Dodaj do ulubionych

Warszawska Karta LGBT priorytetem

18.01.19, 18:14
dla nowych władz Warszawy.
Ratusz na jednej z najbliższych sesji Rady Warszawy chce zaprezentować założenia karty LGBT+, która ma zakłada wsparcie m.in . dla osób homoseksualnych - powiedział wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej.
www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-01-17/warszawski-satusz-planuje-karte-lgbt-pis-zarzuca-ze-miasto-zajmuje-sie-kwestiami-ideologicznymi/?ref=aside_najnowsze

Zamiast przedszkoli, 3. linii metra, Centrum Geriatrii?
Ciekawe czy ta karta specjalnie oznakowana żeby było wiadomo z kim się ma do czynienia?
Obserwuj wątek
    • czarek_sz Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 18.01.19, 19:47
      Kogoś to dziwi ? Trzaskowski w kampanii wyborczej chodził z Rabiejem pod rękę i zapowiadał to co teraz jest realizowane - promocja zboczeń rusza pełną parą w tym w szkołach pod płaszczykiem tzw mowy nienawiści. Obecna Warszawa /także większość jej mieszkańców/ to chlew i szambo w jednym.
      • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 18.01.19, 21:33
        czarek_sz napisał:

> Kogoś to dziwi ? Trzaskowski w kampanii wyborczej chodził z Rabiejem pod rękę i
        > zapowiadał to co teraz jest realizowane - promocja zboczeń rusza pełną parą w
        > tym w szkołach pod płaszczykiem tzw mowy nienawiści. Obecna Warszawa /także wię
        > kszość jej mieszkańców/ to chlew i szambo w jednym.

Ja na miejscu warszawiaków bym zapytała czemu nie ma karty heteroseksualisty.
    • al-szamanka Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 18.01.19, 19:56
      rena-ta49 napisała:

> dla nowych władz Warszawy.
      > Ratusz na jednej z najbliższych sesji Rady Warszawy chce zaprezentować założenia karty LGBT+, która ma zakłada wsparcie m.in . dla osób homoseksualnych - powiedział wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej.
      > www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-01-17/warszawski-satusz-planuje-karte-lgbt-pis-zarzuca-ze-miasto-zajmuje-sie-kwestiami-ideologicznymi/?ref=aside_najnowsze
      >
      > Zamiast przedszkoli, 3. linii metra, Centrum Geriatrii?
      > Ciekawe czy ta karta specjalnie oznakowana żeby było wiadomo z kim się ma do cz
      > ynienia?

Jak wiceprezydent takie priorytety.
      • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 18.01.19, 21:33
        al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
        >
        > > dla nowych władz Warszawy.
        > > Ratusz na jednej z najbliższych sesji Rady Warszawy chce zaprezentować założenia karty LGBT+, która ma zakłada wsparcie m.in . dla osób homoseksualnych - powiedział wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej.
        > > www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-01-17/warszawski-satusz-planuje-karte-lgbt-pis-zarzuca-ze-miasto-zajmuje-sie-kwestiami-ideologicznymi/?ref=aside_najnowsze
        > >
        > > Zamiast przedszkoli, 3. linii metra, Centrum Geriatrii?
        > > Ciekawe czy ta karta specjalnie oznakowana żeby było wiadomo z kim się ma
        > do cz
        > > ynienia?
        >
        >
        > Jak wiceprezydent takie priorytety.
        >

nooo,do dupy!
        • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 18.01.19, 21:36
          Zamiast odbudowy stadionu "Skra" Trzaskowski postawił na całkiem inny sport. Będzie karta różnorodności LGBT i hostel dla tzw. osób nieheteronormatywnych. Tego w pierwszym rzędzie wszyscy jego wyborcy z niecierpliwością oczekiwaliście, prawda?
          twitter.com/aw_rzepka/status/1086189217875722240

Dołącz do elitarnej listy gejów i lesbijek prezydenta Rabieja !
              • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 19.01.19, 08:20
                czarek_sz napisał:

> Np w tramwajach i autobusach będą miejsca z napisem tylko dla gejów a w sklepac
                > h info że trzecia płeć jest obsługiwana poza kolejnością smile

A te siedzenia w autobusach i tramwajach będą wyposażone w odpowiedni sprzęt do dopy.
                • rena-ta49 Kto naprawdę rządzi w Warszawie? 18.02.19, 19:18
                  Wygląda na to, ze to Rabiej ze swoja ekipa a nie Trzaskowski.
                  PO w Warszawie podpisuje Kartę LGBT + czyli m.in .
                  - Zbudują hostel dla LGBT
                  - Zbudują "Centrum Społeczności LGBT"
                  - W każdej szkole osoba do spraw LGBT.
                  - Wsparcie dla sportu LGBT.
                  - Budżet dla LGBT.
                  • leziox Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 18.02.19, 19:39
                    Mówiąc szczerze, nie mam nic przeciwko osobom "bzykającym się inaczej". Tylko nie wiem dlaczego, określenie "trzecia płeć" wydaje mi się beznadziejnie tępym tworem, wyssanym z jakiegoś durnego łba któregoś z pasożytów siedzących w ciepłym ulu trutniów w Brukseli.
                    Jak można wymyślić coś, czego nie ma- no to ja nie wiem. Na mój malutki rozumek lesbijka i tak będzie kobietą a gej (mówiąc nowomową zamiast części napędowej roweru) zawsze będzie facetem. Niezależnie od tego co robią ze swoimi częściami ciała i z kim.
                    • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 19.02.19, 13:09
                      leziox napisał:

> Mówiąc szczerze, nie mam nic przeciwko osobom "bzykającym się inaczej". Tylko n
                      > ie wiem dlaczego, określenie "trzecia płeć" wydaje mi się beznadziejnie tępym t
                      > worem, wyssanym z jakiegoś durnego łba któregoś z pasożytów siedzących w ciepły
                      > m ulu trutniów w Brukseli.
                      > Jak można wymyślić coś, czego nie ma- no to ja nie wiem. Na mój malutki rozumek
                      > lesbijka i tak będzie kobietą a gej (mówiąc nowomową zamiast części napędowej
                      > roweru) zawsze będzie facetem. Niezależnie od tego co robią ze swoimi częściami
                      > ciała i z kim.

100% w punkt!
                      Ktoś ze "swiatłych europejczykow" na siłę miesza ludziom we łbach!
                  • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 19.02.19, 13:10
                    Warszawiacy w nagrodę za zrobienie na złość PiS i wybranie Trzaskowskiego zamiast żłobków, przedszkoli, mieszkań socjalnych, kolejnych linii metra otrzymali podwyżki na wywóz śmieci a na osłodę Karty LGBT, rekomunizację ulic oraz tramwaj zwany rozjebaniem. Mnie to nawet, cieszy.
                    twitter.com/wiktorkoss/status/1097577537889284096
    • gurumm Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 03.03.19, 10:34
      Hitler mordował też zboczeńców będąc sam zbokiem. Ja jestem heteroseksualny z pełnymi jajami i nie obchodzi mnie kto kogo bzyka . Ale nie można uciekać od prawdy . Ci co mają na ustach rodzinę świętą twierdzą ,że od bawienia się ptaszkiem traci się wzrok lub dostaje opon mózgowych i sami nie bawią co się ptaszkiem potwierdził WATYKAN .
      Taką interpretację seksualizmu należy napiętnować i wyrwać z jajami.
      • czarek_sz Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 03.03.19, 12:36
        Nikt nie ucieka od prawdy tylko że dziś w dobie internetu z którego korzystają już kilkuletnie dzieci wiedza o różnego rodzaju zboczeniach jest wystarczająca aby dziecko potrafiło odróżnić zboczenie od normalności. Do tego są jeszcze rodzice które też edukują swoje dzieci. Więc to że zboczeńcy chcą promować zboczenia w szkołach i demoralizować już kilkuletnie dzieci wiadomo jaki ma cel - wmawiać od małego że zboczenie to normalność a nawet coś wyjątkowego i godnego do naśladowania.
          • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 04.03.19, 14:31
            m.maska napisała:

> Mojego syna w wieku 11-13 lat interesowaly gry komputerowe, w wieku 4-11 to byl
            > y klocki lego i ew. pierwsze komputerki - jest normalny.
            >

Oczywiście,ze dziecko ma być beztroskie,ma sie bawić i nie wolno pozwolic na homoseksualną indoktrynację.
        • al-szamanka Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 03.03.19, 19:09
          czarek_sz napisał:

> Nikt nie ucieka od prawdy tylko że dziś w dobie internetu z którego korzystają
          > już kilkuletnie dzieci wiedza o różnego rodzaju zboczeniach jest wystarczająca
          > aby dziecko potrafiło odróżnić zboczenie od normalności. Do tego są jeszcze rod
          > zice które też edukują swoje dzieci. Więc to że zboczeńcy chcą promować zboczen
          > ia w szkołach i demoralizować już kilkuletnie dzieci wiadomo jaki ma cel - wmaw
          > iać od małego że zboczenie to normalność a nawet coś wyjątkowego i godnego do n
          > aśladowania.

A celem jest przygotowanie narybku.
        • czuk1 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 11.03.19, 19:57
          Czarku. Ze względów osobistych nie mam czasu tkwić w politycznym bajzlu. Ale na temat Twojej wypowiedzi mam inne zdanie.
          Piszesz:
          > Nikt nie ucieka od prawdy tylko że dziś w dobie internetu z którego korzystają już kilkuletnie dzieci wiedza o różnego rodzaju zboczeniach jest wystarczająca aby dziecko potrafiło odróżnić zboczenie od normalności. Do tego są jeszcze rodzice które też edukują swoje dzieci.

Nie zaprzeczam, że normalnie powinno tak być. Ale nie jest, bo skąd bierze się rosnące zjawisko pedofilii ? Jedno jest pewne, że są jakieś siły,zjawiska (w środowiskach dzieci, w rodzinach) które nie pozwalają na napiętnowanie należyte, na nieskuteczne zwalczanie przypadków pedofilii. Jedna odpowiedź jest pewna, że dzieci są nieświadome i bezradne ?
          Stąd wszelkie rady i ostrzeżenia dla nich ze strony rodziców i nauczycieli mogły by im pomóc
          w sytuacjach zagrożenia. Nie odrzucałbym oferty porad ze strony nauczycieli i lekarzy.

> Więc to że zboczeńcy chcą promować zboczenia w szkołach i demoralizować już kilkuletnie dzieci wiadomo jaki ma cel - wmawiać od małego że zboczenie to normalność a nawet coś wyjątkowego i godnego do naśladowania.

Nie widzę w tych działaniach, dot. LGTB , promowania zboczeń i demoralizowania dzieci. Przeciwnie chodzi o właśnie o to aby odróżniać inność od normalności aby tolerować życie ludzi o innej orientacji seksualnej. Chodzi o to, by zatrzymać zjawisko rosnących prześladowań gejów i lesbijek. W tej sytuacji ważne jest przecież propagowanie wiedzy o normalności , edukacji seksualnej..... której państwo i rodzina nie organizuje, nie spełnia. Zamiast rozwiązywać problemy szkodliwie przyspieszonego procesu seksualizacji, ludzie rządzący Polską
          szukają wrogów w tych co widzą potrzebę normowania sytuacji w tej dziedzinie życia Polaków.
      • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 03.03.19, 19:50
        " Ci co mają na ustach rodzinę świętą twierdzą ,że od bawienia się ptaszkiem traci się wzrok lub dostaje opon mózgowych i sami nie bawią co się ptaszkiem potwierdził WATYKAN . "

Ja nie wiem w jakim ty środowisku sie obracasz,ze takie rzeczy słyszysz,ale radze zmienic środowisko,albo lekarza.
        Od wychowywania dzieci są rodzice i maja prawo nie godzić się, by ich 4letnie dzieci w przedszkolu uczono mastrurbacji!
        • rena-ta49 Re: Warszawska Karta LGBT priorytetem 04.03.19, 08:26
          Do tego chcą doprowadzić ci postępowi "europejczycy"?

Ośmiu członków grupy mieszkających w Szkocji zostało właśnie skazanych przez sąd w Edynburgu. Jest wśród nich James Rennie, jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistów. Dostał dożywocie, ale może wyjść na wolność po 13 latach. Był szefem finansowanej przez państwo organizacji LGBT Youth Scotland, która doradzała nastolatkom odkrywającym u siebie skłonności homoseksualne. Rennie, któremu rząd płacił 40 tysięcy funtów (około 200 tysięcy złotych) rocznie, był zwolennikiem wprowadzenia do szkockich szkół lekcji o homoseksualizmie. Domagał się też umożliwienia homoseksualistom adoptowania dzieci. Jak pisze dziennik „Daily Mail”, często odwiedzał szkocki parlament, zapraszano go też do siedziby brytyjskiego premiera na Downing Street w Londynie i na przyjęcia urządzane przez członków rodziny królewskiej. Ten znany aktywista gejowski został skazany za molestowanie synka swoich przyjaciół, którzy zostawiali dziecko pod jego opieką. Proceder miał miejsce niemal od urodzenia chłopca do momentu, gdy skończył cztery lata. Podczas molestowania Rennie robił zdjęcia i nakręcał filmy, które przekazywał innym członkom pedofilskiej siatki. Pozwalał im również słuchać przez telefon, jak gwałci niemowlę-T, co sie stało, wpłynie na całe życie mojego dziecka
          www.rp.pl/artykul/388324-Znany-gej-na-czele-siatki-pedofilow.html
      • m.maska Re: Ten hostel ma być burdelem dla homosiów? 13.03.19, 13:10
        rena-ta49 napisała:

> za publiczne pieniadze?

Co za pytanie? przeciez nie z prywatnych Rabieja i Trzaskowskiego - to mogli juz dawno zrobic, ale najpierw musieli sie dorwac do publicznej kasy. Nie bedzie na bezplatne zlobki, nie bedzie na doplaty dla uczniow 100zl miesiecznie, nie bedzie sie budowe kolejnych nitek metra - ale zbuduje sie burdelik dla gejow, zeby w razie potrzeby wiedzieli gdzie szukac "partnera".
        • czarek_sz Re: Ten hostel ma być burdelem dla homosiów? 13.03.19, 14:00
          Mieszkańcy Warszawy /nie mylić z Warszawiakami/zamienili miasto na biblijną Sodomę i Gomorę i to bardziej bo tamtych kilkuletnich dzieci nie edukowano pod kątem że być ofiarą pedofila to nic złego że wprost przeciwnie. Cała nadzieja w tym że to miasto już tak upadło że niżej się nie da.
          • rena-ta49 Re: Ten hostel ma być burdelem dla homosiów? 13.03.19, 15:57
            czarek_sz napisał:

> Mieszkańcy Warszawy /nie mylić z Warszawiakami/zamienili miasto na biblijną Sod
            > omę i Gomorę i to bardziej bo tamtych kilkuletnich dzieci nie edukowano pod kąt
            > em że być ofiarą pedofila to nic złego że wprost przeciwnie. Cała nadzieja w ty
            > m że to miasto już tak upadło że niżej się nie da.

A ja wciaż mam nadzieję i wierzę ,że rodzice jednak nie pozwola na deprawację dzieci.
            • m.maska Re: Ten hostel ma być burdelem dla homosiów? 13.03.19, 16:06
              rena-ta49 napisała:

> czarek_sz napisał:
              >
              > > Mieszkańcy Warszawy /nie mylić z Warszawiakami/zamienili miasto na biblij
              > ną Sod
              > > omę i Gomorę i to bardziej bo tamtych kilkuletnich dzieci nie edukowano p
              > od kąt
              > > em że być ofiarą pedofila to nic złego że wprost przeciwnie. Cała nadziej
              > a w ty
              > > m że to miasto już tak upadło że niżej się nie da.
              >
              >
              > A ja wciaż mam nadzieję i wierzę ,że rodzice jednak nie pozwola na deprawację d
              > zieci.

16 Marca odbedzie sie w Warszawie protest rodzicow - ciekawa jestem ile osob tam przyjdzie bronic swoich dzieci.
              • al-szamanka Re: Ten hostel ma być burdelem dla homosiów? 13.03.19, 18:32
                m.maska napisała:

> rena-ta49 napisała:
                >
                > > czarek_sz napisał:
                > >
                > > > Mieszkańcy Warszawy /nie mylić z Warszawiakami/zamienili miasto na
                > biblij
                > > ną Sod
                > > > omę i Gomorę i to bardziej bo tamtych kilkuletnich dzieci nie eduko
                > wano p
                > > od kąt
                > > > em że być ofiarą pedofila to nic złego że wprost przeciwnie. Cała n
                > adziej
                > > a w ty
                > > > m że to miasto już tak upadło że niżej się nie da.
                > >
                > >
                > > A ja wciaż mam nadzieję i wierzę ,że rodzice jednak nie pozwola na depraw
                > ację d
                > > zieci.
                >
                > 16 Marca odbedzie sie w Warszawie protest rodzicow - ciekawa jestem ile osob ta
                > m przyjdzie bronic swoich dzieci.

Jeżeli nie przyjdą, albo będzie ich bardzo mało, to będzie to koniec Polski jaką znamy.
                • rena-ta49 Karta LGBT+ to tylko przykrywka 15.03.19, 07:48
                  na chore scenariusze:
                  Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej zapowiedział, że jego celem jest adopcja dzieci przez pary homoseksualne. - Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło - zapowiedział.
                  wiadomosci.wp.pl/pawel-rabiej-najpierw-zwiazki-partnerskie-a-potem-adopcja-dzieci-6359466116863617a
        • rena-ta49 Re: Ten hostel ma być burdelem dla homosiów? 13.03.19, 15:54
          m.maska napisała:

> rena-ta49 napisała:
          >
          > > za publiczne pieniadze?
          >
          > Co za pytanie? przeciez nie z prywatnych Rabieja i Trzaskowskiego - to mogli ju
          > z dawno zrobic, ale najpierw musieli sie dorwac do publicznej kasy. Nie bedzie
          > na bezplatne zlobki, nie bedzie na doplaty dla uczniow 100zl miesiecznie, nie b
          > edzie sie budowe kolejnych nitek metra - ale zbuduje sie burdelik dla gejow, ze
          > by w razie potrzeby wiedzieli gdzie szukac "partnera".
          >
          >
          Masz rację,legalny burdel dla gejów i innych zboczeńców za pieniądze warszawiaków, bo kto i jak bedzie sprawdzał te niby "prześladowania" uciekiniera z domu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka