12.05.19, 10:18
                          rena-ta49 napisała:

                          > Aż nie mogę uwierzyć,że jest to prawdziwe zdjęcie"TW Stokrotk"i Moniki Olejnik
                          > walczącej mocno z pedofilią wśród duchownych ze znanym reżyserem-pedofilem...
                          > https://pbs.twimg.com/media/D6T6-clW0AArkbp.jpg
                          > wyborcza.pl/7,101707,22464673,renate-langer-byla-niemiecka-aktorka-oskarzyla-romana-polanskiego.html
                          >
                          > Ale to "nasz komuszy pedofil" wiec dobry jest!!


                          O, właśnie, paniusia wyraźnie dumna z foty, ze znajomości z pedofilem celebrytą.
                         • rena-ta49 Re: Czekam na raport o skali pedofilii wśród 12.05.19, 13:10
                          al-szamanka napisała:

                          > rena-ta49 napisała:
                          >
                          > > Aż nie mogę uwierzyć,że jest to prawdziwe zdjęcie"TW Stokrotk"i Moniki Ol
                          > ejnik
                          > > walczącej mocno z pedofilią wśród duchownych ze znanym reżyserem-pedofile
                          > m...
                          > > https://pbs.twimg.com/media/D6T6-clW0AArkbp.jpg
                          > > wyborcza.pl/7,101707,22464673,renate-langer-byla-niemiecka-aktorka-oskarzyla-romana-polanskiego.html
                          > >
                          > > Ale to "nasz komuszy pedofil" wiec dobry jest!!
                          >
                          >
                          > O, właśnie, paniusia wyraźnie dumna z foty, ze znajomości z pedofilem celebrytą
                          > .
                          >
                          A jak tego pedofila zażarcie broniły komuchy przed deportacją do USA,za czyn pedofilski,
                          bo to ich pedofil!
                         • al-szamanka Re: Czekam na raport o skali pedofilii wśród 12.05.19, 10:16
                          rena-ta49 napisała:

                          > nadzwyczajnej kasty
                          > cwelebrytów
                          > dziennikarzy
                          > nauczycieli
                          > profesorów
                          > aktorów
                          > lekarzy
                          > gejów
                          > W tej antypedofilskiej nagonce chodzi o poniżenie, upodlenie kościoła,
                          > a nie o sprawiedliwość. ..
                          >

                          O ile wiem, pół Polski broniło Polańskiego, nie widząc w jego czynie nic złego.
                         • rena-ta49 Re: Czekam na raport o skali pedofilii wśród 12.05.19, 13:16
                          Oczywiście,bo to ich pedofil. Znacznie więcej jest pedofili wsród nauczycieli,czy to znaczy ,że trzeba zamykać szkoły?
                          www.se.pl/wiadomosci/polska/nauczycielka-gwalcicielka-z-legionowa-popelnila-samobojstwo-w-areszcie-aa-7aqd-Lp5G-SLe3.html

                          www.kryminalnapolska.pl/2018/06/25/dyrektor-szkoly-w-poznaniu-aresztowany-w-sprawie-pedofilii/
                         • rena-ta49 Nauczyciel z Pruszcza Gdańskiego oskarżony 14.05.19, 05:49
                          o molestowanie uczennic.
                          Lektor języka angielskiego z jednej ze szkół podstawowych w Pruszczu Gdańskim oskarżony o molestowanie uczennic. Do czynów miało dochodzić w latach 2017 - 2018. Pokrzywdzonych jest 26 dziewczynek, które nie ukończyły 15 lat. Prokuratura zakończyła śledztwo w tej sprawie i skierowała do sądu akt oskarżenia.
                          radiogdansk.pl/wiadomosci/item/92819-26-dziewczynek-prawie-400-zarzutow-nauczyciel-z-pruszcza-gdanskiego-oskarzony-o-molestowanie-uczennic/92819-26-dziewczynek-prawie-400-zarzutow-nauczyciel-z-pruszcza-gdanskiego-oskarzony-o-molestowanie-uczennic?fbclid=IwAR0iuIhF6mH_btVjJUO-0EAK37xJUdkEOffqr-Ec29haxE_vep_WTsHdv-U#.XNkp06gb_N-.twitter
                         • rena-ta49 Re: Donald chciał kastracji pedofilów. 15.05.19, 17:34
                          W związku z licznymi prośbami publikuje wykaz osób skazanych przez Sądu za pedofilię z art 200, 200a, 200b KK z 1997 z podziałem na zawody.

                          Wkrótce również w #rejestrpedofilow będzie obok nazwiska oznaczenie zawodu.

                          Brak zawodu - 275
                          Pracownik prac dorywczych - 144
                          Murarz - 50
                          Magazynier - 22
                          Rolnik - 21
                          Robotnik bud. - 19
                          Technolog robót wyk. w bud.- 13
                          Elektryk - 12
                          Stolarz - 11
                          Reszta - jednocyfrowe.
                          Razem - 877

                          twitter.com/PatrykJaki/status/1128652326787518464
                         • rena-ta49 Co zrobiono z tym? 16.05.19, 07:14
                          Ci ludzie świetnie sie mają, żyją i pewnie robią to nadal:
                          Czy w pedofilską aferę zamieszany jest pan X z telewizji? Czy nazwisko reżysera Y rzeczywiście pojawia się wśród klientów pedofilów? Czy na filmach skonfiskowanych przez policję naprawdę można rozpoznać twarz adwokata Z? Takie pytania zadawano reporterom "Wprost", którzy zdemaskowali pedofilską ośmiornicę. Rozmówcy przedstawiali się jako zachodni dziennikarze, rodzice pokrzywdzonych przez pedofilów dzieci, policjanci lub prawnicy zajmujący się seksualnym molestowaniem nieletnich. Żaden z nich nie przedstawił się z nazwiska i nie chciał podać numeru telefonu. Często mieliśmy wrażenie, że głosy są zniekształcane przez specjalne modulatory. Policyjni eksperci twierdzą, że dzwoniły znane osoby, które obawiają się, że ich nazwiska znajdują się w materiałach przejętych przez funkcjonariuszy. Policjanci z Centralnego Biura Śledczego mają sygnały, że w niektórych środowiskach zapanowała prawdziwa panika. Strach jest uzasadniony: klientami pedofilskiej siatki było co najmniej kilkanaście osób z pierwszych stron gazet, a niektórzy z nich byli szantażowani przez organizatorów siatki.
                          Po pierwszych aresztowaniach pedofilów okazało się, że ich siatka jest znacznie większa, niż przypuszczaliśmy. Prawie wszystkie działające w Polsce grupy pedofilów są z sobą powiązane. Ze zdemaskowaną przez nas siatką kontaktowali się na przykład pedofile działający na dworcach kolejowych w Warszawie i Katowicach (kilka z tych osób zostało w ubiegłym tygodniu aresztowanych). Różne grupy wymieniały się nie tylko materiałami z dziecięcą pornografią, ale też danymi najcenniejszych klientów oraz adresami wykorzystywanych dzieci. Dzięki tym materiałom policja i prokuratura przygotowują kolejne aresztowania. Także czytelnicy "Wprost" i widzowie Polsatu poinformowali nas o kilkudziesięciu nie ujawnionych dotychczas wypadkach molestowania dzieci przez pedofilów. Przekazano nam też informacje o wykorzystywaniu małych chłopców przez kobiety pedofilki.

                          Łódzka odnoga pedofilskiej ośmiornicy
                          Tydzień temu opisaliśmy mechanizmy działania członków pedofilskiej siatki. Kilkuletnimi dziewczynkami, najczęściej z patologicznych rodzin, pedofile handlowali jak mięsem na bazarze: rodzice brali około tysiąca złotych, a pośrednik - kilka tysięcy. Dzięki dziennikarskiemu śledztwu już w pierwszych dniach postępowania, które wszczęła Prokuratura Okręgowa w Warszawie, udało się zatrzymać najważniejsze osoby w grupie. Na zamku Książ koło Wałbrzycha wpadł Andrzej I., ps. Waga, wrocławski prawnik. Policjanci zatrzymali też Marka C., ps. Wolf, studenta z Poznania, i Ryszarda I., ps. Richard, nauczyciela z łódzkiego gimnazjum. Warszawski Sąd Okręgowy aresztował całą trójkę na trzy miesiące.
                          Mimo że dla dobra śledztwa zmieniliśmy nazwiska i pseudonimy pedofilów, w wypadku Ryszarda I. łódzka gazeta odkryła, kim jest i gdzie pracuje. Dziennikarze uzyskali z policji informację o aresztowaniu i połączyli fakty. W szoku są nauczyciele i uczniowie z łódzkiego gimnazjum, w którym Richard uczył geografii. Nikt nie podejrzewał, że jest on pedofilem. Co więcej, okazało się, że to już drugi w ostatnich tygodniach aresztowany nauczyciel z tej szkoły. Wcześniej zatrzymano Marka S. Prokuratura postawiła mu zarzut rozpijania uczniów, częstowania ich narkotykami i posługiwania się fałszywym dyplomem ukończenia studiów uniwersyteckich. Sprawą szkoły, w której uczył Richard, zajęła się specjalna komisja powołana przez łódzkie kuratorium oświaty.
                          Łódź była jednym z centrów zdemaskowanej przez nas pedofilskiej siatki. To właśnie w tym mieście najczęściej spotykali się bossowie grupy, tu wymieniali się pedofilskimi materiałami, tu planowali kolejne wyprawy do molestowanych przez siebie dzieci. To w Łodzi reporterzy "Wprost" i Polsatu zdobyli najwięcej dowodów obciążających członków pedofilskiego gangu.

                          Teczki Wagi
                          - Pedofilów udało się zdemaskować dzięki pracy dziennikarzy "Wprost" - to bezsporny fakt. Są już kolejne, ważne ustalenia w tej sprawie, ale na razie nie mogę ich ujawnić. Mogę tylko powiedzieć, że rozmiary pedofilskiej siatki i skala popełnianych przez nią przestępstw jest niebywała. Takiej sprawy jeszcze w Polsce nie było - mówi Zygmunt Kapusta, szef Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie. Prokurator Kapusta zapewnia, że żaden pedofil nie uniknie odpowiedzialności. Dotyczy to także osób z pierwszych stron gazet - polityków, prawników, artystów, dziennikarzy. Kluczem do ustalenia ich roli w pedofilskiej siatce są zeznania Wagi, który - jak ustaliliśmy - miał najczęściej kontakt z tymi ludźmi. Waga dokumentował swoje spotkania, zakładał nawet swego rodzaju teczki na te osoby. Być może pomagały mu w tym umiejętności nabyte podczas półtorarocznej pracy w kontrwywiadzie Urzędu Ochrony Państwa.
                          Z analizy materiałów zgromadzonych przez nas podczas dziennikarskiego śledztwa wynika, że pedofile o znanych nazwiskach nie tylko zamawiali pedofilskie materiały, ale też korzystali z usług dzieci, najczęściej tych, które działały na warszawskim Dworcu Centralnym. Przez Internet osoby te wymieniały się zdjęciami dzieci oraz rezerwowały konkretne dzieci w konkretnych terminach. Dzięki tej korespondencji można ustalić, kto i kiedy zabierał do domu dzieci.

                          Zabójcy dzieci w dzieciach
                          Podczas naszego śledztwa po raz kolejny okazało się, jak płynna jest granica między homoseksualnymi skłonnościami a pedofilią. Kiedy niektórzy homoseksualiści mieli kłopoty ze znalezieniem partnera, korzystali z usług dzieci. Część z nich zaspokajała potem swoje potrzeby wyłącznie z dziećmi.
                          Śledztwo dziennikarzy "Wprost" i telewizji Polsat uświadomiło wielu osobom, że pedofilia jest przestępstwem bardzo często popełnianym, lecz rzadko demaskowanym. Po naszej publikacji sprawa ta stała się tematem numer jeden dyskusji w mediach i Internecie. Na stronach internetowych "Wprost", w portalach Interii, "Gazety Wyborczej" i innych mediów toczyła się (i nadal toczy) gorąca debata na ten temat. Wielu rodziców dopiero teraz uświadamia sobie, że zachowanie ich dzieci wskazuje na to, iż mogły one być wykorzystywane przez pedofilów.
                          Śledztwo reporterów "Wprost" i telewizji Polsat ujawniło zaledwie mały fragment zbrodni, jaka dotyczy co szóstego dziecka w Polsce - zbrodni zabijania dzieci w dzieciach. Czytelników będziemy informować o kolejnych dowodach przeciwko sprawcom tej zbrodni.

                          www.wprost.pl/14136/Pedofile-w-bialych-kolnierzykach
  • rena-ta49 Marcin Meller-TVN: 16.05.19, 08:13
   Czy Marcin Meller już się wypowiedział w sprawie pedofili?
   Powinien szczególnie po swoich doznaniach z afrykańskiej podróży z Kydryńskim
   https://pbs.twimg.com/media/D6qhLKSWkAAT7b1.jpg
   twitter.com/KaruzelaS/status/1128891907172642816
  • rena-ta49 Re: Pedofil, to pedofil, bez względu na zawód! 18.09.20, 21:42
   I niech mi ktoś powie że nie powinno być kary śmierci.
   https://pbs.twimg.com/media/EiM49aeWAAANmGs?format=jpg&name=small

   Sąd zajmie się sprawą tego kolesia. Były żołnierz zgwałcił 13 miesięczną córkę sąsiadów, dotkliwie raniąc miejsca intymne dziecka. Maleństwo po tym bestialstwie przeżyło dzięki lekarzom w klinice ginekologicznej w Szczecinie. Po chuj sąd?
   twitter.com/i_adi1280i/status/1306950951249551360

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka