Dodaj do ulubionych

Cały P(oseł) Nitras,

15.10.18, 09:30
rozbić służbowe auto kolegi i za to nie zapłacić, jechać pod prąd na autostradzie i nie przyjąć mandatu zasłaniając się immunitetem, grzebać w cudzych rzeczach w Sejmie, wydzwonić 30 tysięcy PLN z publicznych pieniędzy i tego nie zwrócić.
radioszczecin.pl/1,378775,drogowe-klopoty-posla-po-sprawa-trafila-na-polic
Obserwuj wątek
      • rena-ta49 Re: Cały P(oseł) Nitras damski bokser 23.11.18, 14:40
        rena-ta49 napisała:

> chamidło najgorszego sortu:
        > niezalezna.pl/246963-nitras-publicznie-zniewazyl-i-uderzyl-poslanke-pis-iwona-arent-ujawnia-szczegoly-sprawy

Wczoraj złożyłam zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w związku z karygodnym zachowaniem posła Sławomira Nitrasa z PO, który uderzył mnie i publicznie znieważył używając wulgarnych słów.
        twitter.com/IwonaArent
        • rena-ta49 Re: Cały P(oseł) Nitras damski bokser 24.11.18, 14:51
          Bandyta coraz pozwala sobie na agresję,zawsze wobec kobiet.
          Gdyby podskakiwał mężczyźnie,to nie wiadomo czy byłoby co zbierać!

"Był agresywny, wymachiwał mi tu rękami przed autobusem, to się zamknęłam w pojeździe, siedziałam i czekałam na nadzór ruchu. Wykrzykiwał, że jestem nienormalna, że mam drzwi otworzyć i w ogóle. Nie chciało mi się nawet prowadzić dyskusji z tym człowiekiem, bo doszłam do wniosku, że jest takim furiatem, że się po prostu boję. Bo jak facet wysiada z auta, zaczyna mi wykrzykiwać: czy jestem chora psychicznie, czy jestem normalna, kto dał mi prawo jazdy itd., to myślę sobie: z facetem jest coś nie tak. To zwiałam do siebie do autobusu - tłumaczy kierowca."
          radioszczecin.pl/index.php?idp=1&szukaj=&s=5&idx=378802
            • rena-ta49 Prokuratura bierze się za ćpuna 28.10.20, 13:18
              Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie Prokurator Generalny wystąpił dziś do Marszałka Sejmu o wyrażenie zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej posła na Sejm RP Sławomira Nitrasa.
              Prokuratura zamierza postawić posłowi zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej posłów na Sejm RP, znieważenia posłanki i zmuszania dziennikarza do zaniechania interwencji prasowej.

Jak wynika z ustaleń śledztwa, poseł Sławomir Nitras zareagował gwałtownym wybuchem agresji na sprzeczną ze swoim zdaniem opinię wygłoszoną w czasie dyskusji przez posłankę Iwonę Arent. Kopnął ją w udo, a gdy zapowiedziała, że zgłosi incydent do Komisji Etyli Poselskiej, znieważył wulgarnym słowem. Do zdarzenia doszło w październiku 2018 roku w sejmowym autobusie, którym posłowie jechali na lotnisko w Warszawie.

Przedmiotem wniosku prokuratury jest również naruszenie nietykalności cielesnej posła Sebastiana Kalety, którego Sławomir Nitras popychał i siłą przytrzymywał, uniemożliwiając mu w lipcu 2020 roku wejście na teren oczyszczalni ścieków „Czajka” w Warszawie. Używając siły fizycznej, Sławomir Nitras uniemożliwił posłowi Kalecie przeprowadzenie kontroli poselskiej w „Czajce”.

Poseł Nitras użył przemocy fizycznej także wobec dziennikarza, który w lipcu 2020 roku w czasie wiecu wyborczego w Ciechanowie próbował zadać pytanie kandydatowi na prezydenta. Poseł siłą przepychał dziennikarza w inną stronę, odciągał go ręką i kierował pod jego adresem agresywne zaczepki słowne. W ten sposób skutecznie uniemożliwił dziennikarzowi wykonanie obowiązków służbowych.

Uchylenie immunitetu Sławomirowi Nitrasowi umożliwi przedstawienie mu zarzutów popełnienia występków, które mają charakter chuligański.

Dział Prasowy
              Prokuratury Krajowej
              pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/wniosek-o-zgode-na-pociagniecie-do-odpowiedzialnosci-karnej-posla-na-sejm-rp/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka